Jump to content

סיום המשחק. עידוד (?)

עמית ר

Recommended Posts

היה נחמד אם היינו קצת מעודדים את השחקנים שנתנו את הכל ובסך הכל (אם היה מביך או לא, בשביל הדיון הזה יש את הנושא השני) עדו מה שצריך ועלו שלב.

כן, קצת יותר מעניין אותי לעודד אותם ולעשות ״אולה״ (של יותר מ10 אוהדים). מאשר להשמיץ את הפועל וביתר

היה נחמד אם היינו קצת מעודדים את השחקנים שנתנו את הכל ובסך הכל (אם היה מביך או לא, בשביל הדיון הזה יש את הנושא השני) עדו מה שצריך ועלו שלב.

כן, קצת יותר מעניין אותי לעודד אותם ולעשות ״אולה״ (של יותר מ10 אוהדים). מאשר להשמיץ את הפועל וביתר

עוד 4 ימים בית"ר,עוד 10 ימים הפועל,שרנו להם "אנחנו אוהבים אתכם" ואחרכך שירים על הפועל ובית"ר..

בחייאת,מה אתה רוצה?

עוד 4 ימים בית"ר,עוד 10 ימים הפועל,שרנו להם "אנחנו אוהבים אתכם" ואחרכך שירים על הפועל ובית"ר..

בחייאת,מה אתה רוצה?

ניצחון בטדי ו5-0 בדרבי.

הלחן זה לפי נומי נומי.

מספיק כבר עם השירים האלה שלא מרימים את היציע ומרדימים את כולם.

זה נראה כאילו מתעקשים בפאנטיקס לשיר שירים של מאה איש, ככה יגידו שרק הם מעודדים. במקום להרים את כולם בהתחלה כשקר למות, מתחילים בשיר מת.

היה עידוד סבבה ויופי של נוכחות. הארגון עודד 90 בנוהל והוא האחרון שצריך לבוא אליו בטענות. בטח כשדווקא אחרי שספגנו העידוד התחזק משמעותית, וגם במחצית השניה זה הרגיש שהקהל הרים את הקבוצה.

וזה נחמד כשפעם בעונה מתחילים משחק בהטמעה של שיר חדש. גם בנתניה כולם בכו כשהכניסו את "אני אסיר עולם" ובסוף הוא תפס חזק.

שאת לא איתי

אני משתגעעע

את נותנת טעם לחייםםן

לא יכול להיות\ לחיות פה בלעדייך

זר לא יבין לעולם כמה טוב לי איתך

סה מה דאני זוכר מהסטלה

לשאלה למה לא היה עידוד בסוף.

שרוב הקהל יודע שיקח לו לצאת מהאצטדיון קרוב לשעה.

שרוב הקהל הגיע עם בחורה או ילד - שקפאו מקור ברמת של לא מרגישים את הרגליים.

רק חיפשנו ללכת. אף אחד לא ציפה שימשך הארכה . של 40 דקות כולל המנוחה של אחרי ה 90 דקות .

אז זה מה שהיה.

לא הבנתי, אתה מדבר על הגוש? היחיד שנשאר ביציע להודות לשחקנים?
היחיד שבעצם בכלל מתפקד ביציע(גם לא בשיא)ועוד כמה מסביב.

חברה שמחברה קור שמקור, כל משחק רק הגוש נשאר ביציע. גם ב11 חצי יציע יוצא החוצה ושלא נדבר על שאר בלומפילד.
אתם הקהל הכי בושה שיש לא מגיע לכם קבוצה כזאת.

אליהו הנביא ביום שתבין שמי שהופך שיר למרדים זה רק אוהדים כמוך אז המצב יהיה טוב.
ואני בכלל לא נכנס לזה שיחסית וגם לא יחסית לפעם ראשונה השיר נכנס טוב. גם בהשוואה ללהיטים אחרים שנכנסו.

תאשימו את השירים, תאשימו את הקור, תאשימו את השחקנים, תאשימו את הארגון, תאשימו את כל העולם רק לא את עצמכם.
תסתכלו על עצמכם במראה ותגידו מה אתם תורמים למכבי.

חברה שמחברה קור שמקור, כל משחק רק הגוש נשאר ביציע. גם ב11 חצי יציע יוצא החוצה ושלא נדבר על שאר בלומפילד.

ואני בכלל לא נכנס לזה שיחסית וגם לא יחסית לפעם ראשונה השיר נכנס טוב. גם בהשוואה ללהיטים אחרים שנכנסו.

תאשימו את השירים, תאשימו את הקור, תאשימו את השחקנים, תאשימו את הארגון, תאשימו את כל העולם רק לא את עצמכם.

בול!

Sent from my תחת using Tapatalk

מי שלא מעודד תמיד ימצא תירוץ והכי מצחיק שגם שמתחיל שיר חזק אז כולם שרים אותו ל10 שניות ואז שוב רק הגוש שר תשיר

הלחן זה לפי נומי נומי.

