Jump to content

זדורוב- פסק הדין

החתול הצהוב

Recommended Posts

ממליץ בחום על הסרט התיעודי של ערוץ 1 לאחר הזיכוי שלו. עו"ד עמי קובו (כיום שופט, למיטב זכרוני) מסביר כמה דברים שבאמת מערערים את האמון שלך במערכת.

אגב ברנס, בימים ההם היה גם את הסיפור של חבורת מע"צ. עוד דבר רע מאוד.

• 2 months later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

לפי הפעולות של המשטרה בטיוח האירוע, הרוצח.ת האמיתי.ת זה לא איזה אוקראינית פסיכית עם תעודות אלא מישהו.י מקושר.ת

אל תצפו לקבל את האמת בפריים טיים של קשת

לפני2 שעות , סטלן בטלן השמן said:

לפי הפעולות של המשטרה בטיוח האירוע, הרוצח.ת האמיתי.ת זה לא איזה אוקראינית פסיכית עם תעודות אלא מישהו.י מקושר.ת

אל תצפו לקבל את האמת בפריים טיים של קשת

כאן11*

לפני1 שעה , חןחן said:

גם בשנת 2050 כשתחנך הרכבת הקלה, הנושא הזה יהיה פעיל

מה זאת האופטימיות הזאת על הבוקר?

אילנה ראדה

צטט

עם זאת, היא סיימה באומרה כי היא מקווה שהסאגה הארוכה תסתיים: "הפרשה הזו תיסגר ובקרוב מאוד, אני מקווה. אני עדיין מאמינה בבית המשפט העליון שאליו אנחנו נגיע נחושים יותר מתמיד ואנחנו בשאיפה מאוד גדולה שתיק הרצח של תאיר יפתח. הכל מסתתר שם. יש ראיות, וידויים, יש כל מיני דברים, יש בדיקות DNA שמדינת ישראל והפרקליטות מסתירים מאיתנו. אני לא אתן לאף אחד לקחת את הבת שלי, ולהפוך אותה למספר ולסטטיסטיקה".

עוד דברים של אילנה - יש לה דף פייסבוק ממליץ לעקוב, היא רושמת דברים מעניינים

צטט

קיימות ראיות המצביעות על מעורבותה של א.ק ברצח של הבת שלי, תאיר ז"ל. הראיות האלה החלו להיאסף באביב 2012 וקיבלו ביטוי מקיף בבקשה למשפט חוזר שהגיש עו"ד ירום הלוי לפני כמעט שנה וחצי.
ניסיון להתעלם מהעובדות האלה ומהראיות שהצטברו (כולל ראיית ד.נ.א שאסור להקל בה ראש) משרת את הפרקליטות ועושי דברה בתקשורת. אנשי הפרקליטות מנסים בכל כוחם לשמר את הרשעתו של זדורוב ולמען המטרה הזאת ימשיכו לשקר לציבור וגורמי תקשורת שונים, האוכלים מידיה של הפרקליטות יוסיפו במאמציהם להנדס את מוחם של אזרחי המדינה.
במציאות מתוקנת, כאשר הצטברו עדויות כאלה נגד א.ק, הפרקליטות הייתה אמורה לכל הפחות ליידע את בית המשפט בקיומן ולבקש דיון בעניין. אך הפרקליטות בחרה במשך כמה שנים להעלימן מעין הציבור. שמואל ז"ל ואני נחשפנו לסיפור בסמוך לחקירתם של א.ח וא.ק בשנת 2012, אך הפרקליטה שהתקשרה אלינו ליידע אותנו פטרה את העניין כסכסוך בין בני זוג שיצא משליטה ואין בו כלום.
רק כעבור כמה שנים, כאשר פנו אלינו יוצרי 'צל של אמת' התחלנו להבין את משמעות הדברים והציבור כולו נחשף לחלק מהסיפור. וכמו אז גם היום אני סבורה, כי יש לבחון את העניין בבית המשפט ולא להסתיר ולהתעלם, כפי שבחרה הפרקליטות לפעול כאן ובסוגיות משמעותיות ביותר נוספות בתיק רצח תאיר.

2 דקות לפני, Yoadknux said:

אין פה שום חדש

בוא נחכה שבועיים להחלטת בית המשפט 

On 20.3.2021 at 10:32, פנחס שוף said:

רק לציין שהבמאי של הסרט הוא חבר טוב של א"ק

וזה יהיה סרט בעדה באופן מובהק מן הסתם

אם כך אז אין טעם לצפות.

On 20.3.2021 at 10:32, פנחס שוף said:

רק לציין שהבמאי של הסרט הוא חבר טוב של א"ק

וזה יהיה סרט בעדה באופן מובהק מן הסתם

מאיפה הבאת את זה?

6 דקות לפני, Silvio said:

מאיפה הבאת את זה?

לא ראיתי עדין את הסרט, אבל בכתבה שעשו עליה ב-7 ימים נכתב שהוא מכיר אותה עוד מלפני וזה סרט שהולך לשלול את כל מה שהיה בצל של אמת

• 1 month later...