Jump to content

סיום המשחק. עידוד (?)

עמית ר

Recommended Posts

לא הבנתי, אתה מדבר על הגוש? היחיד שנשאר ביציע להודות לשחקנים?

היחיד שבעצם בכלל מתפקד ביציע(גם לא בשיא)ועוד כמה מסביב.

חברה שמחברה קור שמקור, כל משחק רק הגוש נשאר ביציע. גם ב11 חצי יציע יוצא החוצה ושלא נדבר על שאר בלומפילד.

אתם הקהל הכי בושה שיש לא מגיע לכם קבוצה כזאת.

אליהו הנביא ביום שתבין שמי שהופך שיר למרדים זה רק אוהדים כמוך אז המצב יהיה טוב.

ואני בכלל לא נכנס לזה שיחסית וגם לא יחסית לפעם ראשונה השיר נכנס טוב. גם בהשוואה ללהיטים אחרים שנכנסו.

תאשימו את השירים, תאשימו את הקור, תאשימו את השחקנים, תאשימו את הארגון, תאשימו את כל העולם רק לא את עצמכם.

תסתכלו על עצמכם במראה ותגידו מה אתם תורמים למכבי.

הכוונה של פותח הנושא היתה שהמשחק נגמר השחקנים באים

ושרים להם על לה פמיליה וביתר במקום לעודד אותם אחרי משחק קשה כזה.

והוא כתב את זה בתור חלק מהגוש ולא אחד חיצוני שרק מתלונן...

הכוונה של פותח הנושא היתה שהמשחק נגמר השחקנים באים

ושרים להם על לה פמיליה וביתר במקום לעודד אותם אחרי משחק קשה כזה.

והוא כתב את זה בתור חלק מהגוש ולא אחד חיצוני שרק מתלונן...

לא הבנתי אם הכוונה הייתה כלפי הגוש או הקהל הרחב שנטש.

ניצחנו. בשיניים. עוד וי בדרך למטרה.

עם הפנים לטדי אחד המשחקים החשובים בשנים האחרונות, על מה נשיר אז?

השחקנים אוכלים כאפות על הקהל שלנו, קהל רחב יש לציין. והאמת? בצדק מוחלט.

אמרתי כבר, לא מגיע להם אוהדים כאלה.

לא הבנתי אם הכוונה הייתה כלפי הגוש או הקהל הרחב שנטש.

ניצחנו. בשיניים. עוד וי בדרך למטרה.

עם הפנים לטדי אחד המשחקים החשובים בשנים האחרונות, על מה נשיר אז?

שירים למכבי? לשחקנים? לעשות איתם ״עולה״?

אתה מבין במה ההתעסקות שלך?

מה אני בכלל לא מבין על מה אני מגיב זה ששרו על ביתר יומיים לפני אחד המשחקים החשובים העונה צריך אשכרה להסביר. אה והיה עולה עלוב עם 100 איש.

הנושא שלך אמור היה להיות על הנטישה ההמונית שהתרחשה בסיום אם כבר.

או על עוד מיליון דברים על הקהל הרחב הכפוי טובה הזה שלא תורם לקבוצה בכלום.

אבל לא, בוא נתעסק ביחידים שעושים משהו(גם אתה ואחרים חלק מזה, גוש זה לא רק חברי ארגון).

ואלה שמנסים להצדיק את הקור הארכה ושאר ירקות, זה קורה בכל משחק העונה.

אבל אלירן, הקהל שהולך בשריקה זה לא משהו חדש ולא מפתיע ומהם אני לא מצפה לכלום.

לא אמרתי לא לשיר לביתר. רק שהרבה יותר חשוב לתת לשחקנים רגע של תמיכה אחרי משחק הקרבה.

אפשר לתת להם את זה ובזמן שיורדים לשיר לביתר.

אתם נוטים לקחת אישית, וככה להגיב (וככה נראות 2 ההודעות הראשונות בנושא) אבל אפשר גם לדעת להבדיל הערות בין כאלה שב99 אחוז תומכים בכם (ובטח שנמצאים בגוש וכו) לבין אלה שבאמת סתם מחפשים תמיד לבוא בטענות

חדש ולא מפתיע? אז השלמת עם זה בעצם זה מה שאתה אומר.

