Jump to content

נוסא לא נוסא לא יבקיע גול גם השוער יפול

kazale

Recommended Posts

להעיף את איגביריבור הנגר ה"קשר אחורי" הזה ולהביא חלוץ 9 כמו ארבייטמן או בן בסט

ממש מוזר שהוא כזה פח ומגיע לפי 45232 הזדמנויות משאר השחקנים להוציא זהבי

הכי קל לדרוש ממנו גם פינישינג של יצחקי\זהבי במקום שאולי שאר השחקנים (חוץ מזהבי) יתחילו לשחק כדורגל ברמה גבוהה יותר...

תנועה, משחק בנגיעה...אגב הבעיטה הייתה הנגיעה היחידה שלו במקרים האלו

שאלה אחרת - במצבים האלו שלו, מישהו בסגל חוץ מזהבי\יצחקי מגיע בכלל למצב בעיטה? מה לגבי כמות הנגיעות\עצירות עם הכדור?

אם הוא היה יא יא טורה הוא לא היה פה, וגם לא בבטיס

אתמול זה היה נוסא של שנה שעברה. כזה שחלק יגידו שהיה לו משחק טוב וחלק יגידו גרוע. זה לא רמת המכירה של השני משחקים הקודמים שלו, זה בטוח, אבל חבל ששוב אנחנו באיזור הזה אחרי שהוא כבר עשה כמה צעדים קדימה בתחילת העונה. נראה כמה זמן ייקח לו לחזור לשם, אם בכלל.

העתיד שלו תלוי לטעמי בקשר שיגיע ע''ח מיטרוביץ'. אם לא יגיע אחד שמסוגל לתת תוצרת התקפית על בסיס קבוע אנחנו לא נוכל להמשיך להסתפק בגמגום ההתקפי של נוסא.

להעיף את איגביריבור הנגר ה"קשר אחורי" הזה ולהביא חלוץ 9 כמו ארבייטמן או בן בסט

ממש מוזר שהוא כזה פח ומגיע לפי 45232 הזדמנויות משאר השחקנים להוציא זהבי

הכי קל לדרוש ממנו גם פינישינג של יצחקי\זהבי במקום שאולי שאר השחקנים (חוץ מזהבי) יתחילו לשחק כדורגל ברמה גבוהה יותר...

תנועה, משחק בנגיעה...אגב הבעיטה הייתה הנגיעה היחידה שלו במקרים האלו

שאלה אחרת - במצבים האלו שלו, מישהו בסגל חוץ מזהבי\יצחקי מגיע בכלל למצב בעיטה? מה לגבי כמות הנגיעות\עצירות עם הכדור?

אם הוא היה יא יא טורה הוא לא היה פה, וגם לא בבטיס

נו בסדר יש לו כושר גופני יותר טוב משחקנים אחרים אז הוא מגיע ליותר מצבים כי הוא עושה יותר תנועה, אבל מה זה משנה אם הוא מגיע ל2 מצבים או 15 מצבים אם אף אחד מהם לא ברשת, מה עשינו בזה?

השחקן הזה לוקה בחוסר איזון מאוד גדול ביכולות שלו, פרמטר אחד ברמה אירופאית בקל ופרמטר שני של שחקן ליגה ב'.

מעדיף שחקן מאוזן יותר, אז יגיע לפחות מצבים אבל ידע לבעוט למסגרת.

אם המשחק אתמול נגמר ב1-1, חצי פורום פה שולח אותו ברפסודה הביתה.

צריך לשחק קשר אחורי. יש לו נוכחות, הוא מחלץ נהדר, אבל שום יכולות התקפיות, לא בעיטה לשער ולא מסירות מתוחכמות.

זה מה שהיה בעונה הקודמת עם פאקו שלא נתן לו להצטרף להתקפות וזה התפקיד שגם יותר מתאים לו ואולי זה גם הפתרון, אבל השנה היה ניסיון מתחילת העונה של יוקאנוביץ' לתת לו משימות יותר התקפיות.

