Jump to content

האריס מדוניאנין חתם במכבי

YalaMaccabi

Recommended Posts

מה זאת אומרת? לפי ההיגיון שלך גם זהבי החתמה מאכזבת..

קודם כל, זהבי זאת החתמה שאני אוכל עליה את הכובע ואוכל עליה את הכובע לעולם, ואני בטוח שאני לא היחיד. אבל זה ממש לא קשור למה שאמרתי וסתם יצא לך בפוקס שבזמנו לא אהבתי את הרעיון שמביאים לי את ההוא שהביא להפועל דאבל בדקה ה90.

מה שאני אומר זה שציפיתי(נו) להחתמה שתשדרג אותנו באופן מובהק ותהיה כבר מעכשיו הצהרת כוונות לליגת האלופות שנה הבאה. מישהו מוכח או לחלופין מישהו צעיר רעב בעל פוטנציאל גדול להצליח כאן ובסוף קיבלנו משהו שאנחנו כבר מכירים ושלא הצליח לו בפעם הקודמת כאן ככה שזה הימור איך שלא תסתכל על זה.

אז כן, זאת החתמה מאכזבת אין מה לעשות. הלוואי שיצליח אבל בכל מקרה זאת החתמה מאכזבת.

2 מפנדלים, 1 מריבאונד של פנדל.

ובוא נזכור גם שלצד אבידור שיחקו איתו בוזגלו, עטר וקולאוטי. מספרים גדולים הוא אף פעם לא נתן.

מה זה מספרים גדולים - יש לכם ציפיה ל- 20 גולים בעונה?

קונה עכשיו שחקן קישור עם 6 שערים בעונה + מספר דומה של בישולים. מה גם שהוא לא שיחק כל העונה (ירד לספסל וכו').

איך אפשר לשכוח את ראנגלוב ????

היום הפורום קורס עם החתמה של חלוץ עם רזומה כמו שלו

זה חלק מהעניין. כל הקבוצה שיחקה שכונה. לא היתה שיטה, לא היתה משמעת. אלברמן או לא שיחק וכששיחק היה נראה שחקן בינוני מאד.

אולי הכל יתפוצץ בפנים אבל לא הייתי פוסל אותו רק בגלל הקדנציה הקודמת.

אם הוא מצליח בנבחרת בוסניה וגם בקבוצות שהוא שיחק בהם אז אין סיבה שהוא לא יצליח במכבי.. שיהיה בהצלחה !!

הוא לא מצליח בקבוצות שהוא שיחק בהם. כמעט מכולם הוא שוחרר.

קודם כל, זהבי זאת החתמה שאני אוכל עליה את הכובע ואוכל עליה את הכובע לעולם, ואני בטוח שאני לא היחיד. אבל זה ממש לא קשור למה שאמרתי וסתם יצא לך בפוקס שבזמנו לא אהבתי את הרעיון שמביאים לי את ההוא שהביא להפועל דאבל בדקה ה90.

מה שאני אומר זה שציפיתי(נו) להחתמה שתשדרג אותנו באופן מובהק ותהיה כבר מעכשיו הצהרת כוונות לליגת האלופות שנה הבאה. מישהו מוכח או לחלופין מישהו צעיר רעב בעל פוטנציאל גדול להצליח כאן ובסוף קיבלנו משהו שאנחנו כבר מכירים ושלא הצליח לו בפעם הקודמת כאן ככה שזה הימור איך שלא תסתכל על זה.

אז כן, זאת החתמה מאכזבת אין מה לעשות. הלוואי שיצליח אבל בכל מקרה זאת החתמה מאכזבת.

אז אם נפלת כבר, לא תגלה קצת צניעות בעמדות שלך?

הוא לא מצליח בקבוצות שהוא שיחק בהם. כמעט מכולם הוא שוחרר.

התכוונתי שהיכולת שלו הביאה אותו למקומות טובים ובקבוצות שיותר טובות ממכבי ובטח ובטח בנבחרת בוסניה.. אני לא יודע איך הוא יסתדר אבל במבחינת הכישרון שלו ואיך שהוא משחק הוא צריך להביא לנו דברים טובים

יהיה מעניין לראות איך תיהיה הרוטציה עכשיו במכבי

אז אם נפלת כבר, לא תגלה קצת צניעות בעמדות שלך?