אולי פעם אחת נתרכז בבעיות האמיתיות של הקהל שלנו? אולי ננסה שוב ושוב להציב להם מראה מול הפנים?

זה סבבה מגניב ונוח להתעסק בארגון ולחפש אותו על כל פיפס, אבל הגיע הזמן שאנשים יסתכלו קצת עצמם. זה מזמן היה צריך לקרות כבר.

לא הגיוני שאחרי המשחק אתמול והתפקוד הביזיוני של חלק גדול מהקהל ואפילו הייתי קורא לזה הפקרה בזמן שאנחנו עוד רגע עפים מהגביע והנטישה בסיום נפתח נושא כזה. זה לא הגיוני אחי.

בקיצור העיניים שלכם על הארגון, תסתכלו קצת סביבכם תגלו פצצה מתקתקת שאולי תעלה לנו באיבוד האליפות.

ולסיום, הרי בנינו, אתה יודע שזה קטנוני. זה לא מה שמעניין את השחקנים. דווקא המשחק בשני מאוד מעניין אותם ורוצים אותנו בכל הכוח שם.

וכאחד שקצת יודע מה מעניין ומעסיק אותם יותר אז זה הנטישה שהם חווים כל משחק מחדש.

החוסר חשק וטירוף שנעלם. קולות ורעשי רקע. לא צריך להיות גאון בשביל להבין למי הטענות מופנות.

חדש ולא מפתיע? אז השלמת עם זה בעצם זה מה שאתה אומר.

אולי פעם אחת נתרכז בבעיות האמיתיות של הקהל שלנו? אולי ננסה שוב ושוב להציב להם מראה מול הפנים?

זה סבבה מגניב ונוח להתעסק בארגון ולחפש אותו על כל פיפס, אבל הגיע הזמן שאנשים יסתכלו קצת עצמם. זה מזמן היה צריך לקרות כבר.

לא הגיוני שאחרי המשחק אתמול והתפקוד הביזיוני של חלק גדול מהקהל ואפילו הייתי קורא לזה הפקרה בזמן שאנחנו עוד רגע עפים מהגביע והנטישה בסיום נפתח נושא כזה. זה לא הגיוני אחי.

בקיצור העיניים שלכם על הארגון, תסתכלו קצת סביבכם תגלו פצצה מתקתקת שאולי תעלה לנו באיבוד האליפות.

ולסיום, הרי בנינו, אתה יודע שזה קטנוני. זה לא מה שמעניין את השחקנים. דווקא המשחק בשני מאוד מעניין אותם ורוצים אותנו בכל הכוח שם.

וכאחד שקצת יודע מה מעניין ומעסיק אותם יותר אז זה הנטישה שהם חווים כל משחק מחדש.

החוסר חשק וטירוף שנעלם. קולות ורעשי רקע. לא צריך להיות גאון בשביל להבין למי הטענות מופנות.

הייתי שמח אם היית נותן עוד מהמילים האלו לעיתים קרובות יותר. קטונתי מלדעת מה היכולת שלך בעניין, אבל זה מאוד משמעותי.

מסכים איתך שהקהל הרחב הוא הבעיה העיקרית שלנו.

והשנה בהחלט שברנו שיאי עליבות

בורחים בשריקה ולא מעודדים כל המשחק..

שלא לדבר על קללות שעפות מסביב אחרי ותוך כדי מהלך שלא מסתיים בגול.

כבר שנים שלפני דרבי/ביתר/חיפה לקראת הסיום ובסיום שרים שירים לקראת המשחק כמו המורי הזקן ובית"ר הזבל של המדינה. עכשיו נזכרתם להתלונן? לא רואה בזה בעיה, קצת לדרבן את השחקנים.

מחאנו כפיים, שרנו אנחנו אוהבים אותכם.. מה אתם רוצים קרנבל ביציע ובבית שבוע אחרי המשחק? ניצחנו, בשיניים, כל הכבוד על הלחימה, ויאללה להתרכז בעובדה שיש לנו משחק קשה במגרש קשה עוד שלושה ימים שאי אפשר לאבד בו נקודות.

