Jump to content

יוקאנוביץ' - סיכום זמני או פרידה?

Recommended Posts

שזה גם חלק מהעניין.

זאת הקבוצה הכי חלשה מנטלית שאני זוכר בעידן קרויף.

בצמפיונס זה זעק - כמעט אחרי כל גול שספגנו הגיע השני תוך כמה דקות. גם בליגה לא ממש הראו אופי. לדעתי בכל משחק שספגנו ראשונים הפסדנו.

הניצנים כבר החלו לבצבץ בעונה שעברה.

אני מזהה פה תהליך ארוך ואיטי שהולך ומתגבר עם הזמן. לפני כמה חודשים כתבתי פה משהו על כך

שמכבי ״התרגלה להפסיד״ והובנתי קצת לא נכון. זה בדיוק זה.

סך הכל די טבעי, קשה לי לבוא בטענות. נפוץ לקבוצות שמייצרות שושלת.

הטריק הוא לייצר פער מקצועי כל כך גדול מהיריבות שלך בליגה, כדי שהאלמנט הזה לא ישחק בכלל. קל זה ממש לא.

הייתי בטוח שאנחנו נקום לבוקר שהוא כבר עזב.

עם כל הכעס שהיה לי עליו אתמול אסור שהוא ילך ואסור שגוטמן יבוא. פשוט אסור.

הייתי בטוח שאנחנו נקום לבוקר שהוא כבר עזב.

עם כל הכעס שהיה לי עליו אתמול אסור שהוא ילך ואסור שגוטמן יבוא. פשוט אסור.

חובה שהוא ילך. הוא לא רוצה להיות פה ולא טורח להסתיר את זה. שיהיה בהצלחה ביעד הבא.

מעבר לבחירת השחקנים והחילופים אתמול, הדבר שהכי מפריע לי בסלבישה, זה שאנחנו כמעט בינואר, ואין לנו הרכב יציב מתחילת השנה. זה פשוט בלתי נתפס.

כשסוזה עשה את הרוטציה המדוברת ידעת על לא מעט שחקנים שהם באנקרים בהרכב + עוד כמה שהוחלפו בהתאם לכושר. אצל סלבישה נראה שהכל מקרי, וככה אנחנו גם נראים על הדשא.

אין צמד בלמים קבוע, אין מגן שמאלי קבוע, בקישור עד שאזולאי שיחק הוא נפצע, ומה עם ניקולה? זהו, נמחק? ובחלק ההתקפי זה הכי בולט, כשפתאום בן בסט נזעק להרכב יחד עם ורמוט, כששניהם לא היו שם כמה משחקים. למה זה מקרי ולא תלוי יכולת? כי מיכה נגד קייב היה הכי טוב, ואחר כך שוב סופסל, וזאת סתם הדוגמה הכי קלה.

מבחינתי זה החיסרון הכי גדול שלו. אתה רואה בב"ש הרכב יציב שרץ הרבה זמן, ואצלנו... הכל מקרי, אנדנדינו.

לא היה פה שום דבר חדש. מכבי לא כובשת העונה בחצי הראשון כמעט, מאחר והוא עולה עם הרכב לא יצירתי בעליל, כי הוא לא מחפש את זה. הוא מנסה להביא את אנגליה לפה, וזה לא עובד. המרכז מגרש של ב"ש יותר טוב משל מכבי ביי פאר(להוציא את אלברמן, הובאן וראדי עולים על כל שחקן קישור אמצע אחר בצהוב), על החלק הקדמי עוד אפשר להתווכח אבל כל פעם לפמפם לשחקני ההתקפה שלך שאתה משחק עם זהבי חלוץ כי אתה תלוי אך ורק בו, לא פלא שהם נראים חושך מצרים(ובנוסף טעויות הרכש של מכבי בקיץ). ורמוט לא פוגע מאז שהגיע למכבי, בן בסט לא ראה דשא חודש ועלה היום בהרכב. גרם של מהירות לא הייתה לנו בחלק הקדמי... ניהול משחק לא פחות ממחפיר.

אם להגיד את האמת זה המאמן הראשון שאני לא אתבאס אם ילך הבעיה זה בעיתוי. עושה רושם שהוא לא נהנה להיות פה אפילו שעלה איתנו לליגת האלופות וההחלטות המוזרות לעלות עם בן בסט במשחק עונה אחרי שהוא לא ראה דשא כבר המון זמן, לעלות עם ורמוט במקום בן חיים או דור מיכה.

במקרה שבאמת מחליפים מאמן, אין מצב שהמאמן החדש לא משאיר את מיטרוביץ'...

