Jump to content

מחזור מס' 16 - יתר המשחקים

DoW

Recommended Posts

מחזור 19

ניצחנו את אשדוד בחוץ 1:0 (ניצחון חוץ אחרון...)

קריית שמונה סיימה בתיקו 1:1 מול סכנין בבית

מקום ראשון עם 43 נקודות

קריית שמונה עם 42 נקודות

אחרי בדיקה:

מחזור 18 ניצחנו את הפועל פת 2-0.

קש מפסידה 2-0 בעכו.

מאז היינו במקום הראשון.

עריכה: או כמו שהוא מעלי אמר...

לא רואה אותם לוקחים אליפות כשאנחנו משחקים נכון עם הכלים שיש לנו בסגל, ועוד ינואר בפתח ומאמן חדש שלא מוכר אותנו. תהיו רגועים, זמן הלחץ הוא בפליאוף.

ואגב, מהרגע שאני חי, כשהתמודדנו באמת על האליפות היא היתה שלנו.

מסכם הכל

ולגבי ב"ש - כן, ריצה נהדרת שלהם מבחינת צבירת נק', אבל אתם באמת חושבים שהם יישארו עם 80% הצלחה בליגה עד סוף העונה? או שהרצף הזה של 94% הצלחה יימשך עוד הרבה זמן?

הרי הם מנצחים בדיוק באותה צורה כמו שנה שעברה ולפני שנתיים, עם גולים בדקות האחרונות, והרבה מצבים נייחים. גם אז אמרנו מזל של אלופים, וגם היום אומרים מזל של אלופים. זה לא מחזיק מעמד, וקבוצה עם DNA כזה לא תקח אליפות.

ובשבילך ג'ק - איך הולך המשפט? בסוף הבלוף תמיד מתגלה.

כן אבל השנה יש כבר קאדר גדול יותר של שחקני קלאץ

שנה שעברה זה היה בוזגלו לבד ופתאום ברדה נותן את העונה הטובה בקריירה שלו ומליקסון התעורר

כמובן שוואקמה בצד שמאל ובן שהר בשפיץ ועל כל זה תוסיף את ראדי באמצע

המאמן שלהם מאמן טוב יותר

הבית שלהם ביתי יותר(חוץ מהתיקו מול חיפה מאזן מושלם)

עכשיו זה בעיקר בראש ועם כמה שצוחקים על ברק בכר אז המלחמה הפסיכולוגית שלו עובדת עד עכשיו

בשני הבא מבחן לא פשוט בסמי עופר (מזכיר שוב-לא ניצחו בחיפה 19 שנה)

נו מה יהיה

תגיד לי אתה. השתמש בלוג׳יק דידקט בבקשה בזמן שתעיין בעובדות הבאות ותענה לפי אדם ריאלי, מה יותר סביר שיקרה.

לזכות ב״שׁ

1. ב״ש כבר לא הקבוצה הקטנה שעושה במכנסיים בבלומפילד, נכון שהיא גם לא מלאת ביטחון ואפילו התפלאה על עצמה בדקות האחרונות בבלומפילד, בפעם הבאה שהיא תוביל שם היא תתרגש פחות. היא רכשה ניסיון צמרת ושילמה המון שכר לימוד בשנתיים האחרונות, בלי קיצורי דרך כולל 6-2 בגמר שלא הרג אותה אז כנראה שחישל. השלב הבא בתהליך הבריא והנכון הינו תואר. מה עוד שסגלה התרוקן מילדים חסרי ניסיון, מליקסון בוזגלו ברדה ראדי ארבייטמן וצדק לא מפחדים מהמילה אליפות.

2. אין לה מאמן קריקטורה כמו אלישע שהשחקנים יכולים לא לקחת אותו ברצינות, אלא אחד קשוח, רהוט שהביא עמו המון אלמנטים מודרנים לאימון הקבוצה שהוכחו עוד בימיו בק״ש. בכללי המועדון סוגר פערים עם מכבי בכל הקשור למתקני אימון והגיפישמסים למיניהם.

