Jump to content

חלון המלפפונים לחורף 16 ע"ש עדן בן בסט

פנחס שוף

Recommended Posts

אני מתכוון חלוץ 9 אמיתי אחד שתמיד ברחבה.

זהבי הגדולה שלו לבוא מאחורה כמו גנב ולשים תשער.

גם שים לב ש 80 אחוז מהגולים של זהבי זביב קו ה 16.

אי אפשר באמת להשוות את מיכה לורמוט,עם כל האהבה שלי למיכה אני די בטוח שבמידה והוא לא היה שחקן בית שלנו הדברים לגביו היו נראים אחרת,הוא שחקן שהקהל פשוט לא נותן לו להעלם גם כשהוא חלש,ויש לו תקופות כאלה

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

באמת אי אפשר להשוות, מיכה מלך הבישולים של הליגה בעונה שעברה ( והעונה גם של מכבי ביחד עם זהבי, למרות שהמאמן הקודם ניסה לגמור אותו ) וורמוט מה ?

באמת אי אפשר להשוות, מיכה מלך הבישולים של הליגה בעונה שעברה ( והעונה גם של מכבי ביחד עם זהבי, למרות שהמאמן הקודם ניסה לגמור אותו ) וורמוט מה ?

ורמוט שחקן שלא השתלב מספיק טוב ולא הביא תוצרת למכבי על זה אין עוררין,מיכה שחקן הרבה יותר מתאים למכבי,בכנף.

אני מאמין בלב שלם שהרכב שכולל את מיכה טבח זהבי וורמוט יכול לרוץ נגד 90 אחוז מקבוצות הליגה,כשורמוט ממוקם מתחת לחלוץ.

אי אפשר באמת להשוות את מיכה לורמוט,עם כל האהבה שלי למיכה אני די בטוח שבמידה והוא לא היה שחקן בית שלנו הדברים לגביו היו נראים אחרת,הוא שחקן שהקהל פשוט לא נותן לו להעלם גם כשהוא חלש,ויש לו תקופות כאלה

איזה תקופות, די כבר.

זה השחקן הכי יציב במכבי למעט ערן זהבי.

עם ניצול מצבים טוב יותר של שחקני ההתקפה הוא עומד על 2-3 בישולים בממוצע למשחק.

אז נכון הוא בועט כמו ילדה, וזה יוצר לו תדמית של שחקן לא אפקטיבי שלא יכול להבקיע. אבל אל תקחו ממנו את מה שיש לו - המבשל הכי טוב בליגה בפער.

איזה תקופות, די כבר.

אז נכון הוא בועט כמו ילדה, וזה יוצר לו תדמית של שחקן לא אפקטיבי שלא יכול להבקיע. אבל אל תקחו ממנו את מה שיש לו - המבשל הכי טוב בליגה בפער.

מסכים איתך לחלוטין,עדיין זה לא סותר את זה שהיו לו תקופות בארבע השנים האחרונות שבהן הוא נעלם,ואם לא הקהל שהיה שם כדי לתמוך ולהרים אין לדעת איך זה היה מתגלגל.

איזה תקופות, די כבר.

אנשים פה משווים שחקן שסיים את העונה שעברה עם 14 בישולים וחמישה שערים לשחקן שבשנה שלמה במכבי בישל שער אחד. אם לא הייתי רואה בעיניים לא הייתי מאמין

אתם עושים השוואות לא נכונות המקום של מיכה בהרכב זה בטוח זה שהיה לו תקופה חלשה זה לא אומר כלום .

אנחנו כרגע מדברים על זה שורמוט לדעתי לא נותן תמורה כי הוא לא מתופקד בתפקיד המקורי שלו - אחד מ 2 הקשרים ההתקפיים.

ההשואה דווקא נכונה מאד לדעתי כי מדובר בשני שחקנים שאין היגיון בלשים אותם יחד על הדשא כי סט התכונות שלהם דומה מאד ובעיקר כי החיסרון המשותף של שניהם משמעותי מידי והוא יכולת כיבוש רעה עד גרועה. אז בהשוואה בין ורמוט למיכה יש לורמוט כמה נקודות חזקות (לפחות בפוטנציה, לא משהו שהוא הראה אצלנו) אבל במכלול דור מיכה עדיף.

תבדקו את orlando sa

שמועות בטוויטר על א.א.ק, מכבי וברוז'

+שמועות בטוויטר (עוד לא וידאתי) שהמאמן של רידינג אישר שהם מדברים עם שני מועדונים

ורמוט.. זה נראה הסוף. מעניין לאן יעבור?

הוא תפור על חיפה מבחינת האג'נדה של שחר לשלם הרבה כסף עם ליגיונרים כושלים לקראת הפנסיה. מאחר וג'ורדי וחיפה לא עושים עסקים ולאור היחסים הטובים של ורמוט עם גוטמן ושל ג'ורדי עם הפועל מאמין שהוא יחזור לשער חמש.