Jump to content

גילי ורמוט עבר רשמית למכבי חיפה

שורה

Recommended Posts

ההשפלה היא של הפועל, כולל מה שקורה שם השנה, ואפילו מה שקורה בחיפה עד עכשיו,

מכבי הגיעה לאלופות (בכלל לא בזכותו כן) ופגעה ב2 מועמדות לתואר בקיץ, לפני שהתחילה העונה.

הייתי שמח אם וורמוט היה טוב במכבי ונשאר, עכשיו לא ייחסר לי, אולי דווקא הייתי משאיר ונותן לו ''לסבול'' כאן,

הכי חשוב, מקווה שמיכה יבין את הערך שלו יותר מתמיד למכבי ויוכיח שהוא לא צריך את וורמוט מאחוריו,

כדיי להיות השחקן שהוא יכול להיות, כל הזמן.

ולכל מי שאומר אמרתי לכם, נו אז? ואם היה נותן מספרים של זהבי? תראו איך מדבר\מתנהג היום ''הסמל הכי גדול של מכבי'' .

לא. אתה לא היחיד. גם בעיני זה סתם קשקוש והקצנה מיותרת. פעם לא היו דברים כאלה. בכלל לא חשבו על זה. היום מנתחים כל חצי מילה שהוא אמר או שאמרו לו.

הכדורגל הוא פשוט מראה שמשקפת את המציאות שאנחנו חיים בה והמציאות הזו הולכת ונהיית יותר ויותר אלימה.

יש אנשים שאשכרה מחפשים התבטאויות זניחות של שחקנים רק בכדי להוציא את כל הטינופת האנושית החוצה ומתחרים ביניהם מי יהיה קיצוני יותר.

זו הבושה היחידה שאפשר להצביע עליה בהקשר של המקרים האלו.

הכדורגל הוא פשוט מראה שמשקפת את המציאות שאנחנו חיים בה והמציאות הזו הולכת ונהיית יותר ויותר אלימה.

יש אנשים שאשכרה מחפשים התבטאויות זניחות של שחקנים רק בכדי להוציא את כל הטינופת האנושית החוצה ומתחרים ביניהם מי יהיה קיצוני יותר.

זו הבושה היחידה שאפשר להצביע עליה בהקשר של המקרים האלו.

לא, זה תוצר של עידן האהדה המאורגנת ותקשורת ספורט האינטרנטית. היציעים היום לא יותר אלימים ממה שהיו פעם.

אותו נוסח היה אומר לגבי כל קבוצה שהיה עובר אליה. עוד שכיר חרב קטן שמתאים את עצמו לקבוצה שהוא נמצא בא והופך לכפוי טובה

אם היה חותם בבית"ר הנוסח היה

שעזבתי את הפועל רציתי להגיע לבית"ר אבל זה לא הסתדר אז נאלצתי לעבור למכבי תל אביב.

אם היה חותם בסכנין הנוסח היה

שעזבתי את הפועל רציתי להגיע לסכנין אבל זה לא הסתדר אז נאלצתי לעבור למכבי תל אביב.

וכו' וכו'.

היה נגמר לא תרם כלום ושלום על ישראל

אני היחיד שאני לא מבין איזה "השפלה" יש פה, או בכל שטות אחרת של "כבוד" שהומצאה במאה ה-21? אני שומע למשל את אוהדי הפועל מדברים על ה-אלק פגיעה בכבוד אם ורמוט ישחק אצלם, שזה קצת מוזר לי כי אני תמיד חשבתי שבושה זה לרדת ליגה, ולא עד כמה השחקנים שלך "נאמנים" (בעיני עצמך). הכל שטויות.

אם מיקי ברקוביץ', גבי לסרי, ג'רי בית הלוי ופליקס חלפון חצו את הכביש והכל עבר וחזר בלי בעיה, גילי פאקינג ורמוט זה כסף קטן. למי לעזאזל אכפת. אה, ולפני שתגידו לי "אבל בחו"ל", פט ג'נינגס שיחק איזה עשור בטוטנהאם, ואז איזה עשור בארסנל, ואז חזר לטוטנהאם. שוב, למי לעזאזל אכפת. שחקן עוזב את הקבוצה שלך ליריבה, אתה מקלל אותו (וגם זה לא תמיד), בזה זה נגמר. זה לרוב לא עובד הפוך, ולרוב גם לא מעניין ש"בגד" מרגע שחוזר.