אם נוסא היה שם כמה שערים בעונה הוא היה בן הזרים הכי טובים שהיו פה, אבל כרגע הוא לא וצריך להשלים עם זה.

אני רק אגיד שעד שאין לו מחליף ראוי אין מה לשחרר כי אנחנו צריכים אותו, אבל הייתי מצפה מג'ורדי כבר להתחיל לפזול לעוד כיוונים.

אני גם מבין שאנשים פה חושבים שהוא טוב, האמת שנוסא הוא סוג של מלכודת דבש.

הוא עושה תנועת עומק מאוד טובה, מגיע למצבים, אבל לא מסוגל לשים גול... וזה הכל עניין של טכניקה, לא מזל או משהו כזה.

מזכיר קצת את מיכה, עושה הכל נכון חוץ מהתזמון של הבעיטה וזה שהיא יוצאת תמיד מסכנה...

כשמכבי עולה עם 5 שחקנים שאמורים לתרום להתקפה (זהבי, מיכה, בן חיים, מיטרו ונוסא) ושניים מהם לא מסוגלים להבקיע (נוסא ומיכה) זאת בעיה.

אפשר עד מחר לדבר על הפיזיות והמיקום הנפלא שלו(חשוב לציין), מכבי צריכה לשאוף לשחקן טוב יותר בעמדה הזו. קבוצה שמשחקת עם 3 קשרים במרכז המגרש, חייבת שיהיה לה שחקן אחד שהוא גולר. לא יעזור כמה תנסו להאמין שהוא שחקן גדול.

אני מציע לכמה מכם להסתכל על החלק האחרון של החימום לפני המשחק, בו השחקנים בועטים לשער ממש מקו הרחבה, ללא לחץ.

בהרגשה שלי מדובר על כ-60 אחוז מהבעיטות שלא הולכות אפילו למסגרת. כן, למסגרת. מקו הרחבה בלי לחץ ואפילו לא כשהבעיטה נעשית לאחר כדרור. וכן, מדובר על הטרבליסטית והקבוצה הטובה בליגה ביי פאר בשלושת העונות האחרונות.

אז זה קצת מצחיק לראות את רוב השחקנים שלנו לא מסוגלים לייצר בעיטה שתהיה בתחום המסגרת של השער בחימום (לא מדבר על לכבוש בכלל), ואז לצפות שהם יעשו את זה במשחק עצמו. עצם זה שיש פה כל כך הרבה שחקנים כאלה שלא מסוגלים מטווח כזה לייצר בעיטה אמינה, זה כישלון גדול קודם שלהם. אחר-כך של כל המאמנים שהם עברו תחתם.

עם החמצות כאלה לא יודע איך אתה מצאת את המילה נהדר.

עם כל הכבוד לזה שהוא אולי השחקן עם הכושר גופני הכי טוב במכבי ובגלל זה כל המאמנים אוהבים אותו, היכולת בעיטה שלו מורידה ממכבי הרבה מאוד מהעוקץ של הקבוצה, זה שיש לך זהבי שמחפה על כל המגרעות של שחקנים כמוהו זה לא אומר שזה בסדר.

מבחינתי היכולת בעיטה שלו כבר הגיעה למצב deal breaker ואני הייתי מצפה מג'ורדי לחפש שחקן מחליף מאוזן יותר ביכולות שלו.

תמיד עניין אותי לדעת אם היו לוקחים את מיכה ואותו ביחד לאימון טכניקת בעיטה אגרסיבי לתקופה ארוכה האם משהו יכול להשתפר מהותית, ואם כן למה לא עושים את זה.

מישהו משחקני הקישור שלנו בועט יותר טוב ממנו ?

בכל הסגל הפעיל - מישהו חוץ מזהבי, טב״ח, יצחקי בן בסט ואולי בן הרוש בועט יותר טוב ממנו ?

