Jump to content

חלון המלפפונים לחורף 16 ע"ש עדן בן בסט

פנחס שוף

Recommended Posts

תשמעו פרימו גאון כדורגל לידכם.

מדוניאנין שחקן ענק שישדרג את מכבי והלוואי שהוא יגיע.

מצחיק שכולם פה כועסים כי הוא הוציא לשון אבל לא אכפת לכם לראות פה את דמארי או ורמוט.

לא יודע לגבי כולם, ממש לא מזיז לי שהוציא לנו לשון. יותר מזיז לי שהוא עצלן ועם אופי בעייתי. יש סיבה לכך שעם כל הכישרון שלו הוא הגיע לארץ. יש סיבה שלה קורוניה סיימה איתו. הסיבה היא לא כדורגל כי כדורגל יש לו. עכשיו סבבה עם זה שהמערכת שלנו היום בריאה טפו טפו טפו אבל בחייאת, אנחנו לא פרוייקט פרח. בגלל זה אני לא רוצה אותו, לא את תמוז וגם זרמתי עם הויתור של ג'ורדי על עטר.

לדעתי האריס לא יגיע והדיון מיותר אבל אם בכל זאת מתדיינים, אז דווקא האישיות היא החסרון שמוטל בספק, יש לו המון חסרונות ברורים שכבר לא ישתנו, (בן 30) כמו 0 הגנה , פחות מ4 שערים ו4 בישולים בעונה, לא משאיר לנו זר לעמדת המגן ואם טיבי עוזב שנה הבאה גם לא לבלם נוסף והכי גרוע מכריח אותנו לשחק עם 3 באמצע וכתוצאה מכך ובהנחה שיבוא חלוץ, מוריד את טבח/מיכה לספסל. מעיר אותנן מהחלום של 4 התקפיים עם מספרים בדומה לב״ש (בוזגלו, מליקסון, ברדה, וואקמה) סותם את הגולל על הכדורגל ההתקפי של בוס ואפילו לא הרווחנו מזה אמצע חזק יותר כי כאמור , הוא לא עושה הגנה. האם זה ההימור הזר הטוב ביותר של ג׳ורדי? לא יקדם אותנו יותר איזה הימור על מגן?

כן אבל השאלה האם מדוניאנין שהוא שחקן איטי ועצלן מהפעם הקודמת(לא יודע איך הוא ה יום, אבל קשה לי לה אמין שהוא השתנה במשהו) יכול לספק לחץ גבוה, חילוץ כדורים ומשחק בנגיעה מהיר

ברור שזר שיש לו את כל זה עולה איזה 10-20 מליון

אבל אפשר למצוא מציאות כמו באשר שבע

איזה מציאות מצאו באר שבע ?

באר שבע הימרו לפני 3 שנים על ליגיוניר שעשרות כמוהו חזרו לארץ ונראו כמו ביוב - ברדה . בגלל אופי ואישיות שלו זה מצליח להם בענק

הם הימרו על בוזגלו , בנאדם שסוחב איתו גידול ממאיר בשם יעקב , וגם זה הצלחה מפלצתית .

הם הימרו שוב על ליגיונר שגם דרש חוזה של 350 אלף יורו עד גיל 34 !!! -שג׳ק אנגלידיס אמר שרוצים אותו אבל לא במחיר הזה , מליקסון , השנה זה נראה טוב מאוד ,שנה שעברה הם היו גרועים בעיקר כי הוא לא סיפק את הסחורה .

השנה הימרו על ראדי . שחקן שחשבו שהוא גמור שרצה חוזה לשנתיים בסכום גבוה שגורדי לא מוכן לתת .

הימרו על נאווקמה שראינו אין סוף זרים שהיו ענקים בקבוצות תחתית ועוברים לקבוצה גדולה וקורסים

אוגו והובאן הרוויחו יותר ממיטורוביץ וראדוניץ .

באר שבע זה פשוט 180 מעלות ממכבי חיפה , הם לוקחים את השחקנים שאנחנו לא רוצים או מוותרים על ניסיון להביא ומצליחים להרכיב אותם

כדי שגם כקבוצה ישחקו טוב וגם כאינדיבדואלים . זה דוגמא למערכת בריאה שיש שם . אבל אי אפשר להגיד שזה בזכות איזה סקאוטינג יוצא דופן .

אחד מהשניים: או שמדו לא באמת כזה מועמד רציני להגיע וזה סתם ניפוח של התקשורת או שהבטיגמה שנוצרה אצלנו לגביו מוטעת בעיני ג'ורדי. אני זוכר שאמרו שכמה מקומות שהם שמרו על יחסים מצויינים ושג'ורדי היה מתייעץ עם מדו וכו'.

או שג'ורדי חושב שהוא לא כזה נורא, בעוד אחרים חושבים אחרת.

או שג'ורדי חושב שהוא לא כזה נורא, בעוד אחרים חושבים אחרת.

זה מה שאמרתי במילים אחרות: הסטיגמה שנוצרה אצלנו מוטעת בעיני ג'ורדי. אם הוא אכן ינחת כאן נוכל לבחון זאת.

איזה מציאות מצאו באר שבע ?

באר שבע הימרו לפני 3 שנים על ליגיוניר שעשרות כמוהו חזרו לארץ ונראו כמו ביוב - ברדה . בגלל אופי ואישיות שלו זה מצליח להם בענק

הם הימרו על בוזגלו , בנאדם שסוחב איתו גידול ממאיר בשם יעקב , וגם זה הצלחה מפלצתית .

