Jump to content

יתר המשחקים - מחזור 20

Barksdale

Recommended Posts

אם יש דבר מעודד זה שב״שׁ יותר מתקשה מול משחק התקפי ונועז של היריבה בזמן שאנחנו מנצחים הכי בקלות משחקים מול קבוצות כמו חיפה וק״ש

שלא עושות בונקר (לב״שׁ היה מאוד קשה מולם ) ואלו סוג הקבוצות שצפויות להיות בפליאוף .

איך אתה מחשב אחוזים פה ? נגיד אם הוא החתים את זהבי ופריצה אבל גם את אבו זייד ומארבל אז הציון שלו זה 50 אחוז ?

בדיוק.

האחוזים האלה לא אומרים יותר מדי, בטח כאשר סיפור האליפות נסגר הרבה לפני סיום הליגה ואז סתם עושים שכונה בגארבג׳ ועולים עם הנוער.

גם אם תבדוק את ״אחוזי ההצלחה הרלוונטיים״, לצורך העניין, אלו שהושגו עד להכתרה, תראה שבמעט מאוד מקרים מצליחים לחצות את ה 80%.

אתה יכול לקחת את זה לציניות מטופשת.

אפשר גם לנתח את זה יותר לעומק ולהבין שגורדי מנהל מקצועי מצויין שצריך למנות מישהו תחתיו לנושא הרכש כי זה ללא ספק עקב האכילס שלו.

אחוזי ההצלחה שלו בשוק לא טובים (באנדרסטייטמנט.

מפנק). תעשה רשימה של כל השחקנים שבאו והלכו תחתיו - תמצא בלחץ 30 אחוזי הצלחה. כשהוא השחקן העשיר ביותר בזירה.

זה בדיוק העניין- אני לא עושה רשימות, בהן אני סופר לג'ורדי כל טעות מעשית או היפותטית, אחרי כל משחק לא טוב שלנו או, משום מה, עוד ניצחון של באר שבע.

תהיה בטוח שגם מי שלא מביע את אי שביעות רצונו מההתנהלות של ג'ורדי בנושא הרכש כל שעה עגולה מודע לחסרונות של הסגל ולכך שיש דברים שניתן היה לעשות טוב יותר.

עם זאת, כשמסתכלים על התמונה הגדולה, הבנאדם הרים אותך מהקרשים אל פיסגת האולימפוס. איפה היית לפני 3 שנים?

תן לו את הכבוד . תן לו מרווח לטעות. אל תספור לו שחקנים ואחוזים.

כמובן שאתה רשאי לעשות את כל אלה. אבל לדעתי זאת ירידה תלולה במדרון שמתחיל בזכרון קצר, ממשיך בהתבוננות מתמדת בחצי הכוס הריקה ומסתיים בכפיות טובה.

הולך להיות לנו משחק סופר קשה שבוע הבא, מקווה מאוד שלא נמעד ונאבד נקודות בטדי.

עם כמה שקשה לי לדמיין את ב"ש אלופה (זה פשוט לא מתחבר אלופה שכל משחק הולכת לדגל קרן ובכללי משחקים מגעיל),

השנה שלהם מאוד מזכירה את עונה האליפות שלנו.

אם הם לא יקחו השנה, הם כבר לא יקחו.

הסיבה היחידה שאני לא בטוח שנקח אליפות זה "ההגנה" שלנו. אפילו בימי אבי נמני על הקווים היתה לנו הגנה יותר טובה.

אתה יכול לקחת את זה לציניות מטופשת.

אפשר גם לנתח את זה יותר לעומק ולהבין שגורדי מנהל מקצועי מצויין שצריך למנות מישהו תחתיו לנושא הרכש כי זה ללא ספק עקב האכילס שלו.

אחוזי ההצלחה שלו בשוק לא טובים (באנדרסטייטמנט.

מפנק). תעשה רשימה של כל השחקנים שבאו והלכו תחתיו - תמצא בלחץ 30 אחוזי הצלחה. כשהוא השחקן העשיר ביותר בזירה.

שום דבר לא עומד במקום. אם היינו רמה וחצי מעליהם לפני שנה וחצי, אז?

זה נתון קבוע? אלו לוחות הברית? סחתיין עליהם על העבודה. אנחנו במקביל, השגנו כל מה שניתן להשיג בשלוש וחצי עונות.

