Jump to content

האריס מדוניאנין חתם במכבי

YalaMaccabi

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

הוא מגיע על תקן ניקולה למרכז ככל הנראה.

וזה רק על סמך זה שיש לו יכולות התקפיות טובות יותר מניקו, בתקווה שהוא יצליח לשמור על רצף.

הבעיה איתו היא שלפני הכל הוא הלך מכאן בבושת פנים אחרי שעשה פלברות ושיחק אותה מינמום רונאלדו.

אחר כך אם מסתכלים על החצי עונה האחרונה הוא לא שיחק משחק ליגה אחד ואז נשאלת השאלה הוא בכלל כשיר לשחק?

אין ספק שיש לו כשרון והוא שחקן טוב אבל הוא גם בן 30.

כל זה מביא אותי לתהות האם פעם נוספת יש כאן התפשרות של הרגע האחרון כי אולי העסקה עם ההולנדי לא יצאה לפועל.

או שזה הרבה יותר קשה ממה שאנחנו חושבים להביא לכאן זרים באמת טובים ואיכותיים בדגש על כאלה שיכולים לשנות ולהביא איתם בשורה חדשה.

לליגה אין ספק שהוא יהיה מספיק בהנחה וישחק.. לאירופה? זה כבר סיפור אחר.

ברמה האישית אני לא שמח לראות אותו חוזר לפה וחושב שזה היה טעות. אבל מקווה שאני טועה. והוא עוד יפתיע.

שיהיה בהצלחה.

לא טענתי שהוא לא בעל מוסר עבודה, או לא מקצוען, אין לי מושג איך הוא מתאמן. על המגרש, הגנה הוא לא נותן. לא יעזור כלום.

אולי אני טועה, אבל אני לא זוכר את זה ככה. יש לי תמונה שלו בראש יורד להגנה כמו גדול תו"כ שחלק ניכר מהקהל מקלל אותו (ואתה יודע כמוני שהוא היה רחוק מלהיות ה-בעיה של מכבי אז).

לליגה אין ספק שהוא יהיה מספיק בהנחה וישחק.. לאירופה? זה כבר סיפור אחר.

רק מזכיר, האריס היה מהבולטים במשחקים שלו עם מכבי באירופה.

בעונה הראשונה הוא כבש 3 שערים בשלושת המשחקים הראשונים, במשחק הרביעי נתן משחק מעולה מול אולימפיאקוס בבית.

עונה אח"כ מול זלאניצ'אר בחוץ הוא נתן אסיסט גדול לקולאוטי, במשחק מול פאו הוא נכנס בתחילת המחצית השנייה, שינה לנו את המשחק וכבשנו שלושה שערים, בגומלין הוא היה עם שער החוץ.

עונה ראשונה של מדוניאנין הוא סיים עם 8 שערים. לא יודע כמה בישולים. רק בוא נזכור שהוא היה צריך לבשל ליובל אבידור וניקולה לזהבי.

2 מפנדלים, 1 מריבאונד של פנדל.

ובוא נזכור גם שלצד אבידור שיחקו איתו בוזגלו, עטר וקולאוטי. מספרים גדולים הוא אף פעם לא נתן.

מדו שיחק בזמנו עם קלמי, סטרול, סידיבה, דור מלול, פאביצ'ביץ, יואב זיו, ישראלביץ, מאור חלבי, ניבאלדו, אבידור.

בעונה השנייה עם צ'קול, עומר ורד, פונצ'ץ, רפי דהאן, אורי כהן ואלי זיזוב.

מיכה, קהת ומונאס היו בתחילת הקריירה, הקרנות של בוזגלו ועטר היה אגואיסט.

המאמנים אבי נימני, יוסי מזרחי ואיווניר.

מדהים שחשבנו שאפשר לעשות משהו בסגל כזה. מדהים, אין ספק שיצאנו כבירי

2 מפנדלים, 1 מריבאונד של פנדל.

ובוא נזכור גם שלצד אבידור שיחקו איתו בוזגלו, עטר וקולאוטי. מספרים גדולים הוא אף פעם לא נתן.

עטר היה שכונה, בוזגלו היה סופר חלש באותה עונה. חזר מפציעה ארוכה ולא הצליח לעבור את השחקן הראשון בקרן.

מדהים שחשבנו שאפשר לעשות משהו בסגל כזה. מדהים, אין ספק שיצאנו כבירי

מבחינת ההגנה והקישור, באמת היינו באשליה אדירה.

אבל מהבחינה ההתקפית, היינו צריכים להתפוצץ. עטר, קולאוטי ובוזגלו היו אמורים לתת את התפוקה, שרק עטר הביא איכשהו את המספרים שהוא היה צריך בשנתיים האלה.

לצורך העיניין, מבחינת תפוקת שערים, למעט זהבי גם היום אין לנו פוטנציאל התקפה כזה. והלוואי שאתבדה עם אורלנדו סה ומדוניאנין, הלוואי.

בנוגע ליכולת ולאופי אני חושב שמדו שחקן כשרוני שיכול לתרום המון, ואני מאמין שגם אם הוא לא התבגר וכו׳, ג׳ורדי והצוות לא יאפשרו לו לעשות את השכונה שעשה בזמנו.

חוץ מזה, חושב שאתם לגמרי מגזימים, זה לא שהבנאדם איזה שונא מכבי מובהק או איזה ניאו ****.

גם לי יש קונוטציות של עצבים כשאני שומע מדוניאנין. אבל תנו לו צ׳אנס..

בכל מקרה כל התחזיות של מי עדיף הוא או ניקולה ולתת השוואות מבחינת מספרים וכו׳ זה די מיותר, עדיף שנחכה ונראה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מבחינת ההגנה והקישור, באמת היינו באשליה אדירה.

אבל מהבחינה ההתקפית, היינו צריכים להתפוצץ. עטר, קולאוטי ובוזגלו היו אמורים לתת את התפוקה, שרק עטר הביא איכשהו את המספרים שהוא היה צריך בשנתיים האלה.

לצורך העיניין, מבחינת תפוקת שערים, למעט זהבי גם היום אין לנו פוטנציאל התקפה כזה. והלוואי שאתבדה עם אורלנדו סה ומדוניאנין, הלוואי.

איך אפשר לשכוח את ראנגלוב ????

היום הפורום קורס עם החתמה של חלוץ עם רזומה כמו שלו

נהדר.

בשנתיים בארץ, ניקו הניב 6 שערים במעורבות שלו יותר בהשוואה לחאריס. שניהם הגיעו בשיא הקריירה.

מעניין מה מדוניאנין עשה בארץ.

העיוורון דפק כאן אנשים.

קמחי בחייך, אני מביא לך נתונים על כיבושים (כי נראה לי שבטרנספרמרקט יש בעיה עם נתונים על בישולים בעונות מסוימות ואין לי כח לחפור בזה יותר מדי).

האריס- עונה ראשונה 27 הופעות 8 שערים. עונה שניה 12 הופעות שער אחד, כשהוא כמעט ולא שיחק מהסיבוב הראשון. סה"כ 9 שערים ב39 הופעות.

מיטרו- ארבעה שערי ליגה ב60 הופעות.