Jump to content

יתר המשחקים - מחזור 19

Barksdale

Recommended Posts

בסדר נו כל משחק לגופו, אפשר לחשוב נגד ק״ש איזה גולים הבקענו, מתנות לזהבי.

ברור לי שהתקפית אנחנו נראים טוב יותר קצת. אבל ההתקפה של ב״ש מספיקה כדי לכבוש (וכובשת כמעט כמונו). העניין הוא שהם לא נראים פגיעים, לא מגיעים נגדם לכלום, לא מצליחים לפתח נגדם מומנטום לשנייה.

אם הליצן הזה קניוק לא אגואיסט היום הם לא מוציאים נקודות מול פ"ת.

מקווה שמכבי לא מזלזלים בבאר שבע כמו כמה יהירים כאן. קבוצה מאוזנת עמוקה וחזקה שגם תתחזק בעוד 2 שחקנים לפחות.

זה לא שראינו עד עכשיו ממכבי משהו טוב יותר שמצדיק כזה זלזול ועצימת עיניים כמו שיש בפורום הזה.

אני אישית לא מזלזל אבל מה שאני מנסה להגיד זה שמאדירים אותם יתר על המידה לאומת היכולת האמיתית שלהם. ששוב בליגה הזאת מספיקה בשביל מאבק אליפות

ב"ש של שנה שעברה היא אולי בלוף, העונה כן יש להם סגל שחקנים ומאמן שמסוגלים להסתכל לנו בעיניים בפלייאוף (במיוחד נווקאמה, שחקן אדיר). יהיה צמוד.

זה שאנוואקמה עבר בהעברה חופשית לב"ש ומכבי לא שמה עליו יד זה סוג של מחדל.

נוואקמה - מיכה - זהבי. וואו.

כנ"ל שיר צדק.

זה שאנוואקמה עבר בהעברה חופשית לב"ש ומכבי לא שמה עליו יד זה סוג של מחדל.

נוואקמה - מיכה - זהבי. וואו.

כנ"ל שיר צדק.

הוא לא עבר בהעברה חופשית.

עלה מילון וחצי שקל אם אני לא טועה.

בסדר נו כל משחק לגופו, אפשר לחשוב נגד ק״ש איזה גולים הבקענו, מתנות לזהבי.

ברור לי שהתקפית אנחנו נראים טוב יותר קצת. אבל ההתקפה של ב״ש מספיקה כדי לכבוש (וכובשת כמעט כמונו). העניין הוא שהם לא נראים פגיעים, לא מגיעים נגדם לכלום, לא מצליחים לפתח נגדם מומנטום לשנייה. לא רואה אותם סופגים ומסתבכים..

יעני רבאק, ניצחו אותנו בבלומפילד... יותר מזה?

זה לא העניין של לא מגיעים למצבים מולם זה העניין שאין בליגה שחקנים שיכבשו את אותם מצבים שכן מגיעים מולם

אתם שוכחים עוד דבר: הם הרבה יותר רעבים מאיתנו. זה מאוד משמעותי.

זהבי אף פעם לא שבע

זה לא העניין של לא מגיעים למצבים מולם זה העניין שאין בליגה שחקנים שיכבשו את אותם מצבים שכן מגיעים מולם

זהבי אף פעם לא שבעה

יפה שסופרים פה את המצבים שמגיעים נגדם כל שבוע אבל את המצבים שיש מולנו לא זוכרים פה...

נשמע שמדובר בהתקפה הטובה בליגה לפי התיאור שלך

אה רגע, הם כבשו פחות מאיתנו לפני ששיחקנו עדיין במחזור הזה?

לא המצאתי את המספרים האלה, זה לא איך שזה נשמע ממני, זה איך שזה.

ולשאלתך, באמת מעניין אם התקפה שכובשת שהמשחקים מתים נחשבת טובה יותר מהתקפה שמפזרת את הגולים ביותר משחקים. בכל מקרה, מאזן השערים שלנו די שווה.

אנחנו נראים יותר פגיעים נקודה

יפה שסופרים פה את המצבים שמגיעים נגדם כל שבוע אבל את המצבים שיש מולנו לא זוכרים פה...

