Jump to content

עם כמה שערים סה יסיים את העונה?

Sawyerdroid

Recommended Posts

שיחתום כבר סעמק. מה זה הנאחס הזה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

מתי מדווחים שהרטה ברלין רוצה אותו או באזל?

לא סגור על סה, אבל אתה אומר שישה מתוך מחשבה שבמרבית המשחקים הוא לא יפתח ?

לא, אני אומר שישה כי נותרו לנו סך הכל עוד שישה עשר משחקים עד סיום העונה, ועוד חמישה פוטנציאלים בגביע.

21 סך הכל. מתוכם אני מעריך שייפתח ב 15 נגיד ? להבקיע בהם שישה-שבעה זה מאזן בסדר גמור.

ההבדל בין 6 ל 8 זה בדיוק ההבדל שגימדת אתמול בקשר להגנות..

6 זה סטנדרטי מאוד יחסית לכמות המשחקים שנותרו, זה לא הציפיות שלי מחלוץ זר

ההבדל בין 6 ל 8 זה בדיוק ההבדל שגימדת אתמול בקשר להגנות..

6 זה סטנדרטי מאוד יחסית לכמות המשחקים שנותרו, זה לא הציפיות שלי מחלוץ זר

כן, אבל אם הוא יבקיע שישה ויבשל עוד שלושה ויישתלב טוב זה יהיה כישלון ?

לא רציני נראה לי. מספרים זה לא הכל.

יש תחום אפור לא קטן בין ״הצלחה״ של רכש, ל״כישלון״.

לא, אני אומר שישה כי נותרו לנו סך הכל עוד שישה עשר משחקים עד סיום העונה, ועוד חמישה פוטנציאלים בגביע.

21 סך הכל. מתוכם אני מעריך שייפתח ב 15 נגיד ? להבקיע בהם שישה-שבעה זה מאזן בסדר גמור.

וואלה הגענו למאני-טיים מהר... אנסח שוב את השאלה, בלי קשר לסה או חלוץ אחר. כרגע אנחנו עם שלישיה קדמית של מיכה בימין בן-חיים בשמאל וזהבי בשפיץ ומבחינת כיבושים טפו טפו זה עובד מצוין. איפה אתה רואה את החלוץ משתלב ? בהרכב ע"ח בן-חיים / מיכה או מהספסל ? והאם הוא משחק גם על הכנף או שהוא סטייל פריצה רק אמצע ?

וואלה הגענו למאני-טיים מהר... אנסח שוב את השאלה, בלי קשר לסה או חלוץ אחר. כרגע אנחנו עם שלישיה קדמית של מיכה בימין בן-חיים בשמאל וזהבי בשפיץ ומבחינת כיבושים טפו טפו זה עובד מצוין. איפה אתה רואה את החלוץ משתלב ? בהרכב ע"ח בן-חיים / מיכה או מהספסל ? והאם הוא משחק גם על הכנף או שהוא סטייל פריצה רק אמצע ?

משחק רק באמצע, אבל כן נייד על המגרש.

נחכה שהרכש יושלם ואז נהיה יותר חכמים לגבי הרכבים וכו׳.

כן, אבל אם הוא יבקיע שישה ויבשל עוד שלושה ויישתלב טוב זה יהיה כישלון ?

לא רציני נראה לי. מספרים זה לא הכל.

יש תחום אפור לא קטן בין הצלחה לכישלון.

שישה שערים ושלושה בישולים זה יפה מאוד.

בכל מקרה, הציפיות שלי ממנו הן גבוהות, כן.. אבל קודם כל שיחתום וישחק ונראה איך הוא משתלב, גם מעדן היו לי ציפיות..

בגדול? אם עכשיו מתחילה העונה הציפייה שלי ממנו היא 13-15 שערים

"כישלון" זה אולי נחרץ מידי, אבל בוא נצא מנקודת הנחה שהוא מסיים עם 5 שערים ללא בישול עד סוף העונה, הייתי מגדיר את זה כרכש לא יעיל, כזה שלא שידרג אותנו, ולא בשביל זה אתה מביא זר.
זה די שווה ערך לבדש, שאני לא מוריד מהתרומה שלו, אבל שדרוג הוא לא היה עם כל הכבוד

זהבי-סה-בן חיים

זהבי נע בחופשיות לקבל כדורים , התנועה שלו לאמצע פותחת שטח לדסה לפרוץ באגף

וגם מאפשרת לנוסא לעלות . מצב אידיאלי שכדור בהתקפה עובר מהבלמים/אלברמן מהר לערן שהוא עם הפנים לשער

שנוסא , בן חיים , דסה , וסה כאופציות מסירה , הוא או מוסר לעומק או לצדדים אחורה ורץ לעומק בעצמו

במצב כזה כל הקבוצה היריבה במגננה וסיכוי למתפרצת יעילה מאוד נמוך .

חוסר היכולות של מיכה ובן חיים לעשות את זה מה שמביא לנו המון בעיות בהגנה , אנחנו מאבדים כדורים 50-35 מטר מהשער יריב

המגינים שלנו תקועים אז החלוצים היריבים מחכים על קו אמצע למתפרצות , רק צריך מסירה טובה ומהירות גובהה משל קרלוס . משחק הגנה מתחיל למעלה .