Jump to content

אהבתי הראשונה ושמה Psy

טוני

Recommended Posts

Phaxe הוא חתיכת גאון מוזיקלי.

אני חייב לומר שהמון זמן חשבתי שהמוזיקה שלו (הסגנון הזה), זה טוב לבית, לרקע. במקרה שלו ספציפית זה מאוד בלט לי כי אני מאוד אוהב את מה שהבחור הזה מייצר ועדיין היה לי קושי לראות את זה בתור איזה "המופע המרכזי".

עד ששמעתי ברחבה עצמה ואתה רואה מסביבך, ככל שהמוזיקליות בטראקים שלו מתפרצת, ככה גם החיוכים ברחבה. אני לא יכול להשוות את זה, אפילו לא בקצת, לרחבת גואה שעובדת - לאושר שיש שם, לתחושת החופש, אבל אני מודה שבמציאות מוזיקה כזאת עובדת יפה גם ברחבות מסוימות. רוצה לומר - יותר טוב ממה שחשבתי שהיא יכולה לעבוד. לחלוטין יותר ממוזיקה שאפשר לשמוע אותה רק בבית או לשים ברקע תוך כדי עשיית משהו אחר.

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

Phaxe הוא חתיכת גאון מוזיקלי.

אני חייב לומר שהמון זמן חשבתי שהמוזיקה שלו (הסגנון הזה), זה טוב לבית, לרקע.

עד ששמעתי ברחבה עצמה ואתה רואה מסביבך, ככל שהמוזיקליות בטראקים שלו מתפרצת, ככה גם החיוכים ברחבה. אני לא יכול להשוות את זה, אפילו לא בקצת, לרחבת גואה שעובדת - לאושר שיש שם, לתחושת החופש, אבל אני מודה שבמציאות מוזיקה כזאת עובדת יפה גם ברחבות מסוימות. רוצה לומר - יותר טוב ממה שחשבתי שהיא יכולה לעבוד. לחלוטין יותר ממוזיקה שאפשר לשמוע אותה רק בבית או לשים ברקע תוך כדי עשיית משהו אחר.

מחכה כבר שנה וחצי לטראק שהוא מכניס עם 7 seas בדקה ה20:30

איזה בייסליין אגדי!!!!

אסטריקס ניגן את זה באחד הלייבים שלו בשבוע שעבר. הטראק שוחרר אתמול באיבוגה.

זה אחד הקטעים היותר טובים ששמעתי מתחילת השנה.

On 5.4.2020 at 09:23, טוני said:

2:52

גאון

מי בודק אם הוא מוגדר כעובד חיוני או לכל הפחות לא בתפקיד בהייטק שמאפשר לו לעבוד בבית והוא כרגע טוחן שעות בסטודיו...? :)

די הרמתי ידיים מהסגנון החדש שלו, אם היות אמיתי. מאכזב וכואב הלב אבל לא רואה איך הוא משחזר את השחרורים הקודמים שלו. עושה רושם שהוא ויתר על הסגנון הזה.

יש להם סט מדהים, שלדעתי אפילו דיברו עליו בנושא הזה, ביחד עם Animato בבום האחרון.

חוץ מזה, לא מתלהב יותר מדי מהמוסיקה שלהם. אולי גם כי כל אירוע גדול מביאים אותם לארץ. אולי.

2 hours ago, Brandon Roy said:

יש להם סט מדהים, שלדעתי אפילו דיברו עליו בנושא הזה, ביחד עם Animato בבום האחרון.

חוץ מזה, לא מתלהב יותר מדי מהמוסיקה שלהם. אולי גם כי כל אירוע גדול מביאים אותם לארץ. אולי.

On 24.3.2020 at 23:29, אורלנדו בלוף said:

לא ידעתי שהוא עוד פעיל אפילו... נעלם לי עם עוד מלא אמנים.

רמיקס חדש ומשובח לאחת היצירות של אינפקטד -

למה הם לקחו את אחד הטראקים הכי טובים ששיחררו אי פעם ורצחו אותו?

אישית, המקורי זה מספר אחד שלהם אצלי.

7 hours ago, turgi said:

למה הם לקחו את אחד הטראקים הכי טובים ששיחררו אי פעם ורצחו אותו?

אישית, המקורי זה מספר אחד שלהם אצלי.

הקהל צמא לאינפקטד משרום, אז הם מספקים את הרצון הזה.

אני לא זוכר בדיוק מתי התחיל להתפתח הסגנון של הבייסליין שלהם (נראה לי שזה בIM the Supervisor) ששם כבר הכל החל להישמע יותר רובוטי ובעצם די נתקע מאז, אז לפני כן כל אלבום היה ייחודי.

כשהייתי בכיתה י' ושמעתי את Cities Of The Future בפעם הראשונה, לא ידעתי איך לאכול את הטראק הזה. כי הלכלוכים על אינפקטד החלו כבר בConverting Vegetarians, נאמר שהוא לא בדיוק אלבום טראנס, שהוא לא מתקרב ל2 האלבומים הראשנים שלהם, אבל אני מאוד התחברתי לאלבום הזה) לסופרוויזור פחות התחברתי, למרות שStretched זה כנראה טראק טופ 5 שלהם אי פעם.

עכשיו בתור אדם שבאמת מכיר כל טראק של אינפקטד מהתחת, מי אני שבכלל אעביר ביקורת על התפתחות של אמן? זה נכון שמאוד קשה להישאר רלוונטי ככל שאתה מתבגר והדור הצעיר תופס תאוצה עם הסגנון החדש שלו (קורה בכל ז'אנר מוזיקלי), זה הזמן שצריך להמשיך קדימה. אני עדיין מצפה לאיזה חזרה קלה למקורות, כזה אני, רומנטיקן.