3. האיצטדיון הביתי ביותר בארץ (גם סטטיסטית) גם בגלל הקהל הרעב ומזגו החם וגם בגלל שהוא קומה אחת. (שזה מאפיין של אלופה, אנחנו לדוגמא לא הפסדנו מאני טיים בבית בשלוש השנים האחרונות למעט משחק הגראדים עם בני יהודה).

4. מזל של אלופים, כי אנחנו לא מנצחים את כפ״ס דקה 90 אלא סופגים מרעננה בזמן שהם מנצחים בדקות האחרונות פעם אחר פעם (ק״ש אוגו, מספרת ארבייטמן).

5. הסגל שלה רץ יחד 3 שנים, פגיעות בכל הזרים וואקמה כובש ומבשל, ברדה כנ״ל, אוגו והובאן שולטים בליגה ויש לה עוד מקום לזר, חיזוק ישראלי נכון (ארבייטמן- כבר שווה 3 נק׳ הוכיח שהוא מחליף אופטמלי עוד בחיפה, שהר- ניצח להם 2 משחקים ראשונים, ראדי- 6/6 כולל בישול ובישול למבשל במשחק העונה, צדק- הישראלי הטוב בליגה אחרי טיבי), איך שלא תבחן את הסגל, יש לה הכל מהכל ומעל כולם מליקסון שלקח לו שנה להתאפס, אני אישית לא מחזיק ממנו, אבל לא יכול להתעלם מ9 בישולים בחצי עונה, גם אם יפסיק, לא חסרים מי שיבשלו במקומו, בוזגלו יגיע לממוצע העונתי היחסי שלו, לא ניתן לומר שיש שם שחקנים שמתעלים וצפויים להיחלש, כולם ברמתם הממוצעת (למעט ברדה) שהיא שווה מקום ראשון כנראה, אולם ניתן להניח שישתפרו כי בוזגלו שהר וארבייטמן עוד לא נתנו את המספרים שהם שווים.

6. רעב.

7.אם עד כאן חשבת שהכל מקרי, הגיע משחק העונה והם ניצחו, בבלומפילד. אפשר לטמון את הראש בחול ולהאשים את בבסט, כשניצחנו אותם בטדי זה היה בסדר לפתוח איתו..

רוב הסעיפים היו תקפים עוד בתחילת העונה, התוצאות הינם ראיות המחזקות אותם.

מה יכול להשתב״ש

1. מלחמות אגו, דקות, חרטות. סבירות נמוכה, כי כשמנצחים הכל טוב.

2. ברדה בעונה יוצאת מן הכלל, הוא המוציא לפועל המרכזי שלהם, בהנחה שברדה יתחיל לג׳עג׳ע ויחזור למספרים הבינוניים שלו הם יצטרכו לקוות ששהר/ארבייטמן יתעלו. גם כאן, יכול להיות שברדה ימשיך את העונה הטובה שלו בסה״כ זה לא שהוא מנפק מספרי זהבי וחוץ מזה יש להם גם את ינואר להביא חלוץ. בקיצור רק במידה והחלוץ שיבוא/ברדה/ארבייטמן ושהר יפשלו. הם יהיו בבעיה, יש סיכוי כזה, מדובר בשלושה שחקנים בינוניים מאוד.

3. פציעות של 2 מהרביעייה מליקסון/צדק/וואקמה/ברדה.

4. ירידה דרמטית ביכולת של מליקסון, הובאן (שב״ש התגברה על פתיחת עונה רעה שלו) ואוגו.

5. קצב צבירת נק׳ נמוך מזה של מכבי שטורפת את הליגה, הפסד כפול למכבי בפלייאוף.

סיכויים לזכות מכבי

1. 3 שחקנים שהם רמה מעל הליגה כולל ב״ש, מיכה טיבי ואלברמן.

