Jump to content

גילי ורמוט עבר רשמית למכבי חיפה

שורה

Recommended Posts

גילי וורמוט הוא בסך הכול רמזור שכולנו חולפים על פניו ולא מסכלים אחורה. הוא היה אדום מגעיל עצר לרגע בצהוב ונסע לנו מעיניים בירוק. הוא לא תרם כלום ואולי בעצם כן. אולי עכשיו גם בעידן של כסף יבינו שלא כל אחד יכול להגיע למכבי ושזה שיקול שצריך לקחת אותו בחשבון בעתיד. הוא התקבל במכבי הכי יפה שיכול להיות לשחקן שעובר מהיריבה הגדולה הוא שוחרר ללא תמורה ובמקום להגיד תודה לגורדי ומיץ הוא ירק עלינו. הלוואי ובמכבי היו נותנים לו להתייבש ביציע אולי זה ילמד את מכבי לעתיד. פה זה המזרח התיכון ועדיין לא אירופה, שחקן כפוי טובה. גורדי הראה שהוא לא מחזיק אף אחד בכוח זה אולי טוב לתדמית ולחדר הלבשה אבל מוציא את מכבי פרייארים. האליפות השנה תגיע למרות הכול אני מאמין גדול בזה והיא תהיה מתוקה מתמיד.

Sent from my Elephone P8000 using Tapatalk

הבושה היא כולה שלנו שאחד כמוהו דרך בקריית שלום.

טפייי כמה צעקתי בזמנו

מכרתם כולכם(לא אתה ספציפית) את עצמכם בשביל כלום ושום דבר

כל אלה שליקקו לו ועודדו אותו אתם שרמוטות. כולכם

איזה סמרטוט חסר אופי, לפני שנה קיבלת חבל הצלה לקריירה ופשוט זרקת זין כל עוד החשבון בבנק מתמלא. הרי אם לא מכבי, אתה לא מגיע בכלל לכרמל, כאילו אם היית עובר מהפועל הם לא היו דורשים מיליון יורו מדון קסקט.

מההתחלה הוא לא רצה להיות פה, אופי חלש ושחקן גמור, וגם כפוי טובה!

מישהו מנע ממך להצליח במכבי? מישהו עשה לך רע? קיבלו אותך בצורה לא יפה?

פשוט מתבייש ששחקן כזה. דרך במכבי ולחשוב ששמחתי על כך ביום שחתמת.

ולגבי ההשוואה לעדן, לפחות עדן מנסה, לא בורח כמו כוסית אחרי כמה משחקים שנכשל. זה שאין לו מושג זה כבר בעיה אחרת.

מעריך אותו הרבה יותר מהפרימדונה שעזבה.

טפייי כמה צעקתי בזמנו

ואתה גבר.!!!!

אין ספק שורמוט הוא חתיכת קוקסינל, אבל מה לעשות שאני נגד לקלל שחקני מכבי וכל עוד הוא היה שחקן מכבי לא היה לי שום סיבה לקלל אותו.

צחוק הגורל הוא שמכל הישראלים מעונת הדאבל של הפועל שצפו להם עתיד גדול בסופו של דבר רק מזהבי יצא משהו והוא לא ממש נספר באותה עונה כבורג מרכזי.

שכטר לא פוגע מאז העונה שלהם בליגת האלופות, ורמוט גם, קנדה הוא עדיין חי?, מהראן לאלה הפך להיות כדורגלן ליגה בינוני וסביר וזה רק אלו שאני זוכר

צחוק הגורל הוא שמכל הישראלים מעונת הדאבל של הפועל שצפו להם עתיד גדול בסופו של דבר רק מזהבי יצא משהו והוא לא ממש נספר באותה עונה כבורג מרכזי.

שכטר לא פוגע מאז העונה שלהם בליגת האלופות, ורמוט גם, קנדה הוא עדיין חי?, ללה הפך להיות כדורגלן ליגה בינוני וסביר וזה רק אלו שאני זוכר

דה סילבה מוכר מזכרות בשוק בריו דה ז'נרו

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ואתה גבר.!!!!

