Jump to content

חלון המלפפונים לחורף 16 ע"ש עדן בן בסט

פנחס שוף

Recommended Posts

נכון לעכשיו לא נראה שהתחזקנו כלל, סה נפצע, מדו שחקן איטי וכבד רק שעכשיו הוא יותר מבוגר ולא בכושר ושיחררת את מיטרו (שעדיף על מדו) ואת ראדוניץ' שדווקא עכשיו נראה שהוא חזר וגם נראה חד.

הרגשה חרא להמשך הלוואי אמן ואטעה.

מה הסיפור? למה אתה תמיד פסימי?

נכון לעכשיו לא נראה שהתחזקנו כלל, סה נפצע, מדו שחקן איטי וכבד רק שעכשיו הוא יותר מבוגר ולא בכושר ושיחררת את מיטרו (שעדיף על מדו) ואת ראדוניץ' שדווקא עכשיו נראה שהוא חזר וגם נראה חד.

ששחקן במכבי. הוא גרוע, צריך לשחרר אותו, למה ממשיכים להחזיק כזה שחקן?

אותו שחקן עוזב את מכבי- למה העזיבו אותו? מיטרו היה אדיר, ראדי תותח על וראדוניץ' היה מסיים את העונה עם 15 שערים

ואוו.מיטרו עדיף על מדוניאנין,ועוד באיזו נחרצות.

השוואה לא במקום בכלל,מכל הפרמטרים.אבל תמשיך לתבל את הכובע,אני בטוח שזה רק יהפוך אותו ליותר טעים אם וכאשר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה הסיפור? למה אתה תמיד פסימי?

לא פסימי כלל אלא מקצועי למיטב הבנתי. יכול להיות שאתה או אחרים יחשבו ההיפך וזה לגטימי.

אני לא פוגע בקבוצה ומעולם לא פגעתי בקבוצה, את הביקורת ואת ההרגשה האישית שלי אני מבטא על גבי הפורום סה"כ.

ואוו.מיטרו עדיף על מדוניאנין,ועוד באיזו נחרצות.

השוואה לא במקום בכלל,מכל הפרמטרים.אבל תמשיך לתבל את הכובע,אני בטוח שזה רק יהפוך אותו ליותר טעים אם וכאשר.

במצב הנוכחי כן. מדו לא שיחק חצי שנה למיטב הבנתי.

לא פסימי כלל אלא מקצועי למיטב הבנתי. יכול להיות שאתה או אחרים יחשבו ההיפך וזה לגטימי.

אני לא פוגע בקבוצה ומעולם לא פגעתי בקבוצה, את הביקורת ואת ההרגשה האישית שלי אני מבטא על גבי הפורום סה"כ.

אם אני נפלתי לפסימיות ויצאתי גם אתה יכול גיבור.

צא מזה.

זה יצליח, נשבע בסריי דיה.

הוא שיחק בגביע הספרדי ושיחק במוקדמות היורו. עדיין לא הרבה, אבל הוא לא כ"כ חלוד ולא חד. בהתחשב בכך שזו העברה חופשית, החתמה אדירה.

השיקול המרכזי של ג׳ורדי כאן בהחזרה של מדו הוא ההתאקלמות המהירה יחסית שלו. אין זמן לנסיונות, האליפות בסכנה וג׳ורדי רצה שחקנים שישתלבו מהר וישפיעו על הקבוצה כבר מההתחלה. מדו בהחלט עונה על ההגדרה הזאת.

במצב הנוכחי כן. מדו לא שיחק חצי שנה למיטב הבנתי.

מה הקשר?כושר זה דבר נרכש.לפי התיאוריה שלך,גם שרי לא היה מתאים לפה.הרי הוא שיחק מעט דקות בחצי שנה האחרונה והרבה לשבת על הספסל.

אז בעוד שלושה שבועות מדו יכנס לכושר משחק,ואז מה?הוא עדיף על מיטרו פתאום?

איזו השוואה מגוחכת.

אם אני נפלתי לפסימיות ויצאתי גם אתה יכול גיבור.

צא מזה.

זה יצליח, נשבע בסריי דיה.

כל הכבוד לך.באמת מעריך כמוך.ככה או ככה הוא כאן,וכולנו מקווים שיצליח.הדעות של כולנו ברורות לכל ועכשיו נותר רק להמתין.

