Jump to content

בן חיים החלוץ

Yellow_Hell

Recommended Posts

לא שאני מסכים עם ג'ק בנימין, אבל משחק טוב אחד או שער מעולה אחד זה לא מס9יק. שיתן יותר. ככה, משמאל כמו שהוא אוהב. ושלא יגמר לו האוויר דקה 60. ואם אפשר להביא את חבשי הזה כל שבוע בכלל הסתדרנו בחיים.

הגזמת סוייר.

הוא עושה משחק אחד כזה פעמיים בעונה.

ועל כל מהלך כזה שנגמר בשער (ענק) יש לו עשרה של כלום.

לא שאני מסכים עם ג'ק בנימין, אבל משחק טוב אחד או שער מעולה אחד זה לא מס9יק. שיתן יותר. ככה, משמאל כמו שהוא אוהב. ושלא יגמר לו האוויר דקה 60. ואם אפשר להביא את חבשי הזה כל שבוע בכלל הסתדרנו בחיים.

הפסטיבלים אחריי המשחק הראשון הטוב של דור היו גדולים

אפשר לפרגן גם לטבח בצד השני :)

נתן משחק ענק עם שער וסחיטת פנדל (היה אמור להיות גם אדום)

אחרי המשחק הראשון של דור אתה מתכוון.

בא לך לדבר על הפאול המטומטם של בן הרוש וההעפות כדור של סתום שיש לו בזמן שהוא ״ממשיך בתקופה הטובה״? למרות שיאמר לזכותו, מיעט לגעת בכדור.

בכל מקרה חבל שעל כל פעולה טובה של האצן וסוחט הפנדלים מס 1 יש 20 מהלכים של טמטום מוחלט שלא מובילים לכלום.

אחרי המשחק הראשון של דור אתה מתכוון.

בא לך לדבר על הפאול המטומטם של בן הרוש וההעפות כדור של סתום שיש לו בזמן שהוא ״ממשיך בתקופה הטובה״? למרות שיאמר לזכותו, מיעט לגעת בכדור.

בכל מקרה חבל שעל כל פעולה טובה של האצן וסוחט הפנדלים מס 1 יש 20 מהלכים של טמטום מוחלט שלא מובילים לכלום.

בן הרוש החזיר אותם למשחק עם חוסר האינטליגנציה הכדורגלנית הבסיסית שלו. זה היה מולי בשער שבע. אוברניאק לא מגיע לכדור הזה גם עם אוטו. כל כך מתסכל. כל כך בסיסי. במקרה הכי גרוע, תוציא מזה אאוט לירוקים. לא, הוא השיג להם את הכי מקסימום שאפשר לייצר מהסיטואציה ההזויה הזאת.

וזה היה עוד משחק סביר שלו.

סוייר הבעיה עם טב"ח היא שעל כל פעולה טובה שלו יש 10 שגורמות לך לדפוק את הראש בקיר (לדוגמה: הדריבל בהתחלה).

אנשים פה מוכרים את טבח בשקל וחצי כאילו יש איזה ישראלי אחר חם בשוק.

הבחור כבר עם 5 שערים ו 2 בישולים ב700 דקות ששיחק העונה בליגת העל, זה אומר ממוצע שער/בישול כל 100 דקות בערך ולא חודשיים או עשרה משחקים כמו שאנשים נוטים לחשוב.

אני מניח שזה ממוצע בטופ 10 בליגה אבל לא בדקתי.

שליטה מדהימה בשתי הרגליים(הוא ימני,למי ששאל) ועדיין לא מובן איך זה לא מתייצב.הבן אדם עם נתונים אירופאיים לכל דבר.הלוואי הפעם.

אגב,ביכולת שהוא נתן היום-הוא היה עושה סחרחורת לכל מגן בליגה.עצם העובדה שחבשי היה זה שהיה שם לא שינתה יותר מדי,כשהוא טוב הוא בלתי ניתן לעצירה.היום הוא היה כזה.

אם בוס, שבונה בדיוק על שחקנים מהירים וטכניים כמוהו, לא יצליח לכוונן את גלגלי השיניים שיש לו בראש מבחינתי שיתן עונה סבירה פלוס ולמכור בסוף העונה למרבה במחיר.