אני לא מנסה להשוות אותם אלינו אני יודע מה היכולת שלנו ומה אנחנו צריכים לשפר. אני גם לא אומר שהם לא מועמדים לאליפות אבל נראה לי שאנשים פה לא יודעים את היכולת האמיתית של ב"ש ומושפעים מהייפ התקשורתי שיש סביבה. כי היכולת האמיתית שלהם לעומת מה שמציגים לא מתואמים אחד עם השני זה מה שאני מנסה להגיד. אנשים פה הופכים את ב"ש לברצלונה הישראלית

כרגיל מאניה דיפרסיה כאן

חשבתי שאחרי 3 אליפויות רצופות זה יעלם

חסר את הגול הזה שיזעזע אותם קצת, מול חיפה במחצית הראשונה היו צריכים להיות בפיגור גבוה יותר. היום במחצית הראשונה היו 2-3 מצבים של עליונות מספרית בהתקפות של פ"ת ובעיקר בגלל נאיביות פ"ת לא ניצלה זאת.

הכניסה של בוזגלו להרכב לא תעשה להם טוב.

אני אישית לא מזלזל אבל מה שאני מנסה להגיד זה שמאדירים אותם יתר על המידה לאומת היכולת האמיתית שלהם. ששוב בליגה הזאת מספיקה בשביל מאבק אליפות

תן לי 5 משחקים טובים באמת של מכבי בליגה? אני בקושי מצאתי 3. הם לא פחות טובים ממכבי אז כל הזלזול וזה שלנו "קל" נראים לי מנותקים מהמציאות. אצלנו אם חלילה זהבי נפצע /מורחק אין העונה כלום אז אני הייתי קצת יותר זהיר מהיהירים פה.

לא המצאתי את המספרים האלה, זה לא איך שזה נשמע ממני, זה איך שזה.

ולשאלתך, באמת מעניין אם התקפה שכובשת שהמשחקים מתים נחשבת טובה יותר מהתקפה שמפזרת את הגולים ביותר משחקים. בכל מקרה, מאזן השערים שלנו די שווה.

אנחנו נראים יותר פגיעים נקודה

אני דווקא חושב שכן המצאת את המספרים, כי הבאת מספר מצומצם של משחקים שבהם הם כן כבשו 3, אבל מה עם כל השאר?

והדמגוגיה הכי גדולה של "מכבי כבר לא תכבוש 3 בק"ש או בכפר סבא".

לגבי פיזור הגולים - תבדוק כמה פעמים ב"ש לא כבשה העונה וכמה פעמים מכבי לא כבשה.

די נו, הטיעונים שלך מגוחכים. כן, הם קבוצה חזקה. הגנה טובה, עליונות פיזית, צוברים הרבה נקודות, הכל נכון. אבל זה מצחיק איך חלק מהאנשים כאן מגמדים אותם ומאדירים את מכבי, וחלק עושים את הדבר ההפוך לחלוטין.

מכבי תל אביב והפועל באר שבע זה 40 שחקנים אח שלי, לא רק זהבי.

מריח לי כמו תיוק

ולנושא - רוצה לחשוב ש"רעב" או "שובע" לא יהיו קשורים אלינו יותר כשיש מאמן חדש שרוצה להצליח כאן

אנשים פה חיים בסרט,ב"ש קבוצה מצויינת ובעיקר מאוזנת:

1. היתרון הכי גדול שלהם זה דווקא משחק ההגנה,הם לא סופגים והכי חשוב שכמעט לא מגיעים מולם למצבים.

2. אוגו זה כמו בולדוזר באמצע ,לא עוברים אותו והכי חשוב מבחינתם שהשנה הוא גם ממעט לאבד כדורים.

3. מליקסון וווקאמה פשוט בפורמה מצויינת,הראשון עושה מה שהוא רוצה והשני פשוט מגנט לכדור

4. מאוד מאוזנים,מספרית:ברדה,בוזי,מליקסון,ראדי...

5. צבירת נקודות מטורפת,הליגה פח וקשה לראות איפה הם מאבדים נקודות

אבל (החלק האופטימי):

1. אנחנו (אם ננצח בשני) במרחק נקודה בלבד.

