Jump to content

בית"ר בטדי. נושא משחק.

matis

Recommended Posts

טיבי מזעזע היום. פשוט מזעזע. שכטר השחקן הגמור הזה עושה ממנו צחוק. ומקרלוס אני כבר לא מצפה יותר מדי, וזה בכלל עצוב.

אם לא יגיע בלם בחלון הזה אנחנו בבעיה רצינית במאבק האליפות.

ובהתקפה אנחנו נמשיך לראות כלום כל עוד ההגנה שלנו תמשיך לאבד כל מסירה שנייה ותזמין את הלחץ של בית"ר.

ביום שיהיה לנו שלשיית קישור שיודעת להשתלט על כדור ולתת פס אנחנו ניראה אחרת.

3 קשרים עומדים על קו האמצע שהבלמים מסתבכים ואף אחד לא בא לקחת כדור ואם כבר באים מאבדים בנגיעה הראשונה.

מביך. מחצית בה פאקינג דן איינבינדר נראה כמו איזה אינייסטה מול ההגנה שלנו, אומר הכל.

בקשר לביתר, היה לי אולי מעט כבוד לקבוצה הזאת אם היא הייתה משחקת ככה בכל שבוע ולא רק פעמיים בעונה.

סעמק הכל.

מביך. מחצית בה פאקינג דן איינבינדר נראה כמו איזה אינייסטה מול ההגנה שלנו, אומר הכל.

בקשר לביתר, היה לי אולי מעט כבוד לקבוצה הזאת אם היא הייתה משחקת ככה בכל שבוע ולא רק פעמיים בעונה.

סעמק הכל.

זה מאוד פשוט.

רואים מכבי -> מוטיבצית שיא -> ההגנה שלנו נראית איך שאנחנו נראית -> בית"ר משחקת ככה

לא מסכים, הגיע לשני מצבים לא רעים בכלל.

מיכה מול מאטוביץ׳ זה מיס מאץ׳.

כמה שערים טבח כבש מחוץ לרחבה בקריירה? בודדים. ומשחק הראש שלו כמו של עטר, לא קיים.

פעם אחת לא בדדו אותו על גבאי.

הגנה מזעזעת.

חייבים להוציא את פרץ, הוא לא עוזר בכלל הגנתית ולא מסוגל לאיים על השער. צריך מישהו שיחזיק בכדור או שבתיאוריה יאיים על השער כך שבית"ר לא תצא ככה למתפרצות.

קשה לי לראות איך ניקח ככה אליפות עם מסננות במקום בלמים

די כבר להאשים את קרלוס טיבי ושאר השמות, משחק ההגנה שלנו פשוט פח שזה עצוב. נגד ב"ש הם הגיעו למצב וחצי כל המשחק. ואל תגידו לי שמתן אוחיון, בן ביטון, דוידזאדה ולואי טהאה יותר טובים ממה שיש לנו. לא מבין למה זה ככה כבר מינואר 2014, באמת שלא. עברו 4 מאמנים ועדיין משחק ההגנה רע

דברי חוכמה

זה לא אשמתם שפרץ ומיכה זה לא ראדי ובוזגלו

אנחנו לא מסוגלים לעשות כלום מהר בהתקפה , חילוץ פשוט במרכז מגרש שההגנה שלנו 40 מטר מראייקו . זה נוסחה פשוטה .

כמה שערים טבח כבש מחוץ לרחבה בקריירה? בודדים. ומשחק הראש שלו כמו של עטר, לא קיים.

פעם אחת לא בדדו אותו על גבאי.

רק העונה כבש שלושה. משחק הראש שלו טוב מזה של עטר.

הגנה מזעזעת.

חייבים להוציא את פרץ, הוא לא עוזר בכלל הגנתית ולא מסוגל לאיים על השער. צריך מישהו שיחזיק בכדור או שבתיאוריה יאיים על השער כך שבית"ר לא תצא ככה למתפרצות.

קשה לי לראות איך ניקח ככה אליפות עם מסננות במקום בלמים

זה השיטת משחק. אם תשים לב, קו ההגנה שלנו 40 מטר מראיקו, ובין ההגנה לקישור יש ואקום (חוץ ממדי פעם שאלברמן בא לקבל כדור).

2 הבלמים שלנו משחקים גרוע ולחוצים מאוד, לכן נוטים לאבד את הכדור בואקום הזה שיש בין ההגנה לקישור וככה נוצרות כל ההתקפות של ביתר.

חייבים להוריד את קו ההגנה ולהגיד לאלברמן לשחק כקשר חצי בלם, להחליף את דור במשהו לא משנה באמת מי ולהעיר אותם במחצית כי זה נראה רע.

טיבי ניראה כאילו גנבו לו את הכוחות

מבלם ענק ניראה כמו כלום

הוא כבר שנה ככה.

גול למשחק אשכרה.