יורדי הביא את ורמוט. זה יכול היה לעשות הבדל ולא עשה. גם הרכש הישראלי של הקיץ הזה עוד יכול להתברג כבול פגיעה. גם לבש יהיו חלונות פחות טובים. הרי מליקסון עונה שעברה וארביטמן השנה לא נחשבו לשוס גדול.

זה לא קו לינארי שלא ישתנה. מה שהיה היה. מה שיהיה-לא מתנבא.

אבל זאת בטח לא טרגדיה יוונית לא לקחת את הרביעית ברצף. ממש לא.

כל המנועים קדימה כמערכת. בטח מערכת שמתקנת את הטעויות של עצמה.

צודק חתול. הגענו לנקודה שאיכות הרכש כרגע היא קריטית, פגיעה נכונה בחלון הפכה להיות משמעותית מאוד ולכן המרווח של גו'רדי קצר הפעם מתמיד, בעיני פחות חשוב אם זה כבר יקרה עם סיום המועד או מחר.

שום דבר לא עומד במקום. אם היינו רמה וחצי מעליהם לפני שנה וחצי, אז?

זה נתון קבוע? אלו לוחות הברית? סחתיין עליהם על העבודה. אנחנו במקביל, השגנו כל מה שניתן להשיג בשלוש וחצי עונות.

יורדי הביא את ורמוט. זה יכול היה לעשות הבדל ולא עשה. גם הרכש הישראלי של הקיץ הזה עוד יכול להתברג כבול פגיעה. גם לבש יהיו חלונות פחות טובים. הרי מליקסון עונה שעברה וארביטמן השנה לא נחשבו לשוס גדול.

זה לא קו לינארי שלא ישתנה. מה שהיה היה. מה שיהיה-לא מתנבא.

אבל זאת בטח לא טרגדיה יוונית לא לקחת את הרביעית ברצף. ממש לא.

כל המנועים קדימה כמערכת. בטח מערכת שמתקנת את הטעויות של עצמה.

בדיוק.

אסור להגיד את זה בקול רם אבל גם אם לא ניקח אליפות זה לא אסון גדול.

כל עוד מיץ' פה אני רגוע.

בדיוק.

אסור להגיד את זה בקול רם אבל גם אם לא ניקח אליפות זה לא אסון גדול.

כל עוד מיץ' פה אני רגוע.

איזה קלאסי זה להתחיל בדיבורים כאלו בגלל שהניצחון שלהם טרי בראש

אם אצילי נוגח כמו שצריך מחצית ראשונה היינו עכשיו מדברים על איך כדאי להביא כבר מעכשיו רכש שיתאים לצמפיונס

אם אצילי נוגח כמו שצריך מחצית ראשונה היינו עכשיו מדברים על איך כדאי להביא כבר מעכשיו רכש שיתאים לצמפיונס

דיבורים מהסגנון, שאני אגב לחלוטין מסכים איתם, התחילו כבר בשנה שעברה, כנראה לא שמת לב.

אני כותב את זה כבר חצי עונה.

יהיה מבאס, אפילו מאוד לאבד את האליפות אבל יש פה דרך ושום ב"ש לא תעצור את המטרות של מיץ'.

לצורך העניין אני עדיין חושב שאנחנו פייבוריטים לאליפות.

אני טוען את זה מתחילת העונה. כלל לא טרגדיה.

אתה אולי היית מדבר על רכש לצמפיונס. זאת לא דרכי בכלל.

בדיוק. צריך ליצור פה שושלת אמיתית, כמו שזהבי אמר בראיון בלתי נשכח - צריך להשוות את השיא של פ"ת, ואולי אפילו לשבור אותו.

קשה לי לראות את ב"ש מחזיקה מעמד בכושר כזה עוד יותר מעונה אחת ביחד כשחצי הרכב שלהם מעל גיל 30 (ורובם הכוכבים שלהם).

לא מסכים איתכם. לא תמיד תהיה יריבה אחת שהיא ב"ש, זאת הזדמנות ליצור היסטוריה.

אז אנחנו תופסים את המושג טרגדיה (ספורטיבית), בצורה אחרת לגמרי.

דור פרץ מ3 מטר בלויטה, כדור ברשת וכל האחוזים הסטטיסטיקות והחישובים היו בפורום הדרומי.

תאמת? אין כמו כדורגל.

יש לנו קבוצה מצוינת, גם להם.

הקהל שלנו שבע, שלהם רעב מאוד.

