Jump to content

זדורוב- פסק הדין

החתול הצהוב

Recommended Posts

זה לא להבין את מערכת המשפט בישראל. לא להבין כמה אנשים משתחררים בגלל "ספק" ושהם באמת זכאים.

להגיד משפט כמו "הוא זיכה אותו מחמת הספק ולא בגלל שהוא בטוח שהוא זכאי" - זה תיוק אח שלי.

לא להבין שבמערכת המשפט בישראל צריך להוכיח אשמה, ולא חפות מפשע. ולכן להגיד משפט כזה.. צר לי. אבל אתה חייב להסכים שזה תיוק.

ואני באמת מבקש שתכבד אותי ואת הפורום ותתייק את עצמך בנושא הזה.

תגיד לי מה אתה מבלבל ת'מוח? 3 שופטים בתיק, 2 מתוכם קבעו שהוא אשם ב-100% והשלישי קבע שיש ספק כלשהו בכך שהוא אשם. הנה הוכחת האשמה שלך.

בציטוט שהבאתי פה 3 שופטים קבעו פה אחד שהוא אשם ללא צל של ספק. אני מחכה שתתייק אותם.

ואגב השופט יצחק כהן לא הורשע בפלילים אלא הוחלט להגיש נגדו כתב אישום בגין הטרדה מינית. יכול להיות שהוא יורשע בהמשך. לא רואה איך זה מתקשר לתיק הנוכחי.

בקיצור שכל אחד יאמין למי ולמה שהוא רוצה.

תגיד לי מה אתה מבלבל ת'מוח? 3 שופטים בתיק, 2 מתוכם קבעו שהוא אשם ב-100% והשלישי קבע שיש ספק כלשהו בכך שהוא אשם. הנה הוכחת האשמה שלך.

בציטוט שהבאתי פה 3 שופטים קבעו פה אחד שהוא אשם ללא צל של ספק. אני מחכה שתתייק אותם.

ואגב השופט יצחק כהן לא הורשע בפלילים אלא הוחלט להגיש נגדו כתב אישום בגין הטרדה מינית. יכול להיות שהוא יורשע בהמשך. לא רואה איך זה מתקשר לתיק הנוכחי.

אתה לא מבין את הבעיתיות בזה ששופט שאמור להיות אדם שנקי ב100% מכל פשע, מוגש נגדו כתב אישום על הטרדה מינית?

או זה שמיליוני קציני משטרה מואשמים בפשעים כאלה ואחרים

או מה שוקרה עם רונאל פישר ורות דוד?

אתה באמת עד כדי כך עיוור?

אני לא מדבר על האם או אשם או לא.

אני חושב שרק מישהו מפגר ממש יכול להתערב בנושא הזה בכזאת ודאות. שכן לאף אחד מאיתנו אין באמת את כל חומר הראיות (גם כשהכל "פורסם") אף אחד לא יודע את הפרטים וזאת באמת תעלומה מסויימת.

אני בנטייתי הולך עם מערכת המשפט ונגד הקונספירציות במחשבה שלי, אבל פה זה בכלל לא הנושא.

כל מה שדיברתי עליו זה שנתת את זה בתור "הוכחה/נקודה" שאפילו זה שלא אמר שהוא אשם, אמר פשוט שיש ספק.

וכל מי שמבין משהו יודע שזה מה שאומרים ושזה מה שמזכה, ושכ"יש" ספק, אז הרבה מאוד פעמים הם באמת זכאים.

זהו,

רק תתייק את עצמך על לא להבין שבישראל צריך להוכיח אשמה ולא חפות ושמה שכתבת היה משפט מטומטם שלא אומר כלום וזהו..

זה המלא

http://elyon1.court.gov.il/files/10/390/079/w53/10079390.w53.pdf

צר לי - הקטע שהוא ידע שזה היה בשירותים לא רק שמפיל אותו אלא גם אח"כה נסיונות הסבר המופרכים שלו למה ידע את זה, ואז ההתכחשות בערעור שאמר את זה בכלל

זה המלא

http://elyon1.court.gov.il/files/10/390/079/w53/10079390.w53.pdf

צר לי - הקטע שהוא ידע שזה היה בשירותים לא רק שמפיל אותו אלא גם אח"כה נסיונות הסבר המופרכים שלו למה ידע את זה, ואז ההתכחשות בערעור שאמר את זה בכלל

גם לגבי זה, אחת הטענות העיקריות זה שהחוקרים אמרו לו את הפרטים האלה ואז כשהוא שיחזר אמרו הנה הוא יודע את זה זה הוא.

