Jump to content

האריס מדוניאנין חתם במכבי

YalaMaccabi

Recommended Posts

לא מאשים אותו.

לא היה דיבור פה שאזולאי שחקן יותר מראוי ? שני משחקים לא טובים וזהו, להשליך ליאור ?

הבחור פה 36 שעות ולא ראה דשא במשך חודשים. קצת לא לענייין לטעמי, אבל ניחא.

לא היה דיבור פה שאזולאי שחקן יותר מראוי ? שני משחקים לא טובים וזהו, להשליך ליאור ?

הבחור פה 36 שעות ולא ראה דשא במשך חודשים. קצת לא לענייין לטעמי, אבל ניחא.

הדיבור היה של היחצן שלו.

הוא פה חצי שנה ועשה משחק או שניים טובים.

יגידו פציעה או לא משנה מה. זו עובדה.

אם המאמן הזה חושב שמדוניאנין עדיף שם - אני איתו. זה לא המאמן הקודם שהביא את מדוניאנין.

הדיבור היה של היחצן שלו.

הוא פה חצי שנה ועשה משחק או שניים טובים.

יגידו פציעה או לא משנה מה. זו עובדה.

אם המאמן הזה חושב שמדוניאנין עדיף שם - אני איתו. זה לא המאמן הקודם שהביא את מדוניאנין.

אתה לא צריך לשכנע אותי, מבחינת כישורים ? מדוניאנין ואזולאי לא באותו ענף בכלל.

עדיין, הנסיבות מאפילות על כך בעיניי.

עם פרופיל מנג'ר כזה לא מבין איך אנשים כאן עוד לא גמרו.

pwrZMkZ.jpg

מדהים כמה המנגר מדויק.

איך שזכרתי אותו בדיוק,טכניקה נגיעה ראשונה טיפול בכדור בשמיים. איטי כבד ולא משקיען.

אגב גם ראיקוביץ׳ הגיע בשישי לפנות בוקר ופתח בהרכב בשני נגד באר שבע.

אבל המחליף של ראיקוביץ באותו הזמן היה חביב אוחיון ילד בן 17. או שגם ליפשיץ(אם היה בכלל במכבי), שהוא די ליצן.

ההשוואה לא נכונה בשני המקרים, פה יש 3 שחקנים על העמדה הזו שיכלים לתפקד בה טוב.( או 2 אם ריקן פצוע לדוגמא).

לדעתי, בוס רואה את פרץ יותר דפנסיבי. אחד שיכול אולי להחליף את נוסא אבל לא להיות השחקן ההתקפי יותר בקישור.

(למרות שעל הנייר זה נראה קו אחד של שניים מעל אלברמן). הוא אמר במסיבת עיתונאים שקשר עם אוריינטציה התקפית כמו מדו, לא היה למכבי עד עכשיו. (אגב, זה לא בדיוק מה שורמוט?).

אני מסכים שפרץ הוא באותו התפקיד כמו של נוסא. אל תשכחו שפרץ היה זה שהחליף את נוסא כשהוא נפצע מול באזל וכך גם בהמשך. אני גם מסכים שהיה חסר לנו שחקן עם אוריאנטציה יותר התקפית בשלישיית הקישור כמו שהיה לנו בעבר עם ראדי ומיטרוביץ' שידעו לאיים על השער, ויש וגם את ורמוט שיכול היה להיות שם, הוא פשוט לא מספיק טוב. וגם אף פעם לא ניסו אותו שם משום מה.

מה שכן, אני עדיין בהלם שמדו חתם במכבי, במיוחד אחרי שג'ורדי בעצמו העיף אותו (?).

אני מסכים שפרץ הוא באותו התפקיד כמו של נוסא. אל תשכחו שפרץ היה זה שהחליף את נוסא כשהוא נפצע מול באזל וכך גם בהמשך. אני גם מסכים שהיה חסר לנו שחקן עם אוריאנטציה יותר התקפית בשלישיית הקישור כמו שהיה לנו בעבר עם ראדי ומיטרוביץ' שידעו לאיים על השער, ויש וגם את ורמוט שיכול היה להיות שם, הוא פשוט לא מספיק טוב. וגם אף פעם לא ניסו אותו שם משום מה.

מה שכן, אני עדיין בהלם שמדו חתם במכבי, במיוחד אחרי שג'ורדי בעצמו העיף אותו (?).

גורדי גם העיף את יצחקי והחזיר אותו. בתחילת הדרך נדרש היה לפרק הכל ולבנות מחדש. אחרי שבנו מערכת יציבה אין מה להסיק דברים מאותה תקופה על שחקנים.

