Jump to content

בית"ר בטדי. נושא משחק.

matis

Recommended Posts

לדעתי מדוניאנין בוודאות פותח בהרכב מכמה סיבות:

1. אדום לנוסא

2. הוא לא סומך על ורמוט/פרץ באמצע. אולי קצת על אזולאי.

3. זקוקים נואשות לאיום מהקישור האמצעי.

הצרה היא שיש לנו גם עוד 2 משחקים מול הבבונים המסריחים האלה מטדי, שאנחנו עם נצחון אחד מ-6 ממשחקים אחרונים מולם.

גם לב"ש. אני גם חושב שזה שאנחנו משחקים שבוע אחרי נגד הקבוצות שב"ש שיחקה נגדן לא עושות לנו טוב.

בפלייאוף זה יהיה שונה.

הדבר היחיד שטוב שיצא מהמשחק הזה זה שאיגבור קיבל אדום שחקן חושך ולא תורם כלום כבר למכבי!!

בישול ושער ניצחון אם לא ״התערבות אלוהית״ (אין דרך אחרת להסביר את מה שקרה שם עם קלאודימיר).

אכן כלום.

אתה באמת חושב שאזולאי עשה את השינוי ? או העייפות של בית״ר ?

כמה פעמים הוא נגע בכדור ? כמה מסירות הוא נתן ?

הוא זז על המגרש , ברגע שהוא זז שחקן של בית״ר צריך לזוז איתו ונוצר שטח לאלברמן וכל מי שלידו לעשות תנועה .

ככה שגם בלי לגעת בכדור הוא תורם , ואגב לדעתי הוא נגע לא מעט .

בשיטה הזו של מכבי שחקן אחד באמצע שלא זז והוא תוקע הכל .

הוא זז על המגרש , ברגע שהוא זז שחקן של בית״ר צריך לזוז איתו ונוצר שטח לאלברמן וכל מי שלידו לעשות תנועה .

ככה שגם בלי לגעת בכדור הוא תורם , ואגב לדעתי הוא נגע לא מעט .

בשיטה הזו של מכבי שחקן אחד באמצע שלא זז והוא תוקע הכל .

על פרץ הוא עדיף זה בטוח.

מצויין הוא ממש לא היה היום, מצטער. איבד יותר מאשר דייק.

בישול ושער ניצחון אם לא ״התערבות אלוהית״ (אין דרך אחרת להסביר את מה שקרה שם עם קלאודימיר).

אכן כלום.

דקה לפני הכדור יצא וקלאודימיר היה צריך לצאת ומשום מה ריינשרייבר לא אישר את החילוף.

אשכרה התערבות אלוהית

פי מביניי כדורגל גדולים אתם כל אוהבי איגבור בואו תשבו איתי פעם אחת ב11 תראו לי במה הוא טוב למשחק פעם אחת

נתחיל מהעובדה שהוא בישל לך שער היום?שהוא הציל לך את הקישור במחצית הראשונה?להמשיך?

המשחק של מכבי כבר מתחיל לשעמם אותי, חשבתי שהמאמן החדש יעשה משהו יותר התקפי, נמאס כבר להחזיק 70% בכדור שחצי מזה מחזיקים השחקני הגנה שלנו ואלברמן שמתמסרים בינהם שבוע שעבר במשחק של ב"ש היה כל רגע בעיטה לשער

אז אתה לא בא יותר?

מקווה למדו ואזולאי בדרבי, ושגם אזולאי יתמקד בהתקפה. אלברמן והחוליה האחורית זה מספיק הגנה מול פאקינג הפועל ת"א, קבוצה שמתקשה לבעוט למסגרת מול כל יריבה אפשרית.

אני חושב שאחרי היום אפשר להגדיר את דור פרץ כמושיקו לוגסי ושות׳, עוד שחקן מהנוער שפשוט לא מתאים למכבי הנוכחית, בטח לא כ-50-50, הוא פחות גרוע בתור בלם.

גם לב"ש. אני גם חושב שזה שאנחנו משחקים שבוע אחרי נגד הקבוצות שב"ש שיחקה נגדן לא עושות לנו טוב.

בפלייאוף זה יהיה שונה.

זהו שאם הם מסיימים את העונה הסדירה מעלינו, זה יישאר בדיוק אותו דבר.

מקווה למדו ואזולאי בדרבי, ושגם אזולאי יתמקד בהתקפה. אלברמן והחוליה האחורית זה מספיק הגנה מול פאקינג הפועל ת"א, קבוצה שמתקשה לבעוט למסגרת מול כל יריבה אפשרית. בהכל