2. המוציא לפועל הטוב בליגה.

3. ניסיון

4. לשחק עם כל ה4 90 דקות כל משחק

5. לפגוע בול בחלוץ בינואר

סיכונים לרעת מכבי

1. אשתקד אמנם זכינו בטרבל, אבל כרגיל מאז שעטר ואז דאבור עזבו, היינו תלויים בזהבי והמשחק ממש לא שטף. מאז הספקנו לאבד ללא תחליף הולם את פריצה וראדי ובקיצור נחלשנו סגלית. רוצה לומר שהמקסימום שלנו הוא היכולת של שנה שעברה- פחות פריצה וראדי שזה משמעותי, בפלייאוף פריצה הציל אותנו קצת לפני שהביא גביע.

2. הצצה למקסימום קיבלנו מול ק״שׁ אולם סיכוי סביר שורמוט ושני הטבחים עוד ישחקו הרבה העונה, כנראה ע״ח מיכה. אפילו אם זה מדקה 70, זה מקצר לנו את המשחק ל70 דקות. ואם לא ע״ח מיכה, אז זה בדיוק כמו שנה שעברה, קבוצה בלי חלוץ.

3. זהבי בקצב של 36 גולים בעונה, הוא לא יגיע לזה, ועדיין אנחנו רק מקום 2.

4. 3 הפסדי בית במחזור 16. לא יודע כמה אלופות עם מאזן כזה היו. מה שבטוח, בשלושת האליפויות האחרונות שלנו, לא הפסדנו בבית עונות שלמות.

5. שובע

6. מאמן שבא באמצע עונה ולוקח אליפות, זה יהיה תקדים?

7. כי אליפות עם ליגת אלופות זה תקדים.

8. אין לנו בלעדיות על ינואר ולפי האחוזים של יורדי, אין גם מה לבנות על זה.

לאן נושבת הרוח?

כן. הם הפסידו לנו ולעכו ב-4 המחזורים הראשונים ואנחנו איבדנו נקודות רק בקרית-שמונה. היו ימים.

לא הובלנו אותם ב5 נקודות תעשה חשבון...אחרי 5 מחזורים מכבי הייתה עם 13 נקודות ובש עם 10...בשום.שלב לא היה 5 הפרש

לא רואה אותם לוקחים אליפות כשאנחנו משחקים נכון עם הכלים שיש לנו בסגל, ועוד ינואר בפתח ומאמן חדש שלא מוכר אותנו. תהיו רגועים, זמן הלחץ הוא בפליאוף.

ואגב, מהרגע שאני חי, כשהתמודדנו באמת על האליפות היא היתה שלנו.

אז נולדת אחרי 1994?

בידיעות אחרונות ממליצים להם לקרר כבר את השמפניות:

"היו זמנים שבהם קבוצות ידעו שכדי לקחת אליפות צריך לנצח בבאר שבע.

היום הפועל באר שבע רצה לאליפות , ואם היא עברה את המשוכה הקשה ששמה הפועל רעננה( כן כן..לא טעיתם)

נראה שהיא בדרך הבטוחה לזכיה בתואר." !!!!!!!

בידיעות אחרונות ממליצים להם לקרר כבר את השמפניות:

"היו זמנים שבהם קבוצות ידעו שכדי לקחת אליפות צריך לנצח בבאר שבע.

היום הפועל באר שבע רצה לאליפות , ואם היא עברה את המשוכה הקשה ששמה הפועל רעננה( כן כן..לא טעיתם)

נראה שהיא בדרך הבטוחה לזכיה בתואר." !!!!!!!

דווקא החלק שהדגשת הוא היחיד שנכון בציטוט

אבי מכל מה שרשמת הכי מטריד אותי סעיף מס' 4 אצלם. הולך להם מטורף.

אני חושב שאתה ואבי 'קצת' מגזימים. בוא נראה -

הכרעות שלנו ב-10 הדקות האחרונות - מכבי חיפה בסמי עופר, מכבי פ"ת במושבה, הפועל בדרבי. אפילו במשחק מול רעננה שהפסדנו, השוויון שלנו הגיע דקה 88.

