Jump to content

נושא מעקב אחר כרטיסים צהובים לעונת 2015/16 ע"ש א.פ.

סתם סטלן

Recommended Posts

צהוב בגביע והוא מורחק מהמחזור הראשון בפלייאוף.

צהוב נגד כפ״ס בליגה ירחיק אותו מטרנר.

אם איך שהוא נראה נגד בן ביטון לא יודע אם זה רע.

שיוציא צהוב מכוון בגביע, אחרי זהבי השחקן שהכי חשוב שיגיע לטרנר.

מעריך שנקבל את חיפה במחזור הראשון בפלייאוף ואותם ננצח בלי בעיה בכל הרכב ובכל סגל.

מעריך שנקבל את חיפה במחזור הראשון בפלייאוף ואותם ננצח בלי בעיה בכל הרכב ובכל סגל.

על סמך מה אתה כזה בטוח?

הוא כל משחק מול חיפה בלי עין הרע מסבסב את המגן שמולו בין אם זה משומר, דגני או חבשי... אם אנחנו נגד חיפה מחזור ראשון בפלייאוף אני רוצה אותו בהרכב. עדיף לספסל אותו ב-2 המשחקים מול כפר סבא (הוא גם היה מצוין כמחליף בשבועיים האחרונים) ולשמור אותו לפלייאוף ל-2 המשחקים הראשונים.

ושמואלביץ הזה בן זונה גדול, לא שלא מגיע צהוב, אבל אם מוציאים שיוציאו לכולם. לפי זה ברדה היה צריך לסיים מולנו עם 6 צהובים לפחות.

לפי איך שזה נראה הסתבכנו קצת עם הצהובים, דסה וטב"ח יחמיצו מתישהו משחק בפלייאוף.

חייבים לקבל את הצהוב נגד כפס בגביע, בכל מצב מנצחים את המשחק הראשון בפלייאוף אח"כ עד סוף העונה הם משחקים בלי לחשוב על הצהוב התשיעי.

חייבים לקבל את הצהוב נגד כפס בגביע, בכל מצב מנצחים את המשחק הראשון בפלייאוף אח"כ עד סוף העונה הם משחקים בלי לחשוב על הצהוב התשיעי.

לפי מה החלטת את זה?

טב"ח(המוח) וראיקו קיבלו צהובים נגד בני יהודה:

10 צהובים - קרלוס

8 צהובים - טב"ח החלוץ

6 צהובים - אלברמן

5 צהובים - בן הרוש (ריצה הרחקה מול נתניה)

4 צהובים - ריקן, דסה, יצחקי

3 צהובים - פרץ, נוסא

2 צהובים - טב"ח הבלם, שפונגין, בן בסט

צהוב אחד - טיבי, מיכה, זיו, אזולאי, ליפשיץ, האריס, ראיקו

ראשית חיפה הם הקבוצה הכי חלשה בפלייאוף , יבואו נגדנו כהרגלם עם רגשי נחיתות. שנית הקהל ומכבי יבואו בטירוף למשחק הזה אז אין לי ספק שלא רק שננצח אלא גם נדרוס אותם.

ראשית חיפה הם הקבוצה הכי חלשה בפלייאוף , יבואו נגדנו כהרגלם עם רגשי נחיתות. שנית הקהל ומכבי יבואו בטירוף למשחק הזה אז אין לי ספק שלא רק שננצח אלא גם נדרוס אותם.

לא חושב שנדרוס אותם הלוואי אבל כבר 4 עונות שאנחנו מפספסים הזדמנויות לתוצאות היסטוריות נגדם ותמיד בסופו של דבר זה הולך קשה ראה ערך המשחק האחרון נגדם.

לא חושב שנדרוס אותם הלוואי אבל כבר 4 עונות שאנחנו מפספסים הזדמנויות לתוצאות היסטוריות נגדם ותמיד בסופו של דבר זה הולך קשה ראה ערך המשחק האחרון נגדם.