ההחמצות שלו אתמול היו מעצבנות אבל אף לא אחת מהן ממצב שאני מצפה משחקן לכבוש בקלות.

סך הכל היו לו שלוש בעיטות לשער, כשאחת מהן הייתה מחוץ לרחבה והייתה די טובה.

הוא יכול להיות מדוייק יותר, זה בעיקר עניין של ביטחון.

נראה לי שקצת שכחו פה את העובדה שהוא היה פצוע חודשיים, ושיחק עד כה משהו כמו חמישה משחקים מלאים. שער אחד כבר יש לו בליגה אגב.

היעד שלו צריך להיות 5-6, הוא שווה את זה בקלות.

מה שכן, את העבודה שלו, שהיא להחזיק את האמצע, ללחוץ, לחלץ, לאבד מעט, לשלוט בקצב ולמסור מדוייק הוא עשה על הכיפאק.

למספיק בשביל ״נהדר״ בעיניי.

בכל הסגל הפעיל - מישהו חוץ מזהבי, טב״ח, יצחקי בן בסט ואולי בן הרוש בועט יותר טוב ממנו ?

ההחמצות שלו אתמול היו מעצבנות אבל אף לא אחת מהן ממצב שאני מצפה משחקן לכבוש בקלות.

נראה לי שקצת שכחו פה את העובדה שהוא היה פצוע חודשיים, ושיחק עד כה משהו כמו חמישה משחקים מלאים. שער אחד כבר יש לו בליגה אגב.

מה שכן, את העבודה שלו, שהיא להחזיק את האמצע, ללחוץ, לחלץ, לאבד מעט, לשלוט בקצב ולמסור מדוייק הוא עשה על הכיפאק.

הגול שלו היה מול שער ריק וגם את זה הוא כמעט הצליח להחטיא.

במערך הנוכחי אנחנו חייבים לקבל יותר מספרים משחקני הקישור שלו, נוסא לא נותן בישולין ולא גולים.

אזולאי, מיטרו, דסה בועטים הרבה יותר טוב ממנו

וואללה ...

לדסה יש בעיטה רעה. את אזולאי אני ראיתי בעיקר נותן פצצות שפוגעות בשחקן הראשון. מיטרו מדוייק אבל ללא עוצמה לרוב.

לא בדקתי, אבל מאמין שלו ולנוסא מספר די זהה של שערים במדי מכבי בכל המסגרות.

הגול שלו היה מול שער ריק וגם את זה הוא כמעט הצליח להחטיא.

במערך הנוכחי אנחנו חייבים לקבל יותר מספרים משחקני הקישור שלו, נוסא לא נותן בישולין ולא גולים.

מחזק, גם ריקן בועט טוב ממנו.

קוסמיק אנחנו יודעים כמה אתה תופס מנוסא, אבל צריך לשים פה עובדות על השולחן, אין לו מושג איך בועטים.

וואללה ...

היו לו כמה גולים בודדים במכבי ואף אחד מהם לא היה מחוץ לרחבה, כולם דחיקות לרוב.

הבעיטה היחידה שאני זוכר ממנו למסגרת מרחוק זה נגד חיפה בעונה שעברה בסמי עופר. בכל מה שקשור לבעיטה, מסירה, הגבהה, ראיית משחק הוא חלש מאד. יש לו פיזיות, תנועה אדירה ומשחק ראש טוב.

משחקן זר שמרוויח 500 אלףף יורו בעונה אני מצפה ליותר.

אני מעדיף את ראיית המשחק וניהול המשחק של מיטרו מאשר את נוסא ולא החזקתי ממיטרו כל כך

עם כל האהבה לנוסא והערכה המקצועית בקטע ההגנתי- צריך לחשוב על מחליף בעונה הבאה.

אפשר למצוא מישהו שיתן יותר איכות בעמדה הזו.

עם כל האהבה לנוסא והערכה המקצועית בקטע ההגנתי- צריך לחשוב על מחליף בעונה הבאה.

אפשר למצוא מישהו שיתן יותר איכות בעמדה הזו.