הכרעות של ב"ש ב-10 הדקות האחרונות - הפועל חיפה בבית, ק"ש בבית. ו...זהו.

או במילים אחרות - הולך לנו לא פחות טוב מהם בדקות האחרונות, אפילו יותר טוב. פשוט אנחנו אוהדי כדורגל (כהרגלנו) עם זיכרון קצר ונטייה להגזמה.

ב"ש קבוצה טובה ועיקשת שתעשה לנו העונה חיים קשים עד המחזורים האחרונים. כמו שהמכבייה רשם? לא צריך לפחד מזה, bring it on. לא יקרה כלום אם נזיע עד השנייה האחרונה בשביל עוד תואר, אולי זה גם קצת יחזיר את הרעב והתשוקה שקצת אבדה בקבוצה ובקהל אחרי 3 אליפויות קלילות יחסית.

תגיד לי אתה. השתמש בלוג׳יק דידקט בבקשה בזמן שתעיין בעובדות הבאות ותענה לפי אדם ריאלי, מה יותר סביר שיקרה.

לזכות ב״שׁ

1. ב״ש כבר לא הקבוצה הקטנה שעושה במכנסיים בבלומפילד, נכון שהיא גם לא מלאת ביטחון ואפילו התפלאה על עצמה בדקות האחרונות בבלומפילד, בפעם הבאה שהיא תוביל שם היא תתרגש פחות. היא רכשה ניסיון צמרת ושילמה המון שכר לימוד בשנתיים האחרונות, בלי קיצורי דרך כולל 6-2 בגמר שלא הרג אותה אז כנראה שחישל. השלב הבא בתהליך הבריא והנכון הינו תואר. מה עוד שסגלה התרוקן מילדים חסרי ניסיון, מליקסון בוזגלו ברדה ראדי ארבייטמן וצדק לא מפחדים מהמילה אליפות.

נראתה כמו קבוצת תחתית שמנצחת אותנו בבלומפילד ולא כמו אחת שטוענת לכתר וזה כשהמאמן שלך מוכר אותך כדי לעזוב, נשכבו על הדשא, זיוני מוח לשופט, בזבוזי זמן של רמה"ש ב13\12.

פחדתי מהם הרבה יותר לפני המשחק מאשר אחריו.

2. אין לה מאמן קריקטורה כמו אלישע שהשחקנים יכולים לא לקחת אותו ברצינות, אלא אחד קשוח, רהוט שהביא עמו המון אלמנטים מודרנים לאימון הקבוצה שהוכחו עוד בימיו בק״ש. בכללי המועדון סוגר פערים עם מכבי בכל הקשור למתקני אימון והגיפישמסים למיניהם.

הוא לא פראייר אין ספק.

3. האיצטדיון הביתי ביותר בארץ (גם סטטיסטית) גם בגלל הקהל הרעב ומזגו החם וגם בגלל שהוא קומה אחת. (שזה מאפיין של אלופה, אנחנו לדוגמא לא הפסדנו מאני טיים בבית בשלוש השנים האחרונות למעט משחק הגראדים עם בני יהודה).

כמו שאתה יודע גם הסטטיסטיקה מתיישרת, כשאני אהיה שם נראה כמה הוא בייתי.

4. מזל של אלופים, כי אנחנו לא מנצחים את כפ״ס דקה 90 אלא סופגים מרעננה בזמן שהם מנצחים בדקות האחרונות פעם אחר פעם (ק״ש אוגו, מספרת ארבייטמן).

10 דק' עם המוח בשער בפ"ת, דרבי, פחות או יותר אותו "מזל".