אין ספק שורמוט הוא חתיכת קוקסינל, אבל מה לעשות שאני נגד לקלל שחקני מכבי וכל עוד הוא היה שחקן מכבי לא היה לי שום סיבה לקלל אותו.

אל תקלל... אבל אתם עודדתם תשרמוטה הזאת

אפילו הארגון (שזה היה כמו סכין בלב) עודד אותו

לא האמנתי שאתם כל כך זולים

מה ציפיתם מבן שרמוטה שחותם שעה אחרי דרבי?

חשבתם שאתם משפילים את הפועל הפוך גוטה... השפלנו את עצמנו

אמיר די עם השטויות...הארגון צודק אין מה להכנס לשטויות האלה לעודד או לא לעודד..בדמוק כמו מקרה האריס מה אתה מעדיף שישרקו לו בוז תפסיקו עם הטמטופ המתמשך הזה...בושה מה זה אל תשאל אני בוכה שהארגון שרו לו גילי ורמוט בוא לפה..אתה לא ילד בן 13 תתבגרו כבר ותבינו ששחקן במכבי צריך לתת לו תמיכה ..ברגע שהלך תקלל תחיים של אותו אחד תירק לו בפנים שהוא הולך להרים קרן..אבל כל עוד שחקן של מכבי אין ברירה אלא לתמוך כי אם לא זה יפגע בנו

מה אתה מעדיף לקלל את האריס על הלשון שהוציא וככה להכניס אותו אולי למרה שחורה ולנו לאיבוד התואר או להבין שמכבי מעל הכל?

טפייי כמה צעקתי בזמנו

אח שלי קח רגיעון! תנשום אוויר. טוב שיש אנשים כמוך, שבדיעבד מתחילים לצאת מהחורים שלהם ולהגיד כמה הם חזו את מה שיקרה. על פי הגישה שלך, גם זהבי לא זכאי לעידוד וחבל שהגיע למכבי.

מה אכפת שיש פה כאלה שתמיד שהיו נגדו.

ואם הוא היה מצליח אז אנחנו ההיינו אומרים לך הנה תראו.

כמו במקרה זהבי שחטף קללות במשך תקופה (לדוגמה ג'ק עד דרבי פואד)

אז הוא הגיע למכבי רצינו שיצליח לא הלך והשחקן גם מסתבר לא רצה להיות פה ועכשיו שהוא עזב הוא יוצא סמרטוט

אז זאת הסיבה להתחיל לקלל אותו ולא כשהוא שחקן מכבי שאמור לעזור לנו להצליח כי זה לא מועיל בכלום

טפייי כמה צעקתי בזמנו

גילי ורמוט פה לבוא זה לא לעודד אותו
קראנו לו כמו שאנחנו קוראים לכלב שלנו
וחסר לו שהוא לא יבוא :)

וכן השפלנו את הפועל.

אמיר די עם השטויות...הארגון צודק אין מה להכנס לשטויות האלה לעודד או לא לעודד..בדמוק כמו מקרה האריס מה אתה מעדיף שישרקו לו בוז תפסיקו עם הטמטופ המתמשך הזה...בושה מה זה אל תשאל אני בוכה שהארגון שרו לו גילי ורמוט בוא לפה..אתה לא ילד בן 13 תתבגרו כבר ותבינו ששחקן במכבי צריך לתת לו תמיכה ..ברגע שהלך תקלל תחיים של אותו אחד תירק לו בפנים שהוא הולך להרים קרן..אבל כל עוד שחקן של מכבי אין ברירה אלא לתמוך כי אם לא זה יפגע בנו

מה אתה מעדיף לקלל את האריס על הלשון שהוציא וככה להכניס אותו אולי למרה שחורה ולנו לאיבוד התואר או להבין שמכבי מעל הכל?

מעולם לא קיללתי תחולה **** הזה ולא אף שחקן מכבי במגרש. אני לעומת אחרים יודע מה פוגע במכבי ולא עושה זאת

בקשר לארגון שצדק בכל מה שקשור ללעודד או לא לעודד... תגיד את זה לרייכרט וראדי

אי אפשר לסובב תנושא איך שנוח לך מתי שנוח לך

בקשר להאריס... ולהוציא לשון, אתה באמת משווה את זה לבן זונה שלבש הזונה ה12 ואמר בוידאו ששל? שחקן שלבש אדום והיה קפטן בדרבי שעה לפני שחתם אצלך?

