Jump to content

צפייה במשחק בדיליי

הילד בן 30

Recommended Posts

אני גר באל איי אז קורה לפעמים שנגיד הייתה לי כיתה על הבוקר ומכבי משחקים יום שני ככה שאני לא יכול לראות את המשחק בישיר.

ניסיתי כמה פעמים, אבל אני מכיר יותר מדי אוהדי מכבי כאן ככה שתמיד איכשהו הייתי נדפק.. בסופו של דבר ויתרתי על הקונספט ואו שלא הלכתי לכיתה או ששמתי לינק של השידור בטלפון עם אוזניה ודמיינתי שאני יכול לעשות 2 דברים בבת אחת (אני לא יכול, למען הסר הספק).

Sent from my iPhone using Tapatalk

מזכיר לי שפעם הייתי חייב לעבוד בזמן משחק נגד חיפה חוץ:

הגעתי הביתה בערך חצי שעה אחרי שנגמר המשחק ונמנעתי מכל קשר אנושי, הפעלתי את ההקלטה וראיתי בערך 80 דקות של שיעמום ואז פתאום נכנס אבא שלי: "ראית מה זה איך נתנו להם פנדל דקה 85 והם ניצחו?"

מוות.

הנה שאלה.

נניח חבר שלכם הקליט משחק ומבקש שבשום פנים לא תגלו לו את התוצאה, אבל נגמר 0:0 מסריח נגד איזו הפועל עכו או חלילה איזה 3:0 למכבי חיפה או משהו מבאס בסגנון. הייתם אומרים לו ומונעים את המבוכה? או בקשה של חבר זו בקשה?

במונדיאל האחרון הייתי רואה כמעט את כל המשחקים בהקלטה בגלל שעות לא נוחות.

כמובן שבכל פעם שהכדור שעה אצל השוער, מסירות חסרות פשר בהגנה, פציעות וכמובן גם את המחצית הרצתי. ב40 דקות, חצי שעה הייתי רואה את כל המשחק

מזכיר לי שפעם הייתי חייב לעבוד בזמן משחק נגד חיפה חוץ:

הגעתי הביתה בערך חצי שעה אחרי שנגמר המשחק ונמנעתי מכל קשר אנושי, הפעלתי את ההקלטה וראיתי בערך 80 דקות של שיעמום ואז פתאום נכנס אבא שלי: "ראית מה זה איך נתנו להם פנדל דקה 85 והם ניצחו?"

מוות.

העונה של אוסקר?

ה1-0 שלהם בעונה של אוסקר אכן היה בדקה 80, אבל לא מפנדל אלא מדחיקה של עמאשה אם אני לא טועה, אחרי קרן

אמת, שער מגוחך וכל כך מיותר מכיוון שהוא קיצר להם את רצף חוסר הנצחונות שלהם ממש לא בצדק.

הנה שאלה.

נניח חבר שלכם הקליט משחק ומבקש שבשום פנים לא תגלו לו את התוצאה, אבל נגמר 0:0 מסריח נגד איזו הפועל עכו או חלילה איזה 3:0 למכבי חיפה או משהו מבאס בסגנון. הייתם אומרים לו ומונעים את המבוכה? או בקשה של חבר זו בקשה?

במונדיאל האחרון הייתי רואה כמעט את כל המשחקים בהקלטה בגלל שעות לא נוחות.

כמובן שבכל פעם שהכדור שעה אצל השוער, מסירות חסרות פשר בהגנה, פציעות וכמובן גם את המחצית הרצתי. ב40 דקות, חצי שעה הייתי רואה את כל המשחק

אני אישית לא הייתי אומר לו. כמו שכתבתי בדף הקודם היה לי מקרה כזה בסיבוב הקודם שהפסדנו לרעננה. הייתי בחתונה והקלטתי את המשחק ואז מישהו בא וצחק עלי שהפסדנו וגאל אותי מייסורי

אני אישית לא הייתי אומר לו. כמו שכתבתי בדף הקודם היה לי מקרה כזה בסיבוב הקודם שהפסדנו לרעננה. הייתי בחתונה והקלטתי את המשחק ואז מישהו בא וצחק עלי שהפסדנו וגאל אותי מייסורי

גם אני הייתי בחתונה באותו משחק וגם אצלי בא מישהו וצחק עליי וחשבתי שהוא מסתלבט

גם אני הייתי בחתונה באותו משחק וגם אצלי בא מישהו וצחק עליי וחשבתי שהוא מסתלבט

איפה? אולי היינו באותה חתונה :thumbs:

• 1 month later...

חחחחח לדעתי הסיבה שזה גרוע זה כי כל המקור לאהדה היא הכמיהה 'להיות שם כשזה קורה?'

"איפה היית כשהתחילה מלחמת יום הכיפורים, כשרצחו את רבין, כשנפלו התאומים?"

רגעים מכונני תודעה מעצבים את החווייה שלנו כאוהד

מסכים ב 100 אחוז . אחרי מה שעברתי אני לא מתכוון לראות יותר משחק בדיליי .

אני זוכר טוב מאוד את היום הזה שעל הוואאטסאפ היו מיליון הודעות ושיערתי שזה סתם קישקושים בקבוצה המשפחתית ושטויות של חברים שמימלא לא אוהדי כדורגל שרופים

ואז אני להנאתי מתחיל לראות בדיליי את דרבי פואד .....

עוד משהו שצריך לחשוב עליו זאת אפליקציית מכבי שדופקת ספוילרים רציניים על התוצאה :/ ראיתי באייפון והיה דיליי אז ידעתי 2 דקות מראש על הגולים.

מול בני יהודה בחוץ בעונה של אוסקר , היה לי שיעור שלא יכלתי להבריז לו . הקלטתי את השידור במקס . מהרגע שהמשחק התחיל נמנעתי מלגעת באייפון. הגעתי הבייתה ב11 , והתחלתי לראות את המשחק , פתאום טלפון מאבא , מדברים קצת ואז הוא זורק לי בדרך אגב :״ תנחומים על המשחק , ראיתי ניצחו אותכם בסוף״

ישר יצאתי עליו - למה אתה מגלה! טוב לא משנה , לפחות לא ראיתי את כל המשחק כמו מפגר . העברתי את המשחק לדקה 80 וחיכיתי לראות איך נגמר ההפסד שלנו , בגול (הכי אנדרייטד) של פריצה הייתי המום , חשבתי שבטוח ישרקו נבדל או משהו , הרי אבא אמר שהפסדנו. בגול של לוגאסי כבר איבדתי את זה . לימים התברר לי שאבא בדיוק נכנס לאיזה פיצוציה וראה בלייב את ה2-1 של בני יהודה תוך שהוא שומע את המוכר (אוהד מכבי) צורח שהלכה האליפות ונגמר המשחק, זה מה ששכנע אותו שהפסדנו , הוא לא הכי מתעניין בכדורגל.