Jump to content

מה אנחנו רוצים שיקרה היום בבלומפילד

idan12

Recommended Posts

יש תחושה שמתעסקים במשחק הזה הרבה יותר מהמשחק שלנו בטדי. תפסיקו עם הציפיות/מחשבה/משאלה שבש תפסיד נקודות, בבלומפילד, נגד הפועל. אף קבוצה לא תעשה לנו את העבודה, בטח לא הפועל. כמובן שלא נתנגד שיקרה משהו מפתיע אבל תתעוררו.

שבוע טוב ויאללה מכבי.

נושא הזוי. כל מי שלא רוצה ניצחון של הפועל, למה אתם באים למשחקים כל השנה?! תבואו רק לדרבי וזהו. במצב הצמוד הזה איבוד נקודות שלהם זה כמו נקודות שלנו.

אם השנאה שלכם להפועל (ממש לא מעניינת אותי חוץ ממשחקי הדרבי) גוברת על הרצון להצלחה של מכבי כנראה שאתם אוהדים את הקבוצה הלא נכונה.

שאוהד הפועל יפרוץ למגרש ,ירביץ לווקאמה ,ווקאמה יורחק,המשחק יפוצץ ואז יורידו לקבוצות 2 נקודות ויקבעו שהמשחק נגמר בתיקו אפס ללא נקודות.

ת'אמת סתם תסריט דמיוני...

שאוהד הפועל יפרוץ למגרש ,ירביץ לווקאמה ,ווקאמה יורחק,המשחק יפוצץ ואז יורידו לקבוצות 2 נקודות ויקבעו שהמשחק נגמר בתיקו אפס ללא נקודות.

אם אוהד של הפועל יפרוץ למגרש, יותר הגיוני שהוא ירביץ לשחקן שלהם מאשר לשחקן ב"ש...

מה השאלה בכלל, ניצחון של הפועל, כמה שיותר גדול יותר טוב.

אוהדים שלהם פורצים לדשא רק בדרבים

מה אני רוצה? שנפסיק להיכנס לאובססיות על הגמלים. צריכים להתעסק רק בעצמנו. באיך הפסדנו נקודות לרעננה ויצאנו תיקו בקרית שמונה ובכפר סבא והגענו למצב כזה שאנחנו רודפים אחרי קבוצה שיכולנו כבר להיות בפער גדול ממנה עם כל הסיפור של ליגת האלופות. איחולי המשפט הנצחי "יבוא היום הפועל תחזרו ללאומית" עדיין בתוקף.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אם אוהד של הפועל יפרוץ למגרש, יותר הגיוני שהוא ירביץ לשחקן שלהם מאשר לשחקן ב"ש...

יש מצב שהאוהד שפרץ שבוע שעבר התבלבל בין מוגרבי לספורי?

אני לא מבין את הנושאים המטומטמים האלו. אין אחד הרי שלא רוצה שבאר-שבע תאבד נקודות.

מה זה משנה מה אנחנו רוצים? מנש רשם מה הוא רוצה הפועל לא מסוגלת לחבר שני פסים בלי שרמזי ספורי בועט למוסכים (גם כשהוא ביציע, יש שני פסים ואז בגללו הכדור עף).

מחכה כבר שעות לעלות כאן במדרגות ורק רוצה לצעוק את זה הפועללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל

וואי רק אני ציפיתי שזה יסתיים ב-אונווווואקו?

תיקו עם פצועים.

1:0 לב"ש עם פציעות משביתות לבוזגלו מליקסון וברדה.

צהוב לברדה על התחזות ברחבה. צהוב שני על התחזות ברחבה.

אם להיות ריאליים - אשמח שב"ש לא ינצחו בתוצאה גבוהה יותר ממה שאנחנו ננצח בדרבי...

תיקו 1-1 עם שער של הפועל בדקה ה-90.

מאפשר לנו לעלות למקום הראשון, מונע מהפועל מלהתרחק מהקו האדום.

פוגע מורלית בהפועל ב"ש, מכניס את הפועל לאווירת "יש לנו סיכוי בדרבי".

מחכה כבר שעות לעלות כאן במדרגות ורק רוצה לצעוק את זה הפועללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל

שיחכו עוד קצת, יש מחאה. עולים במדרגות רק לפני השריקה.

לא מבין איך אפשר להגיד שום דבר חוץ מניצחון של הפועל... קודם כל אנחנו אוהדי מכבי ורוצים בטובתה, רק אחר כך כל השאר.

חוץ מזה, מישהו פה באמת יכול להגיד עם יד על הלב שהוא רוצה שהפועל תרד ליגה? אני מעדיף שיישארו במאבקי תחתית כמה שנים ונמשיך לזיין אותם כמה פעמים בכל עונה...