שחקן שעושה פנדל עליו אמור להיות מהשחקנים הטיפשים בארץ

בתכלס רוב הסיכויים שאם היו נותנים לו להמשיך עם הכדור הוא היה יוצא החוצה/ נבלם, מזל שבארץ השחקנים טיפשים

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

אני תמיד חושב שהוא שחקן שיהיה טוב יותר באירופה מאשר בארץ.

הפוך אם כבר. בארץ כולם איטיים והמגנים חלשים נורא אז הוא יכול להתבלט. בחו"ל בכל קבוצה בינונית יש שחקנים מהירים כמוהו וטובים יותר, והמגנים אשכרה יודעים להגן.

שחקן שעושה פנדל עליו אמור להיות מהשחקנים הטיפשים בארץ

בתכלס רוב הסיכויים שאם היו נותנים לו להמשיך עם הכדור הוא היה יוצא החוצה/ נבלם, מזל שבארץ השחקנים טיפשים

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

בול. זה כבר קרה במחצית הראשונה עם הדריבל הפסיכי על 4 שחקני חיפה ובסוף הכדור ברח לו מהרגל בכזו אנמיות

גול, סחיטת פנדל ( + אדום אם יפת לא מכור), מהלכים שאתה תופס תראש שזה טל פאקינג בן חיים ( הדאבל פס עם נוסא , הסללום האדיר במחצית הראשונה לפני הגול)

זה מה שאני מצפה ממנו.

קונה את זה כל משחק, אבל זה לא משחק מושלם.

אגב, לפני שבוע רוני לוי הפקיר במחצית השניה את דגני מול נווקאמה. מדקה 55 כל התקפות ב"ש הלכו לנווקאמה ודגני נשאר עליו לבד. זה לא נגמר בגול, אבל לא היה רחוק מזה. ישבתי בבית ותפסתי את הראש, איך רוני לוי לא שולח לשם עזרה. אתמול אותו דבר עם חבשי. עם כרטיס צהוב מדקה 30 בערך, וכל התקפה טב"ח מקבל את הכדור כשרק הוא שומר עליו.

רוצה לאמר -

1. רוני לוי מאמן חלש עם יח"צ טוב

2. לא כל יום טב"ח יקבל את חבשי מולו. צריך ללמוד להוציא יותר גם ממצבים פחות נוחים.

הגזמת סוייר.

הוא עושה משחק אחד כזה פעמיים בעונה.

ועל כל מהלך כזה שנגמר בשער (ענק) יש לו עשרה של כלום.

ברגע שבן אדם הוכיח (50+ פעמים )שהוא מסוגל(פיזית,מנטאלית,ביצועית) לדפוק דריבל ולסיים אותו עם גול אני יכול לבוא בטענות רק לצוות האימון שלא מפיק ממנו יותר.

לא מעניין שהוא ערס, דפוק, אין דבר כזה 2 מהלכים טובים על 20 גרועים, אפשר לעבוד על הכל. עם כל הכבוד זה לא יובל אבידור.

אלירן כדוגמא, נלקח כפרוייקט כאן והיה הצלחה, בחיפה הוא מזכיר יותר את שכטר מאשר את עצמו במכבי.

מלבד זהבי,טב"ח הוא השחקן ההתקפי היחיד שלנו שיש לו יכולות אירופאיות, כישרון מולד, הכל עניין של לא לוותר לו, לעבוד על זה, שוב ושוב ושוב ושוב.

כל אחד פה מתחשבן כמה שילמו עליו או כמה הוא לוקח הביתה כיאלו זה יוצא מדן חסכן שלכם. במצב הנוכחי שלנו אל תפתחו תיאוריה שאותו כסף היה הולך על זר אכזר כי זה ג'ורדי.

השחקן היחידי בארץ שהייתי מוכן לראות אותו במקום טב"ח זה נוואקמה ואת הרכבת הזו פספסנו.

וזה רק בגלל שלטוני יש איכויות נוספות. הוא יותר שלם.

הפסטיבלים אחריי המשחק הראשון הטוב של דור היו גדולים

אפשר לפרגן גם לטבח בצד השני :)

נתן משחק ענק עם שער וסחיטת פנדל (היה אמור להיות גם אדום)

1.אתה עשית את הפסטיבלים ופתחת נושאים אחרי המשחק הראשון של דור ולא אני, אפילו בקושי הגבתי, וזה לא הראשון הטוב, אלא הראשון בכללי שנגמר עם 2.5 בישולים ואפילו אתמול כש״טעיתי״ הוא סיים עוד אחד כלומר יש לו כבר פי 4 מורמוט. אז לא הבנתי למי אתה מחזיר פסטיבל? לעצמך?