זהבי? כן הייתה לי סלידה ממנו לא אשקר ביום שחתם כי מה לעשות אני שונא אדומים גם אם עבר שנתיים בחו"ל.

היום הוא כבר האהוב עלי במכבי יחד עם שחקני הבית ואלברמן ואם אתה באמת שואל למה אז הכל התחיל כשראיתי את השנאה המפלצתית שלו להפועל

כשראיתי שוב ושוב שהוא רק מת לזיין תשרמוטות האלה

כשהראה לי שוב ושוב שהוא באמת אוהב את מכבי ובאמת אוהב אותנו האהבה הגיעה לבד

ולההוא שאמר שיצאתי מהחורים אז ואללה אחי שם עלייך זין מי שלא תהיה אם לך ולאחרים היה איכפת כמוני אז אולי השרמוטה הזאת לא הייתה דורכת בקרית שלום

שלא תתפלאו אם תראו אותו כמה משחקים רץ ויורק דם העיקר להוכיח שעדיין יש בו משהו האפס המסריח הזה.

אחרי הכל הוא שחקן כדורגל טוב (בזמנו) ואי אפשר להתווכח על כך.

ג'ורדי ניסה, מכבי נתנה בשבילו הכל גם כשהיה פצוע וגם אינספור הזדמנויות על הדשא והוא ירק לנו בפרצוף, גם בסוף נתנו לו את השחרור כמו גברים ויצאו איתו יותר מבסדר, יום אחרי זה הוא בחר להתנהג כמו זונה במקום לסכם את זה יפה. אבל מה ציפיתם?

כל מה שנותר זה רק להעריך ולהתגאות שהמועדון שלנו הוא המוסרי, האתי, והמתחשב בארץ (בניגוד לקבוצה שהסכימה לקחת אותו שאצלה אם הוא יעשה רבע ממה שהוא עשה אצלנו הוא מתייבש ביציע חודשים) גם אם יש בנו כעס כלפי כפויי טובה.

זה הזמן להתקדם, יש לנו דרבי עוד ארבעה ימים, זה הזמן לזיין את "הבית החם והאוהב" שלו.

מעולם לא קיללתי תחולה **** הזה ולא אף שחקן מכבי במגרש. אני לעומת אחרים יודע מה פוגע במכבי ולא עושה זאת

בקשר לארגון שצדק בכל מה שקשור ללעודד או לא לעודד... תגיד את זה לרייכרט וראדי

אי אפשר לסובב תנושא איך שנוח לך מתי שנוח לך

בקשר להאריס... ולהוציא לשון, אתה באמת משווה את זה לבן זונה שלבש הזונה ה12 ואמר בוידאו ששל? שחקן שלבש אדום והיה קפטן בדרבי שעה לפני שחתם אצלך?

זהבי? כן הייתה לי סלידה ממנו לא אשקר ביום שחתם כי מה לעשות אני שונא אדומים גם אם עבר שנתיים בחו"ל.

היום הוא כבר האהוב עלי במכבי יחד עם שחקני הבית ואלברמן ואם אתה באמת שואל למה אז הכל התחיל כשראיתי את השנאה המפלצתית שלו להפועל

כשראיתי שוב ושוב שהוא רק מת לזיין תשרמוטות האלה

כשהראה לי שוב ושוב שהוא באמת אוהב את מכבי ובאמת אוהב אותנו האהבה הגיעה לבד

ולההוא שאמר שיצאתי מהחורים אז ואללה אחי שם עלייך זין מי שלא תהיה אם לך ולאחרים היה איכפת כמוני אז אולי השרמוטה הזאת לא הייתה דורכת בקרית שלום

סבבה כל העניין היה פה על הזמן שהיה במכבי..הבהרת תנקודה מקבל את דעתך

אני היחיד שאני לא מבין איזה "השפלה" יש פה, או בכל שטות אחרת של "כבוד" שהומצאה במאה ה-21? אני שומע למשל את אוהדי הפועל מדברים על ה-אלק פגיעה בכבוד אם ורמוט ישחק אצלם, שזה קצת מוזר לי כי אני תמיד חשבתי שבושה זה לרדת ליגה, ולא עד כמה השחקנים שלך "נאמנים" (בעיני עצמך). הכל שטויות.

