Jump to content

יתר משחקי המחזור ה-21

Yellow_Hell

Recommended Posts

דוגמא קלאסית למה אני לא יכול לפרגן לב''ש, ולא יכול לסבול את המאוננים עליהם כאן ובתקשורת.

1:0 משער עצמי, הפועל לא קיימת, מה עשתה ב''ש? כלום, ועוד עם עזרה בלתי נגמרת של השופט,

דווקא הפועל כמעט עקצה, יאלה תגמרו מהם.

עם כל הכבוד אל תשוו את מכבי של אוסקר לבאר שבע של העונה

חמישייה לביתר רביעייה על הפועל כל ניצחון בצבע הבאנו אז כמה? 80 שערים? באר שבע רחוקה מזה לנו כרגע יש יותר..הם קבוצה מעולה אבל הם שכחתם איך הם בזבזבו זמן מדקה 50 מולנו השרמוטות

עם כל הכבוד אל תשוו את מכבי של אוסקר לבאר שבע של העונה

חמישייה לביתר רביעייה על הפועל כל ניצחון בצבע הבאנו אז כמה? 80 שערים? באר שבע רחוקה מזה לנו כרגע יש יותר..הם קבוצה מעולה אבל הם שכחתם איך הם בזבזבו זמן מדקה 50 מולנו השרמוטות

חמישייה לבאר שבע שישייה להפועל חיפה

כמה נצחונות יש להם השנה של 3-0 4-0?

הם לא קבוצה דורסנית שמציגה כדורגל כל כך מרשים

אנשים שוכחים איזה כדורגל הצגנו תחת אוסקר וסוזה וכן גם תחת פאקו וגם השנה הבאנו יותר גולים מהם

ההפסד להם בבלומפילד ( שחלק מרכזי בו הגיע בגלל המאמן עם 2 הרכבים הזויים בשתי המחציות ) מסתמן כדרמטי מאוד.

הפסד משמעותי מאוד אבל ממש לט דרמטי.

בליגה שיש בה פלייאוף עליון, פער של עד משחק אחד לא משמעותי. אתה פוגש אותם פעמיים. אם אתה טוב מהם, אין סיבה לא להומיא לפחות 4 נק'. אם אתה לא טוב מהם אז מגיע להם אליפות.

בליגה שיש בה פלייאוף עליון, פער של עד משחק אחד לא משמעותי. אתה פוגש אותם פעמיים. אם אתה טוב מהם, אין סיבה לא להומיא לפחות 4 נק'. אם אתה לא טוב מהם אז מגיע להם אליפות.

זה הרבה מעבר למשחק עם מכבי, זה נתן להם ביטחון גדול ומחסום שהצליחו לשבור.

אסור פשוט לאבד נקודות עד הפלייאוף.

עוד משהו, ב-3 שנים האחרונות אנחנו מארחים קבוע את הקבוצה במקום השני בתחילת הפלייאוף, אני חושב שזה עדיף, כמו שזה נראה עכשיו אם לא יקרה נס אנחנו נוסעים לשם קודם.

מותר להגיד עוד פעם שיוקאנוביץ' בן זונה ?

ההפסד להם בבלומפילד ( שחלק מרכזי בו הגיע בגלל המאמן עם 2 הרכבים הזויים בשתי המחציות ) מסתמן כדרמטי מאוד.

ואם היום הפער היה נקודה לטובתנו או אפילו 3 זה היה אומר משהו?

האמת שכל הדיבורים האלה על מנטליות של קבוצה קטנה, בזבוזי זמן, חסרי מחץ וכו' פשוט לא מעניינים.

שורה תחתונה- הם עושים אחוזי הצלחה נדירים, ולא נראה שהם קרובים לעצור.

זה.

מה שמעודד אותי זה שאני יודע שאנחנו עוד לא בשיא שלנו בזמן שבאר שבע באמת כבר בשיא הפוטנציאל שלה, ומה שמבאס אותי זה שבאר שבע מחזיקה בשיא שלה יפה לאורך זמן ואנחנו עוד מסוגלים לאבד נקודות בדרך

כמה נצחונות יש להם השנה של 3-0 4-0?

הם לא קבוצה דורסנית שמציגה כדורגל כל כך מרשים

אנשים שוכחים איזה כדורגל הצגנו תחת אוסקר וסוזה וכן גם תחת פאקו וגם השנה הבאנו יותר גולים מהם

נתנו 3-0 חלק פעמיים, 5-2 פעם אחת ו4-0 פעם אחת.

מכבי לעומת זאת 3-0 חלק פעמיים, 2 חמישיות ורביעייה

ואם היום הפער היה נקודה לטובתנו או אפילו 3 זה היה אומר משהו?

תמיד טוב להיות במקום הראשון במקום לרדוף, בכל מצב.

וכמו שאמרתי פה עכשיו, אני מעדיף לארח אותם קודם בפלייאוף.( אם היינו בפסגה עכשיו זה אומר שהם לא מנצחים אותך בבלומפילד )