Jump to content

הקהל שלנו בדרבי

ohad maccabi

Recommended Posts

שונא את זה בדרך כלל (רק בגלל שזה אסור). היום זה הכניס את הקהל לטירוף לפני המשחק, לא ראיתי את הקהל בטירוף כזה המון זמן.

גם אני בדעה שלך (איסור אל מול עונשים).

בנוגע להיום בשאלה של תמורה מול עונש/הוצאות כספיות/מעצר אנשים - לא שווה בעליל, ״טירוף״ של דקה (ונזרום על ההגדרה שלך לטירוף) לא הייתה שווה אפילו בחצי לטירוף לדוגמא במשחק נגד חיפה בבית (או בחוץ, אבל לא נהיה קטנוניים), לפחות מנקודת מבטי.

גם אני בדעה שלך (איסור אל מול עונשים).

בנוגע להיום בשאלה של תמורה מול עונש/הוצאות כספיות/מעצר אנשים - לא שווה בעליל, ״טירוף״ של דקה (ונזרום על ההגדרה שלך לטירוף) לא הייתה שווה אפילו בחצי לטירוף לדוגמא במשחק נגד חיפה בבית (או בחוץ, אבל לא נהיה קטנוניים), לפחות מנקודת מבטי.

לא מתיימר להגיד לך מה שווה ומה לא שווה, לכן אני גם לא זורק אבוקות.

מה זה טירוף של דקה? הקהל נכנס למשחק הזה בטירוף והגול הזה בהתחלה שבר את רובו, לדעתי (אני שונא להכנס לספקולציות במיוחד בנוגע להשפעת קהל) אם אנחנו לא חוטפים את הגול הזה ככ מוקדם הקהל והמשחק יד ביד נראים אחרת לגמרי.

מה אתם שרים שיר שאף אחד לא מכיר בדרבי גשם שהתוצאה 1-1 במחצית??? מה??????? כאילו אין זמן אחר לתרגל שיר חדש?! במקום להטריף את השחקנים בעליה חזרה מהמחצית!!

הם נותנים את הנשמה וכל ההערכה לזה אבל זה היה פשוט הזוי, טיפה מחשבה לעזאזל

תפסיקו לזיין במוח כאילו שרו שיר רוסי של 6 בתים בדיוק 4 שורות יא מפגרים, אם הייתם רוצים את בלומפילד בשמיים הייתם לומדים תוך דקה ושרים

כל העולם אשם חוץ ממכם שהייתם בטירוף נכון?

הייתה תחושה של זלזול באצטדיון לפני המשחק. כאילו באים לחגוג.

שניה לפני שהתחיל אמרתי לשניים שלידו שאסור להיות שאננים כי זה לא הולך להיות קל.

הקטע הוא שברגע ששמו גול כולם נכנסו לשוק, אז צאו מהשוק שלכם ותתחילו לעודד. אתם אומרים שהקבוצה לא רוצה את זה מספיק. מישהו פה יכול להגיד לי שהקהל שלנו רוצה את זה יותר מהקהל של באר שבע? אין סיכוי.

מישהו יכול להסביר מה שרו ב7 דקות מפתיחת המחצית השנייה?

במקום להוציא את הקבוצה כמו מלוע של תותח שרים לי שירים מרדימים

שחוץ מהגוש אף אחד לא מכיר וכל זה בפאקינג דרבי

ושער 13 אוי שער 13 איזה לחץ אלוהים בא לי לתת פצצה לאנשים לידי שנובחים כמו שרמוטות על כל

מהלך שלא הולך או על הנעת כדור מסודרת

נהיינו קהל שבע ובמקום שאנחנו נמשוך את הקבוצה תוך כדאי עידוד מאסיבי אנחנו מחכים שהקבוצה תעורר אותנו

אכזבה

כאילו שירים אחרים אתם שרים

כל השערים רדומים, מידי פעם 13 ניסו להעיר וקיבלו זין מהארגון.

התפקיד שלהם זה לא להעיר

התפקיד שלהם להצטרף למה שהארגון מוביל..אם זה לא מתאים להם סבבה אל תעודדו

אי אפשר שכל אחד יתחיל וינסה להעיר תקהל

לא רימונים לא אבוקות גם לא פצצות זרחן ביציע שום דבר לא יעזור הקהל גמור...

מזל שיש תארגון שעדיין מנסים אני במקומם מקפל תבסטה מיאוש ממזמן ובא לראות משחק עם גרעינים חבל על המאמץ שלהם עצוב

קראתי את זה בלחן של "לא כידונים"

מה אתם שרים שיר שאף אחד לא מכיר בדרבי גשם שהתוצאה 1-1 במחצית??? מה??????? כאילו אין זמן אחר לתרגל שיר חדש?! במקום להטריף את השחקנים בעליה חזרה מהמחצית!!

הם נותנים את הנשמה וכל ההערכה לזה אבל זה היה פשוט הזוי, טיפה מחשבה לעזאזל

בטח אם היו שרים שיר אחר אז בלומפילד היה רועד.

תפסיקו לזיין את המוח חבורה של כבשים

אני רואה חלקים מהמשחק, בדקות שזכרתי שהיו "להיטים", "שירים סוחפים", "לא שירים שרק הארגון מכיר"

וגם אז שומעים את הפועל, בדיוק כמו שהיה במגרש

תתעוררו על החיים שלכם כבר ובמקום להתלונן פה בפורום תבואו למגרש ותפתחו את הפה 90 דקות ותחזרו לעיסוקיכם

שום דבר לא ישתנה עד שאנשים יתחילו לפתוח את הפה ליותר מ7 דק' בכל המשחק. פה הכל מתחיל ונגמר. עד אז שום דבר לא ישתנה ולא משנה כמה דיונים ייפתחו בנושא. רוצים שער 11 חזק (שאוטומטית ירים את שאר היציעים)? תעודדו.

