Jump to content

צפייה במשחק בדיליי

הילד בן 30

Recommended Posts

אני הולך להפסיד את המשחק מחר וגם לא אוכל לראות בטלוויזיה. אני אמור להגיע הביתה בסביבות 21, חשבתי על להתנזר מתקשורת בין חמש לתשע ולראות הקלטה כשאגיע הביתה וכמובן לדמיין שמה שאני רואה זה שידור ישיר. מישהו ניסה פעם? זה עובד או שאני אשבר בדקה עשירית וכבר לוותר מראש ולהתעדכן במקביל?

תמיד מתווכח על זה עם חבר. הוא עושה זאת לעתים קרובות (בכדורסל בעיקר). אני טוען שזה לא הגיוני (למעט נניח משחק נבא שהתחיל ב3 בלילה והתחלת לצפות בו ב6 בבוקר. וגם אז, הידיעה שאפשר להעביר ולהריץ קדימה מפריעה). במכבי זה עוד יותר קשה לדעתי

לא שווה תניסוי הזה והעצבים שיהרסו לך. בטוח לא במשחק מול רעננה

שנה שעברה במשחק מול חיפה (הגול של זהבי דקה 88) הייתי באמצע טרק בחור כלשהו בצ'ילה ולמרות שהייתי על הר במקום עם הכי פחות קליטה בעולם משהו בא ואיכשהו גילה לי תתוצאה

אפשר, אבל קשה מאוד. זה אומר להתנתק מהסמארטפון ולהודיע מראש לסביבה שאתה לא רוצה לשמוע על התוצאה.

דווקא במשחקי כדורסל ובפרט ב-NBA זה מעולה לטעמי. ככה אפשר להתחיל את המשחק יותר משעה אחרי שהוא התחיל ולחוות את דקות ההכרעה בלייב.

חחחחח מזכיר לי את המקרה של הקרב מקרגור - אלדו

מישהו שאני מכיר לא ראה את הקרב, היה יום שלם בעבודה, לא לקח איתו את הפלאפון ולא הקשיב לתקשורת ולא ראה חדשות.

בסביבות עשר בערב הוא התארגן לראות את כל הUFC 194, התקשר לחבר שלו באיזשהו עניין וחבר שלו גילה לו מה היה.

הוא ניתק לו בפנים. אחד המקרים הכואבים שאני מכיר.

חחחחח לדעתי הסיבה שזה גרוע זה כי כל המקור לאהדה היא הכמיהה 'להיות שם כשזה קורה?'

"איפה היית כשהתחילה מלחמת יום הכיפורים, כשרצחו את רבין, כשנפלו התאומים?"

רגעים מכונני תודעה מעצבים את החווייה שלנו כאוהד

אני לא יכול להבטיח לך שהדיסקרטיות לא תופר לך, אבל אני כן יכול להבטיח לך שאם יתקיים שם רגע אגדי (מהתיאורים של סוייר כשהוא מצייר בדמיון איזה סיקור משחק שהשתלשל לדרמה או שהוא מדווח על מחזה ממשחק נוער לא מצולם ואין איך להפריך אותו) אז התפוצה שלו תחרוג מגבולות המדיה אל הרחוב דוגמאת הדרבי שפוצץ, ההתפרעות בשארלרואה ועוד..

כך שכשתשב בהקלטה תיגרע מחשבון האופציה שמשהו יוצא דופן קרה (אחרת כבר היית יודע) ואז זה עוקר את כל העוקץ מהניצוץ הראשוני בזכותו אתה אוהד

חחחחח לדעתי הסיבה שזה גרוע זה כי כל המקור לאהדה היא הכמיהה 'להיות שם כשזה קורה?'

אני לא יכול להבטיח לך שהדיסקרטיות לא תופר לך, אבל אני כן יכול להבטיח לך שאם יתקיים שם רגע אגדי (מהתיאורים של סוייר כשהוא מצייר בדמיון איזה סיקור משחק שהשתלשל לדרמה או שהוא מדווח על מחזה ממשחק נוער לא מצולם ואין איך להפריך אותו) אז התפוצה שלו תחרוג מגבולות המדיה אל הרחוב דוגמאת הדרבי שפוצץ, ההתפרעות בשארלרואה ועוד..

כך שכשתשב בהקלטה תיגרע מחשבון האופציה שמשהו יוצא דופן קרה (אחרת כבר היית יודע) ואז זה עוקר את כל העוקץ מהניצוץ הראשוני בזכותו אתה אוהד

גבר זה משחק נגד רעננה איזה אירוע מחונן יכול לקרות במשחק נגד רעננה?

במשחק בסיבוב הראשון שהפסדנו לרעננה אני גם הקלטתי במטרה לראות אחרי זה כי לא יכולתי לבוא למשחק בגלל חתונה. אבל למזלי מישהו היה חייב לצחוק עלי על זה שהפסדנו אז הוא מנע את זה ממני.

אבל לא משנה מה גם אם אתה לא יודע את התוצאה והצלחת לחמוק מזה כל היום אז עדיין לא תהיה לך הרגשה כמו של צפייה בשידור ישיר

דווקא נגד רעננה המגעילה וההגנתית הייתי מוותר על הניסוי.. או שתתחיל לראות ובדקה עשירית באמת תתייאש.. אולי תראה את המשחק בהרצה כפולה

עושה את זה עם נ.ב.א כל הזמן, אבל זה תלוי בעיקר בך ובחברים הקרובים...

בפלייאוף הרבה פעמים אני הולך לעבודה ורואה רק כשאני חוזר.. לא נכנס לאתרי ספורט, והחברים יודעים לא לדבר איתי על זה...

הייתה תקלה פעם אחת כשהנ.ב.א שלחו לי מייל עם כותרת שעושה ספוילר חח חארות...

אני אומר תשאיר פה את המספר שלך, ובמשך כל המשחק נשלח לך הודעות מבלבלות כמו:

-וואו!

-אבל למההה????

-ישששש!!!!

-סוף סוף!

-שיט!!!!

-אני גם חושב שזה לא שווה שני כרטיסים אדומים.

-למה הוא עלה איתו כחלוץ? הוא בכלל בלם

וכו׳....

Sent from my תחת using Tapatalk

ניסיתי את זה גם כמה פעמים (המקרה האחרון היה במשחק הגומלין נגד באזל שלצערי הייתי בחול) אבל זה פשוט לא הגיוני. נשברתי מהלחץ עוד לפני שהמשחק התחיל. אז נכון פה אין לחץ אבל אני בטוח שאיזה שעה אחרי שהמשחק יתחיל תגיד לעצמך נו מה אני אדיוט כמה נגמר? ואז אתה תבדוק.

אבל בהצלחה

אתה רומז שגאל לא כבש מספרת לחיבור מ25 מטר מול נתניה בנוער???

אגב, מה עם הבחור?

אתם חושבים שמישהו גילה לו על התיקו 4 הדרמטי (צמדים לבדש, שניר שוקר, ראייקוביץ' וליפשיץ') או שהוא חוזה עכשיו בדרמה?

אגב, מה עם הבחור?

אתם חושבים שמישהו גילה לו על התיקו 4 הדרמטי (צמדים לבדש, שניר שוקר, ראייקוביץ' וליפשיץ') או שהוא חוזה עכשיו בדרמה?

עדיין יותר אמין מזה שמישהו היה רושם שבן בסט כבש