מה הקשר?כושר זה דבר נרכש.לפי התיאוריה שלך,גם שרי לא היה מתאים לפה.הרי הוא שיחק מעט דקות בחצי שנה האחרונה והרבה לשבת על הספסל.

אז בעוד שלושה שבועות מדו יכנס לכושר משחק,ואז מה?הוא עדיף על מיטרו פתאום?

איזו השוואה מגוחכת.

אנו בעיצומו של מירוץ עם קבוצה שלא ממצמצת לכן אין זמן להכניס שחקנים לכושר אלא אם כן תרוויח משהו עצום לטווח הארוך. מדו הוא לא השחקן הזה, רחוק מזה.

לגבי מיטרו הוא אולי לא הכי כישרוני אבל הוא היה מקצוען עם מוסר עבודה ולעולם לא התבכיין ויש להעריך את זה.

אנו בעיצומו של מירוץ עם קבוצה שלא ממצמצת לכן אין זמן להכניס שחקנים לכושר אלא אם כן תרוויח משהו עצום לטווח הארוך. מדו הוא לא השחקן הזה, רחוק מזה.

לגבי מיטרו הוא אולי לא הכי כישרוני אבל הוא היה מקצוען עם מוסר עבודה ולעולם לא התבכיין ויש להעריך את זה.

אם כך כולנו יכולים לשחק במכבי..

אני לא מבין אותך.באמת.

אתה קופץ בין כל מיני דעות והשוואות לצד תיאוריות שרק אתה מבין.מה רצית?להביא לכאן שחקן מקבוצת אמצע-תחתית ספרדית,אנגלית שמשחק באופן קבוע בקבוצה שלו?לא יקרה.כמו שלא קרה עם שרי,שחקן ספסל בצ׳מפיונשיפ שלא משחק,ושעליו הצעת מעל 2 מיליון יורו ולא הגיע.אתה צריך להבין היכן אתה ממוקם.מיטרוביץ׳ הגיע מהונגריה,למכבי בריאה,וגם לו לקח קצת זמן להיכנס לעניינים.ככה זה עם כולם.להגיד שבגלל זה מיטרוביץ׳ עדיף על מדו,או פתאום לדחוף את המקצוענות של מיטרו ואת מוסר העבודה שלו-לא במקום בכלל.

כשאתה מציין את מיטרוביץ׳ כ״בעל מוסר עבודה ומקצוען״ זה רק מראה כמה גם אתה יודע שזה מה שיש לו להציע.אתה מצד אחד מכוון לזרים ברמה גבוהה (בעלי כושר משחק וכישרון יחדיו) ומצד שני תומך במיטרוביץ׳ כשכל שיש לך לציין ממנו זה ״מוסר עבודה ומקצוענות״.

יודע מה,גם אני מקצוען ובעל מוסר עבודה.תחתים אותי?

אני מבין שאתה לא מרוצה מההחתמה,אבל חלאס עם הגניבת דעת.

אני לא מבין אותך.באמת.

אתה קופץ בין כל מיני דעות והשוואות לצד תיאוריות שרק אתה מבין.מה רצית?להביא לכאן שחקן מקבוצת אמצע-תחתית ספרדית,אנגלית שמשחק באופן קבוע בקבוצה שלו?לא יקרה.כמו שלא קרה עם שרי,שחקן ספסל בצ׳מפיונשיפ שלא משחק,ושעליו הצעת מעל 2 מיליון יורו ולא הגיע.אתה צריך להבין היכן אתה ממוקם.מיטרוביץ׳ הגיע מהונגריה,למכבי בריאה,וגם לו לקח קצת זמן להיכנס לעניינים.ככה זה עם כולם.להגיד שבגלל זה מיטרוביץ׳ עדיף על מדו,או פתאום לדחוף את המקצוענות של מיטרו ואת מוסר העבודה שלו-לא במקום בכלל.כשאתה מציין את מיטרוביץ׳ כ״בעל מוסר עבודה ומקצוען״ זה רק מראה כמה גם אתה יודע שזה מה שיש לו להציע.אתה מצד אחד מכוון לזרים ברמה גבוהה (בעלי כושר משחק וכישרון יחדיו) ומצד שני תומך במיטרוביץ׳ כשכל שיש לך לציין ממנו זה ״מוסר עבודה ומקצוענות״.