וואלה למיטרוביץ' יש יותר נשמות מחתול

אה, ואף מילה על ראדוניץ'... תחליטו - או שהוא נחתך או שהוא משחק. העיקר מעלים לי פוסט בפייסבוק שהוא חוזר, הוא יושב שני משחקים על הספסל, מתחמם ולא משחק.

אה, ואף מילה על ראדוניץ'... תחליטו - או שהוא נחתך או שהוא משחק. העיקר מעלים לי פוסט בפייסבוק שהוא חוזר, הוא יושב שני משחקים על הספסל, מתחמם ולא משחק.

עדיף שלא יראה דקת משחק

כמו שמישהו רשם בטוויטר כשחיפשתי ציוצים שקשורים לרכש - למאמן שעוזב באמצע עונה יש בעיית אופי. פי 1000 גרוע מאוסקר אם הוא הולך (והוא כנראה הולך)

Sent from my iPhone using Tapatalk

הניצנים כבר החלו לבצבץ בעונה שעברה.

אני מזהה פה תהליך ארוך ואיטי שהולך ומתגבר עם הזמן. לפני כמה חודשים כתבתי פה משהו על כך

שמכבי ״התרגלה להפסיד״ והובנתי קצת לא נכון. זה בדיוק זה.

סך הכל די טבעי, קשה לי לבוא בטענות. נפוץ לקבוצות שמייצרות שושלת.

הטריק הוא לייצר פער מקצועי כל כך גדול מהיריבות שלך בליגה, כדי שהאלמנט הזה לא ישחק בכלל. קל זה ממש לא.

האמת שהמשפט הזה שלך קפץ לי ממש לפני שנרדמתי אתמול. בדיוק 30 משחקים רשמיים העונה אחרי אתמול, 14 הפסדים, 6 תיקו, רק 10 נצחונות. אשכרה התרגלו להפסיד

מעבר לבחירת השחקנים והחילופים אתמול, הדבר שהכי מפריע לי בסלבישה, זה שאנחנו כמעט בינואר, ואין לנו הרכב יציב מתחילת השנה. זה פשוט בלתי נתפס.

כשסוזה עשה את הרוטציה המדוברת ידעת על לא מעט שחקנים שהם באנקרים בהרכב + עוד כמה שהוחלפו בהתאם לכושר. אצל סלבישה נראה שהכל מקרי, וככה אנחנו גם נראים על הדשא.

אין צמד בלמים קבוע, אין מגן שמאלי קבוע, בקישור עד שאזולאי שיחק הוא נפצע, ומה עם ניקולה? זהו, נמחק? ובחלק ההתקפי זה הכי בולט, כשפתאום בן בסט נזעק להרכב יחד עם ורמוט, כששניהם לא היו שם כמה משחקים. למה זה מקרי ולא תלוי יכולת? כי מיכה נגד קייב היה הכי טוב, ואחר כך שוב סופסל, וזאת סתם הדוגמה הכי קלה.

מבחינתי זה החיסרון הכי גדול שלו. אתה רואה בב"ש הרכב יציב שרץ הרבה זמן, ואצלנו... הכל מקרי, אנדנדינו.

בדיוק מה שאני טוען.

מאמן של שטיקים ולא מאמן שיטתי.

כל יומיים מחליף הרכב, כל שבועיים שיטת משחק והקבוצה רק הולכת ומאבדת עמוד שדרה ועקרונות משחק. הופכים רכים פריכים ושבירים.

סוזה היה מחליף מערכים תוך כדי משחק והקבוצה ידעה מה לעשות, כי הוא היה דידקט ותרגל כל הזמן, סלבישה שולף שפנים - מחליף מערך כל שבועיים והשחקנים אומרים שהם עולים למשחקים עם מערך שלא תרגלו באימון (קייב)

אומר לכם את האמת...אני לא מודאג מהעובדה שהוא עוזב כמו שאני מודאג מהעובדה שמי נמצא עכשיו בינואר.

המאמן עכשיו חלש בתקופת ג'ורדי.

אנחנו בינואר כבר והקבוצה נראת כבוייה. אין הרכב, אין שיטה וחוץ מזהבי אין כלום.

יכול להיות שזה ג'ורדי, יכול להיות שזה העייפות והשביעות של השחקנים..אבל המאמן הזה לא תרם כלום השנה ששווה לבכות עליו.

מה שעבד לפאקו לא עובד לו, זה כל ההבדל.

ג'ורדי בנה סגל שלא מתאים לשיטת המשחק הזו, עונה גדולה של זהבי + היעדר יריבה אמיתית הביאו טרבל, העונה זה לא יספיק.