2. ממש לא קנאה ובטח שלא עצבות, ניצחונות הרבה יותר חשובים מאם צדקתי או לא, הפורום לא מפרנס אותי ובטח שלא מסב לי אושר בניגוד אליך. חבל שלא ראית את הפרצוף שלי בגול

3. לעניין ה״טעות״, לא ראיתי שום דבר חדש מבן חיים. שוב כדורי הרוחב ללא הרגש שמגיעים לשומקום, שוב מגן בפאניקה מכשיל אותו במקום לתת לו להעיף את הכדור לחוץ הרחוק. זה נכון שאת המהלך של הגול הוא מהבודדים שיכולים לבצע ואם להיות הוגנים זה ממש לא משנה איזה חולצות ילבשו שחקני ההגנה, בסיטואציה המדויקת הספציפית הזו, טב״ח יכול להוציא הכי הרבה מכל שחקני הליגה. ברור שאם מיכה היה שם הוא לא היה מצליח להבקיע את הגול הזה, אולי היה מצליח לתת איזה כדור למצטרף כזה או אחר, אבל אין ספק שעדיף שזה יהיה טל. אבללללל בשביל סיטואציה של פעם ב18 מחזורים שגם היא תלויה בבעיטה שתתלבש לו ושלא תפגע באיזה שחקן בדרך לא מרכיבים שחקן. מעדיף שחקן שבמצב הזה יוציא קצת פחות אבל בכל השאר האירועים יהיה הרבה יותר אפקטיבי. בקיצור, המצב בגול היה תפור בשבילו, בערך המצב היחיד בכדורגל שהוא באמת יעיל בו. קורה פעם בסיבוב +-. הלוואי והוא יתן גול אחד לשני משחקים, זה לא יקרה. במקום להסתנוור ולתת לו עוד עונה צאנס, זה בדיוק הזמן למכור אותו, כי כשהוא חוזר לכלום שהוא עושה, הפורום מתחנן שתבוא עליו הצעה, אבל זה לא עובד ככה, בשביל למכור צריך לזהות הזדמנות, למעור את המנייה בשיא. אז הנה הגיע מתנה משמיים, ינואר + מתנה מחיפה. אין יותר מתאים מלממש את המנייה.

עדיין רוצים להביא את עאבד במקומו ?

משחק פשוט ענק שלו, צריך לעשות מה שהוא עשה היום בכל משחק, מקווה שבוס יוציא ממנו את זה .

לא חייב להיות במקום, הם יכולים לשחק כל אחד בצד אחר.

זורק הימור: לבן חיים יש יותר גולים+בישולים+סחיטת פנדלים חלקי דקות משחק מאשר דור מיכה, או כל שחקן אחר במכבי פרט לזהבי.

לגבי הדריבלים , אני חושב שדריבל שלו עובד בערך 30% שזה לא כזה רע. אי אפשר לצפות ממישהו שיצליח לעבור כל פעם. בטח בהתחשב במיקום שהוא עושה אותם,

כמעט כל הדריבלים שלו הם בשטחים המסוכנים, במצב שאם הוא עובר אז או שהוא במצב בעיטה או במצב להרמה נוחה (נעזוב רגע את מה הוא עושה עם זה)

אז לגבי הדריבל , אני חושב שהוא צריך לעשות את זה יותר , גם אם זה עובד לו 1\3

זורק הימור: לבן חיים יש יותר גולים+בישולים+סחיטת פנדלים חלקי דקות משחק מאשר דור מיכה, או כל שחקן אחר במכבי פרט לזהבי.

לפי האתר של מכבי מאפריל 2013 (המספר הראשון של טב״ח) דור מיכה סופר 28 בישולים ו11 שערי ליגה וטבח 11 בישולים ו16 שערי ליגה.

ספק אם טב״ח סחט 12 פנדלים. ואם כבר הימור, אז טב״ח שיחק הרבה יותר. חוץ מזה שמיכה גם סחט פנדל או שניים בדוק למרות שאני לא זוכר.