לא מוכיח כלום.

וזה שמצאו לו פורנוגרפיה של קטינים במחשב זה עובר חלק?

אני לא אומר שהמערכת לא מושחתת, אבל במקרה הזה ספציפי הוא לגמרי אשם.

אני לא מדבר על האם או אשם או לא.

אני חושב שרק מישהו מפגר ממש יכול להתערב בנושא הזה בכזאת ודאות. שכן לאף אחד מאיתנו אין באמת את כל חומר הראיות (גם כשהכל "פורסם") אף אחד לא יודע את הפרטים וזאת באמת תעלומה מסויימת.

אני בנטייתי הולך עם מערכת המשפט ונגד הקונספירציות במחשבה שלי, אבל פה זה בכלל לא הנושא.

כל מה שדיברתי עליו זה שנתת את זה בתור "הוכחה/נקודה" שאפילו זה שלא אמר שהוא אשם, אמר פשוט שיש ספק.

וכל מי שמבין משהו יודע שזה מה שאומרים ושזה מה שמזכה, ושכ"יש" ספק, אז הרבה מאוד פעמים הם באמת זכאים.

זהו,

רק תתייק את עצמך על לא להבין שבישראל צריך להוכיח אשמה ולא חפות ושמה שכתבת היה משפט מטומטם שלא אומר כלום וזהו..

או שפשוט אתה לא הבנת את מה שכתבתי כמו שצריך?

מתנהל פה דיון האם הבנאדם אכן אשם או לא. אני ציינתי את העובדה שאף שופט עד היום לא החליט שהוא לא אשם אלא שכל השופטים החליטו שהוא אשם מלבד אחד שחושב שיש ספק באשמה שלו. זה אומר שיכול להיות שאותו שופט מאמין שהוא אשם ב-90% אבל בגלל 10 האחוזים הנותרים הוא מטיל ספק באשמתו.

בישראל צריך להוכיח אשמה ואכן הוכחה פה אשמה ביותר ממשפט אחד בנושא אז אני באמת לא מבין מה אתה רוצה.

ממערכת שלא יודעת לחקור מחשב של לינוקס אני ממש לא מאמין למה שמצאו אצלו על המחשב.

יש פה הרבה יותר מידי בעיות כדי שההחלטה שלכם שהוא 100 אחוז אשם באהלן אהלן תעבור

ובסוף אחד הילדים שהיה קשור בפרשה הזאת יקום ויודה בעוד 30-40 שנה וזה ברור.

או שפשוט אתה לא הבנת את מה שכתבתי כמו שצריך?

מתנהל פה דיון האם הבנאדם אכן אשם או לא. אני ציינתי את העובדה שאף שופט עד היום לא החליט שהוא לא אשם אלא שכל השופטים החליטו שהוא אשם מלבד אחד שחושב שיש ספק באשמה שלו. זה אומר שיכול להיות שאותו שופט מאמין שהוא אשם ב-90% אבל בגלל 10 האחוזים הנותרים הוא מטיל ספק באשמתו.

בישראל צריך להוכיח אשמה ואכן הוכחה פה אשמה ביותר ממשפט אחד בנושא אז אני באמת לא מבין מה אתה רוצה.

אתה רק ממשיך להגיד דברים לא נכונים במקום להגיד שטעית בהגדרה ושכתבת לא נכון.

תקרא על ספק סביר בהרשעה פלילית קצת, תתייק את עצמך ונסגור את זה.

לראשונה מזה הרבה זמן אני לא חושב שהדעה הכללית שלך שגויה לחלוטין אלא רק חלק אחד במשהו שכתבת.

למה אתה לא יכול לעשות את הצעד הבוגר כמוני, לתייק את עצמך כאן ולשחרר את הנושא הזה?