הישראלים מטומטמים אבל גם הם הבינו שהחזקת הכדור של מכבי שווה לתחת אם סוגרים את זהבי.

אני מאמין גדול בסגל הזה, כל מה שהוא צריך זה מהפך של 180 בתפיסת המשחק, התקפי, ללחוץ את הגנת היריב ויותר חשוב זה שבכל עמדה ישחק השחקן הכי אפקטיבי ומתאים. (כמובן שיש צורך לדלל ולשחרר שחקנים כמו בן בסט וניקולה, ולהביא מגן שמאלי בבהול)

טב"ח המוח לא צריך לזוז מכנף שמאל, דור מיכה לא צריך לזוז מכנף ימין, גילי ורמוט אם הוא לא משחק באמצע כקשר ההתקפי אין לו מה לחפש על הדשא.

נוסא ודור פרץ בכושר ירוד, ניקולה כבר מזמן בפלנטה אחרת, שלומי אזולאי פצוע, למה לא לפתוח עם אלברמן כאחורי וריקן כ50-50 שלא מפסיק לרוץ ?

(אני לא מדבר על המשחק אתמול , מדובר על סיבוב שלם).

ולגבי טיבי זה יותר עצוב ממדאיג, אם זה ענייני חוזה זה בושה למועדון, הבלם הכי טוב בארץ יושב בחוץ כששתי בלמים מעבר לשיא פותחים.

לגבי המאמן עצמו, די ברור שהוא היה מעדיף להיות במקום אחר, אם זה לא יקרה עכשיו זה יקרה בקיץ.

אני חושב שזעזוע כזה רק יכול להועיל לנו.

אם וכאשר, לגבי המאמן הבא בשל המצב שנוצר.

זר -מינוסים : עד שהוא ילמד מי נגד מי העונה הזו הלכה + כנראה ששוב זה יהיה מאמן לשנה.

זר - פלוסים : לא ישראלי, לא מהביצה ומהעסקונה.

ישראלי - מינוסים - ישראלי.

ישראלי פלוסים - לא יילך לשום מקום + מכיר את הסגל,את הליגה ויידע להשתמש בכל העוצמות שיש בסגל הזה.

בכל אופן, כמו כולם גם אני שמעתי על גוטמן.

לגבי יחסי האנוש שלו מול שחקנים , הדלפות וכו' -> יש את ג'ורדי.

מקצועית? כשהוא מאמן קבוצה, חי אותה יום יום אני חושב שהוא מאמן מעולה (שגם מכיר את כל הסגל מצויין מהנבחרת).

אם יש מאמן ישראלי אחר שהייתי מוכן לראות פה? אולי זה הימור אבל הייתי הולך על סילבס.

השחקנים לא משחקים באותה התלהבות כמו בתחילת העונה אתה לא רואה את האש אצלם ,חלק גדול בעקבות המאמן לדעתי אולי גם לקמפיין באלופות יש חלק בזה

מה שעבד לפאקו לא עובד לו, זה כל ההבדל.

ג'ורדי בנה סגל שלא מתאים לשיטת המשחק הזו, עונה גדולה של זהבי + חולשה של הליגה הביאה טרבל, העונה זה לא יספיק.

הישראלים מטומטמים אבל גם הם הבינו שהחזקת הכדור של מכבי שווה לתחת אם סוגרים את זהבי.

אני מאמין גדול בסגל הזה, כל מה שהוא צריך זה מהפך של 180 בתפיסת המשחק, התקפי, ללחוץ את הגנת היריב ויותר חשוב זה שבכל עמדה ישחק השחקן הכי אפקטיבי ומתאים. (כמובן שיש צורך לדלל ולשחרר שחקנים כמו בן בסט וניקולה, ולהביא מגן שמאלי בבהול)

טב"ח המוח לא צריך לזוז מכנף שמאל, דור מיכה לא צריך לזוז מכנף ימין, גילי ורמוט אם הוא לא משחק באמצע כקשר ההתקפי אין לו מה לחפש על הדשא.

נוסא ודור פרץ בכושר ירוד, ניקולה כבר מזמן בפלנטה אחרת, שלומי אזולאי פצוע, למה לא לפתוח עם אלברמן כאחורי וריקן כ50-50 שלא מפסיק לרוץ ?

(אני לא מדבר על המשחק אתמול , מדובר על סיבוב שלם).

ולגבי טיבי זה יותר עצוב ממדאיג, אם זה ענייני חוזה זה בושה למועדון, הבלם הכי טוב בארץ יושב בחוץ כששתי בלמים מעבר לשיא פותחים.

הסגל שלנו חלש מאוד. חייבים שינוי בומבסטי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.