Jump to content

האריס מדוניאנין חתם במכבי

YalaMaccabi

Recommended Posts

אם מכל השחקנים בבוסניה מדו הוא זה שהיה מרים שם כדורים במצב נייחים אז אני משער שלהחתים אותו זה כבר חתיכת שדרוג לעומת המצב הקיים היום

שמצבים נייחים זה משהו שלא שלא עובד אצלנו

קשה לי סלבה, בחיי.

אני מבין שיש קוטביות בין הנתונים שלו חאריס לבין ניקו, גם מבחינת המעטפת וגם מבחינת הקבוצה.

מעטים השחקנים שיכולים לגרום לי לאמוציונאליות, אבל חאריס יסמן תמיד את הרע החולה והעלוב במכבי תל אביב.

רע לי לראות אותו, ועדיין-שיהיה למכבי בהצלחה וגם לו כמובן.

נהדר.

בשנתיים בארץ, ניקו הניב 6 שערים במעורבות שלו יותר בהשוואה לחאריס. שניהם הגיעו בשיא הקריירה.

מעניין מה מדוניאנין עשה בארץ.

העיוורון דפק כאן אנשים.

עונה ראשונה של מדוניאנין הוא סיים עם 8 שערים. לא יודע כמה בישולים. רק בוא נזכור שהוא היה צריך לבשל ליובל אבידור וניקולה לזהבי.

עונה ראשונה של מדוניאנין הוא סיים עם 8 שערים. לא יודע כמה בישולים. רק בוא נזכור שהוא היה צריך לבשל ליובל אבידור וניקולה לזהבי.

עזוב, אני לא מסוגל להתמודד כרגע עם ההבאה שלו.

מדו שיחק בזמנו עם קלמי, סטרול, סידיבה, דור מלול, פאביצ'ביץ, יואב זיו, ישראלביץ, מאור חלבי, ניבאלדו, אבידור.

בעונה השנייה עם צ'קול, עומר ורד, פונצ'ץ, רפי דהאן, אורי כהן ואלי זיזוב.

מיכה, קהת ומונאס היו בתחילת הקריירה, הקרנות של בוזגלו ועטר היה אגואיסט.

המאמנים אבי נימני, יוסי מזרחי ואיווניר.

איך אפשר להסתמך על זה?

אני דווקא זוכר לו את פתיחת העונה הראשונה המצויינת והגולים באירופה מול היווניות.

אני בדעה - האריס > הובאן.. אבל אני מפחד שיערפו לי פה את הראש

אני בדעה שדברים כאלה מוכיחים על המגרש.

כולנו נשמח אם זה נכון.

אישית לדעתי לא. חובאן נותן המון תחת לקבוצה. מחלץ ים כדורים ועוזר מאוד למשחק ההגנה שלהם. מדו אולי יותר טכני, אבל הרבה יותר עצלן.

ג'ורדי כרגיל לא מאכזב בתגובות אחרי החתמות לרשמי. על האריס: "אנו רוצים אישיות חזקה כמו שלו בחדר ההלבשה". כאילו מה? זה בערך הדבר האחרון שאפשר להגיד עליו לטובה אחרי הקדנציה האחרונה שלו פה.

מבחינת מספרים, נתן עונה ראשונה טובה לקשר, בטח בקבוצה בינונית ולא מאומנת. בעונה השניה שיחק מעט. ההשוואה למיטרו לא מחזיקה מים.

אני בדעה שדברים כאלה מוכיחים על המגרש.

כולנו נשמח אם זה נכון.

לדעתי לא. חובאן נותן המון תחת לקבוצה. מחלץ ים כדורים ועוזר מאוד למשחק ההגנה שלהם. מדו אולימיותר טכני, אבל הרבה יותר עצלן.

הוא יותר שחקן שאומרים עליו שהוא עצלן מאשר שחקן עצל באמת. יצא לי לשמוע את איווניר, בתקופה ההיא, אומר עליו שבניגוד לשחקנים ישראלים הוא בלבל אחר ברמת מקצוענות. הוא לא שחקן נטול פגמים, אבל הקטע הזה עם מוסר העבודה שלו הוא (עוד) מקרה של סטיגמה כמעט אקראית.

הוא יותר שחקן שאומרים עליו שהוא עצלן מאשר שחקן עצל באמת. יצא לי לשמוע את איווניר, בתקופה ההיא, אומר עליו שבניגוד לשחקנים ישראלים הוא בלבל אחר ברמת מקצוענות. הוא לא שחקן נטול פגמים, אבל הקטע הזה עם מוסר העבודה שלו הוא (עוד) מקרה של סטיגמה כמעט אקראית.

לא טענתי שהוא לא בעל מוסר עבודה, או לא מקצוען, אין לי מושג איך הוא מתאמן. על המגרש, הגנה הוא לא נותן. לא יעזור כלום.