Jump to content

בן רייכרט

idan12

Recommended Posts

בן רייכרט מייצג את אחד השטרונגולים המכובדים (סטאגדיש) שאי פעם שמנו להפועל שלא על הדשא. אני לא יכול לשנוא אותו אלא מקסימום לרחם עליו. מיליון אירו נכנסו לקופת הקבוצה בזכותו.

וואלה עם שיניים ופרצוף כמו שלו אפילו בפורנו לא יקבלו אותו. אולי בפורנו של גייז

יכול להיות שאתה צודק.

בטוח שזאת תהיה קריירה יותר מכובדת בשבילו מכדורגלן..

יכול להיות שאתה צודק.

בטוח שזאת תהיה קריירה יותר מכובדת בשבילו מכדורגלן..

בהחלט שהסיכויים שלו לגמור משחק ישתפרו פלאים שיעבור לתעשיית הפורנו

מצד אחד, בדיעבד מתגלה כהחתמה הכי גרועה בעידן קרויף, אם מתחשבים באופי של הזבל הזה (ולא, אני לא מדבר על כך שאוהד הפועל).

מצד שני, ג'ורדי החזיר על זה, ובריבית (תרתי משמע), עם המכירה להפועל תמורת מיליון יורו.

מצד אחד, בדיעבד מתגלה כהחתמה הכי גרועה בעידן קרויף, אם מתחשבים באופי של הזבל הזה (ולא, אני לא מדבר על כך שאוהד הפועל).

מצד שני, ג'ורדי החזיר על זה, ובריבית (תרתי משמע), עם המכירה להפועל תמורת מיליון יורו.

לך תדע, במכבי יכל לפרוח, יכול להיות שבאמת היה לו פוטנציאל

(ואם היה כבר אין)

זה לא פחות "עוד שחקן" אלא פחות "השחקן" שילך על הרגליים של ערן. הפועל כולה פח אשפה אחד גדול כיום אבל יש שם שחקנים שיש להם כבוד למקצוע או לכל הפחות לקולגות שלהם. ידין למשל לא ילך על הרגל בכוונה. רייכרט הוא המיץ של הזבל בעיניי, אם הוא הלך וויתר על הזדמנות בלתי חוזרת עבורו לנסות ולהיות שחקן משמעותי בישראל במועדון המתקדם ביותר בארץ בשביל להיות מוערץ ע"י הפואדים משער 5, אין לי ספק שהוא לא היה ממצמץ ובדרבי שובר רגליים. רווח לי מאוד מהאדום הזה.

ופחדן זה עניין של הגדרה. ללא בכניסה לשבור רגל זה כן פחדני ותבוסתני בעיניי.

מה לא הבנת מנש? פחות נזק לזהבי מהכיוון הזה. הם יעלו כדי לשבור רגליים. הם כל כך לא מוכשרים גם בזה, הם יפספסו. הוא היה אמור להיות ראש החנית, האיש המכוער הזה עם הלסת הבלתי נגמרת ועם פנים שאפילו בפיצה זה נראה יותר טוב. פלגמט על פי כל בדיקה שטחית. לדעתי המדע יכול להבין יותר. יש עניין.

ואולי זה בכוונה? לך תדע. לא חושב שהוא פחדן אבל הוא כל כך טיפש, לך תדע.

מה לא הבנת מנש? פחות נזק לזהבי מהכיוון הזה. הם יעלו כדי לשבור רגליים. הם כל כך לא מוכשרים גם בזה, הם יפספסו.

חחח אני לא אשכח איך אבוטבול האפס הזה ניסה לקחת לזהבי את הרגל והוא פשוט דילג מעליו. אפילו בזה הוא משפיל אותם

יואב, שנינו מסכימים שהם יבוא לרגליים ושנינו מסכימים שהילד מבחנה הזה הוא חוד החנית בקטע הברוטאלי. אני פשוט כן מסתכל על זה כאקט פחדני. שישחק כדורגל האפס.

יואב, שנינו מסכימים שהם יבוא לרגליים ושנינו מסכימים שהילד מבחנה הזה הוא חוד החנית בקטע הברוטאלי. אני פשוט כן מסתכל על זה כאקט פחדני. שישחק כדורגל האפס.

הוא זין אמיתי. והוא יטריף את השאר. הפועל רוצה לפוצץ את הדרבי הבא.

ערן, מטרה שלהם. ילכו עליו.

אם אני יודע את זה, גם ערן יודע. אין לו עצמות בגוף למוזהב. הוא הכי רוצה ככה

מקווה שהמשטרה\אבטחה נערכים לזה, המצב של הפועל ושלנו בתוספת המשחק שלהם מול סכנין מוביל לפואד2

מעריך גם שהאיגוד מושחתים ישבץ בן זונה ראשי "בכיר", או יפת או אדלר ימ"ש

הכסחן הכי גדול בהפועל הוא חבר טוב של ערן - אביחי ידין

הבא ברשימה זה אבו עביד

כל השאר כאלו נגרים שגם לשבור רגליים נוסח סכנין של לחמן הם לא מסוגלים

מצד אחד בהתחלה התבאסתי שלא ישחק,
ואז חשבתי על כמה שהוא מבואס מזה, והעובדה שזה מוסיף לצניחה של הקריירה שאפילו לא התחילה שלו, בדרך הבטוחה להיות עוד שנה-שנתיים באיזו קבוצה בליגה לאומית/ליגה א', והתעודדתי :)

בן רייכרט סמל אתה לא תהיה כי בשביל להיות סמל צריך גם קצת לדעת כדורגל, לא מספיק לאהוב את הקבוצה.
ושחקן מצליח אתה בטוח לא תהיה.

אני פשוט לא מאמין שיש עוד אנשים פה שחושבים שהוא יכל לפרוח פה ושהוא וויתר על ההזדמנות , או שיש לו פוטנציאל.

הבן אדם כלום בפיתה.