ליוזר Dow יש במחשב תמונות של הראש של קרלי רוז סוננקלייר עם גוף של כוכבות פורנו בעירום/נוגעות בעצמן.

אז אם הוא יהיה מואשם ברצח ילדה תגיד שהוא חשוד ברצח מבחינתך בגלל התמונות? תעשה לי טובה..

גם לגבי זה, אחת הטענות העיקריות זה שהחוקרים אמרו לו את הפרטים האלה ואז כשהוא שיחזר אמרו הנה הוא יודע את זה זה הוא.

לא מוכיח כלום.

קראת?

הסדר הוא כזה:

טוענים שהוא אמר את זה כמה שעות אחרי הרצח לאשתו, בערב, אחרי שהוא דיבר עם אחד שהוא עובד אצלו בבית.

ואז הסדר הכרונולוגיה היה כזה:

נעצר ונחקר, אמר שמצאו בשירותים

אשתו כמה ימים אחכ הוסיפה את הקטע שהוא אמר לה על השירותים בערב, לפני שעצרו אותו בכלל

האחד שהוא עובד אצלו התכחש לזה שהוא ידע וסיפר לו על השירותים

זדורוב מעלה כל מיני הסברים מפגרים איך הוא ידע על השירותים, ואומר שהוא לא אמר לו

בבית משפט מתכחש לזה שהוא אמר לאשתו על השירותים וגם אשתו מתכחשת שהוא אמר...

בערעור ההגנה טוענת שהוא הבין את זה מהאיש שדיבר איתו בין אם אמר מפורשות ולא זוכר או לא

אה, בשום מקום אין קשר ל"החוקרים אמרו לו".

וזו רק נק' אחת.

לדעתי הוא רצח אותה. לא בהכרח שרק הוא לדעתי.

ליוזר Dow יש במחשב תמונות של הראש של קרלי רוז סוננקלייר עם גוף של כוכבות פורנו בעירום/נוגעות בעצמן.

אז אם הוא יהיה מואשם ברצח ילדה תגיד שהוא חשוד ברצח מבחינתך בגלל התמונות? תעשה לי טובה..

לא אומר רק בגלל זה שהוא אשם.

אני לוקח את מה שהוא אמר אל המדובב + שהוא כיוון בשחזור אל השירותים + הפורנו+ העבר האלים שלו.

לדעתי הוא אשם חד וחלק. אנשים אוהבים קונספירציות אז זה כיף לחשוב שלא.

באופן כללי נראה שההגנה חובבנית (כאילו, טענות ששגויות כרונולוגית, או סתם טענות מפגרות) וגם חלק מהטענות של התביעה

לא הבנתי למה חושבים שזכרון של אדם שעשה דבר כזה והיה בסיטואציה כזאת צריך\יכול להיות מדויק ב-100%

הרבה יותר מפיל מהקטע של "ידע שלבשה ג'ינס ונעליים" זה שהוא ידע שהשיער שלה היה אסוף *בלי גומיה*

גם לא הבנתי איפה הקטע הפסיכולוגי נכנס פה, זה שהוא מתנהג כמו מישהו שמתבייש במה שהוא עשה ורוצה כל הזמן "לברוח ולסיים עם זה" (או לא זוכר הכל\מדחיק חלק) - זה ממש לא טענת הגנה. ההיפך.

לא אומר רק בגלל זה שהוא אשם.

אני לוקח את מה שהוא אמר אל המדובב + שהוא כיוון בשחזור אל השירותים + הפורנו+ העבר האלים שלו.

לדעתי הוא אשם חד וחלק. אנשים אוהבים קונספירציות אז זה כיף לחשוב שלא.

בשחזור הוא לא כיוון אל השירותים, אלא לקומה עליונה. אחד השוטרים נעמד מולו והסיט אותי לשירותים.

בנוסף הוא מראה איך הוא כביכול מטפס מעל השירותים מה שבכלל קרה בצד השני.

תראו את הסרט שעשו על זה שכלל את הראיות והשחזור הלא תואם לזירה בכלל.

