Jump to content

זדורוב- פסק הדין

החתול הצהוב

Recommended Posts

לא יודע אם הוא אשם או לא אבל יש לי רק שאלה אחת:

כולם מדברים על אותה בת של "קצין משטרה בכיר" (ברור, הרי כל הכוח של משטרת ישראל מרוכז בתחנת קצרין), עד היום לא נחשף לא שם הקצין או שם הילדה.

לא ממש קשה להצליב נתונים ולגלות מה השם של אחד מהם.

גם מוזר לי מאיפה יש לזדורוב כסף כדי לשלם לאביגדור פלדמן.

או שיש פה טיוח ברמות הזויות או שזדורוב גאון.

עלו על השם שלה כביכול יש איזו קבוצת פייסבוק נגדה. יש מצב שסגרו אותה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

לא יודע אם הוא אשם או לא אבל יש לי רק שאלה אחת:

כולם מדברים על אותה בת של "קצין משטרה בכיר" (ברור, הרי כל הכוח של משטרת ישראל מרוכז בתחנת קצרין), עד היום לא נחשף לא שם הקצין או שם הילדה.

לא ממש קשה להצליב נתונים ולגלות מה השם של אחד מהם.

גם מוזר לי מאיפה יש לזדורוב כסף כדי לשלם לאביגדור פלדמן.

או שיש פה טיוח ברמות הזויות או שזדורוב גאון.

נופר בן דוד(או כפי שהיא מכנה את עצמה עכשיו בנדה)

https://www.facebook.com/nofar.bendavid.9?fref=ts

אבא שלה היה שוטר

http://bit.ly/1mgvBwp

טוב, אחרי קריאה של הראיות שמוצגות כחלק מפסק הדין (ואחרי שאמרתי שיש פה הרבה דברים חשודים בהרשעה שלו),

או שהמשטרה טייחה והמציאה דברים בצורה מטורפת, או שאין ספק שהוא אשם.

אני מת על זה שמצד אחד כל העולם מגן בחירוף נפש על זדורוב ואומר שהוא חף מפשע וסתם אדם תמים שנטפלו אליו, ומצד שני זה שפותחים קמפיין לינצ'טרנט שטוען שבחורה אשמה ברצח בגיל 14 ואבא שלה טייח בשבילה, על סמך שמועות ותיאוריות קונספירציה בטוקבקים, זה הגיוני וסביר לגמרי.

מזכיר לי שברדיט החליטו למצוא את המחבל מהמרתון בבוסטון, ואיזו משפחה קיבלה איומים ברצח ואונס נונסטופ בטלפון, כשכמובן הבן אדם שהואשם באינטרנט לא היה קשור לזה בשיט.

אני מת על זה שמצד אחד כל העולם מגן בחירוף נפש על זדורוב ואומר שהוא חף מפשע וסתם אדם תמים שנטפלו אליו, ומצד שני זה שפותחים קמפיין לינצ'טרנט שטוען שבחורה אשמה ברצח בגיל 14 ואבא שלה טייח בשבילה, על סמך שמועות ותיאוריות קונספירציה בטוקבקים, זה הגיוני וסביר לגמרי.

מזכיר לי שברדיט החליטו למצוא את המחבל מהמרתון בבוסטון, ואיזו משפחה קיבלה איומים ברצח ואונס נונסטופ בטלפון, כשכמובן הבן אדם שהואשם באינטרנט לא היה קשור לזה בשיט.

המגיבים בפייסבוק עושים את זה בדרך כלל בשם האמיתי שלהם

אם הם היו מאשימים אותי ברצח של ילדה הייתי תובע אותם על הוצאת דיבה

היא כנראה ממש שונאת כסף אם היא לא עושה אותו דבר

קראתי קצת מהקובץ ששמו פה,

ומה שאני לא מבין זה איך לפי מה שכתוב שם יש להם כ"כ הרבה ראיות שזה רומן

וגם בזירה טוענים שיש ראיות שזה הוא אבל 9 שנים הם לא אומרים בפה מלא שהוא הרוצח

משהו פה מסריח מאוד

ואיך זה שיש כ"כ הרבה ראיות בסימן שאלה שאין עליהם הסבר (הכוונה לראיות שזה לא הוא כמו העקבות, השיערות וכו'..)

איזה עבר אלים? על סמך מה אתה אומר את זה? זה בדיוק מה שהשוטרים עשו. לקחו בנאדם בלי יכולת להתנגד ופשוט בנו לו פרופיל של רוצח.

ככ לא מפתיע ששני העצורים לפניו היו בעלי אותם מאפיינים, אחד הומלס, השני גם עולה חדש, מנקה, מעניין שרק על אזובי הקיר של העיר נפלו בשבוע הראשון לרצח.

הבנאדם עמד בשער בשעה של הרצח וחיכה לציוד מהמעסיק שלו, היו לשוטרים זמנים מפורטים של השיחות. חבל שבניגוד לשניים הקודמים שהתעקשו ושוחררו, זדורוב לא ידע להתעקש על זה בחקירה כי זה האמא של האליבי. למזלם, הפעם הם מצאו את הקורבן המתאים. השוטרים שינו את הזמנים כדי שזה יסתדר להם עם הסיפור בלי ליידע אותו, שיקרו לו שהוא יצא אשם בפוליגרף למרות שהוא יצא דובר אמת, שיקרו שמצאו דם על הכלים שלו למרות שלא היה ולא נברא, חקרו אותו בשפה זרה בשבילו, בניגוד לחוק. שבוע במעצר, במשך כל יום היום מספרים לו שהוא רוצח שפל ושהוא התעצבן ואיבד את האשתונות, לחצים בלתי פוסקים שיודה ויקלו עליו. ההודאה למדובב? הוא לא סיפר שם על שום פרט מוכמן, שומעים בבירור את המדובב מעודד אותו לסיים עם זה כבר כדי שיפסיקו להציק לו.

השחזור? הבנאדם דילג בהתחלה על השירותים שבהם אירע הרצח והתכוון לעלות קומה, רק אחרי שעידכנו אותו וסובבו אותו הוא הבין. אין ספק, בקיא בפרטים. הוא גם לא ידע לשחזר את התנוחה שלה, את נתיב הבריחה, כל דבר אמרו לו מה לעשות ואיך, פה עשית ככה ופה ככה. אחרי שבוע כזה היית מודה גם ברצח של ג'ון לנון. פורנו במחשב, וואו, זאת כנראה אחת הראיות החזקות בהיסטוריה של המשפט, עבודה מרשימה, אשתדל לזכור בפעם הבאה שיש תעלומת רצח לפרמט את המחשב שלא בטעות יקשרו את זה אלי. פורנו.

ההגנה הייתה יכולה לעשות את העבודה שלה יותר טוב לולא העלימו ראיות פורנזיות מזירת האירוע והיו כאלה בשפע, כמו טביעות אצבעות, טביעות נעליים, שערות שהיו מקובצות ביד של הנרצחת. אם אלו לא ראיות מכריעות אז נסתפק בפורנו, כן, זה בטח יספיק.

מה אתה מופתע שהעצורים היו הומלס ועולה חדש?

מי כבר ירצח ילדה בת 14.

מה אתה מופתע שהעצורים היו הומלס ועולה חדש?

מי כבר ירצח ילדה בת 14.

הרי דבר ידוע שאנשים בעלי מצוקה קיומית שמנסים לשרוד ביומיום אוכלים ילדות מתבגרות לארוחת צהריים.

בחייאת תחשוב בהגיון איזה סיבה שבעולם יש לבנאדם מבחוץ לעשות את זה, להכנס לבית ספר ולרצוח ילדה שאין לו שום קשר אליה. תקרא קצת על מניעים לרצח, מבטיח לך שהומלסים ועולים חדשים שיוצאים לפרוק זעם באמצע יום עבודה פחות מופיעים שם.

אני לא יודע אם זדורוב אשם, אבל אני יודע בבטחה שזדורוב קיבל מאסר עולם מבלי שיש ראייה פורנזית אחת.

וזה לא שזירת הרצח לא ספגה ראיות , להפך יש ראיות בשפע , הבעיה שאף אחת מהן לא מצביעה על הפועל הרוסי שכמעט לא מדבר עיברית . אותו פועל רוסי שלפני ההודעה שלו , נבדק בפוליגרף ויצא דובר אמת , למרת זאת נאמר לו שיצא דובר שקר . החוקרים ניסו לגרום לו לחשוב שהןא עשה את זה והוא פשוט לא זוכר , הם מסבירים לו שיש דם של המנוחה על כלי העבודה שלו (שקר) . אז אני לא מבין , מצד אחד רומן הוא פאקינג דקסטר , רוצח ילדה תוך עימות פיזי והוא לא משאיר שביב של ראייה , מצד שני המשטרה גורמת לו להודות כמו ילדה עם קוקייות , דקסטר היה מודה?

אז בוא נסכים לפחות עם זה שהוא לא בדיוק רוצח מדופלם , וכמי שקרא את כל הפרוטוקול של ההרשעה הראשונה שלו , אני יכול להגיד לכם שיש שם הכל חוץ משכל ישר וצדק.

ולגבי טביעת הנעל שלו על הג׳ינס, לא צריך להיות גאון מז״פ בשביל להבין שזאת המצאה שרק במשטרים חשוכים הייתה יכולה להיות לגיטימית.

בקיצור בן אדם נכנס למאסר עולם בלי שיש ראייה שקושרת אותו לזירת הרצח , וזירת הרצח זה לא פאקינג יער גשם, אלא שירותים מטר על מטר.

http://www.psakdin.co.il/Document/ע-פ-7939-10-זדורוב-נ-מדינת-ישראל-תקציר-פסק-הדין#.Vnu1IVJq_CQ

הינה פרוטוקול של פסק הדין , בסעיף השלישי בתחילת העמוד כתוב: שיש לתת משקל מכריע לזה שרומן ידע שיש פגם מהותי במנעול של תא השירותים , יענו לרומן יש מידע מוכמן על תא השירותים. הוא סיפר להם את מה שכל בן אדם יודע , ששירותים ציבוריים ננעלים רק מבפנים . לזה השופטים מתייחסים כמידע מוכמן בעל משקל רב .

אתם מבינים עם יש לנו עסק?

קראתי קצת מהקובץ ששמו פה,

ומה שאני לא מבין זה איך לפי מה שכתוב שם יש להם כ"כ הרבה ראיות שזה רומן

וגם בזירה טוענים שיש ראיות שזה הוא אבל 9 שנים הם לא אומרים בפה מלא שהוא הרוצח

משהו פה מסריח מאוד

ואיך זה שיש כ"כ הרבה ראיות בסימן שאלה שאין עליהם הסבר (הכוונה לראיות שזה לא הוא כמו העקבות, השיערות וכו'..)

מי לא אומר בפה מלא שהוא הרוצח??? המשטרה אומרת את זה, בית המשפט אמר את זה.

אני חושב שאתה קצת מתבלבל בין הסיקור התקשורתי למצב המשפטי/פלילי.

http://www.psakdin.co.il/Document/ע-פ-7939-10-זדורוב-נ-מדינת-ישראל-תקציר-פסק-הדין#.Vnu1IVJq_CQ

הינה פרוטוקול של פסק הדין , בסעיף השלישי בתחילת העמוד כתוב: שיש לתת משקל מכריע לזה שרומן ידע שיש פגם מהותי במנעול של תא השירותים , יענו לרומן יש מידע מוכמן על תא השירותים, הוא סיפר להם את מה שכל בן אדם יודע , ששירותים ציבוריים ננעלים רק מבפנים . לזה השופטים מתייחסים כמידע מוכמן בעל משקל רב .

אתם מבינים עם יש לנו עסק?

בוא אני אצטט לך את כל רצף צירופי הראיות נגדו מתוך פסק הדין:

לפני סיום, אבחן את המארג הראייתי העומד כנגד המערער, מארג שבהצטברותו מביא אותי למסקנה לפיה לא נתעורר ספק סביר באשמתו של המערער ברציחתה של הנערה תאיר ראדה. את המארג הראייתי ניתן לדמות לפירמידה שבסיסה הוא המשולש של התוודות-הודאה-שחזור, בסיס שמעליו נערמות הראיות האחרות.

(-) ההתוודות של המערער בפני המדובב ארתור – על משקלה הסגולי הגבוה, לרבות ידיעת הפרטים; היותה קוהרנטית ועקבית; נסיבות מתן ההודאה (אווירת הסוד והדיבור בלחש ובקול רם); העלאת חששות בפני המדובב כי ימצאו אצלו משהו מפליל בציפורניו לעומת בטחונו של המערער שלא ימצאו את המכנסים ואת להב הסכין; התבטאויות אותנטיות כגון "את כל הראיות ניקיתי...הייתי בטוח שלא ימצאו אותה באותו יום במאה אחוז...אם הייתי יודע מי היא, לא הייתי עושה את זה" (ת/401 א', מ.ט. 26) 165/06), עמ' 28); ירידה לפרטים כגון העובדה שהכניס את האוזניות לחולצה כדי שלא יתלכלכו.

(-) הודאת המערער בפני החוקרים – לרבות אמירות אותנטיות כמו "סשה, סליחה, תבין אותי, אני פשוט רציתי להציל את עורי, אני באמת רצחתי אותה" (ת/192); (-) השחזור – לרבות תנועות אותנטיות כמו הקפיצה מעל הדלת וניגוב הטביעות.

(-) אי מתן הסבר הגיוני וסביר על ידי המערער לעצם ההתוודות בפני ארתור ולדברים והפרטים הרבים שסיפר לארתור.

(-) השלכת המכנסיים יום לאחר הרצח – לרבות סמיכות הזמנים; התירוץ להשלכת המכנסיים; השקרים הרבים מספור הקשורים להשלכת המכנסיים הן בחקירה והן בבית המשפט; האמירה למדובב כי השליך המכנסיים למקום שבו שופכים בטון.

(-) השלכת להב הסכין בסמוך לאחר הרצח – לרבות סמיכות הזמנים; והאמירה למדובב כי השליך את הלהב עם המכנסיים.

(-) המערער מכבס את חולצתו בעצמו בעוד שברגיל עושה זאת חמיו.

(-) סוליות נעליו של המערער נקיות לחלוטין באופן שיכול להתיישב עם שימוש בחומרי ניקוי.

(-) החדרת קיסם למנעול המקלט – המערער הוא האחרון שעזב את המקלט, דקות ספורות ממש לפני הגעת המחפשים והוא היחיד שהיתה לו סיבה להקשות על פתיחת המנעול.

(-) סמיכות זמן ומקום לזירת הרצח – העוצמה הנסיבתית מתחזקת בהינתן העובדה שלא נמצאה ראיה כלשהי הקושרת מי מהמורים או התלמידים בבית הספר למעשה הרצח; בהינתן שהרוצח היה מישהו שהכיר את בית הספר ולא עורר חשד; בהינתן שבשער בית הספר עמד שומר ולא ידוע על אדם זר שחדר לבית הספר, בהינתן שהמנוחה החליטה ספונטנית שלא להיכנס לשיעור; ובהינתן שקריו של המערער לגבי מקום הימצאו בשעת ביצוע הרצח.

(-) זמינות כלי הרצח – המערער הסתובב כל הזמן עם סכין במסגרת עבודתו.

(-) סכינים – לרבות אוסף הסכינים של המערער; התעניינותו של המערער בסכינים (דיסק עם קובץ שלם בנושא); התעניינותו של המערער בשיטות לשימוש בסכין; בקיאותו הלכאורית אודות עורקי הצוואר; ובהינתן שהרוצח היה בטוח שיעלה בידו לבצע את זממו מבלי שיהא סיפק בידי המנוחה לזעוק.

(-) התעניינותו של המערער בסרטי סנאף.

(-) שקרים בחקירה – אינסוף שקרים של המערער בחקירותיו במשטרה.

(-) שקרים בבית המשפט – אינסוף שקרים של המערער בעדותו בבית המשפט.

(-) טיפות הדם בשירותי הבנים – לרבות החשש שהביע המערער בפני ארתור בנושא זה; שקריו הרבים בנושא כבר בתחילת החקירות; אי יכולתו ליתן הסבר מה לטיפות דם בשירותים ולחשש כי יימצא דם על סכינו.

(-) השיחה עם ג'נאח – לרבות השקרים לג'נאח כי אשתו ישנה וכי אינו יכול לבוא לעבוד מחר; הפרטים על ילדה שנפלה באסלה שמסר המערער לאשתו לאחר ששוחח עם ג'נאח, על אף שהלה לא הזכיר זאת בעת השיחה; השקרים הרבים בהם נסתבך המערער בנושא זה.

(-) הפרטים המוכמנים – שורה ארוכה של פרטים מוכמנים או אותנטיים בדרגות שונות של עוצמה, ובין היתר:

- העדר אפשרות לנעול את תא השירותים השני מבחוץ;

- ידיעת המנח של המנוחה בעת ביצוע הרצח, קרי, כי עמדה עם הצד לרוצח;

- ידיעת המערער כי הרצח התבצע בשירותים בקומה השניה, בתא השירותים השני;

- ידיעת המערער כי למנוחה נגרמו פצעי הגנה בידיים וחתך לא עמוק בבית החזה;

- אופן היציאה מתא השירותים;

- ידיעת המערער כי גרונה של המנוחה שוסף וכי לא נדקרה, למרות כל השמועות אודות דקירתה מספר פעמים;

- השיער המגולגל בצמה ללא גומיה של המנוחה;

- שקריו של המערער לגבי אופן ידיעתו את הפרטים המוכמנים.

(-) התנהגות מוזרה בחדר המורים זמן קצר לאחר הרצח – כדי כך שהמערער משך את עינה של הפסיכולוגית שלא הכירה אותו.

(-) טביעות נעליים – התאמה בסוג הנעליים וסיווג הראיה לכל הפחות במשקל בינוני; עצם ההדגמה של עליה על האסלה עוד לפני שהיה ידוע לחוקרים כי הרוצח דרך על המנוחה בהיחלצו מהתא.

(-) הרצח בוצע סמוך לסיום עבודתו של המערער בבית הספר.

(-) הותרת התיק במקלט בסוף יום העבודה אף שלמעשה סיים את עבודתו.

על כל אלה עומדת הרשעתו של המערער, ומכאן מסקנתי כי היא נטועה איתן בשטח ההרשעה. לכן, ולו תישמע דעתי, יש להותיר ההרשעה על כנה.

כאמור אין נגדו כלום... וכמה דברים מפסק דינו של השופט דנציגר (זה שזיכה):

אני סבור כי למרות קיומה של תשתית מפלילה ביותר, נותר ספק סביר באשמתו. ואולם, אטעים כבר עתה כי מדובר בזיכוי מחמת הספק, זיכוי שהוא כ"פסע" מהרשעה.

אדגיש כי מדובר במקרה גבולי, המצוי כ"פסע" מהרשעה כאמור. האפשרות שהמערער הורשע על לא עוול בכפו מחייבת התרחשות של סדרת צירופי מקרים נדירה. במילים אחרות, ההסתברות לכך שהמערער חף מפשע אינה גבוהה.

כך שאפילו השופט שזיכה חושב שהוא אשם בסבירות גבוהה מאוד.

באגב- בשיחה מעניינת שניהלתי אתמול עם קלינאית (עו"ד שמנחה סטונדנטים) בקליניקות המשפטיות של אוניברסיטת תל אביב שייצגו אותו, היא אמרה שהעורך דין עצמו שייצג אותו לא ממש האמין שהוא זכאי והתייחס לתיק הזה בצורה קרה יותר של לנסות לתת לו הגנה משפטית מיטיבית.

העניין של המומחה מחו"ל לגבי תביעות נעליים היה דבר שהרס את התיק שלהם לדעתה מכיוון שהם בנו על זה והמומחה "התפרק" על דוכן העדים והודה שחוות הדעת שלו לא מסתמכת על שום דעה מדעית או אסכולה מסוימת שמוכרת חוץ מדעתו שלו עצמו.

שוב , הבן אדם עובר חקירה במשך ימים ארוכים , אתה חושב שהחוקרים לו זורקים לו מידע באויר , לא מדברים איתו שלא לפרוטוקול?

כל מי שהיה בבית הספר באותו יום לאחר גילוי הגופה , מן הסתם ידע שנרצחה ילדה בשירותים , ואם זה בתוך התא אז מין הסתם זה על האסלה (מה יש בתא חוץ מאסלה באמצע). אם ככה כל מי שהיה שם חשוד , לא?

לגבי המדובב, אתה אף פעם לא יכול להבין את הנפש של האדם שהוא בתא מעצר.

מבחינתו כרגע הןא רוצה להראות לזה שיושב איתו בתא שהוא לא פראייר , והוא לא יהסס לרצוח אם צריך , הרי יושב איתו עבריין שיודע שהוא רצח ילדה קטנה, לא צריך להיות גאון קרימינלי בשביל לדעת שבחור כמו רומן הוא הכי נמוך בשרשרת המזון של האסירים , לייד אנסים ופדופילים. אז בשביל להוריד ממנו את האיום של שותפו לתא הוא גורם לו להבין שהוא ״לא רואה בעיניים כשהוא מתעצבן״.

בנוסף , בשביל לקבל פרספקטיבה אמיתית של ההודאה שלו מול המדובב (שלא באמת תואמת לממצאי הזירה) צריך לצפות בכל שעות ההקלטה , ולהבין את הסיבות שגורמות לאדם להתרברב בעיני שותפו לתא.

לגבי השיחזור , אם יצא לך לראות אותו (אני ראיתי) ואתה לא מוצא פגמים עצומים בהנהלות של המשטרה שם , אז באמת שאין לנו פה בסיס להתווכח . בשחזור רואים איך המשטרה מנחה אותו בכל צעד ולעיתים אף מתקנת אותו , העיקר שזה יתאים לתיאוריה שלהם. תשאל כל משפטן , שיחזור כזה לא יכול להיות קביל לעולם.

לגבי השופט דנציגר והחלטתו, תבין כמה זה אבסורד, הרי מה המשמעות של ספק סביר, בדיוק כל מה שהשופט דיבר עליו, זה פאקינג ספק סביר. איך אומרים , אם יש ספק אז אין ספק. עובדה השופט החליט שיש ספק ועכשיו בכדי לא להרגיז ממש את כל מערכת המשפט (בזה שהוא וואחד מערער אותה) אז הוא מסביר שעדיין ההחלטה של שאר השופטים גם הגיונית. וואוו תןדה רבה באמת , אתם מבינים שעל סמך זה בן אדם נשלח למאסר עולם.

אני מעדיף 10 רוצחים בחוץ ולא אחד שיש סיכוי שהוא חף מפשע בפנים נקודה.

אגב, בבדיקה הפתולוגית התגלו 7 מוקדי דימום שונים בראשה של הנרצחת. מדוע במהלך השחזור לא היה שום אקט שקשור לחבלות בראשה?

פשוט מאוד, כי תוצאות הנתיחה הגיעו לחוקרים רק לאחר השחזור.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1030050577017388&set=a.633634156659034.1073741826.100000373651452&type=3

יש דברים עם ריח כ"כ מסריח שאתה לא יכול שלא להשתגע.

ובנוסף עוד סרטון שגיליתי הרגע

עמית 149 , למה אתה לא מתייחס למה שכתבתי על השופטים לגביי יחסם למנעול הדלת בשירותים.

אתה הייתה רוצה שזה שיחליט איך יראו חייך ב30 השנים הבאות לא יהיה מודע לכך שבכל שירותים ציבורים בעולם אי אפשר לנעול את הדלת מבחוץ. זה באמת עובר לידך כאילו כלום?

אתה באמת חושב שזה הגיוני ששופט יתן לזה חשיבות כמידע מוכמן בעל ערך רב? זה לא בדיחה בעיניך?

לדעתי זאת הדוגמה שממחישה הכי טוב את תיאטרון האבסורד הזה שיש בו הכל מהכל מלבד הדבר הכי חשוב , צדק.

עמית 149 , למה אתה לא מתייחס למה שכתבתי על השופטים לגביי יחסם למנעול הדלת בשירותים.

אתה הייתה רוצה שזה שיחליט איך יראו חייך ב30 השנים הבאות לא יהיה מודע לכך שבכל שירותים ציבורים בעולם אי אפשר לנעול את הדלת מבחוץ. זה באמת עובר לידך כאילו כלום?

אתה באמת חושב שזה הגיוני ששופט יתן לזה חשיבות כמידע מוכמן בעל ערך רב? זה לא בדיחה בעיניך?

לדעתי זאת הדוגמה שממחישה הכי טוב את תיאטרון האבסורד הזה שיש בו הכל מהכל מלבד הדבר הכי חשוב , צדק.

קודם כל זה מדהים אותי כמה מכם מוכנים להאמין לתיאוריות קונספירציה סוג ז ולהשקיע שעות בראיית סרטים שטותיים במקום פשוט לקרוא את פסק הדין.

יכולתי להגיד לך שמהיכרותי את המקום (למדתי בבית הספר הזה) אפשר היה לנעול את הדלתות מבחוץ על ידי סיבוב שלהם עם מספריים או לפעמים אפילו עם היד, ודווקא את התא הזה אי היה אפשר- אבל אני מאמין שאתה לא תאמין לי- אז במקום לקחת את המילה שלי אולי תקרא את פסק הדין שאתה מרבה לצטט ממנו, אתה יודע מה? עזוב אני יעשה את זה בשבילך:

עניינו של פרט מוכמן זה בקביעת בית המשפט המחוזי כי המערער ידע שלא ניתן לנעול מבחוץ את דלת תא השירותים שבו נמצאה המנוחה. מהראיות עולה כי תאי השירותים בבית הספר ניתנים לנעילה ולפתיחה מבחוץ באמצעות החדרת חפץ חד ללשונית המנעול וסיבובו. אולם, את מנעול התא השני שבו נמצאה המנוחה, לא ניתן היה לסובב מבחוץ באמצעות החדרת חפץ חד, אלא רק באמצעות שימוש בפלייר או בכלי עבודה דומה. הסיבה לכך היא פגם ייחודי בלשונית המנעול של תא ספציפי זה.

המשיבה נשענת על קביעותיו של בית המשפט המחוזי. היא טוענת כי כאשר המערער מסר שלא ניתן לנעול את דלת תא השירותים השני מבחוץ, הדבר לא היה ידוע לחוקרים. עוד נטען כי הסבריו של המערער לדרך בה ידע לתאר פרט זה הופרכו ונשללו

קודם כל זה מדהים אותי כמה מכם מוכנים להאמין לתיאוריות קונספירציה סוג ז ולהשקיע שעות בראיית סרטים שטותיים במקום פשוט לקרוא את פסק הדין.

יכולתי להגיד לך שמהיכרותי את המקום (למדתי בבית הספר הזה) אפשר היה לנעול את הדלתות מבחוץ על ידי סיבוב שלהם עם מספריים או לפעמים אפילו עם היד, ודווקא את התא הזה אי היה אפשר- אבל אני מאמין שאתה לא תאמין לי- אז במקום לקחת את המילה שלי אולי תקרא את פסק הדין שאתה מרבה לצטט ממנו, אתה יודע מה? עזוב אני יעשה את זה בשבילך:

קונספירציה סוג ז'? סרטים שטותיים? בחיית דינק עמית.

אני אומר לך יותר מזה, גם אם הוא הרוצח, לפי משפט צדק הוא לא צריך לשבת בכלא בכלל על מה אתה מדבר.

קונספירציה סוג ז'? סרטים שטותיים? בחיית דינק עמית.

אני אומר לך יותר מזה, גם אם הוא הרוצח, לפי משפט צדק הוא לא צריך לשבת בכלא בכלל על מה אתה מדבר.

זה מה שאני חושב על הדברים האלה, ונחשפתי לכמות גדולה שלהם.

למה הוא לא צריך לשבת בכלא לפי משפט צדק בדיוק?