מציע לך לעבור קצת על תגובות פה בחודשיים הראשונים של העונה. ״סוף העונה הוא לא פה״ היה הדרך שבה היו פותחים משפט בהקשר שלו.

כמו שמישהו כתב פה לפני כמה שבועות, הפורום הזה הוא הכי Flavor of the week.

זיכרון קולקטיבי של דג זהב. נדבר בסוף העונה.

מציע לך לעבור קצת על תגובות פה בחודשיים הראשונים של העונה. ״סוף העונה הוא לא פה״ היה הדרך שבה היו פותחים משפט בהקשר שלו.

אני לוקח גם את הפציעות שלו, זה שהוא לא שומר על יכולת גבוהה לאורך זמן.

אני חושב שהוא שחקן ענק. הגיע הזמן ליותר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

בתחילת העונה עד הפציעה הוא היה מצויין. אבל בכללי אני רוצה בעמדה הזאת משהו אחר: סוג של שילוב בין מיטרו לנוסא. שחקן שיתן לי גם פיזיות ועבודת ההגנה, וגם ניהול משחק, ראיית משחק,ויכולת בעיטה סבירה.

בתחילת העונה עד הפציעה הוא היה מצויין. אבל בכללי אני רוצה בעמדה הזאת משהו אחר: סוג של שילוב בין מיטרו לנוסא. שחקן שיתן לי גם פיזיות ועבודת ההגנה, וגם ניהול משחק, ראיית משחק,ויכולת בעיטה סבירה.

אז פשוט תגיד שאתה רוצה זר ב 4.5 מיליון יורו ונסגור עניין.

ג'ורדי התחיל משהו עם ראיקו. אני מקווה שנמשיך בקו הזה.

לא יודע אם 4.5 מיליון יורו. אבל זרים מעל הליגה. הגיע הזמן - זו הקפיצת מדרגה הנדרשת.

אין יותר ישראלים להביא. מיצינו את השוק הזה.

נוסא עם כל האהבה לא שם.

אפשר בקצת פחות.

אבל אם נרצה שוב לעלות לאלופות ולעשות קמפיין סביר זו העמדה שצריכים להשקיע בה הכי הרבה

תשקיע סכום כמו על ראייקו תביא שחקן אדיר

אפשר בקצת פחות.

אבל אם נרצה שוב לעלות לאלופות ולעשות קמפיין סביר זו העמדה שצריכים להשקיע בה הכי הרבה

תשקיע סכום כמו על ראייקו תביא שחקן אדיר

מעדיף בלם בסכום הזה הרבה לפני, אבל סבבה, איש ודעתו..

כל מילה

מה?

אולי פספסתי אז אצפה שוב אבל רק מהזכרון, עשה את הפאול דקה 87 ושתי דקות אחרי נתן להם קרן על פארש.

וזו קבוצה שלא מסוגלת לכבוש לנו במשחק רץ גם עוד 900 דקות, אז אתה נותן להם מתנה 2 כדורים נייחים?!

מציע לך לצפות שוב. הוא וטיבי היחידים במכבי שבכלל תפקדו הגנתית בדקות האלה. השאר רצו שם כמו תרנגולות.

הפאול היה סביר לגמרי, בניגוד לזה של בן הרוש נניח. הקרן הייתה מיותרת.

מצד שני, אני זוכר שלושה חילוצי כדור ממצבים מסוכנים, ואחד קריטי בשניה האחרונה של המשחק, ממש בקרן האחרונה.

מה שקרה שם לא זכה להתייחסות, כי שניה לאחר מכן נשמעה השריקה, אבל הייתה שם ערבוביה שבסיומה הכדור כבר היה

חצי מטר מבניון שהיה בעמדת בעיטה מעולה מתוך רחבת החמש, הוא כבר התחיל להכין את הגוף לבעיטה בחצי סיבוב, ונוסא העיף את זה במילימטר האחרון.

לקח שם גול.