Jump to content

יתר משחקי המחזור ה-21

Yellow_Hell

Recommended Posts

מכבי נתניה - בני סכנין, 16:00, ספורט 1

נראה שנתניה בדרך הבטוחה ללאומית, מה לא ניסו בקבוצה ושום דבר לא עובד . בשבוע האחרון הצטרף גם דודו ביטון וינסה לעזור לאיציק כהן, אבידור, חמזה בארי והשאר .

קורצקי חייב לנצח כדי להחזיר את האמונה לשחקנים ולאוהדים שלו .

סכנין, שדווקא בתקופה יותר טובה לאחרונה, עם 2 נצחונות ב3 המחזורים האחרונים, תנסה להמשיך את הרצף עם מוגרבי, אזולאי, ז׳ורז׳יניו ועמאשה .

הפועל חיפה - הפועל כפר סבא, 18:00

הפועל חיפה, עם הפסד ליגה אחד בלבד מאז שבן מרגי הצטרף, תרצה לחזור לנצח לאחר ההפסד הלא מוצדק בשבוע שעבר לבני יהודה .

לאלה, סוויסה, קוראץ׳ והשאר יצטרכו להיות הרבה יותר מרוכזים מול השער אם הם רוצים לנצח .

מנגד הפועל כפר סבא, שנמצאת בתקופה נהדרת, עם 3 נצחונות ב3 משחקי הליגה האחרונים + ניצחון על הפועל בגביע (מאוויס לב), תחסר את הכוכב צ׳יבוטה המושאל מאיתנו, אבל יש לה את מימר שנראה כמו שדרוג לעומת פליקס נעים .

קריית שמונה - בני יהודה, 18:30

קריית שמונה תרצה להמשיך לנצח אחרי הניצחון היפה על חיפה בשבוע שעבר, אמוטו הנהדר וברונו שנמצא בתקופה מצוינת ימשיכו להוביל אותה בחוד, מנגד בני יהודה תרצה להמשיך לאגור נקודות וגם להיראות הרבה יותר טוב, מה שלא קרה מאז יוסי מזרחי הצטרף .

הפועל תל אביב - הפועל באר שבע, 19:30, ספורט 1

הגענו למשחק המרכזי מבחינתנו, הפועל תל אביב החלשה תארח את באר שבע שלא איבדה נקודות מאז התיקו מול חיפה ולא הפסידה מאז ההפסד ההוא לעכו בתחילת העונה .

בכר ימשיך עם ההרכב הקבוע שלו כשראדי בחוץ, אוגו הובאן ומליקסון בקישור, בוזגלו ברדה ו-וואקמה (הנהדר) בהתקפה .

גוטמן ירצה לנצח סוף סוף אחרי ההדחה בגביע מול כפ"ס וההפסד לסכנין .

בהפועל חשבו שיוצאים לדרך חדשה אחרי ה1:3 המרשים על בני יהודה, אבל מהר מאוד חזרו למציאות עם הפסדים לכפר סבא וסכנין בליגה, והדחה כואבת מהגביע .

גוטמן מנסה למצוא פתרונות, וכנראה יעבור ל3 בלמים כדי לנסות לעצור את המכבש שבאר שבע כנראה תפעיל עליו בבלומפילד .

בואו נקווה שדווקא גוטמן יצליח .

מכבי פ"ת - הפועל רעננה, 20:00

הלוזונים מארחים את רעננה העקשנית בראשות סילבס, ועכשיו גם המושאלים שלנו בדש וראדוניץ׳ .

מכבי פ"ת בתקופה לא טובה אחרי הפסד בגביע מול ב"ש והפסדי ליגה למכבי ולסכנין .

רן בן שמעון מנסה להביא יצירתיות לקבוצה הדי אפורה שלו, ולשם כך צירף את רועי גורדנה מבאר שבע בהשאלה . ראדה פריצה כשיר, וגם הוא יכול להוסיף הרבה אם באמת ישחק .

רעננה מנגד, בתקופה די בינונית, תרצה להמשיך לנצח אחרי הניצחון על עכו בשבוע שעבר, ועם חוד שמורכב מבדש, ראדוניץ׳ וקנגווה זה בהחלט אפשרי .

הפועל עכו - מכבי חיפה, יום א', 20:30 ספורט 1

עוד משחק לא קל למכבי חיפה הבינונית מול עכו שחייבת נקודות כדי להישאר בליגה .

גם חיפה תרצה לנצח כמובן, כדי להתקרב למקומות שמובילים לאירופה, ולא ללכת לים כבר עכשיו, אלירן עטר צפוי לחזור להרכב, בניון ינוח ומי שיחליף אותו יהיה חן עזרא, כנראה, שחוזהו מסתיים בקיץ .

עכו צירפה חלוץ מגנט ואת גיא דיין, אולי הם אלה שיעזרו לה להישאר בליגה.

שבת שלום ויאללה מכבי (ויאללה גוטמן)

אני היחיד שרוצה שהפועל תפסיד היום ?

אין לי את הפריבילגיה לבחור איזו קבוצה תגרום לב"ש לאבד נקודות אבל אין מצב שזאת תהיה הפועל שתגרום להם לאבד נקודות. יהיה הזוי אם דווקא נגד ההגנה של ב"ש ההתקפה שלא כבשה שער בית מאז הדאבל של גוטמן תכבוש

אין לי את הפריבילגיה לבחור איזו קבוצה תגרום לב"ש לאבד נקודות אבל אין מצב שזאת תהיה הפועל שתגרום להם לאבד נקודות. יהיה הזוי אם דווקא נגד ההגנה של ב"ש ההתקפה שלא כבשה שער בית מאז הדאבל של גוטמן תכבוש

תן לי תיקו 0 ואני מצטלם בפוזת פטיש ומגל

תן לי תיקו 0 ואני מצטלם בפוזת פטיש ומגל

במילה אחת. הרוש

ב2 מילים תורג'מן ויחזקאל

בקיצור אין סיכוי

יוסיפון בפייסבוק:

הפועל תל אביב, 7 משחקי הבית האחרונים:

4-0
1-0
3-0
1-0
0-0