איזה עבר אלים? על סמך מה אתה אומר את זה? זה בדיוק מה שהשוטרים עשו. לקחו בנאדם בלי יכולת להתנגד ופשוט בנו לו פרופיל של רוצח.

ככ לא מפתיע ששני העצורים לפניו היו בעלי אותם מאפיינים, אחד הומלס, השני גם עולה חדש, מנקה, מעניין שרק על אזובי הקיר של העיר נפלו בשבוע הראשון לרצח.

הבנאדם עמד בשער בשעה של הרצח וחיכה לציוד מהמעסיק שלו, היו לשוטרים זמנים מפורטים של השיחות. חבל שבניגוד לשניים הקודמים שהתעקשו ושוחררו, זדורוב לא ידע להתעקש על זה בחקירה כי זה האמא של האליבי. למזלם, הפעם הם מצאו את הקורבן המתאים. השוטרים שינו את הזמנים כדי שזה יסתדר להם עם הסיפור בלי ליידע אותו, שיקרו לו שהוא יצא אשם בפוליגרף למרות שהוא יצא דובר אמת, שיקרו שמצאו דם על הכלים שלו למרות שלא היה ולא נברא, חקרו אותו בשפה זרה בשבילו, בניגוד לחוק. שבוע במעצר, במשך כל יום היום מספרים לו שהוא רוצח שפל ושהוא התעצבן ואיבד את האשתונות, לחצים בלתי פוסקים שיודה ויקלו עליו. ההודאה למדובב? הוא לא סיפר שם על שום פרט מוכמן, שומעים בבירור את המדובב מעודד אותו לסיים עם זה כבר כדי שיפסיקו להציק לו.

השחזור? הבנאדם דילג בהתחלה על השירותים שבהם אירע הרצח והתכוון לעלות קומה, רק אחרי שעידכנו אותו וסובבו אותו הוא הבין. אין ספק, בקיא בפרטים. הוא גם לא ידע לשחזר את התנוחה שלה, את נתיב הבריחה, כל דבר אמרו לו מה לעשות ואיך, פה עשית ככה ופה ככה. אחרי שבוע כזה היית מודה גם ברצח של ג'ון לנון. פורנו במחשב, וואו, זאת כנראה אחת הראיות החזקות בהיסטוריה של המשפט, עבודה מרשימה, אשתדל לזכור בפעם הבאה שיש תעלומת רצח לפרמט את המחשב שלא בטעות יקשרו את זה אלי. פורנו.

ההגנה הייתה יכולה לעשות את העבודה שלה יותר טוב לולא העלימו ראיות פורנזיות מזירת האירוע והיו כאלה בשפע, כמו טביעות אצבעות, טביעות נעליים, שערות שהיו מקובצות ביד של הנרצחת. אם אלו לא ראיות מכריעות אז נסתפק בפורנו, כן, זה בטח יספיק.

איזה עבר אלים? על סמך מה אתה אומר את זה? זה בדיוק מה שהשוטרים עשו. לקחו בנאדם בלי יכולת להתנגד ופשוט בנו לו פרופיל של רוצח.

ככ לא מפתיע ששני העצורים לפניו היו בעלי אותם מאפיינים, אחד הומלס, השני גם עולה חדש, מנקה, מעניין שרק על אזובי הקיר של העיר נפלו בשבוע הראשון לרצח.

הבנאדם עמד בשער בשעה של הרצח וחיכה לציוד מהמעסיק שלו, היו לשוטרים זמנים מפורטים של השיחות. חבל שבניגוד לשניים הקודמים שהתעקשו ושוחררו, זדורוב לא ידע להתעקש על זה בחקירה כי זה האמא של האליבי. למזלם, הפעם הם מצאו את הקורבן המתאים. השוטרים שינו את הזמנים כדי שזה יסתדר להם עם הסיפור בלי ליידע אותו, שיקרו לו שהוא יצא אשם בפוליגרף למרות שהוא יצא דובר אמת, שיקרו שמצאו דם על הכלים שלו למרות שלא היה ולא נברא, חקרו אותו בשפה זרה בשבילו, בניגוד לחוק. שבוע במעצר, במשך כל יום היום מספרים לו שהוא רוצח שפל ושהוא התעצבן ואיבד את האשתונות, לחצים בלתי פוסקים שיודה ויקלו עליו. ההודאה למדובב? הוא לא סיפר שם על שום פרט מוכמן, שומעים בבירור את המדובב מעודד אותו לסיים עם זה כבר כדי שיפסיקו להציק לו.