5. הסגל שלה רץ יחד 3 שנים, פגיעות בכל הזרים וואקמה כובש ומבשל, ברדה כנ״ל, אוגו והובאן שולטים בליגה ויש לה עוד מקום לזר, חיזוק ישראלי נכון (ארבייטמן- כבר שווה 3 נק׳ הוכיח שהוא מחליף אופטמלי עוד בחיפה, שהר- ניצח להם 2 משחקים ראשונים, ראדי- 6/6 כולל בישול ובישול למבשל במשחק העונה, צדק- הישראלי הטוב בליגה אחרי טיבי), איך שלא תבחן את הסגל, יש לה הכל מהכל ומעל כולם מליקסון שלקח לו שנה להתאפס, אני אישית לא מחזיק ממנו, אבל לא יכול להתעלם מ9 בישולים בחצי עונה, גם אם יפסיק, לא חסרים מי שיבשלו במקומו, בוזגלו יגיע לממוצע העונתי היחסי שלו, לא ניתן לומר שיש שם שחקנים שמתעלים וצפויים להיחלש, כולם ברמתם הממוצעת (למעט ברדה) שהיא שווה מקום ראשון כנראה, אולם ניתן להניח שישתפרו כי בוזגלו שהר וארבייטמן עוד לא נתנו את המספרים שהם שווים.

הסגל שלנו רץ יותר זמן ביחד, הם הגיעו לפיק מוקדם מידי, חוגגים אליפות בכל מקום במחזור 16, טיפשים חסרי נסיון בכל מה שקשור ללקחת תארים בתור מועדון. בוזגלו אפס, משחק אחד גדול הוא לא הביא בחיים שלו, צ'וקר. וואקמה ענק אבל עם פחות מספרים ככל שהזמן עובר. ארביטמן יעזוב כי הם רוצים להביא חלוץ. שעהאר לא יותר טוב מארביטמן וחוזר אחרי פציעה ארוכה, מזכיר את הבניה שלנו על יצחקי. ברדה בשיא שלו בגיל די מבוגר, שוב מחזור 16.

6. רעב.

עם רעב לא לוקחים אליפות, עם יכולת וקור רוח כן.

7.אם עד כאן חשבת שהכל מקרי, הגיע משחק העונה והם ניצחו, בבלומפילד. אפשר לטמון את הראש בחול ולהאשים את בבסט, כשניצחנו אותם בטדי זה היה בסדר לפתוח איתו..

המשחק בסיבוב הראשון די הדאיג אותי כי הם היו דומיננטים מאיתנו, נתנו משחק באמת טוב, אולי הכי מרשים ב3 שנים האחרונות נגדנו, שיחקו כמו קבוצה גדולה והפסידו, המשחק בבלומפילד בא להם בטיימינג מושלם וגם ליוקאנוביץ', ההפסד עליו, עכשיו כשהוא הלך והלחץ עליהם, נראה אותם לא נשברים ונשארים במקום הראשון עד סוף העונה.

רוב הסעיפים היו תקפים עוד בתחילת העונה, התוצאות הינם ראיות המחזקות אותם.

רוב הסעיפים שלך היו נכתבים גם אם הינו מובילים את הליגה כרגע ב5 נק', תזכר ב3 שנים האחרונות והחרדות שלך עם ה"עוד לא לקחנו אליפות", כמה חיפה מאיימת בכל עונה שהיא בהפרש דו ספרתי מאיתנו אז מה הייתי אומר אם היית אוהד ב"ש עכשיו לצורך העניין? ואתה יכול להגיד שלא היתה לנו יריבה ואני אגיד שגמרנו את היריבה שלנו אחת אחרי השניה, התשנו אותם לא נתנו להם מרחב לטעות כשהם טעו היינו שם לקחת מה ששלנו וכך יקרה גם העונה (למרות שאני חייב לחכות עד סוף ינואר כדי להבין באמת מה הולך לקרות בקבוצה). אתה היית שם את הכסף שלך על ב"ש? לא חושב.

מה יכול להשתב״ש

1. מלחמות אגו, דקות, חרטות. סבירות נמוכה, כי כשמנצחים הכל טוב.