הם הימרו שוב על ליגיונר שגם דרש חוזה של 350 אלף יורו עד גיל 34 !!! -שג׳ק אנגלידיס אמר שרוצים אותו אבל לא במחיר הזה , מליקסון , השנה זה נראה טוב מאוד ,שנה שעברה הם היו גרועים בעיקר כי הוא לא סיפק את הסחורה .

השנה הימרו על ראדי . שחקן שחשבו שהוא גמור שרצה חוזה לשנתיים בסכום גבוה שגורדי לא מוכן לתת .

הימרו על נאווקמה שראינו אין סוף זרים שהיו ענקים בקבוצות תחתית ועוברים לקבוצה גדולה וקורסים

אוגו והובאן הרוויחו יותר ממיטורוביץ וראדוניץ .

באר שבע זה פשוט 180 מעלות ממכבי חיפה , הם לוקחים את השחקנים שאנחנו לא רוצים או מוותרים על ניסיון להביא ומצליחים להרכיב אותם

כדי שגם כקבוצה ישחקו טוב וגם כאינדיבדואלים . זה דוגמא למערכת בריאה שיש שם . אבל אי אפשר להגיד שזה בזכות איזה סקאוטינג יוצא דופן .

ורק נוסיף לצורך הדיון, שעל הנייר, אוברניאק שחקן יותר טוב מכל הקשרים של ב"ש ושל מכבי, אבל נראה בחיפה כמו עוד שחקן בינוני במקרה הטוב.

תכלס בוא נפתח את זה, הסיבה היחידה שמדו כזה "שרוף" פה היא הוצאת הלשון הטיפשית שלו לקהל. חסר שחקנים שעשו סימנים לקהל וסלחו להם? לוגסי הראשון שעולה לי.

באותה עונה מקוללת הייתה שכונה בקריית שלום, ואם מדו צריך לקבל על הראש בגלל זה, אז יצחקי צריך גם לפחות באותה מידה אם לא הרבה הרבה הרבה יותר.

אני אפילו זוכר שהערכתי אותו על כמה ראיונות אמיצים באותה תקופה שדיברו על הבעיות שכולנו הכרנו.

אם קיבלו פה את יצחקי וורמוט (אני בעד), מדוניאנין זה צ'יפס

חברים, גם מיטרוביץ' היה אוויר בהגנה. הסתדרנו עם זה יופי ככשיחקו לצידו אלברמן ונוסא.

הבעיה בהאריס מבחינתי שהוא לא שיחק כדורגל ממאי.

http://sports.walla.co.il/item/2862784

"תוציאו לכם מהראש שאני שונא אתכם", הבהיר אקס מכבי תל אביב, "אני לא שונא את ישראל ולא שונא את הישראלים. שנאתי את התקופה במכבי כי כל הזמן חיפשו להעניש אותי. אפילו שיש היום צוות אחר במועדון לא הייתי חוזר. אני שמח עבור מיטש גולדהאר שחיבב אותי מאוד."

כאן ג'ורדי נדלק.

תכלס בוא נפתח את זה, הסיבה היחידה שמדו כזה "שרוף" פה היא הוצאת הלשון הטיפשית שלו לקהל. חסר שחקנים שעשו סימנים לקהל וסלחו להם? לוגסי הראשון שעולה לי.

באותה עונה מקוללת הייתה שכונה בקריית שלום, ואם מדו צריך לקבל על הראש בגלל זה, אז יצחקי צריך גם לפחות באותה מידה אם לא הרבה הרבה הרבה יותר.

אני אפילו זוכר שהערכתי אותו על כמה ראיונות אמיצים באותה תקופה שדיברו על הבעיות שכולנו הכרנו.

אם לדבר תכלס הבן אדם זרק זין כמה משחקים רצוף ובסוף הוציא לשון, אם יחליטו שהוא מגיע אני מניח שיקבלו אותו כמו כל שחקן, אבל הוא השחקן שהכי לא אהבתי במכבי אי פעם, אפילו לא זוכר בדיוק למה , בגדול זריקת זין ופרצופים לקהל תוך כדי שהקבוצה בפיגור.

אף אחד לא יודה בזה...

האמת שאותי אישית הרבה פחות מעניינת הלשון, שחקנים עשו לקהלים שאוהבים אותם דברים גרועים בהרבה ונשארו אהובים גם אח"כ(ע"ע לוגסי).

הבעיה העיקרית שלי איתו הוא שהבנאדם אמר בראיון שהוא לא נהנה מכדורגל בכלל ואם הוא לא היה צריך לפרנס את האישה/אמא הוא לא היה משחק כדורגל בכלל.

שחקן שאומר דבר כזה מבחינתי שרוף, מכיר בודדים כאלו בכדורגל.

לעומת התקופה שמדוניאנין היה פה בפעם הראשונה, כיום המערכת של מכבי בריאה וחזקה, ורמת המקצוענות במועדון ברמה אחרת לעומת מה שהיה. מאמין שאם מדו מגיע הוא ידע להתאים את עצמו למערכת. עוד סיבה שאני חושב שהוא כן יכול להצליח במכבי הנוכחית, היא פיטר בוס. שתיהם דוברי אותה שפה, למרות שזה לא מדד אבל עדיין. כי מבחינת כשרון, כולם יודעים מה יש לו ברגליים.

כשרון למניאק הזה יש לא חסר .

רגל שמאל קטלנית רק שהכדור מגיע לרגל שלו 19 מטר מהשער ההגנה מפוחדת שהוא לא יתן איזה טיל לשער.

בסך הכל הוא היה עצל מאוד זה נכון. מכבי בזמנו היו עם ניהול כושל ככה שאם יבוא ויתנצל בקטנה על תקרית הלשון מאמין שיעבור חלק רק שיראה חשק לשחק זה הכל.