בסופו של דבר, השבוע שחקן לא טוב עבר לקבוצה לא טובה (שיחררנו אותו לחיפה ואף אחד פה לא דואג מזה שנחזק את הקופים, זה אומר הכל), אני אפילו לא מבין איך זה הגיע ל-7 עמודים.

מסכים כל מילה...עידן הפייסבוק והמדיה החברתית שגורמת להצתה בשניות היא אשמה לצערנו...מעבר כזה לפני 15 שנה לא היה מניד עפעף כמעט משום צד..בטח שגילי לא שחקן בית אצלם

בכל מקרה חפרנו על העזיבה של ורמוט שלום ולא להתראות במועדון הכי "מצליח" בארץ מכבי חיפה

כמה סמרטוט הוא צריך להיות אחרי שגם חיזרו אחריו הרבה זמן, שילמו עליו מעל ומעבר, נתנו לו את כל הכלים להצליח וגם רצו שימשיך והוא זה שיזם את המעבר ואחרי כל זה ואחרי ששיחררו אותו ללא תמורה הוא לא ידע לתת מילת תודה קטנה לגולדהאר. אבל תאכלס הבן אדם כנה.. הוא בא לפה רק בשביל הכסף ובגלל זה הוא השתמש במילה "נאלצתי", איזה כפוי טובה.

מעולם לא קיללתי תחולה **** הזה ולא אף שחקן מכבי במגרש. אני לעומת אחרים יודע מה פוגע במכבי ולא עושה זאת

בקשר לארגון שצדק בכל מה שקשור ללעודד או לא לעודד... תגיד את זה לרייכרט וראדי

אי אפשר לסובב תנושא איך שנוח לך מתי שנוח לך

בקשר להאריס... ולהוציא לשון, אתה באמת משווה את זה לבן זונה שלבש הזונה ה12 ואמר בוידאו ששל? שחקן שלבש אדום והיה קפטן בדרבי שעה לפני שחתם אצלך?

זהבי? כן הייתה לי סלידה ממנו לא אשקר ביום שחתם כי מה לעשות אני שונא אדומים גם אם עבר שנתיים בחו"ל.

היום הוא כבר האהוב עלי במכבי יחד עם שחקני הבית ואלברמן ואם אתה באמת שואל למה אז הכל התחיל כשראיתי את השנאה המפלצתית שלו להפועל

כשראיתי שוב ושוב שהוא רק מת לזיין תשרמוטות האלה

כשהראה לי שוב ושוב שהוא באמת אוהב את מכבי ובאמת אוהב אותנו האהבה הגיעה לבד

ולההוא שאמר שיצאתי מהחורים אז ואללה אחי שם עלייך זין מי שלא תהיה אם לך ולאחרים היה איכפת כמוני אז אולי השרמוטה הזאת לא הייתה דורכת בקרית שלום

אני יוצא פה סאחי ברמות אבל תקשיב יש לך פשוט פה מטונף. קשה להתייחס שלא בבוז לתוכן של הודעה שכבר בשורה הראשונה שלה כתוב חולה ****, ולא משנה מה המסר הכללי שלה. קצת דרך ארץ לא תזיק לך חבר.

ממש אבידה גדולה אוי ואבוי. (ברוך שפטרנו!)

קיצור אפילו גול אחד הוא לא שם הזין הזה.

שורה תחתונה הוא כבר לעולם לא יחזור להיות ורמוט של לפני כמה שנים.

אני יוצא פה סאחי ברמות אבל תקשיב יש לך פשוט פה מטונף. קשה להתייחס שלא בבוז לתוכן של הודעה שכבר בשורה הראשונה שלה כתוב חולה ****, ולא משנה מה המסר הכללי שלה. קצת דרך ארץ לא תזיק לך חבר.

הנה כל היפי נפש שצועקים אבוקסיס הא חולה ****

בסדר התרגלתי

מה שמגוחך זה שהוא אומר שהוא מגיע למקום שהוא רצה להיות בו לפני שנה והוא לא משבר על ההווה שאבא שלו נסע להתחנן לכבירי שיחזיר את הבן שלו להפועל.

אותו נוסח היה אומר לגבי כל קבוצה שהיה עובר אליה. עוד שכיר חרב קטן שמתאים את עצמו לקבוצה שהוא נמצא בא והופך לכפוי טובה

אם היה חותם בבית"ר הנוסח היה

שעזבתי את הפועל רציתי להגיע לבית"ר אבל זה לא הסתדר אז נאלצתי לעבור למכבי תל אביב.