2. ינואר בפתח ולא משנה מה הם יביאו לנו אם יפגעו ברכש החיזוק קריטי בפער

3. הם יצטרכו לעמוד במבחן הלחץ (כרגע הם עומדים בו סביר,לוקחים נקודות עם יכולת בינונית מינוס ביחס להתחלה שלהם)

צמוד,קשה אבל הם חזק מאוד בתמונה ובזכות

אנחנו שיחקנו בליגת האלופות, שיחקנו עם מאמן שרצה לעוף מפה , החלוץ שהיה אמור לעזור לערן זהבי ולתת כמו נכבדת של שערים - היה פצוע כל הזמן הזה.

כל זה ואנחנו בפער נקודה מקבוצת הפאר הפועל באר שבע.

השיא שלנו עוד לפנינו (בטח שבוס הוא המאמן עכשיו של מכבי) .

לא פוחד מהם לשניה.

גם כבשנו יותר מהם כשכולם מאוננים על ברדה וההתקפה שלהם. אבל עדיין, הם הולכים להיות שם עד הסוף. זו לא העונה להיות זחוחים, זו עונה לתת בראש. ובינתיים אני רואה אותנו עם פוטנציאל מעידה לא פחות מהם.

תן לי 5 משחקים טובים באמת של מכבי בליגה? אני בקושי מצאתי 3. הם לא פחות טובים ממכבי אז כל הזלזול וזה שלנו "קל" נראים לי מנותקים מהמציאות. אצלנו אם חלילה זהבי נפצע /מורחק אין העונה כלום אז אני הייתי קצת יותר זהיר מהיהירים פה.

בפעם המליארד ארבע מאות אלף אני לא מזלזל בהם אבל גם לא הופך אותם למה שהם לא. לפי התגובות פה נשמע כאילו הם ב-3 רמות יותר טובים מאיתנו.

בלוף הם לא, יש להם קצב צבירת נקודות גבוה מאוד ובסופו של דבר זה יוכרע בפליאוף. ברמת המנטליות והניסיון אנחנו בפער מולם. התחרות הזאת רק יכולה להוציא ממכבי עוד ואני מאמין שנראה את זה, מכבי כבר הוכיחה בעידן הזה כבר כמה פעמים שהיא עוצמתית, העונה אני מאמין שמעל הכל גם נבין עד כמה, ראינו את זה בתחילת העונה, נמתין לסוף.

אגב, כמה אנשים כאן לא היו חותמים ביוני על תסריט שבו במחזור 19 נהיה לאחר קמפיין בשלב הבתים בליגת האלופות ובפער נקודה (אם ננצח בשני) מב"ש?

נקווה קודם כל להרשים נגד עכו ושכמה שחקנים קיבלו כאפה מהמשחק נגד רמת השרון ואז שהשבוע יגיע רכש שובר שוויון כי העונה זה יותר נחוץ מאי פעם.

אגב, כמה אנשים כאן לא היו חותמים ביוני על תסריט שבו במחזור 19 נהיה לאחר קמפיין בשלב הבתים בליגת האלופות ובפער נקודה (אם ננצח בשני) מב"ש?

עוד שעלינו אמרתי שאפילו מינוס 5 ממקום ראשון אחרי קמפיין אלופות זה מצב סביר

אנחנו שיחקנו בליגת האלופות, שיחקנו עם מאמן שרצה לעוף מפה , החלוץ שהיה אמור לעזור לערן זהבי ולתת כמו נכבדת של שערים - היה פצוע כל הזמן הזה.

כל זה ואנחנו בפער נקודה מקבוצת הפאר הפועל באר שבע.

השיא שלנו עוד לפנינו (בטח שבוס הוא המאמן עכשיו של מכבי) .

לא פוחד מהם לשניה.

אתה ממשיך לדבר על היכולת של מכבי כשכרגע אין פה קבוצות שיקחו לב״ש נקודות (מניח שאם הם וגם אנחנו נאבד גג שני משחקים עד המפגש בפלייאוף).

זה יוכרע על ראש בראש בפלייאוף, ולהגיד שבמצב כזה אין להם סיכוי זה מגוחך. יש להם את הכשרון ואת החוזק כדי לנצח אותנו, ולהיפך. משחק פתוח לגמרי.