השחזור? הבנאדם דילג בהתחלה על השירותים שבהם אירע הרצח והתכוון לעלות קומה, רק אחרי שעידכנו אותו וסובבו אותו הוא הבין. אין ספק, בקיא בפרטים. הוא גם לא ידע לשחזר את התנוחה שלה, את נתיב הבריחה, כל דבר אמרו לו מה לעשות ואיך, פה עשית ככה ופה ככה. אחרי שבוע כזה היית מודה גם ברצח של ג'ון לנון. פורנו במחשב, וואו, זאת כנראה אחת הראיות החזקות בהיסטוריה של המשפט, עבודה מרשימה, אשתדל לזכור בפעם הבאה שיש תעלומת רצח לפרמט את המחשב שלא בטעות יקשרו את זה אלי. פורנו.

ההגנה הייתה יכולה לעשות את העבודה שלה יותר טוב לולא העלימו ראיות פורנזיות מזירת האירוע והיו כאלה בשפע, כמו טביעות אצבעות, טביעות נעליים, שערות שהיו מקובצות ביד של הנרצחת. אם אלו לא ראיות מכריעות אז נסתפק בפורנו, כן, זה בטח יספיק.

לפי עדות של אחיו.

רומן פיצץ אותו מכות והם לא דיברו שנים.

יש פה PDF מפורט, אנשים לא קוראים.

קונספירציה זה נחמד ומעניין תמיד...

זה שהפעילו עליו מניפולציות בחקירה זה לא אומר כלום. זו חקירה. וואו, אמרו לו שהוא משקר. וואו.

"הוא לא ידע לשחזר את התנועה"...ידע לשחזר את איך היא עמדה בתא כשהוא חתך לה את הגרון *לפני* שהגיעה הקביעה איך זה קרה

הפיל את עצמו יותר מאשר הכל.

זה שאלו שהתעסקו בזה חלקם פח וניסו לסגור בכח את התיק כמו למשל עם הרפואה המשפטית הכושלת שלהם והנעל, או קשר לאיסוף סכינים, זה לא אומר שהוא לא הרוצח.

אחרי שחפרתי על הPDF אני בטוח שהוא רצח אותה.

הנעליים, חלק מהפגיעות שאין להם הסבר ממנו, שיערות, החשש שמישהו אנס אותה אבל הוא לא - רק אומר שאולי היה שם מישהו *נוסף* בזמן\אחרי האירוע ש"הוסיף"

לפי עדות של אחיו.

רומן פיצץ אותו מכות והם לא דיברו שנים.

מה עם שאר הדברים שהוא כתב?

ממליץ לך לראות את לתפור חף מפשע מבטיח לך שתדבר אחרת

מי שהנקודת בסיס שלו היא להאמין לשוטרים הוא זה שטועה בסיפור הזה, זה הכל.

השיערות שנמצאו ביד של תאיר ראדה עד היום לא נחקרו, יותר מזה הם נזרקו לפח.

מה עם שאר הדברים שהוא כתב?

ממליץ לך לראות את לתפור חף מפשע מבטיח לך שתדבר אחרת

ראיתי.

הבנאדם שעשה את הסרט הזה קצת דפוק בשכל. לא הייתי לוקח את הסרט הזה ברצינות.

לא יודע אם הוא אשם או לא אבל יש לי רק שאלה אחת:

כולם מדברים על אותה בת של "קצין משטרה בכיר" (ברור, הרי כל הכוח של משטרת ישראל מרוכז בתחנת קצרין), עד היום לא נחשף לא שם הקצין או שם הילדה.

לא ממש קשה להצליב נתונים ולגלות מה השם של אחד מהם.

גם מוזר לי מאיפה יש לזדורוב כסף כדי לשלם לאביגדור פלדמן.

או שיש פה טיוח ברמות הזויות או שזדורוב גאון.