אם היה חותם בסכנין הנוסח היה

שעזבתי את הפועל רציתי להגיע לסכנין אבל זה לא הסתדר אז נאלצתי לעבור למכבי תל אביב.

וכו' וכו'.

היה נגמר לא תרם כלום ושלום על ישראל

ועדיין ראדוניץ', שאין לו שום מחויבות למכבי או היסטוריה בכדורגל הישראלי, בחר להתבטא כמו גבר ומקצוען. גילי בחר להתבטא כמו סמרטוט ולהתחנף לאוהדים. אולי בגלל זה הוא לא יגיע לכלום (או כי הוא כבר בן 30 ונתן עונה אחת טובה בקריירה ;) )

ועדיין ראדוניץ', שאין לו שום מחויבות למכבי או היסטוריה בכדורגל הישראלי, בחר להתבטא כמו גבר ומקצוען. גילי בחר להתבטא כמו סמרטוט ולהתחנף לאוהדים. אולי בגלל זה הוא לא יגיע לכלום (או כי הוא כבר בן 30 ונתן עונה אחת טובה בקריירה ;) )

מדהים לראות את התגובות של ראדוניץ' לעומת ורמוט

וזה עוד מדובר על שחקן זר, שלא שיחק יותר מ-90 דק' במצטבר העונה

על גילי ורמוט: "הסיפור עם ורמוט הוא די פשוט. ורמוט רצה לחזור להפועל תל אביב, זה תהליך שכבר התחיל בקיץ. אני הבהרתי לו בזמנו וגם למקורביו באופן ברור שזה לא יכול לקרות. לא חשבנו שחשוב להוציא הודעה מיוחדת בנושא, אבל לצערי הלחץ מכיוון גילי לא פסק גם כשהבהרנו לו בצורה חד משמעית שזה לא יכול לקרות. אבל כשאבא שלו ביקש להפגש איתי באופן אישי הסכמתי מפאת כבוד לאדם המבוגר ממני. זה היה כמובן אחרי ישיבה במועדון שערכנו בצהריים, שבה הוחלט באופן גורף על ידי כולם, כולל על ידי הצוות המקצועי, שוורמוט לא יחזור למועדון".

כבירי

על גילי ורמוט: "הסיפור עם ורמוט הוא די פשוט. ורמוט רצה לחזור להפועל תל אביב, זה תהליך שכבר התחיל בקיץ. אני הבהרתי לו בזמנו וגם למקורביו באופן ברור שזה לא יכול לקרות. לא חשבנו שחשוב להוציא הודעה מיוחדת בנושא, אבל לצערי הלחץ מכיוון גילי לא פסק גם כשהבהרנו לו בצורה חד משמעית שזה לא יכול לקרות. אבל כשאבא שלו ביקש להפגש איתי באופן אישי הסכמתי מפאת כבוד לאדם המבוגר ממני. זה היה כמובן אחרי ישיבה במועדון שערכנו בצהריים, שבה הוחלט באופן גורף על ידי כולם, כולל על ידי הצוות המקצועי, שוורמוט לא יחזור למועדון".

כבירי

אני מצטער מאוד, אבל קבוצה שבאתר שלה הסמל של מכבי נראה כמו פ"ת, שבמספרי הדרבים הקודמים מציינים הרכבים מנצחונות שלהם בשנת 42 ומנסים להחביא את המאזנים בין הקבוצות, ובעלים שמתראיין בחוסר קלאסה משווע ומתקרבן- "שקיפות היא חשובה בעיניי, כל הקבוצות הגדולות האחרות נמנעו מכך. ברור לכם מה היו אומרים אם דווקא אנחנו לא היינו מפרסמים את הדו"ח.."- אני באמת לא מאמין ליותר מדי..

בואנה השרמוט הזה כזה יצור מגעיל ושפל.

התחיל לפתוח תפה כאילו מי ישמע הוא היה פה בכלא. יא בן זונה קיבלת טונות של כסף ולא החזרת כלום שנה שלמה כלום !

לא מאמין שכזה יצור דוחה היה אצלינו.

איכסס להקיא..

מקווה שאם גורדי לא לומד לקח מהיצורים הדוחים שהוא רודף אחריהם אז שמיטש ילמד .