אם מיקי ברקוביץ', גבי לסרי, ג'רי בית הלוי ופליקס חלפון חצו את הכביש והכל עבר וחזר בלי בעיה, גילי פאקינג ורמוט זה כסף קטן. למי לעזאזל אכפת. אה, ולפני שתגידו לי "אבל בחו"ל", פט ג'נינגס שיחק איזה עשור בטוטנהאם, ואז איזה עשור בארסנל, ואז חזר לטוטנהאם. שוב, למי לעזאזל אכפת. שחקן עוזב את הקבוצה שלך ליריבה, אתה מקלל אותו (וגם זה לא תמיד), בזה זה נגמר. זה לרוב לא עובד הפוך, ולרוב גם לא מעניין ש"בגד" מרגע שחוזר.

בסופו של דבר, השבוע שחקן לא טוב עבר לקבוצה לא טובה (שיחררנו אותו לחיפה ואף אחד פה לא דואג מזה שנחזק את הקופים, זה אומר הכל), אני אפילו לא מבין איך זה הגיע ל-7 עמודים.

שכטר לא פוגע מאז העונה שלהם בליגת האלופות, ורמוט גם, קנדה הוא עדיין חי?, מהראן לאלה הפך להיות כדורגלן ליגה בינוני וסביר וזה רק אלו שאני זוכר

נאתכו

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

נאתכו

דווקא הוא לא היה טוב בהפועל והקהל התומך בעולם עשה לו את המוות (ואפילו ירק עליו). גוטמן הרג אותו עם ההצבה שלו.

קיבל 200,000 שקל בחודש, לא תרם כלום ועוד הוא טוען שהיה לו רע.

ברוך שפטרנו

הבחור קיבל שקט כזה בהחלמה שלו מהפציעה שלא היה מקבל משום קבוצה בארץ. היו יושבים לו על הנשמה.

לא תרם דבר ועוד אחרי שהוא עושה פרצופים כדי להתנער מהחוזה, עוד מעז ללכלך.

הסיקור שהוא מקבל על ההתנהגות שלו מהתקשורת אפסי. כולם מתעסקים רק בכמה כסף הוא ויתר ובכיס של גולדהאר. מדהים.

אני היחיד שאני לא מבין איזה "השפלה" יש פה, או בכל שטות אחרת של "כבוד" שהומצאה במאה ה-21? אני שומע למשל את אוהדי הפועל מדברים על ה-אלק פגיעה בכבוד אם ורמוט ישחק אצלם, שזה קצת מוזר לי כי אני תמיד חשבתי שבושה זה לרדת ליגה, ולא עד כמה השחקנים שלך "נאמנים" (בעיני עצמך). הכל שטויות.

אם מיקי ברקוביץ', גבי לסרי, ג'רי בית הלוי ופליקס חלפון חצו את הכביש והכל עבר וחזר בלי בעיה, גילי פאקינג ורמוט זה כסף קטן. למי לעזאזל אכפת. אה, ולפני שתגידו לי "אבל בחו"ל", פט ג'נינגס שיחק איזה עשור בטוטנהאם, ואז איזה עשור בארסנל, ואז חזר לטוטנהאם. שוב, למי לעזאזל אכפת. שחקן עוזב את הקבוצה שלך ליריבה, אתה מקלל אותו (וגם זה לא תמיד), בזה זה נגמר. זה לרוב לא עובד הפוך, ולרוב גם לא מעניין ש"בגד" מרגע שחוזר.

בסופו של דבר, השבוע שחקן לא טוב עבר לקבוצה לא טובה (שיחררנו אותו לחיפה ואף אחד פה לא דואג מזה שנחזק את הקופים, זה אומר הכל), אני אפילו לא מבין איך זה הגיע ל-7 עמודים.

לא. אתה לא היחיד. גם בעיני זה סתם קשקוש והקצנה מיותרת. פעם לא היו דברים כאלה. בכלל לא חשבו על זה. היום מנתחים כל חצי מילה שהוא אמר או שאמרו לו.