Jump to content

מכבי ביורוקאפ

דקסטר

Recommended Posts

תיקון קל: רייס שודרג לחוזה בסדר גודל של ארויו בזמנו (החוזה הכי יקר של מכבי אי פעם אם אני לא טועה), אבל אז באו חימקי והציעו לו חוזה חולני ומכבי לא יכלה להתחרות בזה. הציעו לטיוס שידרוג אבל הוא עשה פרצופים כי מכבי לא הסכימה לדרישות שלו (נדמה לי רצה קרוב למיליון דולר לעונה).

קרא את הראיון איתו. הציעו לו חוזה כזה רק כשההצעה מחימקי כבר הייתה על השולחן.

אמר מפורשות שהיה מוכן לסגור בפחות כסף ממה שמכבי הציעו לו בסוף אם רק היו באים אליו קודם (ואני מאמין לו). זה לא עניין של כסף כמו של ההתנהלות.

טיוס מעצבן ועושה קונצים אבל איפה תמצא ישראלי כזה? אפילו זר כזה לא מוצאים.

איך שהתחיל עם הפרצופים היו צריכים לשים לו חוזה לשלוש עונות, עם בונוסים על כמות משחקים וכדומה (כדי לתמרץ אותו).

או במילים אחרות - את מה שעשו עם סמית' אפשר היה לעשות עם עוד כמה שחקנים רק בפחות כסף ובתזמון מוצלח יותר.

איזה ניקויי אורוות? ניקולה ואבי אבן ישארו.

רוב השחקנים יילכו. או שניקולה ואבי אבן יילכו. או שגם וגם.

מאמין שנראה סגל שונה לחלוטין וגם גישה שונה (לא עוד לחפש מציאות ולהביא 3 בעשר אלא ללכת על שמות מוכחים או מבוססים יותר).

באמת שחוץ מלהשאיר - כשחקני סגל או ספסל ולא מעבר - שלושה מבין מקל, אוחיון, סמית', אמבקווה ואולי אולי לנדסברג או פניני, וכל מי שכתבתי הם ברמה של שחקני סגל או ספסל בקבוצת יורוליג ולא מעבר, אף אחד לא צריך להישאר.

החריש צריך להיות קודם כל במקבלי ההחלטות בקבוצה. אלו שהביאו לפה את פבראני, אופייבו, אונואקו, סימונס ושות' צריכים לראות את הדרך החוצה וטובה שעה אחת קודם. הבעיה היא שלא נראה שזה הולך לקרות ואותם אנשי מקצוע כושלים שהביאו עלינו את העונה הזאת יכינו את הקבוצה לעונה הבאה ושום דבר לא ישתנה.

מסכים. כאמור. אם לא מקבלי ההחלטות אז לפחות להכתיב להם גישה שונה.

הבעיה היא שכולם מקבלים החלטות.

מזרחי, פדרמן, פדרמן ג'וניור, ניקולה, אבי אבן.

אי אפשר ככה. כולם אמורים לעזור, לייעץ ולקבל החלטה במשותף אם צריך, אבל אמור להיות איש מקצוע אחד מעליהם.

שיהיה מי שזה יהיה, אבל זה צריך להיות ברור לכולם שלא מתערבים לו בנושאים המקצועיים. זה גם יכול להיות מאמן אם מחתימים אותו לטווח ארוך.