שכל אחד יתן מעצמו קצת יותר בכל משחק,תופתעו כמה זה יעזור

אנחנו במצב שחייבים פשוט לנצח כל משחק one game at a time ואלוהים גדול, יש יריבה וכל שבוע אתם מתמודדים עם זה מחדש כאילו לא ידעתם..

ב"ש לא מרשימים יותר מאיתנו מאיך שהם מנצחים משחקים, אני לא מבין את הפאניקה הזאת כל שבוע, יש עוד 15(?) מחזורים.

אני טוען את זה מתחילת העונה. כלל לא טרגדיה.

אתה אולי היית מדבר על רכש לצמפיונס. זאת לא דרכי בכלל.

יש תזמון לכל דבר , זה פעם ראשונה שאני נתקל בעניין הזה בפורום ( דיון על היערכות למצב חירום של אבדן אליפות ) וזה בא בנושא אחרי ניצחון

מרשים של ב״ש שסוגר רצף משחקים מאוד מרשים שלהם

זה אגב נושא ראוי , מבאס אבל ראוי . גם לדרוש שהחיזוק בחלון ינואר יהיה כזה שגם מכוון ומתאים לצמפיונס באיכות וניסיון של השחקן ( נגיד לא איזה גאדיר ) זה גם לגיטימי . אבל אם זה היה עולה פה אחרי הפסד של ב״שׁ זה שוב מסמן את המאניה דיפרסיה .

מזל שכולנו על פרוזאק שנקרא זהבי

זה בדיוק העניין- אני לא עושה רשימות, בהן אני סופר לג'ורדי כל טעות מעשית או היפותטית, אחרי כל משחק לא טוב שלנו או, משום מה, עוד ניצחון של באר שבע.

תהיה בטוח שגם מי שלא מביע את אי שביעות רצונו מההתנהלות של ג'ורדי בנושא הרכש כל שעה עגולה מודע לחסרונות של הסגל ולכך שיש דברים שניתן היה לעשות טוב יותר.

עם זאת, כשמסתכלים על התמונה הגדולה, הבנאדם הרים אותך מהקרשים אל פיסגת האולימפוס. איפה היית לפני 3 שנים?

תן לו את הכבוד . תן לו מרווח לטעות. אל תספור לו שחקנים ואחוזים.

כמובן שאתה רשאי לעשות את כל אלה. אבל לדעתי זאת ירידה תלולה במדרון שמתחיל בזכרון קצר, ממשיך בהתבוננות מתמדת בחצי הכוס הריקה ומסתיים בכפיות טובה.

קיצר, אם נתמצת, בחלק הראשון של ההודעה אתה מסכים איתי ובשני חוזר במילים אחרות על מה שאמרתי (שהוא מנהל מקצועי מצויין).

רק פור דה רקורד אתה דואג שישמע כאילו אתה מהשפויים שמסתכלים על התמונה המלאה ואני כאילו לא (לא רק שזה לא נכון,מה זה קשור בכלל לנושא ?)

נושאי השיימינג פה כל כך תפסו שאנשים נזהרים מלבקר אפילו כשברור שהם מסכימים עם הביקורת.

עניינית, גורדי צריך למנות מישהו או לעבוד עם חברה שתעשה סקאוטינג אקטיבי.

מאמין שאם היושר האישי שלו לא יגרום לו לעשות את זה אז מיטש יעשה את זה. כאיש עסקים מחושב, הוא לא יתן לו להתפלפ בשוק עוד הרבה זמן לדעתי. בסוף הוא ירצה לקבל ייעוץ נוסף על הכסף שיוצא.

כשאתם עושים כל מיני חישובי הצלחה להחתמות של ג'ורדי תיקחו בחשבון גם את ההחתמות הכי חשובות שלו- המאמנים. משום מה כולם מתעלמים מזה.

מתעלמים מזה כי לא מדברים על יחס עלות תועלת של ג'ורדי למכבי באופן כללי.

מדברים על נקודת התורפה שלו שהיא רכישת שחקנים, דבר שעלול לעלות באליפות העונה.

באטיסטוטה , אם אזולאי , ריקן , בן בסט שפונגין וורמוט יושבים במכבי על הספסל ולא תורמים זה מצד אחד אולי כשלון ברכש

מצד שני זה 5 שחקני הרכב פוטנציאלים מצויינים למכבי חיפה ,אז יש גם את העניין הזה ואי אפשר לא לתת לזה משקל .