מספיק כבר עם השירים האלה שלא מרימים את היציע ומרדימים את כולם.

זה נראה כאילו מתעקשים בפאנטיקס לשיר שירים של מאה איש, ככה יגידו שרק הם מעודדים. במקום להרים את כולם בהתחלה כשקר למות, מתחילים בשיר מת.

רגע אז אתה אומר שהשירים לא היו מספיק מקפיצים בשבילך ואחרת היית מעודד?

הפקרת את הקבוצה שלך כי השיר לא לטעמך?

כל שיר חדש שנכנס - בהתחלה אומרים שהוא מרדים , אחרי זה פתאום זה נהיה מאגניב להכיר את השיר החדש , ואז כולם שרים.

גם על רוב השעות וגם על אין טעם לחיים שלי בלעדייך התלוננו בהתחלה ששרים הרבה ושיר מרדים. אל תתרגש אלירן

אני תמיד נשאר רבע שעה-20 דקות אחרי המשחק כדי להודות לשחקנים, אבל אתמול הקור פשוט גמר אותי ומיד בשריקה רצתי לאוטו. זה לא נורמלי הסבל שהיה אתמול, בחיים לא היה לי קר ככה במשחק כדורגל. אז בקטע הזה אני מבין לגמרי את אלה שהלכו בשריקה. לא נכנס לקטנות.

אבל מבחינת עידוד יש לנו קהל חרא. הגוש בצד אחד מעודד וכל הצד השני לא רק שלא מעודד, אלא גם מקלל בלי סוף את השחקנים. אחרי הגול זה בכלל התגבר ופשוט נגעלתי.

קהל חרא יש לנו, פשוט כפוי טובה.

לא הבנתי למה לא להתחיל ב"אני מודה"? גם בנתניה שנה שעברה החליטו להחדיר בכוח את "כל פעם מחדש" ובאיזשהו שלב זה סתם נהיה מעיק. ובתור אחד שישב בצד הימני יותר ביציע אני יכול לאמר שברוב המקרים התאמצתי לשמוע מה שרים כדי להתאים את עצמי. לא יודע אם זה הקהל או שהיציע הזה פשוט חרא,אבל זה מה שהיה

לא הבנתי למה לא להתחיל ב"אני מודה"? גם בנתניה שנה שעברה החליטו להחדיר בכוח את "כל פעם מחדש" ובאיזשהו שלב זה סתם נהיה מעיק. ובתור אחד שישב בצד הימני יותר ביציע אני יכול לאמר שברוב המקרים התאמצתי לשמוע מה שרים כדי להתאים את עצמי. לא יודע אם זה הקהל או שהיציע הזה פשוט חרא,אבל זה מה שהיה

אני אף פעם לא הבנתי למה צריך כל הזמן להיות מקובע לפלייליסט מסויים

זה כבר נמאס על הקהל השירים הקבועים בדקות הקבועות..

מה גם שאנשים זרמו בשיר החדש אז בכלל אני לא מוצא תבעיה

אני רק לא מבין למה לא מפרסמים מילים לפני

אני לא מבין איך אנשים מסיקים כאן מסקנות. מי אמר שאני לא מעודד? אני הולך לכל המשחקים, כולל כאלה שמתבטלים בקריית שמונה :mushy: ומעודד תמיד ואני בגיל בערך כפול ממוצע הגילאים בגוש. זה לא אומר

שאני חייב להידלק מכל שיר. מה אנחנו בדיקטטורה? השיר לא תפס וכמובן שאין לי חלילה התנגדות לשירים חדשים, אבל גם ככה הקהל בא רדום מהקור, אז תן בהתחלה אני מודה, כדי שאנשים יתחברו (ואני לא מדבר על עצמי). כשמתחילים ככה מראש זה מוריד את כל הקהל הרדום.

3/4 אצטדיון מלא נגד קבוצה מהלאומית בקור אימים שלא זכור הרבה זמן ואחרי 120 דקות.

להוסיף לזה את הסרבול בהגעה (מיקום חרא ומי שבלי רכב אכל צינור, להגיע לאיזור מהרכבת/מהעיר קודם ואז גם ללכת מהיס פלאנט עד לאצטדיון עצמו זה רבע שעה), הפקקים המייאשים בחזרה וההמתנה בקופות שהיו בכלל בצד השני והיה צריך לרדת בזהירות בבוץ ולחזור עוד פעם.

מעבר לזה שמדובר ב-11 וחצי בלילה.

סה״כ הגיוני לבוא בטענות לאלה שרק רצו לשמוע תשריקה וישר להסתלק משם שניה אחרי.

מדהים הטענות האלה לקהל עכשיו.

ממני, אחד שנוסע לכל משחק ונשאר תמיד להודות לשחקנים.

הפעם זה היה טו מאץ׳.

נתראה בטדי, תכינו פלייליסט מחמם.