Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016 - שאר הליגה

מיטשל

Recommended Posts

יאללה נזרום על השוואה:

בוזגלו = מיכה

מיכה יכול לצחצח לו את הנעליים

בתחרות הרמות רכות לתיבת ה 5 ממרחק שלא עולה על 18 מטר אז מיכה טוב ממנו , וגם יש לו עיניים יפות יותר . זהו .

אם ככה אז המצב לא כזה גרוע נכון?

מינואר 2014 אנחנו אותה קבוצה מבחינת הסגל

היום זהבי במספרים המטורפים מכפה על החסרון של הגולים שהביאו אז פריצה ויצחקי

אז היתה לנו הגנה טובה יותר

החלפנו את הראדים של אז בראדים של היום

אנחנו גם פחות או יותר באותו מצב רק שהיום יש יריבה טובה חזקה ויציבה

עם תקציב מפלצתי ו 5 חלונות העברות מאז זה הזוי שאנחנו באותו מקום - אותה יריבה בפחות כלים עשתה עבודה הרבה יותר טובה מאז ,

אנחנו עדיין עם אלברמן לבד שמחזיק קישור אחורי , עדיין התקפית זו שלישיית טבח-מיכה-זהבי , עדיין קרלוס וטיבי , עדיין יצחקי זה הרכש הכי טוב לינואר , עדיין הכל אותו דבר רק פחות טוב , פחות מהיר והרבה יותר צפוי .

דסה הוסיף מימד של מגן תוקף שלא היה ונוסא זה נוסא כל אחד רואה משהו אחר . זה השינוי המזערי .

את הדיון על ההחלשות של מכבי ברכש וההתחזקות של ב"ש ברכש אני יכול להבין.

אבל דווקא גאדיר גורם לכם לזה? דווקא הוא? חלוץ של קבוצות קטנות והתקפות מתפרצות כמו בן בסט? שלא הצליח בגלל זה בחיפה?

מילא הייתם אומרים שיר צדק, וובה בראון או אפילו בן סהר. אבל גאדיר?

אנשים פה השתגעו. זה גם כנראה יגרום לארבייטמן לעזוב אם זה מעודד מישהו מאותם פסימיים.

עולה על שלנו. בטח מבחינת איזון ומבנה ההיררכיה.

משחרר את גילי ולא מביא שום דבר כתחליף.

בונים על ערן שיגיע ל 40 כנראה.

באמת שאני לא מבין מה קורה פה.

על פניו ההחתמות של סה ומדו פותרות לך 2 מתוך ה 4-5 בעיות הכי רציניות שיש בקבוצה. אמנם העדפתי מישהו אחר על פניו כי הוא לא מהיר אבל מבחינת משחק הוא כן משחק מהר ובנגיע.

על פניו ההחתמות של סה ומדו פותרות לך 2 מתוך ה 4-5 בעיות הכי רציניות שיש בקבוצה. אמנם העדפתי מישהו אחר על פניו כי הוא לא מהיר אבל מבחינת משחק הוא כן משחק מהר ובנגיע.

בוא בינתיים נראה מה אתה מקבל מהם

בוא בינתיים נראה מה אתה מקבל מהם

אני לא בא לגונן כי אני לא הכי מרוצה מההחתמות (גם מבחינת שחקנים וגם מבחינת כושר) אבל בינתיים מסה קיבלת גול שהציל אותך ונחכה ונראה מה נקבל ממדו הלוואי ויפתיע.

מה שמרגיז בכל נושא החיזוק בשנתיים האחרונות הוא שזאת בכלל לא חכמה בדיעבד, כולנו ראינו היכן צריך חיזוק:

כולנו ראינו שקרלוס נשחק ובירידה ושצריך להחליף אותו עם כל הכאב.

כולנו ראינו שצריך קשר טוב יותר ממיטרו שיותר התקפי ונותן מספרים.

כולנו ראינו שצריך חלוץ טוב שיעזר לזהבי וקיבלנו שחקן פצוע ושילמנו לו הרבה כסף בשביל לשקם אותו.

גם את ההחתמה של וורמוט לא ידענו איך לאכול כי מצד אחד הוא לא היה משהו בהפועל אבל בזמנו זה היה מצחיק אז חלק מהקהל זרם אבל אם נסתכל שורה תחתונה אז החתמה לא טובה בכלל כי קיבלנו שחקן כפוי טובה בכיין עם אופי חרא ומדליפן.

אני לא בא לגונן כי אני לא הכי מרוצה מההחתמות (גם מבחינת שחקנים וגם מבחינת כושר) אבל בינתיים מסה קיבלת גול שהציל אותך ונחכה ונראה מה נקבל ממדו הלוואי ויפתיע.

מה שמרגיז בכל נושא החיזוק בשנתיים האחרונות הוא שזאת בכלל לא חכמה בדיעבד, כולנו ראינו היכן צריך חיזוק:

כולנו ראינו שקרלוס נשחק ובירידה ושצריך להחליף אותו עם כל הכאב.

כולנו ראינו שצריך קשר טוב יותר ממיטרו שיותר התקפי ונותן מספרים.

כולנו ראינו שצריך חלוץ טוב שיעזר לזהבי וקיבלנו שחקן פצוע ושילמנו לו הרבה כסף בשביל לשקם אותו.

גם את ההחתמה של וורמוט לא ידענו איך לאכול כי מצד אחד הוא לא היה משהו בהפועל אבל בזמנו זה היה מצחיק אז חלק מהקהל זרם אבל אם נסתכל שורה תחתונה אז החתמה לא טובה בכלל כי קיבלנו שחקן כפוי טובה בכיין עם אופי חרא ומדליפן.