2. ברדה בעונה יוצאת מן הכלל, הוא המוציא לפועל המרכזי שלהם, בהנחה שברדה יתחיל לג׳עג׳ע ויחזור למספרים הבינוניים שלו הם יצטרכו לקוות ששהר/ארבייטמן יתעלו. גם כאן, יכול להיות שברדה ימשיך את העונה הטובה שלו בסה״כ זה לא שהוא מנפק מספרי זהבי וחוץ מזה יש להם גם את ינואר להביא חלוץ. בקיצור רק במידה והחלוץ שיבוא/ברדה/ארבייטמן ושהר יפשלו. הם יהיו בבעיה, יש סיכוי כזה, מדובר בשלושה שחקנים בינוניים מאוד.

3. פציעות של 2 מהרביעייה מליקסון/צדק/וואקמה/ברדה.

4. ירידה דרמטית ביכולת של מליקסון, הובאן (שב״ש התגברה על פתיחת עונה רעה שלו) ואוגו.

5. קצב צבירת נק׳ נמוך מזה של מכבי שטורפת את הליגה, הפסד כפול למכבי בפלייאוף.

סיכויים לזכות מכבי

1. 3 שחקנים שהם רמה מעל הליגה כולל ב״ש, מיכה טיבי ואלברמן.

זהבי? זה כבר 4, אפילו ראדוניץ' בלי כושר רמה מעל הליגה והוא אפילו לא הרשים אותי, דסה.

2. המוציא לפועל הטוב בליגה.

אנדרסטייטמנט, אם היה כזה בב"ש היית רושם עליו עמודים.

3. ניסיון

4. לשחק עם כל ה4 90 דקות כל משחק

6 דסה וחלוץ. אם זה נגד ב"ש אז ראדי,הובאן, הוגו, ברדה, וואקמה, צדק, אותו דבר פחות או יותר.

5. לפגוע בול בחלוץ בינואר

גם המוכר נשק מספיק במידה ולא יפצע, תופס צומת לב של ההגנה ומפנה שטחים לזהבי, מבין את המשחק ומשחק פשוט גבוהה ופיזי, קיצר ההיפך מבבסט על רגל אחת.

סיכונים לרעת מכבי

1. אשתקד אמנם זכינו בטרבל, אבל כרגיל מאז שעטר ואז דאבור עזבו, היינו תלויים בזהבי והמשחק ממש לא שטף. מאז הספקנו לאבד ללא תחליף הולם את פריצה וראדי ובקיצור נחלשנו סגלית. רוצה לומר שהמקסימום שלנו הוא היכולת של שנה שעברה- פחות פריצה וראדי שזה משמעותי, בפלייאוף פריצה הציל אותנו קצת לפני שהביא גביע.

ידוע ועדיין אנחנו פייבוריטים. בטח אחרי חיזוק נכון.

2. הצצה למקסימום קיבלנו מול ק״שׁ אולם סיכוי סביר שורמוט ושני הטבחים עוד ישחקו הרבה העונה, כנראה ע״ח מיכה. אפילו אם זה מדקה 70, זה מקצר לנו את המשחק ל70 דקות. ואם לא ע״ח מיכה, אז זה בדיוק כמו שנה שעברה, קבוצה בלי חלוץ.

תחשוב שעם ההרכב השני שלנו במשך 15 מחזורים אנחנו 3 נק' ממקום ראשון. אני צופה תאוצה דווקא עכשיו+רעב מתגבר.

3. זהבי בקצב של 36 גולים בעונה, הוא לא יגיע לזה, ועדיין אנחנו רק מקום 2.

די נו, הוא מסוגל להגיע ל50 אם הוא רוצה. אם היה כזה לב"ש היית מתבייש לדבר על אליפות בכלל.

4. 3 הפסדי בית במחזור 16. לא יודע כמה אלופות עם מאזן כזה היו. מה שבטוח, בשלושת האליפויות האחרונות שלנו, לא הפסדנו בבית עונות שלמות.

