Jump to content

אהבתי הראשונה ושמה Psy

טוני

Recommended Posts

13 hours ago, רועי.ל said:

פסטיבלים בדרום אמריקה עד ספטמבר ככה?

https://psymedia.co.za/psytrance-festivals-brazil/

בברזיל אין נגיד.

מציע לך יוניברסו פרללו כמובן, אבל הוא בדצמבר.

On 17.8.2019 at 10:50, Brandon Roy said:

טוני, מה עם עוד קצת חוויות מהאוזורה ? שתף אותנו

לא יצא לי להיות בפסטיבל כזה, אבל תמיד נראה לי מסרטונים קצת צפוף כזה...

זה קצת מרתיע אותי, אני חייב את המרחב, את ההרגשה שיש מקום לזוז. 

לצורך העניין, אני מעדיף מסיבות חבריות עם ליין אפ חברי של 150 איש ולא כזאת עם כמה אומני חו"ל ו - 1,000 איש.

רק עכשיו ראיתי את ההודעה הזו.

שמע, יש מקומות שצפוף יותר ויש שפחות. בכל מקרה גם כשממש צפוף, יש לך מקום לרקוד.

אנשים מכבדים את המרחב האישי של האחר. הסאונד גם שווה כמעט בכל מקום ברחבה אפילו בחלקים האחוריים מאחורי העץ באמצע.

כשיש סופרסטאר אז ברור שהרחבה ממש מפוצצת אבל אתה יכול להגיע עד לגדר מול הדיג'יי בלי בעיות.

בנוגע לחוויות... אכתוב יותר מאוחר, יש הרבה.

לא זוכר מתי והאם הייתי במועדון. בטח לא מתוך כוונה תחילה להגיע ולשמוע טראנס.

קשה לי לדמיין את עצמי נהנה מהמוזיקה הזאת, אפילו קרוב לאותה רמה, במקום סגור,

אבל...קפץ לי לעין ליין אפ חזק מאוד, למביני עניין מה שנקרא בבלוק עוד שבוע וחצי כזה - 

Eat Static, Domestic, Modus, On3, Pixel ועוד...(וכשאני אומר עוד זה אומנים כמו Hujaboy, LiBra ו - Wegha & Tsubi)

מה אומרים, מישהו פה היה בבלוק, שמע טראנס ושרד בכדי לספר ?

15 דקות לפני, Brandon Roy said:

לא זוכר מתי והאם הייתי במועדון. בטח לא מתוך כוונה תחילה להגיע ולשמוע טראנס.

קשה לי לדמיין את עצמי נהנה מהמוזיקה הזאת, אפילו קרוב לאותה רמה, במקום סגור,

אבל...קפץ לי לעין ליין אפ חזק מאוד, למביני עניין מה שנקרא בבלוק עוד שבוע וחצי כזה - 

Eat Static, Domestic, Modus, On3, Pixel ועוד...(וכשאני אומר עוד זה אומנים כמו Hujaboy, LiBra ו - Wegha & Tsubi)

מה אומרים, מישהו פה היה בבלוק, שמע טראנס ושרד בכדי לספר ?

הייתי שם לפני שבועיים באסטרל ודקל

אם אתה בא לערב של קרחנה ויום למחרת יש לך חופש להתאוששות זה אחלה ערב.

תבוא להשתולל, מקום טוב להשתוללות. אל תבוא לבד, תבוא עם חברים או יותר טוב, עם בחורות.

6 דקות לפני, טוני said:

לא ממש האמת. יש מרווח לעשות מה שאתה רוצה. לא צפיפות כמו במועדונים של המיינסטרים נגיד.

וואלה? חדשות טובות.

ליין אפ שקשה לוותר.

שקלתי ללכת גם נטו בגלל איט סטטיק, אבל הבלוק יצא מהאף וכבר הרבה זמן לא חוויתי שם ערב נורמלי.
מבחינת סאונד זה המקום הכי טוב שיש לשמוע בו טראנס ולא סתם הוא נקרא מקדש הסאונד.
מבחינת החוויה הכללית הוא בדרך כלל מפוצץ בהגזמה, מלא באנשים שלא שמעו על הקונספט של מרחב אישי.

בגדול אם אף פעם לא היית המקום עצמו הוא חוויה שלמרות מה שאמרתי כדאי לחוות לפחות פעם אחת ולהחליט אם זה בשבילך לעוד פעם או לא, מבחינתי עד שלא יגבילו שם את כמות המבלים באופן משמעותי אני לא חוזר לשם.

On 22.10.2019 at 20:23, Brandon Roy said:

לא באמת חשבתם שהסט המלא של סקיזולוג'יק מהאוזורה יעלה ליוטיוב ואני אפספס הזדמנות לאכול לכם עוד קצת את הראש עליו, נכון?

וואו וואו וואו מטורף ואם כבר סקיזולוג'יק :

אין הרבה שמוכשרים כמוהו

9 hours ago, Mario said:

שקלתי ללכת גם נטו בגלל איט סטטיק, אבל הבלוק יצא מהאף וכבר הרבה זמן לא חוויתי שם ערב נורמלי.
מבחינת החוויה הכללית הוא בדרך כלל מפוצץ בהגזמה, מלא באנשים שלא שמעו על הקונספט של מרחב אישי.

בגדול אם אף פעם לא היית המקום עצמו הוא חוויה שלמרות מה שאמרתי כדאי לחוות לפחות פעם אחת ולהחליט אם זה בשבילך לעוד פעם או לא, מבחינתי עד שלא יגבילו שם את כמות המבלים באופן משמעותי אני לא חוזר לשם.

הסבירות שאלך לשם פעם נוספת הוא קטן ביותר. יש לנו במדינה ליינים מכובדים מאוד עם תותחים כבדים תוצרת הארץ וגם כאלה מהעולם על בסיס חודשי, זה אף פעם לא משך אותי. יש משהו במוזיקה הזאת, בטבע ובאנשים שגורמים לכל החוויה הזאת להיות משהו באמת מיוחד. לא משהו שאפשר להשיג במועדון בת"א כשכולם בוחרים בקפידה מה ללבוש. אבל פתאום כשיש ליין אפ בוגר כזה של תותחים, אין ברשימה כזה שהוא "מושך קהל" מהדור היותר החדש ופתאום יש אפשרות לשמוע כאלה שקשה עד בלתי אפשרי לתפוס אותם כמו דומסטיק ופיקסל - נראה לי שאם לחוות פעם אחת, אז אולי זאת ההזדמנות.

10 hours ago, Mario said:

בפעמיים האחרונות שהייתי דווקא ברחבה של הטראנס לא הייתה צפיפות כמו שאתה מתאר.

הצפיפות היא בפינת עישון בדרך כלל :clap:

המסיבה הכי טובה בארץ בפער גדול מכולן - זודנה.

אף פעם לא מאכזבים. חוף הבונים, הליכה של איזה קילומטר ברגל עד שמגיעים לרחבה, כל אחד פותח אוהל על הים. יום שבת של פעם בשנה.

מותר להכניס שתייה, אוכל, מה שאתה רוצה. אווירה של כיף.

השנה לא הייתה מסיבה גם בגלל הפחד להיסגר וגם סיבה אישית של אחד המארגנים, אני בתקווה שהם יחזרו בקיץ הבא.

4 hours ago, Brandon Roy said:

הסבירות שאלך לשם פעם נוספת הוא קטן ביותר. יש לנו במדינה ליינים מכובדים מאוד עם תותחים כבדים תוצרת הארץ וגם כאלה מהעולם על בסיס חודשי, זה אף פעם לא משך אותי. יש משהו במוזיקה הזאת, בטבע ובאנשים שגורמים לכל החוויה הזאת להיות משהו באמת מיוחד. לא משהו שאפשר להשיג במועדון בת"א כשכולם בוחרים בקפידה מה ללבוש. אבל פתאום כשיש ליין אפ בוגר כזה של תותחים, אין ברשימה כזה שהוא "מושך קהל" מהדור היותר החדש ופתאום יש אפשרות לשמוע כאלה שקשה עד בלתי אפשרי לתפוס אותם כמו דומסטיק ופיקסל - נראה לי שאם לחוות פעם אחת, אז אולי זאת ההזדמנות.

לא הייתי אומר על הבלוק בחמישי שאנשים בוחרים בקפידה מה ללבוש, אולי בטבע אנשים באים יותר זרוקים אבל מהחוויה שלי זה לא מקום מלוקק כמו שאתה מדמיין.

נראה לי יותר משמות האומנים מה שמביא את כמות הקהל ואת אופי הקהל זה ההפקה (קומונה). מקווה בשבילך שבאמת לא יגיעו הרבה אנשים ושכולם ידעו להתנהג ברחבה.
תהנה אחי.

