Jump to content

גילי ורמוט עבר רשמית למכבי חיפה

שורה

Recommended Posts

מה ציפיתם שהוא יגיד במסיבת עיתונאים למכבי חיפה ?

מהפועל ברחתי כי לא היה עם מי לשחק וכסף לשלם לי

ואז במכבי לא הצלחתי להפוך לשחקן מוביל או הרכב קבוע וגם הקהל לא קיבל אותי באופן מלא אז עברתי למקום הבא התור רק בשביל לחזור לשחק ?

יכול היה להראות קצת יותר כבוד למקום שהסכים לשחרר אותו כי קשה לו להילחם על המקום שלו.

אני לא חושב שמכבי ברמת המערכת (ואני שם את הקהל בצד, למרות שגם זה לא היה כזה סיפור גדול בעיניי) עשתה משהו כדי לגרום לו לא להשתלב, או לא להרגיש בנוח.

משהו בסגנון של "אין טעם להתייחס למה שהיה אני היום כל כולי במכבי חיפה", או כמו שחקן אחר: "עכשיו אני 100 אחוז מכבי ת"א. את האמת, לא ציפיתי לקבלת פנים כזו. אנשים שמחים שבאתי, זה לא מובן מאליו, באתי מהיריבה. מקווה לשמח את הקהל הזה ויש לנו הרבה עבודה. אני אנסה לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. אתם תראו במשחקים הקרובים כמה אני רעב. בחרתי מקצועית את הדרך שהכי טובה לי ומהיום אני מאה אחוז צהוב."

בן אדם בן 30 שולח את אבא שלו להתחנן בפני כבירי שיקח אותו להפועל רק לפני יומיים והיום הוא יושב מול עיתונאים ומספר שהוא רוצה להיות במכבי חיפה.

חלאה. אפשר היה לציין בקצרה שהוא שמח לבוא, רוצה לתרום, ואפילו להודות למכבי שפאקינג שחררה אותו בחינם. כשהגיע לפה, הוא בהחלט ידע להתבטא במתינות שכזו. "נאלצתי לבוא למכבי"? זה לא מס שפתיים, זה ציטוט מכוון של בן זונה שחבל שאי פעם דרך פה.

תארו לכם איזה פה הוא היה פותח על מכבי אם היה חוזר לקייטנה של כבירי.

בן אדם עם אפס פאסון, עם אופי שלא היה מבייש ילדה שקיבלה לראשונה מחזור ועם יכולת של שחקן גמור.

אני מתבייש שקיבלתי אותו בברכה למכבי, אני מתבייש שבתחילת העונה העדפתי אותו על מיכה. העסקה הכי גרועה של מכבי לדעתי אי פעם.

חלאה. אפשר היה לציין בקצרה שהוא שמח לבוא, רוצה לתרום, ואפילו להודות למכבי שפאקינג שחררה אותו בחינם. כשהגיע לפה, הוא בהחלט ידע להתבטא במתינות שכזו. "נאלצתי לבוא למכבי"? זה לא מס שפתיים, זה ציטוט מכוון של בן זונה שחבל שאי פעם דרך פה.

מסכים.

גם אם זה נכון, תן כבוד למקום הקודם שלך שפוצץ אותך בכסף.

הוא מדבר כאילו הוא ברק יצחקי שהכריחו אותו לעבור מכבי. אפשר לחשוב שהצמידו לו תקציר של דרבי 3-2 לרקה

אוי גילי גילי.

מהרגע שהגעת הרמתי גבה.

לא הבנתי למה עטר היה פנוי אבל העדפנו דווקא אותך.

ללא ספק,אחת ההעסקאות הגרועות בעידן ג'ורדי.

מהרגע שהיצור הזה עלה על המגרש היה משו צובט ומגעיל בלב.

מאחל לו להגיע בקרוב ללאומית ולהיות הפליימקר של רמת השרון.

אפס מאופס תקבל מחלה קשה

כמו שאמרו, סמרטוט רצפה, דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

ובעיקר, חסר כבוד.

שמח מאוד שנפטרנו ממנו (לא משנה בחינם/לא בחינם) המחשבה על להשכיב עוד 8 מיליון על הלמלם הזה.

אחלה מיטש. יצא הכי גבר בעולם.

הוא השחקן הראשון שעוזב ומלכלך עלינו בעידן ג'ורדי. מראה עד כמה הוא סמרטוט ולא יודע להעריך שום דבר במיוחד אחרי שפאקינג שחררו אותו מחינם נראה אותו מקבל שחרור בחינם אם יהיה לו עצוב בחיפה או בכל מקום אחר.

תקרע את הרצועות, מיניסקוס ואת כל מה שאפשר לקרוע במשחק הראשון יא אפס

בושה שלבש את המדים של מכבי

רואים שאף פעם לא נתן את הנשמה ועשה טובה ששיחק