גם אני חושב דרך אגב, וכבר רשמתי את זה בנושא קהל פה לפני כמה זמן, שהבעיה היא באמת שרק הגוש מעודד. וזה לא קשור לשיר מרדים או לא, כל שיר הוא מקפיץ אם כולם פותחים את הפה ומעודדים, ולא כל אחד יעשה סלקציה בפה שלו באלו לשיר את אותו שיר או לא.
לכל אחד יש שירים שהוא יותר אוהב מאחרים, אז מה? אז תשירו גם אחרים.

לא הבנתי, אתה מדבר על הגוש? היחיד שנשאר ביציע להודות לשחקנים?

היחיד שבעצם בכלל מתפקד ביציע(גם לא בשיא)ועוד כמה מסביב.

חברה שמחברה קור שמקור, כל משחק רק הגוש נשאר ביציע. גם ב11 חצי יציע יוצא החוצה ושלא נדבר על שאר בלומפילד.

אתם הקהל הכי בושה שיש לא מגיע לכם קבוצה כזאת.

אליהו הנביא ביום שתבין שמי שהופך שיר למרדים זה רק אוהדים כמוך אז המצב יהיה טוב.

ואני בכלל לא נכנס לזה שיחסית וגם לא יחסית לפעם ראשונה השיר נכנס טוב. גם בהשוואה ללהיטים אחרים שנכנסו.

תאשימו את השירים, תאשימו את הקור, תאשימו את השחקנים, תאשימו את הארגון, תאשימו את כל העולם רק לא את עצמכם.

תסתכלו על עצמכם במראה ותגידו מה אתם תורמים למכבי.

+1

כל מילה

מה הבעיה בלחדש לפעמים? גם בזה יש לכם טענות?

אולי חלאס לזרוק את כול החרא שלכם על הארגון? לא נמאס לכם? היה כיף גם שקר וגם שקשה.... חבל שאתם מתעסקים בארגון ולא מסתכלים איזה קהל עייף יש לנו,שפותח תפה רק בזהבי!

תקראו טוב טוב מה שהמשתמש (זה הורג אותי) קובי בובאן רושם לכם.

אתם כל משחק מסתכלים על הדשא יש מי שמסתכל עליכם.

אתם כולכם כולנו נראים ביזיון ומספיק לחפש אשמים תתחילו להתעורר למה האליפות הזאת אם היא לא תהיה שלנו זה יהיה על הראש שלכם

תקראו טוב טוב מה שהמשתמש (זה הורג אותי) קובי בובאן רושם לכם.

אתם כל משחק מסתכלים על הדשא יש מי שמסתכל עליכם.

אתם כולכם כולנו נראים ביזיון ומספיק לחפש אשמים תתחילו להתעורר למה האליפות הזאת אם היא לא תהיה שלנו זה יהיה על הראש שלכם

ואתה בטוח שפותח הנושא (כלומר, אני) הוא מאלה שאתה טוען שנראים ביזיון?

גם אני נראה ביזיון, אני הרבה פעמים נכנע לאווירה שנוצרת ולא נותן את התפוקה שהייתי רגיל לתת שנים.

ואני מבטיח לך בלי להכיר אותך שגם אתה נראה ביזיון וזה שאתה תגיד לי שאתה מעודד 90 דקות גם אם זה נכון ואני לא מאמין שזה נכון אז זה לא עוזר בכלום.

אני מעדיף אותך שתספר לי שאתה תופס את זה מימינך ומנער אותו, שתישאר אחרי המשחק להודות לשחקנים,שתיקח דגל תרים אותו לדקה שתיים.

יש יציע באים לעבוד, לא רק השחקנים עובדים גם אוהדים בטח שער 11

לדעתי הארגון צריך לנסח איזשהו מכתב/הודעה בנושאים הללו לקהל הרחב במדיה החברתית או בצורה פיזית במשחקים.המצב בלתי נסבל.