נפלתי פעם אחת... קורה... מי חשב שהוא יהיה מה שהוא עכשיו?!

חוץ מזה בשביל מה יש פורום אם לא בשביל לזיין במוח על שטויות שאתה מאמין בהם ואחרי זה לצחוק על כמה שאתה אידיוט? ;)

סקפטי לגביו. אני ברגשות מעורבים.

אני ניקו פרו אבל אני חושב שבמבחינה התקפית אי אפשר להשוות בין השניים.

חאריס שחקן נפלא אבל עם טוויסט וסיבוב בראש.

אני מאוד מקווה וגם מאמין שכרגע, יש לו המון מה לתרום מכוון שמכבי סוף סוף בריאה.

במכבי של היום ובגיל שלו היום הוא חייב להכפיל את המספרים שלו ולהיות סופרסטאר בשנה וחצי האלו.

מה גם שכרגע יש טוריחו, יורדי וזהבי..לא נראה שחאריס יחזור להיות בכייני.

מה זה מספרים גדולים - יש לכם ציפיה ל- 20 גולים בעונה?

קונה עכשיו שחקן קישור עם 6 שערים בעונה + מספר דומה של בישולים. מה גם שהוא לא שיחק כל העונה (ירד לספסל וכו').

זה חלק מהעניין. כל הקבוצה שיחקה שכונה. לא היתה שיטה, לא היתה משמעת. אלברמן או לא שיחק וכששיחק היה נראה שחקן בינוני מאד.

אולי הכל יתפוצץ בפנים אבל לא הייתי פוסל אותו רק בגלל הקדנציה הקודמת.

אני לא רק שלא פוסל את מדו

לדעתי זה חיזוק טוב וריאלי

כל השטויות של הלשון זה מגוחך

אני לא רואה סיבה כלכלית עבור מיץ לשים עכשיו מיליונים על שחקן שאנחנו לא יודעים איפה נהיה בקיץ , עם הכנות לצמפיונס או לליגה אירופאית .

אם הולכים על מהלך של זר במיליונים אז ההיצע להביא כזה עכשיו הוא בידיוק עשירית ( או פחות ) לעומת ההיצע שחקנים כאלו שיש בקיץ

מקצועית נטו - הוא בא לקבוצה ששולטת בכדור ויודעת להניע אותו ( בניגוד לאז ) , המיקום שלו בקישור זה לדחוף משם את הכדור מהר קדימה , להצטרף ולאיים על השער . והוא יודע לעשות את זה , זה נתון פשוט מאוד , אם אזולאי או ריקן מקבלים כדור אז הם צריכים 3-4 שניות להעביר אותו ,גם אלברמן הגדול . זה נתון של כל שחקן ישראלי כמעט . מדו עושה את זה בשניה אחת .

מה שבטוח, שהפעם הוא שמח שערן זהבי בצד הנכון...

https://www.youtube.com/watch?v=MOgINBYpCRU

לא יודעת עדיין איך לקבל את הבשורה, אבל מה שבטוח שהוא שחקן מכבי עכשיו וזה אומר לעמוד מאחוריו.

שיהיה בהצלחה.

אני לא רואה סיבה כלכלית עבור מיץ לשים עכשיו מיליונים על שחקן שאנחנו לא יודעים איפה נהיה בקיץ , עם הכנות לצמפיונס או לליגה אירופאית .

אם הולכים על מהלך של זר במיליונים אז ההיצע להביא כזה עכשיו הוא בידיוק עשירית ( או פחות ) לעומת ההיצע שחקנים כאלו שיש בקיץ

בדיוק, אם נעפיל לאירופה יגיעו שחקנים אני בטוח.

בדיוק כמו ששחררנו את פאבלו שהיה לו חוזה עד סוף העונה.

יש למדו חצי שנה להוכיח את עצמו.

וואי וואי מה הללי עשה לו עכשיו...

הולך להיות הסגן של זהבי עם מה שהוא עשה לו עכשיו

נפלט לו, זה גדול.

אפשר להתחיל לשנן מדו וזה השביעי...