Jump to content

העמדה לדין על גזענות במשחק מול ק"ש

Sawyerdroid

Recommended Posts

הבן זונה הראשי של הכדורגל הישראלי החליט להעמיד אותנו לדין על שירת "סלים טועמה מחבל" תוך שהוא מציין ואני מצטט "יש לציין שהשיר הלוותה בשריקות בוז מצד אוהדים אחרים של מכבי ת"א שאיכלסו את שאר היציעים."

נקווה מאוד שלא נאכל על זה, ושזה לא ידליק את מיטש עכשיו סתם.

איזה מיותר זה.

איזה בן שרמוטה רנשרייבר.

שוב יתחיל פה דיון על בעד ונגד

אבל אני באמת חושב שכדאי סוף סוף לשקול לוותר על השורה הזאת, חאלס רחמו.. לא עליינו, רחמו על מיטש זה פשוט לא מכבד, מה אתם כל כך שמים עליו זין?

שוב יתחיל פה דיון על בעד ונגד

אבל אני באמת חושב שכדאי סוף סוף לשקול לוותר על השורה הזאת, חאלס רחמו.. לא עליינו, רחמו על מיטש זה פשוט לא מכבד, מה אתם כל כך שמים עליו זין?

זה דיון אחר, אל תתנהג כמו אישה מוכה

אל תהיה עיוור למה שאוהד הפועל מתוסכל עושה פה

אין לו בושה? הכל מותר?

הוא השתתף במערכון כהפוך על הפוך.

שרה סילברמן האדירה כל הזמן צוחקת על יהודים בהפוך על הפוך, אפילו התייחסה לשואה כ-"The Alleged Holocaust", היא הכשירה הכחשת שואה? רק אם ממש התאמצתם להתעלם מהמסר שלה.

זה כמו השיר "ללב נכנסת" כל פעם מחדש שהוא מתחיל כל האיצטדיון בטירוף כאילו אף פעם לא יבינו שעוד דקה יתחילו לשרוק בוז

הספורט בישראל שם לעצמו משימה להפסיק את הגזענות. אין מה לעשות. זה היה עניין של זמן עד שאחד השופטים יכתוב את זה. אתמול השורה הייתה חזקה במיוחד.

חבל לשיר את השורה הזאת שוב פעם, ומרגיש שדווקא שרים את זה שוב ושוב.. לא מבין במי מנסים לפגוע כאן? במיץ'? בג'ורדי? במרטין? באוהדים האחרים? מה נסגר איתם? חבל להעכיר את שמחת הניצחון אתמול בסיבה כל כך מטומטמת כמו זאת.

זה כמו השיר "ללב נכנסת" כל פעם מחדש שהוא מתחיל כל האיצטדיון בטירוף כאילו אף פעם לא יבינו שעוד דקה יתחילו לשרוק בוז

כנראה שהתקווה ל"קופים הירוקים מעתיקים..." גוברת על הכל

אני שר עד לפזמון, כי חבל לבזבז שיר עוצמתי ואחד שסוחף את הקהל, וכמו שכתבו פה, הייתי בטוח שנשיר על הקופים הירוקים הפעם.

אני שר עד לפזמון, כי חבל לבזבז שיר עוצמתי ואחד שסוחף את הקהל, וכמו שכתבו פה, הייתי בטוח שנשיר על הקופים הירוקים הפעם.

הייתי בטוח גם שישירו את זה. אבל אחרי ששמעתי גם ראדי מת וכל זה אז הבנתי מה שרו לפני

סלים טועמה השתתף במערכון ששרו שם את השיר הזה.

הוא נתן לשיר הזה לגיטימציה מלאה.

זה 100% לחפש אותנו.

לא שאני חושב שיש מקום להעמיד לדין על השטות הזו, אבל עצם זה שהוא השתתף במערכון סאטירי לא נותן לזה לגיטימציה. ע"ע בדיחות שואה או שחורים שקוראים אחד לשני ניגר.

לא שאני חושב שיש מקום להעמיד לדין על השטות הזו, אבל עצם זה שהוא השתתף במערכון סאטירי לא נותן לזה לגיטימציה. ע"ע בדיחות שואה או שחורים שקוראים אחד לשני ניגר.

אף אחד לא צריך לקבל אישור או לגיטימציה מהמחבל הזה.

השיר לא גזעני כלל נקודה סוף פסוק.