יודע מה,גם אני מקצוען ובעל מוסר עבודה.תחתים אותי?

אני מבין שאתה לא מרוצה מההחתמה,אבל חלאס עם הגניבת דעת.

על מה לעזאזאל אתה מדבר?! איזה השוואות ואיזה תאוריות? לדעתי במצב הנוכחי עדיף את מיטרו וזה הכל. אתה יכול לקבל את זה ויכול לטעון אחרת והכל לגטימי אבל לומר שאי אפשר להביא זרים טובים ממדו, נו באמת.

על מה לעזאזאל אתה מדבר?! איזה השוואות ואיזה תאוריות? לדעתי במצב הנוכחי עדיף את מיטרו וזה הכל. אתה יכול לקבל את זה ויכול לטעון אחרת והכל לגטימי אבל לומר שאי אפשר להביא זרים טובים ממדו, נו באמת.

אני אומר שמיטרו ומדו לא ברי השוואה בכלל,זה הכל.כל שאר השטויות שפלטת על המקלדת לא ראויות להתייחסות בכלל.

אני אומר שמיטרו ומדו לא ברי השוואה בכלל,זה הכל.כל שאר השטויות שפלטת על המקלדת לא ראויות להתייחסות בכלל.

למה הם לא ברי השוואה ומה לא ראוי להתייחסות?

למה הם לא ברי השוואה ומה לא ראוי להתייחסות?

למה?אני חושב שאתה יודע.אתה פשוט לא מרוצה מההחתמה של מדו,ונאחז בכל דבר שהיה יכול להרחיק אותו מכאן(ע״ע מיטרוביץ׳)

אבל בכל זאת,הם לא ברי השוואה כי התפקידים שלהם שונים.ההצבה היבשה שלהם במגרש אומנם תהיה דומה,אך מדוניאנין יביא הרבה יותר ממיטרוביץ׳ מכל בחינה אפשרית,פשוט כי הוא בלבל אחר ממנו,גם אם אתה לא אוהב אותו..וגם אם הוא לא בכושר משחק כרגע.

מדוניאנין התקפי(בהרבה) ממיטרוביץ׳,כישרוני (בהרבה) ממיטרוביץ׳, בעל ניסיון (גדול בהרבה) ממיטרוביץ׳.טכני (בהרבה) ממנו גם כן.הוא שחקן נבחרת שגם בה הבקיע לדעתי באיזור השבעה שערים במשהו כמו ארבעים וקצת משחקים,וזה מעמדת הקשר האחורי המובהק.

בעונתו הראשונה במכבי הוא נתן 12 שערים,8 בליגה ועוד 4 באירופה.תוכל לבדוק כמה מיטרוביץ׳ כבש בתקופתו כאן?

אם מדברים על התקופות שלהם במכבי,הרי שגם שם יש פערים תהומיים.כפי שנאמר מדוניאנין הגיע בתקופת השפל,שיחק עם שחקנים הרבה פחות מוכשרים (אם בכלל).הוא שיחק במכבי לא מאומנת,עם מאמנים ישראלים בעלי ניסיון דל,ובלי קרוייף ומיצ׳.אה,ובלי זהבי.

לראיה,אלברמן שהיה נראה על הפנים בתקופה ההיא והיום השחקן השני הכי חשוב שלך.גם למדוניאנין מגיעה תקופת ניסיון נוספת,צ׳אנס נוסף.במיוחד כאשר אנחנו יודעים כמה כישרון יש לו ברגליים.

אה,ולגבי הלא ראוי להתייחסות-השטות שכתבת עם ראדוניץ׳.מצחיק שאתה מעביר ביקורת על השחרור שלו,אחרי משחק אחד בו הוא בישל.בנוסף לכך אתה מוסיף חטא על פשע כשאתה בכלל לא מתייחס לעובדה שסה שהגיע על חשבונו הבקיע במשחק הראשון שלו כאן,והפציעה שלו היא עקב עומס.ככה שהוא יחזור בשבוע הבא.

כמו שאמרתי,שטויות.

מיטרו לא שחקן ברמה של מדו מבחינת יכולת , אין מה להשוות בכלל .

למדו יש חסרון באופי שבא לידי ביטוי שהוא בתוך מערכת שבורה ומקולקלת ששמה עליו את הלחץ והציפיות