Jump to content

יוקאנוביץ' - סיכום זמני או פרידה?

Recommended Posts

מותר לומר שהוא פישל היום בגדול?

חצי ראשון עלה עם חוד קהה.

חצי שני שינוי מערך שגמר את הקבוצה.

החילוף של מיכה הוכיח בדיוק כמה הוא היה חסר. מהרגע שמיכה נכנס הקבוצה התחילה סופסוף להכנס לרחבה של ב"ש, מה שהיא לא עשתה מפתיחת המחצית השנייה אחרי החילופים ושינויי המערך שהוא ביצע.

יאלה שילך הרג את מיכה השחקן היחידי שמכביסט בקבוצה האפורה הזאת

כל הלקקנים פה מתחילת העונה "מנצחים מקום ראשון מה אתה רוצה מהמאמן?" זה שמנצחים בפוקס כל משחק נגד קבוצות ליגה ז בגלל זהבי הכל התפוצץ לנו בפנים היום

יאלה שילך הרג את מיכה השחקן היחידי שמכביסט בקבוצה האפורה הזאת

כל הלקקנים פה מתחילת העונה "מנצחים מקום ראשון מה אתה רוצה מהמאמן?" זה שמנצחים בפוקס כל משחק נגד קבוצות ליגה ז בגלל זהבי הכל התפוצץ לנו בפנים היום

בגלל זהבי?

לא שולח אותו הביתה כמו זה שמעליי שבטח גם שלח את פאקו, גרסיה וסוזה. כן עלה בהרכב מוזר. זהבי חייב לשחק חלוץ, אם לא, בטח שלא בן בסט. איגבור היה זוועה ופרץ דווקא סביר, ורמוט לא טוב ממיכה ואני באמת לא מבין מה הולך עם טיבי.

אם אדבר בשם עצמי, אז לא- לא שולח הביתה ולא כלום (אם כי סביר להניח שהמזוודות שלו ארוזות לפי מה שאומרים....). לא כל ביקורת היא לשלוח הביתה. אבל בהחלט - הוא פישל היום.

ההרכב שעלה היה רע וכל אחד יכל לראות את זה. אין לי בעיה עם הרעיון של לשלוט על המשחק בעזרת קישור מעובה, אבל להעלות את בן בסט? נו באמת, הבכיין הזה לא צריך להיות בסגל, וצריך להוציא חוק שאסור להזכיר אותו ואת המילה דשא באותו המשפט.

במחצית השנייה במקום להחליף את בן בסט וורמוט ולהשאיר את הקישור שדווקא התמודד טוב עם אוגו והובאן, הוא הוציא את פרץ וגרם לכך שנהיה במיעוט מספרי מול הקישור החזק יחסית של ב"ש. במחצית השנייה הם כבר החזיקו הרבה יותר בכדור ואנחנו המשכנו ללכת דרך האמצע בהתקפות חסרות תכלית והגענו להרבה פחות מצבים, בעיקר אם נתעלם מ10 הדקות האחרונות שהן פשוט תוצאה מהלחץ של באר שבע.

מותר לומר שהוא פישל היום בגדול?

חצי ראשון עלה עם חוד קהה.

חצי שני שינוי מערך שגמר את הקבוצה.

החילוף של מיכה הוכיח בדיוק כמה הוא היה חסר. מהרגע שמיכה נכנס הקבוצה התחילה סופסוף להכנס לרחבה של ב"ש, מה שהיא לא עשתה מפתיחת המחצית השנייה אחרי החילופים ושינויי המערך שהוא ביצע.

היום? אנחנו משחקים בהרכבים הזויים כל העונה.

נכון, עלינו לאלופות, אבל זה לא הצדקה לקבוצה כלכך לא מאומנת.

והספסל של מיכה כבר דורש ועדת חקירה.

לא מצטער בכלל שהוא הולך, מייחל לזה כבר חודש.

אני לא אבכה אם ילך, גם אמר עכשיו בשידור שהוא לא מגיב על פולהאם ומחר אני אמור להיות באימון...צ'או תודה על ליגת האלופות זה שהוא יעזוב זה משני הצדדים...

אני דווקא חושב שהעלה הרכב טוב ובמחצית הראשונה היינו עדיפים גם אם התוצאה לא הראתה את זה.

במחצית הוא עשה משהו שלא אוסקר לא סוזה ולא פאקו עשו מעולם וזה ויתר לחלוטין על האמצע. מכבי 4 שנים לא שיחקה ככה בליגה וזה גמר אותנו.

יש לו אשמה אבל הסגל שלנו פשוט לא איכותי מספיק. זאת האמת.

לא קרה כלום, הכוכבים הסתדרו בשמים לרעתינו. מה שכן כנראה שלא נראה שוב הרכב עם ורמוט ובן בסט ביחד ויש מצב שלא נראה את בבסט בכלל.

משחק רע של איגיבור גם ולא הכי מדוייק בהתקפה של עמבה.

בנוסף לאדלר שגמר את המורל של השחקנים שלנו.

בפעם המיליון מיכה>ורמוט.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.