Jump to content

שיפוט כל כך גרוע לא ראיתי הרבה זמן

yzfR125

Recommended Posts

סגנון השיפוט שלו מעצבן ובעייתי, הוא שורק יותר מדי ולא נותן למשחק לרוץ אבל לפחות היום הוא עשה את זה אחיד. לא מיהר להוציא צהובים ל-2 הקבוצות ושרק על רוב הנפילות ל-2 הקבוצות ואפילו לנו יותר (כי מן הסתם הם עשו יותר פאולים).

חוץ מזה היום לא עשה אף טעות קריטית ולא השפיע בכלל על התוצאה אם כי זה היה משחק איטי ודי קל לשיפוט. בקיצור אם לא קוראים לו אלון יפת הנושא הזה לא מתקיים ואתם יודעים את זה.

תמיד עדיף שופטים שמעת לעת יטעו באיזה פנדל או אדום אבל יודעים לשפוט ולנהל משחק מאשר החרא הזה, שבא לעשות לעצמו חיים קלים (וכמובן בסוף עשו לו בית זונות במגרש).

עד עכשיו אגב לא הבנתי על איזה בסיס הוא עצר את המשחק. אוקיי מכבי נאצים שלא החזירו תכדור מהאאוט, אבל מה זה קשור אליו? זה לא שהוא עצר את המשחק. מאיפה יש לו סמכות פתאום לעצור על דעתעצמו ולחייב קבוצה להחזיר כדור??

רואה עשר דקות מהשידור החוזר וחוטף עצבים. חתיכת חרא. איך על העבירות על בן חיים ועל דסה לא שלף צהוב (על דסה הוא אפילו לא שרק). מאחל שכל האיחולים כאן יתגשמו.

ברור שלא בגללו הפסדנו נקודות, אבל הוא פשוט שפט נורא

שורק על כל דבר, לא מפסיד לעכב את המשחק עם דיבורים בלתי נגמרים עם השחקנים. מילא הדיבורים האלה היו עוזרים במשהו, השחקנים של הפועל פשוט השתינו עליו היום

והבלאגן שהוא יצר לעצמו שם עם ההחזרת הכדור זה הזייה.

בונא ימצחיקים, גם אם הוא מוסיף עוד 20 דקות מכבי לא שמה פה גול...

הדבר היחיד שהוא היה חרא בו,זה הפאולים שלא נשרקו על טל בן חיים, וגם בזה אני לא מאשים אותו אלא את טל שגרם לזה עם התמונה המטומטמת שלו לאינסטגרם

בונא ימצחיקים, גם אם הוא מוסיף עוד 20 דקות מכבי לא שמה פה גול...

הדבר היחיד שהוא היה חרא בו,זה הפאולים שלא נשרקו על טל בן חיים, וגם בזה אני לא מאשים אותו אלא את טל שגרם לזה עם התמונה המטומטמת שלו לאינסטגרם

דווקא עם טבח לא זכורה לי טעות. כשהיתה עליו עבירה שרק, כשהתחזה לא.

שופט נוראי ולא מהיום, לא יאומן שהשופט המזדיין הזה שופט משחקים באירופה עוד.

מצידו לגמור כל משחק ב0-0, הוא נגד כדורגל ונגד כל הנאה שבמשחק

זה שהוא בדיחה מהלכת וכל השריקות שלו הם אינטואיציות בלבד שרובן לא נכונות זה ברור לי. דבר אחד אני לא מבין, איך שופט מחליט לעצור משחק ולחמם את האווירה על סמך זה שלא החזרנו כדור כי שחקן שלהם שיחק אותה פצוע.

אני חושב שזה תקדים. עזבו שרק נגדנו קורה ששורקים להפסיק משחק מתי שרוצים. (סתם בזכרון הפגיעת ראש של ברק לוי והגול של בני יהודה) והיו עוד מלא.

אני בתור מכבי פונה להתאחדות לגבי שופטים שלא יכולים לשפוט אותנו.

שופטים שעוצרים את המשחק כל רגע (לא משנה לאיזה צד השריקה) זה תמיד נגדנו כי זה עוצר את הקצב, המהירות, והמומנטום. ולכל שאר הקבוצות בליגה אין אוויר בדקה 60 בד''כ. אבל זה היה נראה שבמחצית הראשונה המשחק לא שוחק איזה 10 דק' בתמורה קיבלנו דקה תוספת זמן.

תראו באנגליה שופטים לא פוחדים. מוסיפים גם 8 דקות אם צריך.

Sent from my m1 note using Tapatalk

זה שהוא בדיחה מהלכת וכל השריקות שלו הם אינטואיציות בלבד שרובן לא נכונות זה ברור לי. דבר אחד אני לא מבין, איך שופט מחליט לעצור משחק ולחמם את האווירה על סמך זה שלא החזרנו כדור כי שחקן שלהם שיחק אותה פצוע.

Sent from my m1 note using Tapatalk

ללא ספק רגע השיא שלו.

הצליח בשניה אחת גם להמציא מחדש את החוקה וגם לעורר מהומה. בא לי שהוא יסביר באיזה עילה הוא עצר את המשחק ואחרי זה הכריח את אלברמן להחזיר להם תכדור.