Jump to content

דיוויד בלאט פוטר מקליבלנד...

EranZeAvi

Recommended Posts

מה הגיע הזמן? איזה הגיע הזמן?

הקבוצה הגיעה לגמר עם פציעות כשדייויד אימן, השנה הם מוליכים את המזרח עם מאזן מצוין, בקצב של 60 ניצחונות בעונה.

פיטורים הזויים.

ראית משחק אחד שלהם ? 2 דקות רצופות של כדורסל לא הצלחתי לראות , נטו שימוש בכשרון שיש להם בטונות , יש לקבוצה הזאת פוטנציאל הרבה יותר גבוה ממה ששיחקו עד עכשיו

1) עצוב לי בשביל בלאט. לא יכלו לחכות לכל הפחות לאולסטאר? הגיע לו הכבוד לאמן שם.

2) סוף סוף אני לא אצטרך לומר שאני בעד קליבלנד כששואלים אותי איזה קבוצה אני אוהד, ויחשבו שזה כי הם טובים. גם אם בלאט יקח את ברוקלין אני אהיה בעדם לצורך העניין.

3) אפשר לחזור להעריך את לברון ככדורסלן גדול, מפלצת אנושית ממש, אבל תוך כדי לשנוא אותו ולאחל לו כשלונות. את קיירי אגב אני אוהב, עוד מעונת הרוקי שלו. אגואיסט, לא שומר, אבל שחקן מוכשר ביותר שכיף לצפות בו.

4) בעניין המקצועי, כי EranZeAvi כותב על זה - אם משווים את הכדורסל שלהם לגולדן סטייט או סן אנטוניו, אז לא, הם לא שיחקו כדורסל מבריק. לעומת כל קבוצה אחרת בליגה הם שיחקו כדורסל טוב יותר.

CZWlFZwU8AATsrA.jpg

דייויד הוציא מים מהסלע מהקבוצה הבינונית והמסריחה הזו.

הוא את שלו עשה.

מה? בנו לו קבוצה לאליפות, כל דבר שהוא פחות מזה הוא כישלון. אני לא חושב שדייויד נכשל בסה"כ במבחן התוצאה, חשוב לזכור שהוא הגיע לגמר מול גולדן סטייט בלי 2 שחקני מפתח והוא התמודד מול אחת הקבוצות הטובות בליגה בשנים האחרונות. אבל, במה שדייויד כן כשל הוא ביחסיו עם לברון וזה המתכון הכי חשוב להצלחה בכל קבוצה שבה לברון משחק. אין לי ספק שאם הוא היה מוצא שפה משותפת עם לברון הוא היה ממשיך שם ואני משוכנע שללברון היה חלק מרכזי בפיטורים של בלאט. הקבוצה הזאת שייכת ללברון ג'יימס קודם כל.

שלברון ישבור רגל ושהעיר הזאת לא תיקח אליפות בחיים. לא יאומן שפיטרו מאמן עם מאזן 30-11.

"קללת המכביסט"

מה? בנו לו קבוצה לאליפות, כל דבר שהוא פחות מזה הוא כישלון. אני לא חושב שדייויד נכשל בסה"כ במבחן התוצאה, חשוב לזכור שהוא הגיע לגמר מול גולדן סטייט בלי 2 שחקני מפתח והוא התמודד מול אחת הקבוצות הטובות בליגה בשנים האחרונות. אבל, במה שדייויד כן כשל הוא ביחסיו עם לברון וזה המתכון הכי חשוב להצלחה בכל קבוצה שבה לברון משחק. אין לי ספק שאם הוא היה מוצא שפה משותפת עם לברון הוא היה ממשיך שם ואני משוכנע שללברון היה חלק מרכזי בפיטורים של בלאט. הקבוצה הזאת שייכת ללברון ג'יימס קודם כל.

" מוצא שפה משותפת "

די נו, לא היה לו סיכוי מההתחלה, אני מופתע שהוא החזיק מעמד שנה וחצי .( כל מאמן אחר מאירופה היה עף אחרי חודשיים )

ברגע שמינו את טיירון לו חפרו לו בור גדול שם ( כמו שאמר צ'ארלס בארקלי ) ורק חיכו להזדמנות לבעוט בו, בלתי אפשרי למאמן טירון לעבוד עם לברון.

" מוצא שפה משותפת "

די נו, לא היה לו סיכוי מההתחלה, אני מופתע שהוא החזיק מעמד שנה וחצי .( כל מאמן אחר מאירופה היה עף אחרי חודשיים )

ברגע שמינו את טיירון לו חפרו לו בור גדול שם ( כמו שאמר צ'ארלס בארקלי ) ורק חיכו להזדמנות לבעוט בו, בלתי אפשרי למאמן טירון לעבוד עם לברון.

במיאמי היה לו מאמן טירון

ההבדל הוא ששם היה את פאט ריילי מאחורי הקלעים, ולברון לא היה מעז להתנהג ככה מול ריילי

הבעיה היא שיש מעט מאוד פיגורות כאלה בליגה - ריילי, ג'קסון, פופוביץ' וזהו נראה לי.

12510264_1296774127006742_86720370427206

איזה אפס

ממש מאחל להם כמה שיותר כישלונות

אפס, אפס, אפס.

איזה גועל נפש של קבוצה. אני מניח שגם האוהדים שלהם נגעלים ממה שקורה שם כרגע.

שיפצע לברון ויגמור את העונה.

ששיקגו תעיף את קליבלנד ותקח את המזרח.

גולדן \ ספרס לאליפות.

הלוואי שבלאט יגיע ללייקרס \ ניקס.

מגיע לו מועדון גדול עם שאיפות, כמובן שעליו יהיה לבנות את זה שנתיים שלוש קדימה.

למרות שקמתי ב5 וחצי, נכנסתי ישר לבדוק תוצאה ונמרח לי חיוך על הפנים.

אני האדם הראשון שחייך ב5 וחצי בבוקר, תודה טיירון.

מביך להיות ישראלי בגלל חסרי מוח כאלה בטוויטר של לברון

ללא ספק..מצד שני זה באמת מצחיק שזה יצר באזז כל כך אדיר(הרבה מעבר למה שציפיתי) שאפילו לחדשות באמריקה זה הגיע..אגב יש את הכי מטומטמים שכותבים לו בעברית באותיות אנגליות, משהו כמו - ata mtomtem iben zona rek blatt