דווקא המשחק האחרון מולם זו לא דוגמא טובה. אם זהבי שם את הפנדל אנחנו דורסים מעל 3. בסוף אחרי שבניון צימק נהיה לחץ אבל מה שמטריד אותי זה שאנחנו מנצחים אותם איזה 700 משחקים רצוץ בערך אז כמה כבר הם יוכלו להפסיד לנו ?

דווקא המשחק האחרון מולם זו לא דוגמא טובה. אם זהבי שם את הפנדל אנחנו דורסים מעל 3. בסוף אחרי שבניון צימק נהיה לחץ אבל מה שמטריד אותי זה שאנחנו מנצחים אותם איזה 700 משחקים רצוץ בערך אז כמה כבר הם יוכלו להפסיד לנו ?

זו הדוגמא הכי טובה שבמקום להיות בדרך לשלישי ולרביעי איכשהו בסוף זה לא קורה. ממשחק שיכול היה להיגמר בתוצאה היסטורית זה נהיה משחק לחוץ בדקות האחרונות

בדיוק אותה מחשבה שמטרידה גם אותי. הם לא ניצחו אותנו כבר קרוב ל4 שנים, כמה זה עוד ימשך..

לדסה וטב"ח יש 2 אפשרויות לקבל צהובים, במשחק היום ולהחסיר את המשחק מול מקום 5 בפלייאוף, במשחק הראשון בפלייאוף ולהחסיר את המשחק מול מקום 6. הבעייה העיקרית זו חיפה שכרגע לא ברור איזה מקום היא תהיה. אני מניח ש6 היא לא תהיה ולכן הם צריכים להיזהר מאוד ב-2 משחקים הקרובים ואז לגמור עם הסיפור הזה של הצהובים במשחק הראשון בפלייאוף.

הכי הכי גרוע זה שיקבלו צהוב בשבת כי אז הם לא יהיו בטרנר. זה לא הזמן לעשות שטויות וצריך להיות אחראיים, זה ממש לא צחוק הסיפור הזה.

לדסה וטב"ח יש 2 אפשרויות לקבל צהובים, במשחק היום ולהחסיר את המשחק מול מקום 5 בפלייאוף, במשחק הראשון בפלייאוף ולהחסיר את המשחק מול מקום 6. הבעייה העיקרית זו חיפה שכרגע לא ברור איזה מקום היא תהיה. אני מניח ש6 היא לא תהיה ולכן הם צריכים להיזהר מאוד ב-2 משחקים הקרובים ואז לגמור עם הסיפור הזה של הצהובים במשחק הראשון בפלייאוף.

הכי הכי גרוע זה שיקבלו צהוב בשבת כי אז הם לא יהיו בטרנר. זה לא הזמן לעשות שטויות וצריך להיות אחראיים, זה ממש לא צחוק הסיפור הזה.

זה גם גרוע שהם יקבלו צהוב היום ולא ישחקו מול חיפה

חיפה מקום 5 בוודאות יש להם דרבי

זה גם גרוע שהם יקבלו צהוב היום ולא ישחקו מול חיפה

חיפה מקום 5 בוודאות יש להם דרבי

יש פה הימור מסויים מי יהיה באיזה מיקום. הדבר היחיד שכרגע בסיכוי מאוד גבוה יקרה הוא שסכנין יהיו מקום 6 (סכנין יפסידו לב"ש ומכבי חיפה לא יפסידו בתוצאה גבוה בדרבי), ולכן אני גם בדיעה שצריך לשרוד עם המצב עד המשחק הראשון בפלייאוף, רק שיהיו אחראים ומודעים לעצמם.

יש פה הימור מסויים מי יהיה באיזה מיקום. הדבר היחיד שכרגע בסיכוי מאוד גבוה יקרה הוא שסכנין יהיו מקום 6 (סכנין יפסידו לב"ש ומכבי חיפה לא יפסידו בתוצאה גבוה בדרבי), ולכן אני גם בדיעה שצריך לשרוד עם המצב עד המשחק הראשון בפלייאוף, רק שיהיו אחראים ומודעים לעצמם.

חיפה תסיים רביעית. ינצחו בדרבי ורעננה תאבד נקודות לבני יהודה.