Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016 - שאר הליגה

מיטשל

Recommended Posts

שיגיע לבש.

הרגע החתמנו חלוץ זר ל3.5 שנים. לא צריך עוד יוצא הפועל עם נטייה להיפצע בשכר מנופח על הפיירול.

ואם הוא בטעות יכבוש וסידי יתחיל לצעוק "עומר...!" ישרקו נגדנו פנדל.

דניאל הבר מרמת השרון חתם ב.... MLS בקבוצת ונקובר.

הוא חלוץ נבחרת קנדה, יהודי, היה בעבר בחיפה. עד כדי כך היה גרוע ששיחק בלאומית? נראה לי אחלה פרוספקט לקבוצת מרכז טבלה בליגה שלנו.

כולה בן 23

הוא חלוץ נבחרת קנדה, יהודי, היה בעבר בחיפה. עד כדי כך היה גרוע ששיחק בלאומית? נראה לי אחלה פרוספקט לקבוצת מרכז טבלה בליגה שלנו.

כולה בן 23

ראית אותו משחק או שהחתימה שלו ב-MLS מסנוורת אותך?

אור ברוך גם שיחק ב-MLS, היום הוא בליגה השנייה בשוויץ.

כולה בן 23

שחקן חלש.

אז יוצא ששיקמנו והשבחנו לרעננה שחקן וגם שילמנו על זה הרבה כסף.

ראדוניץ׳ זו נפילה לא נעימה, אבל כדאי שתתחילו להסתכל על הדברים בצורה עסקית ולא רק מהאגו. לצמצם הפסדים זה חלק מהדינמיקה של כל עסק, גם המצליחים ביותר.

זה סתם מרגיז ומראה שלפעמים הביקורת על ג'ורדי לא מצוצה מהאצבע.

להביא שחקן פצוע שנתניה לא רצתה לקחת גם בחמישית מחיר, לשקם ולשלם לו הרבה כסף ודווקא כשהוא חוזר לתלם לשחרר מראה שג'ורדי התרשל לפחות בנוגע לשחקן הספציפי הנ"ל וסתם זרק כסף לפח.

הסיטואציה גם נותנת לך להרהר באשר למצבה של מכבי בטבלה אילו היה חלוץ תותח מלכתחילה.

בכל מקרה, אני רק אומר...

הוא היה הימור שג'ורדי (וכנראה גם סלבישה) חשבו שכדאי לקחת

זה לא עבד, ולזכותו של ג'ורדי יאמר שהוא יודע לחתוך בינואר ולהביא חלוץ זר שעל הנייר נראה מוכח יותר.

אם אני לא טועה יש לנו אופציית קנייה על ראדוניץ', אז אם איכשהו מסתבר שהוא לא עשוי מזכוכית והוא מפציץ עד סוף העונה, אפשר לקנות אותו. (עדיין פלוף, אבל לא העסקה הגרועה ביותר שעשינו).

אם אני לא טועה יש לנו אופציית קנייה על ראדוניץ', אז אם איכשהו מסתבר שהוא לא עשוי מזכוכית והוא מפציץ עד סוף העונה, אפשר לקנות אותו. (עדיין פלוף, אבל לא העסקה הגרועה ביותר שעשינו).

הסיכוי ל2 חלוצים זרים בסגל שווה לסיכוי שהפועל ירדו ליגה

הפועל ת"א הציעה במתווה העסקה שלה, מיליון שקלים במזומן, מימון שכרו של החלוץ דודו ביטון עד סוף העונה בסכום המוערך בכ-450 אלף שקל ומימון מחנה אימון לנתניה בעונה הבאה.
אוסידון הגיע אל מתחם האימונים בחודורוב כדי לנהל מגעים עם האדומים. דודו ביטון אגב, הסכים לעבור לנתניה והצדדים אמורים להגיע לסיכום סופי.

:yahoo: :yahoo: :yahoo: