Jump to content

אהבתי הראשונה ושמה Psy

טוני

Recommended Posts

אם יצא לכם להיות בזודנה פה בארץ, זה אותו סגנון רק גדול יותר.

זה לא מתקרב ל40 אלף של האוזורה וזו גם לא המטרה. מאמין שלא יהיו יותר מ5000 איש (והגזמתי).

שוכר קרוואן, בא עם כל הציוד בכיף וסלמתק.

On 22.11.2019 at 19:56, Brandon Roy said:

נושא על חתונות שנפתח, העלה אצלי את התהייה האם רק אני מפנטז על להביא לחתונה שלי איזה אומן חו"ל שיתן סט של 4 שעות...?

כבר שנים שאני בונה על אינפקטד.

לא מאמין שיעשו את זה תמורת שום סכום שבעולם, אבל היי, מותר לפנטז.

5 hours ago, טוני said:

אם יצא לכם להיות בזודנה פה בארץ, זה אותו סגנון רק גדול יותר.

זה לא מתקרב ל40 אלף של האוזורה וזו גם לא המטרה. מאמין שלא יהיו יותר מ5000 איש (והגזמתי).

שוכר קרוואן, בא עם כל הציוד בכיף וסלמתק.

או אה...נראה טיל. במיוחד הכמות של האנשים...

עכשיו רק נשאר לחכות לליין - אפ.

5 hours ago, אורלנדו בלוף said:

כבר שנים שאני בונה על אינפקטד.

לא מאמין שיעשו את זה תמורת שום סכום שבעולם, אבל היי, מותר לפנטז.

המשתמש אורי בלוקים יכול לעזור אם בא לך להשמיד את הפנטזיה. 

כבר סיכמנו שאלון הוא גאון,

הטראק הזה בעיניי חצי כוח. אולי קצת מוריד חלודה.

הקסם שלו, בעיניי, זה שלמרות הקצב האיטי הוא מצליח להשאיר את הטראק מעניין לכל אורכו, פה זה קצת פחות הורגש. קצת...צפוי מה שהולך לבוא.

הפסטיבל אביגו שיש עוד חודש באילת, חוץ מאחלה ליין אפ, מעניין?

אילת מוקד ערסים רציני וזה נראה כאילו הולך להיות שם מסיבת טראנס עם אופי של מסיבת טכנו בדזרט

מישהו יכול פה להרחיב?

איבוגה נראה נורא ואיום (גם מבחינת ליינאפ)

וואי ברנדון לא מתאים לי אבל לא אהבתי את הריליסים החדשים של סקיזו בכלל.

7 hours ago, Mario said:

וואי ברנדון לא מתאים לי אבל לא אהבתי את הריליסים החדשים של סקיזו בכלל.

תשמע, אתה אומר פה דברים קשים.

השחרור הקודם שלו היה ביחד עם אילומניישן, היה חלש וקצת לא ברור. זאת אומרת, הציפייה מהשילוב של השניים האלו היה גדול יותר מהתוצאה הסופית. פה, אהבתי בעיקר את magic oz, בעיניי לכל הפחות אחד מהשלושה הטובים ביותר שהוא הוציא לבדו. עניין של טעם. 

9 hours ago, nimrodem said:

הפסטיבל אביגו שיש עוד חודש באילת, חוץ מאחלה ליין אפ, מעניין?

אילת מוקד ערסים רציני וזה נראה כאילו הולך להיות שם מסיבת טראנס עם אופי של מסיבת טכנו בדזרט

מישהו יכול פה להרחיב?

זה בדיוק האופי שהולך להיות. משהו מוזר שם ממש, ממה שהצלחתי להבין (ואני מודה שקשה, אין כמעט פרטים ואם אתה שואל, הם לא ששים לענות) כל יום המסיבה תהיה במקום אחר - זה כנראה יהיה בפורמט של 3 מסיבות ולא איזה פסטיבל אחד ארוך ורציף - כשלילה אחד המסיבה תהיה במקום סגור ובשתי הלילות הנוספים היא תהיה במקום פתוח. הם נתנו המון אופציות לבתי מלון, אז אני תוהה איפה הם הולכים לעשות את זה ואיך, בתכנון שלהם, הקהל יגיע מכל הבתי מלון שבהם הוא יישן, ברגל? במונית?

התעניינתי קצת בגלל שאחותי גרה באילת ואמרתי שאולי אקפוץ על המציאה, אבל אילת זה מוקד ערסים משובח - בטח כשאתה נותן לחבר'ה בית מלון בתוך החבילה. וגם זה לא לייבל של גואה אז אין על מה לדבר. אגב, אחרי שהייתי באחד הפסטיבלים שהיו בסיני בסוכות האחרון, פסטיבלים ומסיבות שבהם אתה ישן עם כולם באוהלים באזור קמפינג הם כל כך הרבה יותר שווים - אתה עובר איזה תהליך כזה עם כולם. כולם ביחד. יש משהו בערבוב של מקומות כמו בתי מלון בתוך פסטיבל שקצת מוציא את העוקץ מהאחדות הזאת שרובנו מחפשים באירועים כאלה ובלתי אפשר למצוא במקומות אחרים שהם לא רחבות כאלה. 

20 hours ago, Brandon Roy said:

כבר סיכמנו שאלון הוא גאון,

הטראק הזה בעיניי חצי כוח. אולי קצת מוריד חלודה.

הקסם שלו, בעיניי, זה שלמרות הקצב האיטי הוא מצליח להשאיר את הטראק מעניין לכל אורכו, פה זה קצת פחות הורגש. קצת...צפוי מה שהולך לבוא.

מסכים.

2 hours ago, Brandon Roy said:

איזה בחור של לילה אתה. או שאתה בחור של לילה או שאתה לא יותר מגיל 26 בגיל.

אתה מזכיר לי אותי שהייתי צעיר יותר כשהייתי מסוגל לספוג מהירות גבוהה וסאונד פסיכדלי קשוח יותר.

מצער, אבל זה הולך ונעלם ככל שמתבגרים. ואז מחפשים סאונדים נקיים ואיטיים יותר (זו גם הסיבה שהפסיי פרוג התפתח כ"כ, הדור המבוגר יותר, התבגר).

האמת שאתה בכיוון, אני 27. 

בוא נאמר שזה הכי מהר שאני יכול לשמוע. בי פי אם 1 למעלה ואני כנראה אעשה צחוקים בקנטה.

החלום שלי זה לאהוב דארק - בארץ זה היה עושה לי חיים קלים הרבה יותר - הקהל הכי יפה, הלוקשיינים הכי יפים, הכל פחות המוני.

ויותר אמת זה למרות שרוב הקטעים שאני שם זה פסיי ולעיתים גם פרוג, אני בכלל טיפוס של גואה עם זיקה חזקה לכמה שיותר אולד סקול.

אגב, טלפה מגיע לארץ, ראית?

8 דקות לפני, Brandon Roy said:

בוא נאמר שזה הכי מהר שאני יכול לשמוע. בי פי אם 1 למעלה ואני כנראה אעשה צחוקים בקנטה.

החלום שלי זה לאהוב דארק - בארץ זה היה עושה לי חיים קלים הרבה יותר - הקהל הכי יפה, הלוקשיינים הכי יפים, הכל פחות המוני.

ויותר אמת זה למרות שרוב הקטעים שאני שם זה פסיי ולעיתים גם פרוג, אני בכלל טיפוס של גואה עם זיקה חזקה לכמה שיותר אולד סקול.

טלפה זה החיים. הוא קצת ישן בעמידה בכמה שנים האחרונות עם רליסים נחמדים אבל לא משהו חדשני כמו תחילת הקריירה שלו.

4 hours ago, Brandon Roy said:

דווקא לא מתחבר למה שאתה אומר על הקהל של הדארק. לדעתי הקהל הכי יפה בארץ הוא של הזנון/ גליצ ובייס לסוגיו - כנל לגבי ההמוניות.
רק גואה ורק אולד סקול. אפשר לנגן לאט יותר (או מהר יותר) אבל תשאירו את הצלילים בפנים חלאס עם המינימליזם המשעמם הזה.

8 hours ago, Mario said:

דווקא לא מתחבר למה שאתה אומר על הקהל של הדארק. לדעתי הקהל הכי יפה בארץ הוא של הזנון/ גליצ ובייס לסוגיו - כנל לגבי ההמוניות.
רק גואה ורק אולד סקול. אפשר לנגן לאט יותר (או מהר יותר) אבל תשאירו את הצלילים בפנים חלאס עם המינימליזם המשעמם הזה.

חד משמעית! אין דברים כמו הקהל הזה.

פשוט קשה לי להכניס את סגנון כמו הזנון או הבייס למשוואה הזאת.

3 hours ago, Brandon Roy said:

חד משמעית! אין דברים כמו הקהל הזה.

פשוט קשה לי להכניס את סגנון כמו הזנון או הבייס למשוואה הזאת.

למה? דווקא לדעתי רוב מי שמתחבר לטראנס יהיה לו הרבה יותר קל להתחבר לזנון (גליצ ובייס בצד) מאשר לדארק.

1 hour ago, טוני said:

מינימליזם שלא משעמם :wub:

מהטובים שלו.

טראק שלוקח אותך למסע.

הזדמן לי לשמוע אותו באחת מהפעמים הבודדות שבהן הופיע בארץ לאחרונה. ובמחתרת.

הכרתי את השם וכמה טראקים שלו, אבל לא קרוב לנפח שאני שומע ויודע עליו היום.

החוויה לחלוטין ממריאה למימד אחר ברחבה. הרוב המוחלט לא הכיר אותו (יצא לי לשמוע בסביבתי את השאלה "איך קוראים לו?" יותר מפעמיים שלוש למען האמת), אבל תוך כדי הסט שלו הרחבה התמלאה לאט לאט. 

הוא סיים את הסט, שעה ורבע לדעתי כשהרחבה כבר עובדת ומלאה.

1 hour ago, Brandon Roy said:

מהטובים שלו.

טראק שלוקח אותך למסע.

הזדמן לי לשמוע אותו באחת מהפעמים הבודדות שבהן הופיע בארץ לאחרונה. ובמחתרת.

הכרתי את השם וכמה טראקים שלו, אבל לא קרוב לנפח שאני שומע ויודע עליו היום.

החוויה לחלוטין ממריאה למימד אחר ברחבה. הרוב המוחלט לא הכיר אותו (יצא לי לשמוע בסביבתי את השאלה "איך קוראים לו?" יותר מפעמיים שלוש למען האמת), אבל תוך כדי הסט שלו הרחבה התמלאה לאט לאט. 

הוא סיים את הסט, שעה ורבע לדעתי כשהרחבה כבר עובדת ומלאה.

צ'יילדים.

אני חושב שבוריס בלן הקדים את זמנו, ועיצב את הטראנס כמו שאנחנו מכירים אותו

הוא בטופ 5 שלי.

למי שלא מכיר - בוריס בלן הוא כמובן Electic Universe

בין המקוריים והאותנטיים שקיימים בעולם הטראנס