החוזה לעונה וחצי במקום.

מכבי קיבלה את מדוניאנין בחינם ובוסניה תהיה ביורו , והוא יהיה שם..

סביר להניח שאחרי ההופעות ביורו קבוצות ירצו אותו בסכומים גבוהים יחסית - ואנחנו נרוויח אותו לפחות לעוד עונה(הבאה).

* לגבי הזקן - לדעתי טוב שהוריד. בבוסניה יש המון מוסלמים וגם שחקנים שהתאסלמו. מקווה ומאמין שהאריס לא הגיע לזה - אבל טוב שהסיר את החשש הכי קטן.

בהצלחה !

סליחה, לא יכול להתאפק

אתה מטומטם.

ואתה חמאר אובססיבי.

כבר כתבתי שטעיתי עם בוסניה/וויילס.

לגבי הזקן-ככה אני חושב - שזה לא יפה.

ולגביך- תמיד אתה מחפש ת׳הודעות שלי..

לך חפש..

לא רק בנושא הזה- כמעט בכל נושא בפורום

אתה מחפש אותי בקטנות .. שחרר שחרר

שוב אתה מתמסכן עם ה"אתה מחפש אותי כל הזמן?"

הרי כבר התייאשתי מהממים הלא מצחיקים שלך, אז אני פשוט מתעלם רוב הזמן, ואפשר לחשוב שאני היחידי בדעה הזאת כאן

אבל עזוב, זה לא זה.

אני בכלל לא התכוונתי לעניין עם היורו, זה ממש לא מעניין. קורה שאנשים מתבלבלים או טועים

כתבתי את זה בגלל מה שכתבת על הזקן בהקשר של מוסלמים

בבוסניה יש המון מוסלמים וגם שחקנים שהתאסלמו. מקווה ומאמין שהאריס לא הגיע לזה - אבל טוב שהסיר את החשש הכי קטן.

השורה הזאת פשוט מביכה (שוב, בלי קשר לזה שהבן אדם מוסלמי, קורה שטועים, הפריעה לי הגזענות).

ואל תהפוך את זה לעניין של "לא יפה", ברור שכתבת את זה ממניעים גזעניים.

מדהים כמה המנגר מדויק.

איך שזכרתי אותו בדיוק,טכניקה נגיעה ראשונה טיפול בכדור בשמיים. איטי כבד ולא משקיען.

אתה יודע, זה לא שיש תוכנה שמנתחת קטעי וידאו שלו ומעבירה את זה לציוני מנג'ר... מי שנותן את הציונים האלה הם אנשים כמוני וכמוך.

יכול להיות שזה סתם הסרטון שיווק, אבל החלטתי שיש לי הרגשה טובה לגביו. דווקא עצם זה שהוא חוזר למקום הכי שחור בקריירה שלו יכול לתת לו מוטיבציה להראות שגם הוא לא כמו שאנחנו זוכרים אותו. אם יש לו אפילו קמצוץ של תחרותיות בתוכו הוא ייתן הכל רק בשביל להוכיח לאוהדים למה הוא מסוגל.

מצד שני יכול להיות כמובן שהוא חזר רק בשביל לעשות סיבוב ותוך חודש וחצי הוא מתחיל לזרוק זין, אני רוצה להאמין שלא.

לפי הדיבור על רייכרט בזמנו ועכשיו על מדו, ג׳ורדי רוצה שיהיו כמה ״בני זונה״ בקבוצה

השאלה אם יצליחו לתעל את זה למשהו חיובי. עם הזין זה לא עבד. אני מקווה שהחזרה שלו אחרי הקדנציה ההיא+חוזה רק לעונה וחצי (נהדר לדעתי, צריך יותר כאלו) יכניסו אותו למצב שהוא רוצה להראות מה הוא שווה.

צלש או טרש

על הנייר שזה בחינם כמו שציינת אין טר"ש. אבל אם הוא לא יספק את הסחורה וגרוע מזה בכלל לא יתאקלם חברתית ובגלל זה נמנעת מלהחתים קשר זר אחר וקשר זר טוב שמשדרג אותך (בכל זאת, מה שעולה כסף בד"כ שווה יותר ממה שאתה מקבל בחינם) אז זה כן טר"ש, כי אם זה מה שיפגע בך בקיץ באירופה עיכבת את הצמיחה שלנו כמועדון בעוד שנה.

אם היתה חיה כזו, קשר זר שמשדרג אותך ומוכן להגיע, הוא היה מגיע. לא רואה את המינוס הגדול כאן. יהיה בלוף, יגיע בקיץ מישהו במקומו.