זה באמת מדאיג, אבל אם הייתי מספר לעצמך כמה זמן לא ניצחנו בחוץ שנה שעברה היית אומר שאין צ'אנס לאליפות ככה, בסוף לקחנו הכל.

5. שובע

צופה רעב מתגבר, להיות דווקא במקום שני ושכל התקשורת וכל ב"ש כל שבוע מחדש חוגגים את האליפות ייתן את שלו.

6. מאמן שבא באמצע עונה ולוקח אליפות, זה יהיה תקדים?

יוסי מזרחי, ביתר. ואתה בעצמך יודע שמאמן פחות טוב מהמוכר שהיה לנו יהיה מאוד קשה להביא, החלפת המאמן מהווה יתרון.

7. כי אליפות עם ליגת אלופות זה תקדים.

בשביל זה אנחנו פה, ליצור תקדימים.

8. אין לנו בלעדיות על ינואר ולפי האחוזים של יורדי, אין גם מה לבנות על זה.

שכחת את הדבר הכי חשוב, שדי גומר לנו את ההגנה השנה אחרי שאנשים צקצקו וזלזלו, אל קפיטן שרן, מורגש מאוד בחסרונו!

לאן נושבת הרוח?

למאבק אמיתי ולא המשחק ילדים שהיה בשנים הקודמות(שגם שם פחדת למרות האליפויות הקלילות יחסית), תהנה מזה לא כל שנה תהיה לנו יריבה ונבדוק כשהעונה תסתיים. ולא מאמין שרשמת את כל זה על הבוקר :blink:

אז נולדת אחרי 1994?

שיייט (דה וייר סטייל), לעע 87'. העונה הזאת עם הסיפור שלה ברחו לי מהזיכרון משום מה, אולי בגלל השמחה של המשחק הראשון שלי באותו גמר גביע.

אתה מסתלבט?

לא הבנת מה אתה צריך לעשות, במקום זה הגבת לכל סעיף וגם בתגובות ממש לא שכנעת אותי, ענית כמו כל משתמש עיוור מצוי אחר פה בפורום.

לרגע אפילו נשמעת כמו סוייר. כמו מכביסט ממוצע ה5-0 סינוור אותך. לפני המשחק היית בטוח בכלל שנפסיד. לא נורא, תיקו מול רעננה/חיפה, קצת ורמוט ובן חיים ואתה תתאפס.

ההבדל ביני לבין הסויירים שאני מכיר אותך, שורה תחתונה כל משחק תלוי בהרכב, תראה קצת מיכה וחלוץ תהיה יותר רגוע.

בינתיים 3/4 צדקתי לגבי תארים שלא נדבר על חזיון הטראבל כשעפנו מאירופה.

אנחנו עדיין פייבוריט.

ההבדל ביני לבין הסויירים שאני מכיר אותך, שורה תחתונה כל משחק תלוי בהרכב, תראה קצת מיכה וחלוץ תהיה יותר רגוע.

בינתיים 3/4 צדקתי לגבי תארים שלא נדבר על חזיון הטראבל כשעפנו מאירופה.

אנחנו עדיין פייבוריט.

שאלה כנה לי אלייך,

מה אתה חושב שקורה כשאני רואה את ההרכבים שעה לפני המשחק קופצים לי בפלאפון?

אתה חושב שהתגובה שלי בב"ש וק"ש הייתה זהה?

מי בפורום נראה לך לא שם לב?

(אתה יכול לתת כמה שמות אם אתה חושב שיש כמה)

כל מי שרשם הרכב אחר בנושא ההרכבים לפני כל משחק במהלך כל העונה.

כל מי ששם את בן חיים/ורמוט בהרכב כל מי שרשם מיכה/מישהו, כל מי שלא רשם את מיכה כל משחק, כל העונה,

כל מי שלא הכניס חלוץ.