Jump to content

ורמוט חתם בהפועל ת"א (או שלא? נושא מתעדכן)

קמאנן

Recommended Posts

ג'ורדי לא יקח סיכון שישחק נגדנו, יעלה עם ים מוטיבציה ויתן משב רוח לשחקנים.

יתקע ביציע ויעבור אחרי הדרבי לדעתי.

אבל אם הוא סיכם זה אומר שנגמר והוא של הפועל.

גילי ורמוט, מי שעזב לפני שנה אחת בלבד את הפועל תל אביב יממה בלבד אחרי הדרבי ועבר ליריבה השנואה, מכבי תל אביב, סיכם את תנאיו לשנתיים וחצי אצל האדומים וכעת שני המועדונים צריכים רק לסכם ביניהם על מנת שההעברה תתבצע בסופו של דבר.

מה שאמרתי בנושא המקביל, הוא אולי סיכם עם גוטמן, אבל הפועל לא סיכמה כלום עם מכבי, ואולטראס הפועל עוד לא סיכמו עם כבירי,

צופה סאגה ארוכה מאוד.

למה אתם מתלוננים? התגובה האינסטינקטיבית שלי היא לצחוק.

קילקלנו להם כל זיכרון מהדאבלוזון, ועכשיו יצרנו שם מיני-בלאגן. מה היה עדיף, שהיה נשאר שם כל השנה האחרונה בלי התקופה במכבי שתהיה תקועה להם כמו עצם בגרון?

אבל אם הוא סיכם זה אומר שנגמר והוא של הפועל.

לא יודע אם אתה ציני או לא...

א. לא כתוב ברשמי.

ב. לא מאמין שג'ורדי יסכים שישחק נגדנו

אה ומילה של כבירי זו מילה. אם הוא אומר שזה שקר אז לדעתי שלחו לו כבר בדואר שליחים את סרט הקפטן.

אי אפשר התפקיד כבר הוצע לשוינפלד לבלב

למה אתם מתלוננים? התגובה האינסטינקטיבית שלי היא לצחוק.

קילקלנו להם כל זיכרון מהדאבלוזון, ועכשיו יצרנו שם מיני-בלאגן. מה היה עדיף, שהיה נשאר שם כל השנה האחרונה בלי התקופה במכבי שתהיה תקועה להם כמו עצם בגרון?

חח מה אתה מבלבל תביצים? טוב שלא בנית פסל שלו לפני שנה וגררת איתך חצי פורום באובססיה אליו.

חח מה אתה מבלבל תביצים? טוב שלא בנית פסל שלו לפני שנה וגררת איתך חצי פורום באובססיה אליו.

אם היית עוקב, אמרתי הרבה פעמים שאני לא באמת מחזיק ממנו, ושאני רוצה אותו בעיקר כדי להרוס להם, וגם בגלל החשש שישאיר אותם בליגה. כמובן שקיוויתי שיהיה יותר טוב במכבי, אבל זה לא קרה, ועדיין העסקה הזאת שווה מבחינתי.

אני עדיין מעדיף שיעבור אליהם בקיץ כי הוא עוד מסוגל להשאיר אותם בליגה, אבל נקווה שיספיקו חמישה אנשים שיקללו אותו כדי להוציא אותו מריכוז.