Jump to content

יוקאנוביץ' - סיכום זמני או פרידה?

Recommended Posts

מה שגמר אותנו היה החילוף הכפול במחצית ולא ההרכב בהתחלה.

אני מסכים שזו הייתה ה-טעות. ועדיין, במבט כללי, הפתיחה עם ההרכב ה"קהה התקפית" עם בבסט + ההכנסה המאוחרת של מיכה יחד עם מה שציינת נותן ערב לא מוצלח בעליל על הקווים.

פישל היום, אבל לא בגלל זה הייתי מעיף אותו.

מאמן זה לא שחקן, לפי הדיבור שלו בראיון, הוא על סף מעבר לאנגליה, ומאמן לא עוזב באמצע העונה בשביל הצעה שהיא לא כזאת מטורפת.

אבי בנימין וגק אני מצטער טעיתי.....בן חיים וורמוט לא לרמה של מכבי...אם כמה שאני אוהב אותם הסטטיסטיקה שלהם מעבר לבזיונית על גבול הפסיכויטית פשוט כלום...

ולכולם תרגעו מתישהו ההפסד לבש היה אמור להגיע וטוב שהגיע עכשיו ולא בפליאוף

יאלהה הביתה! עלה עם הרכב להפסיד, משחק מתחילת שנה בלי מיכה וטיבי, פתאום נזכר שבבסט משחק כדורגל, יאללה שישתחרר מאיתנו.

אני מסכים שזו הייתה ה-טעות. ועדיין, במבט כללי, הפתיחה עם ההרכב ה"קהה התקפית" עם בבסט + ההכנסה המאוחרת של מיכה יחד עם מה שציינת נותן ערב לא מוצלח בעליל על הקווים.

קשה לי לבוא אליו בטענות על השחקנים שפותחים, בסוף יש לו סגל מלא בבינוניות וזהבי אחד.

אני כן חושב שמיכה ואזולאי היו צריכים לפתוח, אבל לפחות לגבי דור פרץ זה לא איזה טעות פתאלית.

לגבי המערך לעומת זאת, עשה טעות גדולה. דווקא היינו סבירים במחצית הראשונה, תכניס את מיכה ובן חיים ותמשיך לתקוף אותם בלי הפסקה - הם לא היו עומדים בזה 90 דקות. ראית איך הם היו בפאניקה אחרי הגול שחטפו, הם בכלל לא היו בעניינים במשחק, אם הם היו במשחק טוב שלהם היית חוטף את שלישי ואולי גם את הרביעי במתפרצת.

זהבי חייב לעבור לאמצע במקום אחד הקשרים ההגנתיים האפורים שלנו שאין להם קשר לטכניקה בכדור

ומיכה חייב לפתוח יחד עם טב"ח.

ואז נראה קבוצה שמגיעה להזדמנויות לפחות.

זהבי חייב לעבור לאמצע במקום אחד הקשרים ההגנתיים האפורים שלנו שאין להם קשר לטכניקה בכדור

ומיכה חייב לפתוח יחד עם טב"ח.

ואז נראה קבוצה שמגיעה להזדמנויות לפחות.

כאילו המחצית השניה לא הספיקה לך?!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

דווקא ההחלטה לפתוח עם ורמוט היתה לא רעה בכלל.

מחצית ראשונה ממש לא רעה שלו והנוכחות שלו עזרה לנו מאוד לשלוט במשחק לחלוטין.מה גם שטל בן חיים במחצי כשנכנס לא היה מבריק בלשון המעטה, ובלי לדבר על ההתנהלות המטומטמת שלו על המגרש - שאני לא מבין איך ג'ורדי הקפדן מאפשר לפארסה הזו לחזור על עצמה שוב ושוב.

נכון... זהבי קשר אחורי יצחקי חלוץ ו5 לרעננה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

זהבי קשר התקפי, יצחקי חלוץ מיכה וטב"ח בכנפיים ויש 5 לרעננה.

אלברמן ודור פרץ באמצע שחקנים שלא עוברים תחצי

וזה מבלי העברות ינואר ששם הייתי מחליף חצי ממה שאמרתי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.