Jump to content

יוקאנוביץ' - סיכום זמני או פרידה?

Recommended Posts

בחיים לא חזרתי ככה ממשחק כשאני כל כך מאוכזב מהמאמן

רק בבקשה שיסביר לי אך לעזאזל הוא עולה למשחק העונה עם חלוץ שפאקינג לא היה בסגל

5 משחקים?!??

אז עם כל הכבוד ההפסד הזה וגם התיקו בכפר סבא עם החילופים ההזויים עליו

עוד בקשה אלייך יוקאנוביץ יש מצב אתה לוקח איתך את השחקן הכי בלוף שראיתי מימי בן בסט

החילוף במחצית שערורייתי. שידר חוסר אונים ופאניקה שלא זכורה לי ממאמן מכבי המון זמן.

קבר את הסיכויים שלנו לחזור במשחק.

החילוף במחצית שערורייתי. שידר חוסר אונים ופאניקה שלא זכורה לי ממאמן מכבי המון זמן.

קבר את הסיכויים שלנו לחזור במשחק.

צריך להגיד את האמת.הפסדנו את המשחק במחצית השנייה.בן בסט היה צריך לרדת ובמקומו היה אמור לעלות בן חיים וזהו.במקום זה קיבלנו אלישע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

וגם לו, כולנו מצצנו לו במהפך בפלזן

יוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל, מאמן חלש, בלי שיטה ותביעת אצבע, בחירת הרכבים שערוריתית ופאסון של מינימום מוריניו.

מה הוא ניסה לעשות :(

זה נראה שהוא בא לג'ורדי לפני המשחק " אני מזיין אותך היום והולך "

החילוף במחצית אחד ההזויים שקרו פה.

זה היה כזה ברור, אין אחד בבלומפילד שלא ראה תהרכב ואמר מה לכל הרוחות עובר לו בראש ?!

דור מיכה, אני מת עלייך.

יוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל, מאמן חלש, בלי שיטה ותביעת אצבע, בחירת הרכבים שערוריתית ופאסון של מינימום מוריניו.

נכון לנקודת הזמן הזאת הוא הביא הכי הרבה תוצאות, הקהל דורש יותר כשמגיעות הצלחות, טבעי שתהיה ירידה ביכולת וברעב אחרי 3 אליפויות ואחרי שקיבלת בראש כל שבועיים בליגת האלופות.. לא מאשים אותו בשיטת המשחק אלא בזה שהוא (יחד עם קרויף) לא עשו ריענון משמעותי לסגל

נכון לנקודת הזמן הזאת הוא הביא הכי הרבה תוצאות, הקהל דורש יותר כשמגיעות הצלחות, טבעי שתהיה ירידה ביכולת וברעב אחרי 3 אליפויות ואחרי שקיבלת בראש כל שבועיים בליגת האלופות.. לא מאשים אותו בשיטת המשחק אלא בזה שהוא (יחד עם קרויף) לא עשו ריענון משמעותי לסגל

כשאתה מחליט לספסל את השחקן הגנה הכי טוב שלך ואת השני הכי טוב בהתקפה מאז תחילת העונה האשמה עליך, אין אפס.

''לא העלה אותנו אלא זהבי'' זו בדיחה ועיוות המציאות, הציג משחק טקטי גאוני במשחקי המוקדמות.

לגבי זה שיעזוב? גרוע מאוד למכבי,במידה ומכבי ירצו להמשיך בקו המאמן הזר זו ירייה ברגל, מה זה אמור להראות למאמנים הבאים?

כל מאמן ידפוק חצי עונה ובינואר יעזוב, זה יהיה ממש גרוע למכבי.

שיישאר במכבי וזהו.

כשאתה מחליט לספסל את השחקן הגנה הכי טוב שלך ואת השני הכי טוב בהתקפה מאז תחילת העונה האשמה עליך, אין אפס.

קורה משהו עם טיבי, הוא בעצמו אמר שהוא לא בא לייצר חברויות ואני מאמין לו בקשר לזה, היום גרסיה וטבח נתנו משחק סביר מאוד והוא לא היה חסר לי.

בן חיים המוח שיחק מחצית והסריח את הדשא, הגיע לו אדום (שבוע שני ברצף) תספור כמה צהובים יש לשחקן הזה בשנתיים וחצי שלו פה וכמה מהם הגיעו בגלל דיבורים עם השופט, צעקות עליו ושאר הדברים שאינם קשורים לנטו משחק כדורגל

קורה משהו עם טיבי, הוא בעצמו אמר שהוא לא בא לייצר חברויות ואני מאמין לו בקשר לזה, היום גרסיה וטבח נתנו משחק סביר מאוד והוא לא היה חסר לי.

בן חיים המוח שיחק מחצית והסריח את הדשא, הגיע לו אדום (שבוע שני ברצף) תספור כמה צהובים יש לשחקן הזה בשנתיים וחצי שלו פה וכמה מהם הגיעו בגלל דיבורים עם השופט, צעקות עליו ושאר הדברים שאינם קשורים לנטו משחק כדורגל

חחחח אתה בא להגיד לי כמה טבח אפס? תדפדף אחורה שנה וחצי בפורום.

הפסד 100% עליו.

ורמוט ובן בסט היו צריכים להיות ביציע.

ריקן זה שחקן שחייב לשחק קבוע בהרכב, כנל בן חיים.

מוציא במחצית את פרץ ומשאיר את אייגיבור שכל שניה מחליק.

שיזדיין כל העונה הוא עם פרצוף תחת עושה טובה שהוא פה

ואל תזיינו תשכל על ליגת האלופות, זהבי העלה אותנו, לא הוא

כי זהבי העמיד את כל 9 שחקני השדה במגרש ללא ספיגה.

נו,באמת דיי עם השטויות, כל משחק המוקדמות היו משחקים מעולים של יוקא אל תחפש סתם.

כי זהבי העמיד את כל 9 שחקני השדה במגרש ללא ספיגה.

נו,באמת דיי עם השטויות, כל משחק המוקדמות היו משחקים מעולים של יוקא אל תחפש סתם.

עם כל הכבוד שהוא הצליח להעמיד כמה בונקרים, כדורגל לא ראינו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.