Jump to content

שמעון מזרחי פורש ממנהלת הליגה

כישלוני

Recommended Posts

שמעון מזרחי התפטר מהמנהלת ויצא במתקפה אחרי 13 שנים, יו"ר מכבי ת"א התפטר מדירקטוריון מנהלת הליגה בשל: "החלטות שאין להן אח ורע בשום ענף, לקבוצות אבדה הבושה". הצעד הבא: עזיבת הליגה (one)

צעד הכרחי בעיניי.

לפי מה שאני יודע תקנון היורוליג מחייב השתתפות בליגה המקומית, ככה שהפרישה (הלוואי) המתבקשת מהליגה עדיין רחוקה. אני מקווה שג'ורדי ברתומיאו ושמעון מבשלים לנו איזה כיפוף קל כדי שנוכל להתחפף מהליגה המחורבנת הזו כבר.

צודק בהחלט, רק חבל שזה נעשה באיחור של 10 שנים.

מאז שהוכרז שלא יהיו יותר סדרות והפכו לפיינל פור - מכבי (שהייתה בשיאה לאחר 2 זכיות יורוליג ברציפות) - הייתה חייבת לאיים לעזוב את הליגה ואז הליגה היו פושטים רגל.

אבל השאננות גברה ומכבי נשארה, והסכימה לשחק על שיטת הפיינל פור, והנה, 4 אליפויות הלכו בעשור. ובשיטה כל כך מרגיזה, מכבי הגיעה לגמר במס' שנים עם 1-31 וכו'..

שנה-שנתיים בלי מכבי והליגה תתחנן שנחזור. גם הספונסרים של הליגה יעזבו בחלקם הגדול. בלי מכבי אין טעם ואין עניין.

צודק בהחלט, רק חבל שזה נעשה באיחור של 10 שנים.

מאז שהוכרז שלא יהיו יותר סדרות והפכו לפיינל פור - מכבי (שהייתה בשיאה לאחר 2 זכיות יורוליג ברציפות) - הייתה חייבת לאיים לעזוב את הליגה ואז הליגה היו פושטים רגל.

אבל השאננות גברה ומכבי נשארה, והסכימה לשחק על שיטת הפיינל פור, והנה, 4 אליפויות הלכו בעשור. ובשיטה כל כך מרגיזה, מכבי הגיעה לגמר במס' שנים עם 1-31 וכו'..

שנה-שנתיים בלי מכבי והליגה תתחנן שנחזור. גם הספונסרים של הליגה יעזבו בחלקם הגדול. בלי מכבי אין טעם ואין עניין.

הייתי מסכים איתך בשנים קודמות, אבל מאז שיש את אורי אלון, אני לא כל כך בטוח. כאילו, ברור שתהיה התרסקות בשנים הראשונות, אבל ירושלים תתפוס מהר מאוד את המקום של מכבי כשליטה יחידה ולו רק בגלל הכסף.

ועדיין, אני בעד פרישה מהליגה. נמאס מהבדיחה הזו. עדיף VTB, גם אם הסיכוי לקחת שם תארים די נמוך.

לפי הדיווחים מכבי תעשה את מה שהרבה קבוצות שמשחקות בליגה המזרח אירופאית(VTB) עושות, שעד השלבים המאוחרים ישותפו צעירים/שחקנים שצריכים להכנס לכושר.

לפי הדיווחים מכבי תעשה את מה שהרבה קבוצות שמשחקות בליגה המזרח אירופאית(VTB) עושות, שעד השלבים המאוחרים ישותפו צעירים/שחקנים שצריכים להכנס לכושר.

לא יודע לגבי ליגות אחרות, אבל בארץ זה מנוגד לתקנון, ואם לדעת התובע לא מעלים את השחקנים הטובים ביותר בכוונה, הקבוצה עומדת לדין.

לא יודע לגבי ליגות אחרות, אבל בארץ זה מנוגד לתקנון, ואם לדעת התובע לא מעלים את השחקנים הטובים ביותר בכוונה, הקבוצה עומדת לדין.

יש דרכים "לעקוף" את זה. הכל בסדר

מקווה שמכבי יעשו את זה. אמנם באיחור של 10 שנים אבל עדיף על כלום.

כמו?

לא משנה כרגע, לא מאמין שזה יקרה העונה. חכה לשנה הבאה.

בנתיים תתרכז בקבוצה שלך שלא מצליחה לנצח את ראשלצ עם שני זרים ובהכנות לשלב הבא בגביע, תודה.

יש דרכים "לעקוף" את זה. הכל בסדר

מקווה שמכבי יעשו את זה. אמנם באיחור של 10 שנים אבל עדיף על כלום.

אחי מהות מנהלת הליגה היא לפגוע, לדפוק ולזמבר את מכבי. הד.נ.א של הגוף המושחת הזה לא ישתנה הלילה. הם ימצאו את הדרך לדפוק את מכבי כמו שהם עושים בכל הזדמנות שרק נופלת להם ליד. הפתרון לטובת 2 הצדדים הוא היפרדות.

אחי מהות מנהלת הליגה היא לפגוע, לדפוק ולזמבר את מכבי. הד.נ.א של הגוף המושחת הזה לא ישתנה הלילה. הם ימצאו את הדרך לדפוק את מכבי כמו שהם עושים בכל הזדמנות שרק נופלת להם ליד. הפתרון לטובת 2 הצדדים הוא היפרדות.

השאלה מה זה באמת עוזר הפרישה הזאת מהמנהלת. כי שמעון הדגיש היום בערוץ הספורט שאין שום כוונה לא לשחק בליגה. אז מה השתנה כאן אחרי הפרישה הזאת,חוץ מהבעת מחאה?

פגיעה בתדמית המנהלת.

עכשיו הם חייבים לפנות למכבי ולבקש ממנה לחזור, מכבי תסכים רק בתנאים מסויימים.

משחק טקטי, אבל אני עדיין מקווה שנפרוש מהליגה הזו במידה וזה יתאפשר. נמאס כבר.