כנראה שיש הרבה מאוד אנשים בקהל שלא חוו את העשור הגרוע ואת ההשפלות בדרבי.

אחרת אין לי הסבר. לא יודע מה עובר על אנשים, בטוחים שמכבי באה לתת קונצרט ואחרי שזה לא קורה הם פשוט סותמים את הפה או מתלוננים.

חבל לי, עם קצת יותר התלהבות ודחיפה היינו יכולים לקחת את זה היום.

אם אפשר לקחת משהו חיובי אחד שאולי יקרה עם הפסד אליפות, זה שכל הזבל ייצא מבלומפילד. אוהדי השמנת וההצלחות. מגעיל לחשוב שהמצב בדרך להיות כמו נוקיה.

הימים המרגשים ביותר מבחינת עידוד וקהל דווקא היו בעונות של כשלונות ובעונה של אוסקר.

כי מי שבא אז בא מהלב ובא בכל מחיר. היום אנשים סתם רוצים לדפוק סלפי. גועל נפש.

קבוצה אלופה 3 שנים ברצף ואין עידוד יש רק שובע מהצלחות וחוסר הערכה וזיכרון קצר.

פשוט קהל של אפסים סמרטוטים, מהחלשים בליגה.

שיהיה ברור שהדברים שלי מכוונים לקהל שלא יושב ב11, כלומר לרוב.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

וואלה אני בדרך כלל מאשים את הארגון שהם מתעקשים על שירי "בוטיק" כמו השיר בתחילת המחצית השניה (שגם בראשון לציון הוא לא "סחף"), אבל זה דרבי וגם בשירים שאמורים להחזיק הכל דעך מהר מידי. אני יושב ב-13 ואני חושב שאתמול צעקתי יותר חזק במיוחד, ניסיתי לגרום לאנשים לשיר, חשבתי שיגידו, וואלה המשוגע הזה צורח כשכולם יושבים, יאללה בואו נשיר איתו, אבל ששששששש, לילה, כולם ישנים.

אני מוצא את עצמי עומד ומקלל את היציע בצרחות ולאף אחד לא מזיז. אין ספק שהקהל של מכבי חלש, שבע (מהר מידי!) ומעודד רק כשהקבוצה נותנת הצגה.

חבל .

אם אפשר לקחת משהו חיובי אחד שאולי יקרה עם הפסד אליפות, זה שכל הזבל ייצא מבלומפילד. אוהדי השמנת וההצלחות. מגעיל לחשוב שהמצב בדרך להיות כמו נוקיה.

הימים המרגשים ביותר מבחינת עידוד וקהל דווקא היו בעונות של כשלונות ובעונה של אוסקר.

כי מי שבא אז בא מהלב ובא בכל מחיר. היום אנשים סתם רוצים לדפוק סלפי. גועל נפש.

קבוצה אלופה 3 שנים ברצף ואין עידוד יש רק שובע מהצלחות וחוסר הערכה וזיכרון קצר.

פשוט קהל של אפסים סמרטוטים, מהחלשים בליגה.

שיהיה ברור שהדברים שלי מכוונים לקהל שלא יושב ב11, כלומר לרוב.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לא שומעים אותכם.

ומצפיה בסרטונים שאנשים צילמו אפילו יש דיליי בין הצד של 13 שקרוב ל11 לשער 11 . אני כבר לא מדבר על דיליי בין 11 ל7 למשל.

שער 11 הוא האכזבה הכי גדולה מכל היציעים.

שער שאמור לעודד שרובו המוחלט לא מעודד.

לא שומעים אותכם.

ומצפיה בסרטונים שאנשים צילמו אפילו יש דיליי בין הצד של 13 שקרוב ל11 לשער 11 . אני כבר לא מדבר על דיליי בין 11 ל7 למשל.

שער 11 הוא האכזבה הכי גדולה מכל היציעים.

שער שאמור לעודד שרובו המוחלט לא מעודד.

דווקא אתמול היה גוש גדול יחסית ב11

לצערי חבל שזה רק בדרבי

בשאר המשחקים הגוש קטן בהרבה

העידוד אתמול היה לא רע בהתחשב בזה שקיבלנו גול דקה 2

הבעיה שלי היא עם שאר היציעים שאני לא מצפה מהם הרבה, רק לענות בשירים מיציע ליציע וגם את זה הם לא עושים

דווקא אתמול היה גוש גדול יחסית ב11

לצערי חבל שזה רק בדרבי

בשאר המשחקים הגוש קטן בהרבה

העידוד אתמול היה לא רע בהתחשב בזה שקיבלנו גול דקה 2

הבעיה שלי היא עם שאר היציעים שאני לא מצפה מהם הרבה, רק לענות בשירים מיציע ליציע וגם את זה הם לא עושים

הרבה תלוי בעוצמה ששרים . גם בשירים מיציע ליציע שמעו את 11 חלש מאוד.

כבר מזמן הקבוצה מרימה את הקהל ולא להיפך.

ברגע שספגנו גול מוקדם וקבוצה לא הייתה במיטבה (ובטח שגם הגשם לא עזר), כבר היה ברור מה הקהל יראה..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.