2 hours ago, טוני said:

בפעמיים האחרונות שהייתי דווקא ברחבה של הטראנס לא הייתה צפיפות כמו שאתה מתאר.

הצפיפות היא בפינת עישון בדרך כלל :clap:

לא יודע, הפעם האחרונה שהייתי שם והרחבה לא הייתה צפופה הייתה לפני מעל שנה.

On 28.10.2019 at 17:57, Brandon Roy said:

מריו עזוב אותך בלוק, בוא לטבע קצת.

נביא את טוני הזה שרק אוזורה בראש שלו...

תגיד רק שעה ויום, למרות שאני חושש שאנחנו לא ממש אוהבים את אותם אמנים

2 hours ago, Mario said:

והנה שירי כיף ומצב רוח שאיתם פתחתי את הבוקר שאחרי הניצחון על ב"ש ורק עכשיו נזכרתי להעלות לפה:

הטראק האהוב עליי שלו.

4 hours ago, Mario said:

תגיד רק שעה ויום, למרות שאני חושש שאנחנו לא ממש אוהבים את אותם אמנים

תראה...היום גם ככה הגענו למצב שאף הפקה לא תביא למחתרת אומנים ברמה גבוהה. בטח לא כאלה מחו"ל.

האמת שהשנה הייתי באחת כזאת עם אתניקה, פילטריה, אגנטון וכל שחקני הגואה החזקים הישראלים - אסטל, קליפורניה, אופוריה וכו'. אבל זה באמת היה חריג. הגיעה המשטרה ומ - 3 פנקשיינים בכל צד, נתנה אישור להמשיך בנס רק עם 1 בכל צד. לא מזמן גם הייתה פאטה מורגנה (קקה של קהל) עם אנוביס ו - M-run. היום, אם יביאו כאלה, יקחו אותך למקום היחיד שמסתמן כמנייה בטוחה מבחינת סגירות וזו הגמלייה. אפילו הנוקדים קצת חשוד אחרי שסגרו שם אירוע טכנו גדול. אפילו האירוע של דרוויש לזכר אחיו, זוכרים לרקוד שכבר מתרחש עוד מעט 20 שנה, היה בספק.

ואם אתה מתכוון לסקיזולוג'יק אז אני לוקח את הקרשים שלי ולא עושה איתכם ל"ג בעומר.

3 hours ago, Brandon Roy said:

תראה...היום גם ככה הגענו למצב שאף הפקה לא תביא למחתרת אומנים ברמה גבוהה. בטח לא כאלה מחו"ל.

האמת שהשנה הייתי באחת כזאת עם אתניקה, פילטריה, אגנטון וכל שחקני הגואה החזקים הישראלים - אסטל, קליפורניה, אופוריה וכו'. אבל זה באמת היה חריג. הגיעה המשטרה ומ - 3 פנקשיינים בכל צד, נתנה אישור להמשיך בנס רק עם 1 בכל צד. לא מזמן גם הייתה פאטה מורגנה (קקה של קהל) עם אנוביס ו - M-run. היום, אם יביאו כאלה, יקחו אותך למקום היחיד שמסתמן כמנייה בטוחה מבחינת סגירות וזו הגמלייה. אפילו הנוקדים קצת חשוד אחרי שסגרו שם אירוע טכנו גדול. אפילו האירוע של דרוויש לזכר אחיו, זוכרים לרקוד שכבר מתרחש עוד מעט 20 שנה, היה בספק.

ואם אתה מתכוון לסקיזולוג'יק אז אני לוקח את הקרשים שלי ולא עושה איתכם ל"ג בעומר.

דווקא את כל האמנים שהזכרת אני מאוד מאוד אוהב, דיברתי יותר על אמנים כמו אבאלון, טריסטן, דקל, שעושים מוזיקה שאצלי בחבר'ה קוראים לה פסיי זול. או לצורך העניין סאנטרי, ריזינג דאסט אטמוס וכל מי שעושה פרוג שזה אני ממש לא סובל.

סקיזו זה אח, תביא אותו אני מביא את הקרשים ומדליק את המדורה. מוכשר ברמות וכיף לשמוע אותו בכל פרויקט שהוא עושה.

והנה פיסת חשמל שעלתה ליוטיוב והחזירה אותי לרגעי האושר כשהגאון הזה שרף אותנו בקונקשן לפני שנה