Jump to content

ערן זהבי - המירוץ למלכות השערים בצהוב-כחול - &

Omer

Recommended Posts

5 דקות לפני, BRoi said:

אם הוא יתן 82 גולים הוא גם יעקוף את נימני במלכות השערים של מכבי 

זה האובייס.

או במחשבה שניה, צודק, זה די קרוב, לא בדיוק אובייס. יהיו רק 6 שערים בין שבירת השיא של נמני לשבירת השיא הכולל של מזרחי.

19 דקות לפני, Davidna said:

הוא לא יתן עוד 80 שערים חברה ... זה קצת מוגזם לשחקן בגילו ותוסיפו לזה שיש עוד חלוצים בסגל ש"יקחו" לו שערים. 

אם הוא יתן אתה תרוץ עם חוטיני?

לפני2 שעות , boys77 said:

מאוד נוח למזרחי לספור את הגולים שלו כולל ליגה שניה בשלהי הקריירה...
מישהו יודע כמה שערים יש לו בליגת העל בלבד?

בליגת העל יש לו 206

ערן, אם במקרה אתה קורא פה תדע לך שאין שום סיכוי בעולם שתצליח לדגדג את השיא של האווירון שהוא גדול החלוצים בכדורגל הישראלי אי פעם. בפער!

לפני22 שעות , BRoi said:

אם הוא יתן 82 גולים הוא גם יעקוף את נימני במלכות השערים של מכבי 

אני מת על זהבי, אבל זה לא ריאלי, אלא אם הוא ישחק כאן עוד ארבע עונות ברמה הגבוהה שלו.

אם ערן יראה שריאלי לשבור שיאים והוא משחק טוב ולא מבזה את עצמו הוא ימשיך לשחק מעבר לשנתיים במכבי.

באירופה נהוג ששחקנים משחקים עד גיל מאוחר.

זלאטן

קילייני

קווארדרילה

דויד סילבה

מודריץ

ואם אבדוק בגוגל אמצא גם מלא שמות ביניים ולא כוכבי טופ באירופה שמשחקים בגילאים 38.

41 דקות לפני, Armagedon said:

אם ערן יראה שריאלי לשבור שיאים והוא משחק טוב ולא מבזה את עצמו הוא ימשיך לשחק מעבר לשנתיים במכבי.

באירופה נהוג ששחקנים משחקים עד גיל מאוחר.

זלאטן

קילייני

קווארדרילה

דויד סילבה

מודריץ

ואם אבדוק בגוגל אמצא גם מלא שמות ביניים ולא כוכבי טופ באירופה שמשחקים בגילאים 38.

בגלל שהוא קנאי לבניית המורשת והמותג שלו אז דווקא זו הסיבה שהוא יידע מתי לעצור ולא להתבזות.

On 27.6.2022 at 12:43, Davidna said:

הוא לא יתן עוד 80 שערים חברה ... זה קצת מוגזם לשחקן בגילו ותוסיפו לזה שיש עוד חלוצים בסגל ש"יקחו" לו שערים. 

מאמין שאם יפתח טוב את העונה, ויש על הנייר כמה משחקים שאם מכבי תשחק טוב ונכון - הוא יוכל להגיע ל-9-13 שערים עד סיום הסיבוב ה-1. 

צריכים מעבר למהלכי המשחק, לסחוט פנדלים, בעיטות חופשיות.. 

• 1 month later...

לפי ידיעות של אתמול זה היה השער ה-158 בכל המסגרות, לפי מכבי יש לו 130, למרות שאני לא יודע אם זה מעודכן.

בקיצור, תיכף ליגה - מה עושים? לפתוח נושא חדש ולעקוב בו אחרי שערי ליגה במכבי, שערי ליגה בכלל, ושערים בספירה הרשמית הכוללת של מכבי? שם הוא רחוק 29 שערים מדריקס שבמקום הרביעי עם 159.

4 דקות לפני, Omer said:

לפי ידיעות של אתמול זה היה השער ה-158 בכל המסגרות, לפי מכבי יש לו 130, למרות שאני לא יודע אם זה מעודכן.

זו הרשימה המעודכנת(לפי מכביפדיה,תלחץ על העיגול השקוף שנמצא בסוף התפריט בקטגוריית "שיאני כיבושים"):

https://www.maccabipedia.co.il/קטגוריה:שחקנים

11 דקות לפני, Raumdeuter said:

זו הרשימה המעודכנת(לפי מכביפדיה,תלחץ על העיגול השקוף שנמצא בסוף התפריט בקטגוריית "שיאני כיבושים"):

https://www.maccabipedia.co.il/קטגוריה:שחקנים

תבורך (וכל מי שלקח חלק בפרויקט המבורך הזה). בקיצור, יהיה נושא חדש. אני חושב לעדכן כמה קטגוריות ולספור רק אחת או שתיים - מניח ששערי ליגה במכבי פשוט כי שם הוא במצב הכי טוב, אז נתחיל מהיעד הקרוב (או יותר נכון הפחות רחוק). נפלא שפה גם יש את שערי הליגה לפני הקמת המדינה, זה מוסיף לגלזר ואמנם מוריד את ערן מקום, אבל נותן ליוסל'ה מרימוביץ' כבוד - והאמת שערן יכול לעבור אותו מהר יחסית (חסרים לו שבעה לעבור, שישה להשתוות).

אגב - אם ערן משתווה לבן אדם שיזם את הוספת הצהוב לכחול ומכבי לא עושים מזה פסטיבל זה פספוס ענקי.

חבי לציין משהו לגבי מכביפדיה - אנחנו כרגע מחשיבים את השער שלו בדרבי פואד. בעיקר מסיבות טכניות (מתכנתים? בואו תצטרפו אלינו).

מבחינת ההתאחדות וכאלו, אני חושב שלא מחשיבים את השער הזה.

34 דקות לפני, אורן המתעפץ said:

חבי לציין משהו לגבי מכביפדיה - אנחנו כרגע מחשיבים את השער שלו בדרבי פואד. בעיקר מסיבות טכניות (מתכנתים? בואו תצטרפו אלינו).

מבחינת ההתאחדות וכאלו, אני חושב שלא מחשיבים את השער הזה.

אוקיי, אז זה גם מסביר את הפער ביני לביניכם (זה אגב ההסבר הראשון שעלה לי לראש).

אגב, יש כאן סוגייה מעניינת. כשהוא יפרוש אני מתכוון לספור לו את הגול בדרבי פואד (ובלב אני באמת ספרתי לו לאורך כל הדרך), אבל בגלל שמלכות השערים בליגה היא דבר רשמי, בעייתי לספור את זה כל עוד הוא שחקן פעיל.

אני חושב שהכי מתאים לפחות כרגע הוא להתייחס לשער הזה בקטגוריית "שונות" ולא בקטגוריית "ליגה", ככה שהוא כן נכנס לכל המסגרות. מה אתם אומרים? הרי "כל המסגרות" זאת ספירה של מכבי, ויש את תקדים האליפויות שבנוגע לספירה שלהן מכבי מסרבת להתיישר עם ההתאחדות (אני אפילו לא מדבר על התקופה שבה בהשפעת חיפה לא ספרו לנו את האליפויות מלפני הקמת המדינה).

בכל המסגרות ובכל הזמנים:

1. אבי נמני 217

2. בני טבק 177

3. שייע גלזר 171

4. אלי דריקס 159

5. ערן זהבי 131

מקור:

https://www.maccabi-tlv.co.il/המועדון/היסטוריה/הכוכבים-הגדולים-בכל-הזמן/