-קרלוס היה צריך לסיים חוזה בקיץ ולעזוב. זה לא איזה ישראלי כמו יואב שאוהבים ואפשר להשאיר כגיבוי. זה זר ואנחנו חייבים זרים חזקים. להחתים אותו לשנתיים נוספות ולא לשנה זו בכלל הזיה.

-מקבל את השחרור של מיטרו וההבאה של מדו מבחינה מקצועית. אבל עדיין יש לי בעיה שהביאו קשר זר במקום זר להגנה. דווקא לעמדת הקשר היה אפשר להיות עם אזולאי ומקסימום להביא את גולסה.

-אני מבסוט מההבאה של סה כי לפחות על הנייר הוא חלוץ נהדר לליגה. בדיוק מה שאנחנו צריכים. כאן אין מה לבקר את ג'ורדי.

-לגבי ורמוט, אני לא בטוח מה עבר לג'ורדי בראש. אני בטוח שהוא מחזיק מאוד מדור מיכה והוא היה צריך להבין שורמוט ומיכה לא יכולים לשחק ביחד, לפחות לא כקיצוניים ב4-3-3.

אז ההיגיון שהנחה אותו פה לא ברור לי.

בקיץ הקרוב אני כבר לא בטוח מה צריך לעשות.

זה יכול להיות הקיץ הכי שקט בתקופת ג'ורדי (אם לא יביאו זרים חדשים ואף ישראלי לא יימכר) ויכול להיות הקיץ הכי מאתגר של ג'ורדי כאן, אם פתאום ראיקוביץ' ונוסא יימכרו, מדו לא יסתדר וקרלוס ישוחרר. גם סה עדיין סימן שאלה עד שהוא מוכיח את עצמו. כמובן שזהבי וטב"ח ואולי שחקנים נוספים יימכרו.

יש פה מאבק בין 2 מועדונים על השיראלים הכי טובים בשוק. מעבר לזה שעצוב לי שהגענו למצב שיש מאבק אמיתי בנושא הזה למרות היכולות הכלכליות שלנו, זה עצוב בעיקר כי כרגע מצבת הישראלים שלהם לא נופלת משלנו.

אין לי טענה לגבי גאדיר גם כי ג'ורדי לא הציב אותו כיעד וגם כי מבחינת גאדיר הוא יודע שבבאר-שבע הוא ישחק הרבה יותר מאצלנו. הגיע הזמן לבינגו ישראלי של ג'ורדי. כמו טיבי למשל או ראדי. או אפילו בדש. או כמו לואי טאהא של באר-שבע. החומר הישראלי שלנו עדיין לא מצוין, יש 2-3 מקומות לשיפור.

יש פה מאבק בין 2 מועדונים על השיראלים הכי טובים בשוק. מעבר לזה שעצוב לי שהגענו למצב שיש מאבק אמיתי בנושא הזה למרות היכולות הכלכליות שלנו, זה עצוב בעיקר כי כרגע מצבת הישראלים שלהם לא נופלת משלנו.

אין לי טענה לגבי גאדיר גם כי ג'ורדי לא הציב אותו כיעד וגם כי מבחינת גאדיר הוא יודע שבבאר-שבע הוא ישחק הרבה יותר מאצלנו. הגיע הזמן לבינגו ישראלי של ג'ורדי. כמו טיבי למשל או ראדי. או אפילו בדש. או כמו לואי טאהא של באר-שבע. החומר הישראלי שלנו עדיין לא מצוין, יש 2-3 מקומות לשיפור.

מה שעצוב שהם פוגעים כמעט בכל שחקן שהם מביאים

אנחנו לא ממש

מה שעצוב שהם פוגעים כמעט בכל שחקן שהם מביאים

אנחנו לא ממש

בגלל זה הם לקחו כלכך הרבה תארים ??? אתם הופכים כל החתמה שלהם לבינגו זה מה שעצוב

הפועל ממשיכים לטפס ועכשיו אחרי ההחתמה הבאה הם רוצים עוד 2 שחקנים

יש ארגון כלשהו שבודק מאיפה הכסף ומה עם הפיירפלי?

כבירי בטוח רשם הודעה בפייסבוק שלו

על כל עשרה לייקים ועשרה שיתופים יהיה רכש

הפועל ממשיכים לטפס ועכשיו אחרי ההחתמה הבאה הם רוצים עוד 2 שחקנים

יש ארגון כלשהו שבודק מאיפה הכסף ומה עם הפיירפלי?

שבוע הבא דרבי,זה יותר בכיוון של פורפליי.

הספסל שלנו פשוט כל כך ארוך שאנחנו יכולים לוותר על הישראלי היחיד הרלוונטי ששווה משהו בחלון הזה.

בפועל שחררת את ראדוניץ' מיטרוביץ וכנראה את ורמוט והבאת את האריס וסה. להגיד שזה החיזוק שקיוויתי לו? ממש לא.

באר שבע החתימה את 2 הישראלים היחידים ששווים משהו בחלון הזה. תוסיף לזה את צדק שהחתימו בקיץ. מכבי מפספסת פה הזדמנות היסטורית לבסס את השליטה בליגה.

יש לך כסף, יש הגבלת זרים, המשוואה פשוטה. כל ישראלי ששווה משהו צריך להיות אצלך.

בפועל העונה ההרכב של בש לא נופל משלנו והספסל שלהם הרבה יותר עמוק.

אלונה מוכיחה בכל חלון שהיא פה כדי להישאר. ג'ורדי כבר שנתיים לא מצליח לחזק את הקבוצה.