Jump to content

תקציר הניצחון 3-1 על מפ"ת 23.1.16 לפי סיכום סוייר

duduha

Recommended Posts

עבודת קודש. תקציר מעולה כמו שצריך.

ההערה היחידה לשיפור זה באמת לא למהר לחתוך להילוך חוזר בשערים שלנו (זה בעיקר תקף לשער השלישי). מעבר לזה, פשוט מעולה. אני לא מבין למה (ואיך) התקציר הרשמי של וואן לא כלל הרבה מההתקפות שלנו ושלהם ששמת כאן.

דווקא מגניב להוסיף מולטימדיה של הקהל לתקציר ברגעים מיוחדים. אפשר ללכת עם זה לעוד הרבה כיוונים, אבל צריך גם הרבה חומר גולמי.

גם הזמן שלנו מצומצם, אבל אם יש משהו ששוה להוסיף תשתפו ואוסיף.

מאתגר אותך,

סיכום תקציר של כל 3 האליפויות האחרונות, בהצלחה.

אפשר גם מרוכז כמו קלטת סיכום עונה.

אתה יודע, צריך גם זמן להאכיל את הילדים.. אבל אם יש משחקי ספציפיים אשמח.

חחח חנקת אותו, נסתפק בגמר גביע

חשבתי על זה גם, אבל שמונה שערים לכל אחד (+- דקה?) כבר עדיף לראות את המשחק המלא..

הערה אחת - אחרי הגולים שלנו, חתכת די מהר לשידור חוזר. אפשר לתת עוד 3 - 4 שניות ששומעים את הקהל וההתלהבות של השדר.

אני עם אצבע על הסטופר לאורך כל ההכנה (שלא יהיה ארוך מדי), אבל כנראה 3-4 שניות לא ישנו, אקח לתשומת ליבי.

1. בתחילת המשחק שחקן של פתח תקווה נשלח בכדור עומק וראיקוביץ' יצא וגלש מצוין והייתי רוצה לראות את זה.

2. מעט אחרי הגול השלישי מראים שהמשקוף של פתח תקווה היה נבדל ורמי וייץ ונמני מדברים על זה ויש מקום להראות.

חוץ מזה מושלם. כל הכבוד.

1. עכשיו אני נזכר שהיה, אבל לא הופיע אצל סוייר, אני לא רואה את כל המשחק, אלא קופץ למקומות לפי הסיכום שלו, אם הייתי זוכר בוודאי הייתי מכניס.

2. הראיתי בחוזר ורואים שהיה נבדל (איזה שלושה דונם), אבל כבר היינו על הקצה של הזמן.

אפשר תקציר בסגנון האתר של צפון קוריאה?

חחחח אני חושב על זה לכל אורך ההכנה, ברוך שלא עשני "צפון קוריאני"..

תודה לכולכם על ההערות והעידוד, בחמישי ראשלצ.

נבדל אחושרמוטה, איך קוון לא רואה דבר כזה?

vqiiw6.jpg

בדיוק בגלל דברים כאלו וטעויות שיפוט שלמזלנו לא מתורגמים לשערים של היריב אחרי זה אוהדים של קבוצות אחרות לא מפסיקים לזיין ת'השכל על שופטים של מכבי.

אם אפשר בתקצירים הבאים לעשות גם איזו דקה של טעויות שיפוט לרעתנו כי אחרי זה לא זוכרים את אותן טעויות שיפוט