Jump to content

יתר

idan12

Recommended Posts

סבבה תיקו והכל אבל אם אני אוהד באר-שבע, אני ממש לא עצוב אחרי המשחק הזה. אחרי רצף מטורף, בלי אוגו ומליקסון בחוץ מול חיפה תיקו זה ממש לא אסון. במיוחד שהם היו דומיננטים במחצית השנייה. הלוואי עלינו רצף כמו שיש להם ב-12 משחקים האחרונים.

רוני לוי אחרי חצי עונה הבין שאם תעבה את האמצע בליגה הזאת עשית כבר חצי עבודה, הוא משחק עם 3-4 שחקנים באמצע ומעיף כדורים לפלט.

אמצע חזק שלנו יכריע את המשחק בשבוע הבא. רק בלי נסיונות של צעירים וכאלה.

רוני לוי אחרי חצי עונה הבין שאם תעבה את האמצע בליגה הזאת עשית כבר חצי עבודה, הוא משחק עם 3-4 שחקנים באמצע ומעיף כדורים לפלט.

אמצע חזק שלנו יכריע את המשחק בשבוע הבא. רק בלי נסיונות של צעירים וכאלה.

מה שיכריע את המשחק, כמו כל משחק, זה לשים את הגול הראשון. חיפה השתפרה מאוד במשחק המעבר שלה והגיעה ככה היום ל-3 מצבים של גול. גול מוקדם שלנו והם יצטרכו להיות דומיננטיים והם לא בנויים לזה.

לויטסה אין תקציב רכש אמיתי, אז רז יסלח לי שזו וואחד סופר חארטה.

המנג'ר של צ'לסי סיפר בעצמו שהיה דיבור לקנות אותו ולהשאיל אבל בסוף זה לא יצא לפועל.

מה שיכריע את המשחק, כמו כל משחק, זה לשים את הגול הראשון. חיפה השתפרה מאוד במשחק המעבר שלה והגיעה ככה היום ל-3 מצבים של גול. גול מוקדם שלנו והם יצטרכו להיות דומיננטיים והם לא בנויים לזה.

שני הקשרי אמצע שלהם צעירים ולחיצים, זרוק עליהם את נוסא וריקן שני הלוחצים הכי טובים שלנו וזה ייצר שליטה מוחלטת.

אין להם למי להעיף כדורים.

המנג'ר של צ'לסי סיפר בעצמו שהיה דיבור לקנות אותו ולהשאיל אבל בסוף זה לא יצא לפועל.

ענית חביבי, צ'לסי שקלה לקנות. לבוס אין כאן מילה או יכולת התערבות בנושא.

סבבה תיקו והכל אבל אם אני אוהד באר-שבע, אני ממש לא עצוב אחרי המשחק הזה. אחרי רצף מטורף, בלי אוגו ומליקסון בחוץ מול חיפה תיקו זה ממש לא אסון. במיוחד שהם היו דומיננטים במחצית השנייה. הלוואי עלינו רצף כמו שיש להם ב-12 משחקים האחרונים.

מנש מה זה הלואי עלינו אנחנו נקודה פער מבש או 10?

לברדה נותנים גם פנדל

בינתיים שרקו לנו ליותר פנדלים מצחיקים העונה מב״ש, ואין משחק שזהבי לא מקבל שריקה או שתיים נטו ממבט חודר אל השופט.

שניהם הכוכבים של הליגה והם מקבלים ים של פריבילגיות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

צוחק.

מצד שני, אם אין לו צהוב ראשון, בוודאות השופט שולף

ברור, אבל לשלוף על טראש טוק של דקה 90 צהוב שני זה בדיחה.

כאלה מביכים

נראה לי יש הרבה אוהדי חיפלה שרוצים להפסיד היום כדי שאנחנו לא ניקח אליפות.

מזכיר לי אוהדים של קבוצה מהמרכז שרצו להפסיד לחיפה בבלומפילד בשביל שהפועל לא תיקח אליפות

עם כל הרעש והצלצולים על הרצף הזה של באר שבע, אנחנו כולה פער נקודה מהם.

וזה מצחיק, כי הם כרגע בשיא שלהם ואנחנו משחקים על הילוך שני, עם אירופה על הראש, ועדיין הם לא הצליחו לפתוח פער משמעותי לקראת הפלייאוף.

מחזור הבא זה קריטי למה ב"ש במשחק שאין שום סיכוי בעולם שהם יאבדו בו נקודות ואנחנו נגד חיפה עם מאמן חדש