Jump to content

האריס מדוניאנין חתם במכבי

YalaMaccabi

Recommended Posts

כ"כ הרבה מלל על איזה קטע מלפני ארבע שנים שגרם לכ"כ הרבה אנשים לשחק אותה אבי נעלבי. שחקן טוב, סימן שאלה מסוים, אני בעדו. ההתעסקות במה שהיה לפני ארבע שנים פאתטית. נראה שהאריס שחרר, כדאי שגם אתם.

בטח שאתה בעדו, עם הכינוי שלך :)

אלו שמתנגדים בגלל אותה תקרית לא רלוונטיים ולדעתי טועים בהסתכלות שלהם. אבל יש כאלו שמאוכזבים מההחתמה בלי קשר לאותה תקרית, כמוני. הבעיה שלי עם מדו זה שכשלא הולך, הוא הוכיח את עצמו בהתנהלות שלו במכבי גם על הדשא שהוא פשוט חומר אנושי לא טוב. ממש לא יפתיע אותי אם הוא יפתח טוב אצלנו ובמהלך העונה הבאה הוא יתחיל לזרוק זין. זה הפחד הגדול שלי. ואני מעדיף שחקנים בגיל 27-28 ולא לקראת הפנסיה שלהם. וזה גם עולה כסף, אני יודע.

חוזה לעונה וחצי זה אחלה. אם לא יהיה חיבור טוב עד סוף העונה, יהיה קל להשתחרר ממנו.

בכלל, מבסוט מאוד על ג׳ורדי בחלון הזה.

לא חושב שמדוניאנין וסה היו האופציות הראשונות, אבל זה מה יש כנראה, אנחנו לא ממש אטרקציה גדולה. בטח בינואר.

יחסית לאופציות חלופיות, מדובר בעסקאות טובות על הנייר.

הוא בן 30 והפנסיה עוד רחוקה.

לא הייתי ממהר לשפוט אותו - או אף אחד אחר - ע"ס השנתיים ההזויות שלו ושל מכבי. זו היתה סביבה כמעט בלתי אפשרית לשחקן כדורגל, בטח אחד זר שאף אחד לא חפץ ביקרו, עיתונאים, מאמנים, מנהלים או שחקנים אחרים. מקצועית, התחזקנו. זה הדבר החשוב בעיניי. אני לא רואה סיבה למהומה סביב ההחתמה הזו. הוציא לשון, וואו. סתם פוזה של שומרי האימפריה.

וואלה, שכחתי בכלל מהכינוי. אולי עוד יתברר כשיחוק.

לא מבין איך אפשר לבטל באופן גורף החתמה של ג'ורדי, אני רק אזכיר לכם שהאריס דיבר עם ג'ורדי בתחילת עונת האליפות הראשונה, האריס דווקא מאוד אהב את מה שג'ורדי אמר לו,

ג'ורדי ניקה את האורוות באותם זמנים וניסה לטהר את ק"ש מגורמים דומיננטיים כמו ברק יצחקי ומדוניאנין, כעת שהמערכת הבריאה וקיבלה תפנית די חדה האריס נכנס למקום שונה מאוד ממכבי שלפני עידן ג'ורדי,

אני מאמין שגם בהחתמה לשנה וחצי של שחקן משוחרר שהעלות שלו היא אשכרה 0 אין בכלל הפסד, רק רווח, לא טוב ביי כן טוב כולם מרוצים.

למדוניאנין יש הרבה סטייל וכישרון, הוא שחקן יצרתי שיכול להוסיף את התרומה שלו לצורת המשחק של מכבי, מכבי צריכה שחקנים יצירתיים כמו דור מיכה או לפחות כמו טב"ח(עד כמה שאפשר לקרוא לו יצרתי),

אזולאי וריקן די מקובעים הם שחקנים "ביתריסטים" עם ראש בקיר, צריך לראות מה יקרה בטווח הקצר עד סיום העונה ואז כולנו נהיה חכמים יותר, להזיק כפי שאמרתי זה לא יכול.

אני חילצתי משם את התגובה הזאת:

השיר שלו ושל בוזגלו הם השירים הכי מבוזבזים אי פעם. פשוט חבל

מטורף אם הוא פותח מחר

וההרכב המשוער של וואלה נראה מפחיד, על הנייר :

ראיקו

דסה טיבי קרלוס שפונגין

אלברמן נוסא מדוניאנין

מיכה זהבי בן חיים

אין מצב לא אמרו שהוא לא שיחק מתחילת העונה?

שיחק בגביע 180 דקות בתחילת ואמצע דצמבר

ובנבחרת שהיו תפגרות נבחרת

מדו כבר מכיר את מיכה ואלברמן, הוא בכושר משחק סביר.

יכול להיות הברקה נגד בית"ר. הכי גרוע אזולאי יכנס במקומו.

איך בכושר משחק סביר? הוא שיחק בגביע פעמיים 90 דקות בדצמבר, ואלה הפעמים היחידות שהוא שיחק במשחק רשמי מאז מאי.

פטר בוס מבין יותר טוב מכולנו. אם האריס פותח מחר זה אומר שהוא סומך עליו ומאמין שהוא בכושר משחק סביר, בטוח שיותר טוב ממי שמשחק במשבצת שלו.

יש צוות כושר בראשות טוריחו שיודע להעריך מה מצבו. הוא גם לא בעודף משקל.

איך בכושר משחק סביר? הוא שיחק בגביע פעמיים 90 דקות בדצמבר, ואלה הפעמים היחידות שהוא שיחק במשחק רשמי מאז מאי.

שיחק גם בנבחרת בתכלס

הוא בטוח יותר טוב מקצועית ממי שמשבצת שלו (לא קשה במיוחד), אבל בכושר משחק סביר הוא פשוט לא יכול להיות.

בלי לשחק, אי אפשר להיות בכושר משחק. זו מהות הביטוי.

שיחק גם בנבחרת בתכלס

אמת, שכחתי.

בכל מקרה, הוא פתח שם בהרכב לאחרונה באוקטובר ובנובמבר.

לא מאמין שהוא בכושר משחק סביר.